رفتن به مطلب
Azor Ahai

بحث‌های قسمت ششم از فصل چهارم، «The Laws of Gods and Men»

به اپیزود ششم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

41 رای

1. 1. به اپیزود ششم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      0
    • 7
      2
    • 8
      5
    • 9
      9
    • 10
      23

Recommended Posts

پی نویس به اونی که به قسمت های سریال نمره 5 میده : دقیقا چرا و به چه گناهی؟!

زیاد می ده، من به دو سه قسمت قبلی 3 و 4 می دادم. این قسمت رو هنوز ندیدم.

دقیقا! یعنی یه آدم دیگه ممکنه چی از یه سریال بخواد؟!

ممکنه انتظار داشته باشه که سریال حداقل 10 درصد کتاب باشه که نیست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که 10 دادم! {تبرئه شدم:دی} من به سر سامیانو و لرد رابرت مشکوکم! علنا چند باری همراه با من اعلام کردن که خیلی از سریال لذت نمیبرن {متهم کردن به روش واریس ـی}

تیریون عصبانی شدنی چقدر خطرناک میشه. یه لحظه فکر کردم روح رلور در اون لحظه وجودش رو فرا گرفته! :O

ریگار: اوبرین حالا حالاها زوده برای مرگش! فکر کنم برای محبوبیتش یه کتاب دیگه لازم باشه تا مارتین زدگی پیدا کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا الان این آشا گریجوی رو چی کار می خوان بکنند؟

یعنی الان بر می گرده جزایر و تو شورای پادشاهی شرکت می کنه، بعد دوباره کشتیش رو سر و ته می کنه برمی گرده شمال؟ خیلی مسخره نیست؟ اصلا چرا تا الان خبر مرگ بیلون رو ندادند؟ یعنی الان که تیان میره موت کیلین، ویکتاریون باید اونجا باشه که خوب مطمئنا نخواهد بود.

امیدوارم همه این ها مقدمه ای برای خراب کردن جزایر آهن در فصل بعد نباشه! خیلی نگران شدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رابرت اگه انقدر بدت میاد چرا نگاه میکنی ؟! نمره 4 و 5 رو من به فیلم یا سریالی میدم که از دیدنش به نسبت پشیمونم یا به هیچ وجه از دیدنش راضی نیستم . خب عمرت رو تلف میکنی که با دیدن سریال با این وضعیت !

به مورس : آره منم وقتی تیریون داغ کرده بود ترسیدم . البته قبلا یه بار از دست مردم دره همنقدر خونش به جوش اومده بود ولی تا الان که کاری دستشون نداده . وای به حال مردم میشه اگه تیریون به آرزوهای بچگیش برسه و یه اژدها گیرش بیاد .

اوبرین خدا نکنه بمیره ! من از ترس این که بمیره چیزی در مورد علاقه ام بهش نمیگم . این مرد با اون سلیقه خاصش ( آخه واریس هم شد کیس !؟ ) یه موجود کمیابه ! ؛)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من که 10 دادم! {تبرئه شدم:دی} من به سر سامیانو و لرد رابرت مشکوکم! علنا چند باری همراه با من اعلام کردن که خیلی از سریال لذت نمیبرن {متهم کردن به روش واریس ـی}

کی من!؟ من که سریال رو دوست دارم فقط ایراد اشکالاتش رو گوشزد میشم وگرنه از سریال لذت میبرم هر چی نباشه عامل آشناییم با مجموعه بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پی نویس به اونی که به قسمت های سریال نمره 5 میده : دقیقا چرا و به چه گناهی؟!

زیاد می ده، من به دو سه قسمت قبلی 3 و 4 می دادم. این قسمت رو هنوز ندیدم.

دقیقا! یعنی یه آدم دیگه ممکنه چی از یه سریال بخواد؟!

ممکنه انتظار داشته باشه که سریال حداقل 10 درصد کتاب باشه که نیست.

آخه سریال رو باید از دید سریال بودنش دید

اینکه همون درصد کم ماجرا رو چقد تونسته خوب در بیاره، مثلا از نظر هنر بازیگری، هنر انتخاب بازیگر، هنر جا دادن این همه داستان تو اپیزودهای کوتاه

من 2 تا کتاب اول رو خوندم (بقیه کتاب ها رو هم میخونم در آینده) و به نظرم تونستن 50 درصد کتاب رو در بیارن! البته قبول دارم که حجم قضایا و شخصیت هایی که حذف شده زیاده و کتاب برتری زیادی نسبت به سریال داره.

کلا ولی مقایسه کتاب و سریال با هم بنظرم بی معنیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدرررر حال میده این بحثاتون. خدایا این پاکان مخصوصا ریگار رو از ما نگیر.

Tapatalking with an iDevice

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رابرت اگه انقدر بدت میاد چرا نگاه میکنی ؟! نمره 4 و 5 رو من به فیلم یا سریالی میدم که از دیدنش به نسبت پشیمونم یا به هیچ وجه از دیدنش راضی نیستم . خب عمرت رو تلف میکنی که با دیدن سریال با این وضعیت !

ریگار مقیاس نمره دهیمون با هم فرق می کنه. من 4 و 5 رو به آثار متوسط می دم. به اثری که از دیدنش پشیمونم 1 می دم. ولی واقعیتش هم رضایتم از سریال خیلی پایینه، اگه می بینم فقط به خاطر کتاب، درصدیش هم به خاطر بی کاریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار مقیاس نمره دهیمون با هم فرق می کنه. من 4 و 5 رو به آثار متوسط می دم. به اثری که از دیدنش پشیمونم 1 می دم. ولی واقعیتش هم رضایتم از سریال خیلی پایینه، اگه می بینم فقط به خاطر کتاب، درصدیش هم به خاطر بی کاریه.

خود جناب مارتین گفته من عاشق سریالم و تغییراتی که انجام میشه، دلیلش اینه که چون کتاب و سریال از نظر تعریف متفاوتند، پس باید جدا از هم روایت بشن. حالا چرا شما کاسه ی داغ تر از آش میشید نمیدونم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه بار نظرم رو بگم راجع به این داستان سریال و کتاب.

اصلاً بحث این نیست که مارتین رضایت داده تو چرا رضایت نمی دی. مثلاً نصف چیزایی که خود من راجع به سریال گفتم و به زعم دوستان ایراد و قر قر و ... بوده دلیلش فقط این بوده که علت تغییرات واسم سواله. می گم چرا خب الکی این تغییر رو ایجاد کردن؟ همین. یا اینکه به نظرم اونجوری قشنگ تر می بود و حیفم می یاد سریال اینجوری نