رفتن به مطلب

Recommended Posts

آره دوباره از راوی شروع میکنم

فقط اون سه نفری که فرستادن نیاز نیست دوباره بفرستن

کسای دیگه اگه خواستن میتونن شرکت کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

خوب طبق برنامه ریزی انجام شده از فردا مجددا تست گیری شروع میشه

شخصیت اول راوی هست

اون 3 دوستی که قبلا شرکت کردن نیاز نیست دوباره هم شرکت کنن

البته اگر دلشون می خواد دوباره شرکت کنن مشکلی نیست

هرکی صداشو ضبط کرد نذاره تو تاپیک

برای من از طریق پیام صوتی بفرسته به موقعش من میزارم تو تاپیک تا دوستان رای بدن

زمان تست گیری هم از صبح شنبه (3/3/93) تا صبح پنج شنبه (8/3/93)

متن ها :

1 : تئون می توانست صدای برخورد موج هارا به صخره ها بشنود. از اسب پیاده شد. کارگر اصطبل جلو رفت تا اسبش را بگیرد. چند کودک چاق با چشمان گشاد او را نگاه می کردند، اما هیچ اثری از پدر لردش نبود، نه حتی فردی که او را بشناسد.

2 : هنگامی که کتلین روی زمین پر علف دراز کشید، خواب دید که برن دوباره سالم است. آریا و سانسا دست در دست یکدیگر دارند، ریکان نوزاد شیرخواری است. راب، بی آنکه تاج بر سر داشته باشد، با شمشیر چوبی اش بازی می کندو وقتی همه آنها را سالم و خندان دید، ند را در حالی که لبخند بر لب داشت کنار خود حس کرد.

3 : اتاق استاد یکی از مکان های مورد الاقه برن بود. لووین به طرز ناامید کننده ای شلخته بود، اما قفسه های کتاب ها و کاغذ های لوله شده و بطری هایش برای برن همانقدر آشنا بود، که آستین های گشاد لباس خاکستری اش. او کلاغ ها را هم دوست داشت.

موفق باشید...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب فرصت شرکت واسه راوی تموم شد

همونطور که انتظار داشتم هیچ کس شرکت نکرد!!!

چهار نفر قبلا صداشونو فرستاده بودن که میزارم واسه رای

من چون اسم همه بچه هارو نمیدونم به نوشتن اسم اکانتشون بسنده میکنم.

نفر دوم: mohammadhoseinjj

نفر سوم : گری کینگ

نفر چهارم هم خاله بنده هستش (مادر NarGes Solo) نرگس خودش نمیتونه همکاری کنه(البته امیدوارم نظرش عوض شه) ولی از مامانش تست گرفته و فرستاده

*نکته: برا دانلود رو لینک ها کلیک کنید، هرکس سه تا فایل داره که تو لینکش هست. mohammadhoseinjj فقط یه فایل فرستاده

طبق هماهنگی قبلی دو روز وقت هست واسه رای دادن

پنچ شنبه (هشتم) و جمعه (نهم) تا آخر شب جمعه دیگه ساعت نمیزارم (خیلی رسمی میشه)

و از دوستان خواهش میکنم هرکس فقط توی یه پست نظرشو در مورد صداها بگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خوب اول من رای خودم رو در مورد نقش راوی بگم :

مناسب ترین صدا برای راوی از نظر من گری کینگ بود و من به ایشون رای می دم. صدای حامد هم خوب بود ولی به نظرم راوی نباشه بهتره. صدا محمد حسین رو خیلی پسندیدم و واقعا صداش رو دوست دارم ولی نه برای نقش راوی.

خوب من که نظرم هنوز همینه! موافق راوی خانم نیستم. البته شاید بشه تو بعضی از فصل ها از راوی خانم استفاده بشه.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مناسب ترین صدا برای راوی از نظر من گری کینگ بود و من به ایشون رای می دم. صدای حامد هم خوب بود ولی به نظرم راوی نباشه بهتره. صدا محمد حسین رو خیلی پسندیدم و واقعا صداش رو دوست دارم ولی نه برای نقش راوی.

خوب من که نظرم هنوز همینه! موافق راوی خانم نیستم. البته شاید بشه تو بعضی از فصل ها از راوی خانم استفاده بشه.

یعنی فصلای دنی‌و یه مرد روایت کنه؟!!‌خیلی نچسبه. به نظر من هر کارکتر فصل خودشو روایت کنه. منظورم اینه که زاویه‌دید، افکار و حرفای POVها باید از زبون خودشون باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی فصلای دنی‌و یه مرد روایت کنه؟!!‌خیلی نچسبه. به نظر من هر کارکتر فصل خودشو روایت کنه. منظورم اینه که زاویه‌دید، افکار و حرفای POVها باید از زبون خودشون باشه.

اگر هر کاراکتر فصل خودش رو روایت کنه یه جوری قاطی میشه، چون یه جا دیالوگ گفته بشه، بعد با همون صدا بخوان روایت کنن داستان را ...

آخه فکر نکنم دوستان خیلی حرفه ای باشند یا تاکتیکی تو گویندگی داشته باشند، مثلا تن صدا یا نحوه گفتنشون رو عوض کنن ... ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تالیسا

من هم منظورم از بعضی فصل ها همون فصل هایی هستش که خانم هستش! حالا نظر شما روی کدوم صدا هستش؟

حسن

اگه قرار باشه به قول سر تالیسا هر کاراکتری فصل خودشو روایت کنه دیگه چه نیازی هست به راوی جدا؟

می گم از شنبه که کاراکتر ها رو شروع می کنیم به نظرم بهتره حداکثر ۳ کاراکتر رو در هر هفته تست بگیرین. البته می شه برای بالا بردن راندمان کار مثلا ۳ کاراکتر مرد و ۳ کاراکتر زن رو با هم تست بگیرین که هم آقایون و هم خانم ها درگیر کار بشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وای بچه‌ها جون خودتون تعطیلش کنید این تست گرفتنا رو. من اصلا وقت ندارم. الانم که دارم پست میدم، وسط run کردن برنامه هامه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ای بابا من این همه کشتم خودمو توضیح دادم

قرار نیست فصلای دنی رو مرد روایت کنه قرارم نیست راوی خودش شخصیت بگیره

خیلی ساده است

الان ما داریم راوی رو مشخص می کنم

هرکی که انتخاب شد فقط قراره روایت گر کلی کتاب باشه(نظر خود من اینه هرکتاب یه راوی)

بعد از راوی شخصیت هارو مشخص میکنیم

یعنی ادارد استارک آقای ایکس به عهده میگیره و هرجا که ند دیالوگ داشت حرف میزنه نه بیشتر و نه کمتر

مثلا

ارباب پسرهایش را به دقت ارزیابی کرد . "گفتنش آسون ولی انجام دادنش مشکله. اجازه نمی دم وقت خدمتکاران رو براي این کار تلف کنید. اگه توله ها رو می خواهید، خودتون باید بهشون غذا بدید. مفهومه؟"

اون قسمت ارباب پسرهایش را با دقت ارزیابی کرد رو باید راوی بگه

اون قسمت "گفتنش آسون ولی انجام دادنش مشکله. اجازه نمی دم وقت خدمتکاران رو براي این کار تلف کنید. اگه توله ها رو می خواهید، خودتون باید بهشون غذا بدید. مفهومه؟" رو شخصیتی که بعدا واسه ند استارک انتخاب میکنیم میگه

یا

برن گفت : "بله، پدر"

برن گفت رو راوی

"بله، پدر" رو شخصیتی که واس بران انتخاب میکنیم

اوکی؟

منظور استنیس هم فک کنم این بود که راوی مرد باشه

این نبود که به جای کارکتر های زن هم مرد صحبت بکنه

در مورد کاراکتر ها هم دقیقا نظر تورو دارم استنیس اما 5 تا مرد 5 تا زن هر دفعه

I love you all

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
وای بچه‌ها جون خودتون تعطیلش کنید این تست گرفتنا رو. من اصلا وقت ندارم. الانم که دارم پست میدم، وسط run کردن برنامه هامه.

خوب شما که قرار نیست اصلا شرکت کنی تو این قضیه

فقط گفتین شاید تابستون شایدم نه

پس دیگه ما چرا باید تعطیل کنیم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چون شما میخواین بعد از این تست کارکترا رو بگیرین! منم میخوام واسه اونا شرکت کنم ولی وقت نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این که ناراحتی نداره

شما بگو دوس داری کدوم شخصیت باشی نگه میدارم واست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته داریم تست میگیریم

اما اونقدر وضعمون خوب نیست از نظر تعداد نفرات که بخوایم یه سری رو رد کنیم

در واقع هرکی به هر شخصیتی علاقه داره میتونه بگیرتش

مگر این که از یه شخصیت دو یا سه یا بیشتر خوششون بیاد(که زیاد هم داریم مطمئنا) اون موقع تصمیم گیری میشه که کدومشون اون شخصیت باشن

بقیه هم دور ریخته نمیشن که

واس شخصیت های بعدی لازم میشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من همرو گوش دادم.

به نظرم اول صدای hamed.kian واسه راوی خوبه، بعد گری کینگ.

بازم میگم عجله نکنید و بذارید تا همه شرکت کنن. مثلا تالیسا میگه میخوام شرکت کنم ولی در حال حاضر وقت ندارم، اما شما میگید بگو صدای شخصیت مورد نظرتو کنار میذارم. خب ممکنه شخصیتی که تالیسا میخواد واسش گویندگی کنه مناسب شخصیتش نباشه! قرار شد بذاریم همه صداهاشون رو قرار بدن، بعد مشورت کنیم که صدای کی واسه کدوم شخصیت مناسبه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عزیزم واسه راوی کسی نمیاد جلو همه دوست دارن شخصیت هارو بگیرن

چشم. قصدمون همونه که از همه تست بگیریم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من دنریس‌و میخوام و آمادگی هرگونه فحش خوردن‌و هم دارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چشم

هروقت نوبت به دنی رسید منتظر میشیم تا شما بیکار بشی و شرکت کنی

خوبه؟

من خودم به گری کینگ رای میدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب من دنریس‌و میخوام و آمادگی هرگونه فحش خوردن‌و هم دارم.

فحش خوردن نداره...

من که هیچ وقت علت تنفر همه از این ادم رو نفهمیدم. به نظرم شخصیت خیلی خوبی هم هست...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میگم از سایت http://audiolib.ir شاید بتوانید کمک بگیرید ... شاید کسانی باشند که مایل باشند همکاری کنند؛ کار تخصصیشون در هر صورت همینه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حبت میکنم

باهاشون صحبت میکنم

اما احساس میکنم خودمون انجام بدیم بهتره تحت نام همین سایت

اونا باز خودشون مستقل ان و یوقت دردسر میشه باز

نمیشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من هم خودمون مستقل انجام بدیم بهتره!

بچه ها بیاین رای بدین دیگه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره مستقل بودن بهتره، فقط از دو جهت این پیشنهاد رو دادم، یکی کمک افراد بیشتر و دوم تجربه ای که تو کار کتابهای صوتی دارند، از نظر کیفی و سرعت کمک می کنه.

مستقل بودن بهتره خب، دردسر کمتری داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حامد جان دمت گرم خوب فکری کردی خداییش

چون به شدت نفر کم داریم

باهاشون صحبت میکنم اگه راضی شدن تحت نام ما کارکنن کمک میگیرم ازشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب کسی که رای نداد

همین بچه هایی که فعال بودن تو این هفته (تالیسا - استنیس و ...) بیان با هم یه نفرو انتخاب کنیم

یا اگه به نظرتون هیشکدوم از اینا خوب نی واسه راوی راوی رو انتخاب نکنیم اصلا

بزاریم واسه بعد ها

چون اصن قصدمون از وقت زیاد گذاشتن همین بود که واسه هر شخصیت یه نفر واقعا لایق انتخاب کنیم

نظرتون چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا من صدای همه رو گوش ندادم. فقط محمد و اون آقاهه کی بود (حامد!) رو گوش دادم که به نظرم هیچکدوم حس داستان رو منتقل نمی‌کردن. محمد اونجور که باید یه راوی واضح صحبت کنه، حرف نمی زد. به علاوه صداشم یکم ناپخته بود. حامدم خیلی رادیویی و شبیه شب شعر روایت می‌کرد نه مثه یه داستان که قراره باهاش ارتباط برقرار بشه.بقیه رو گوش ندادم

خب الان همه رو گوش دادم. فقط اون خانومه خیلی خوب بود و کاملا احساس و منتقل می‌کرد. بقیه مثه روخوانی بود براشون. البته الان که دوباره گوش دادم محمد از اون دوتا بهتر بود فقط باید کلمات رو کامل ادا کنه و اصطلاحا ته جمله رو نخوره. البته همونطور که گفتم گیرایی صدای راوی رو نداره. برا شخصیت‌ها مناسبتره به نظرم. ضمنا حسشم از بقیه بهتر بود.

درکل انتخاب من اول اون خانومه‌ست و بعد هم محمد.

پ.ن. : ببینید بچه‌ها بیشتر از اون که صدا مهم باشه انتقال حس داستان مهمه. فقط روخوانی نکنید. البته شاید خودمم از شماها بدتر باشم ولی در کل همه باید تمرین کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری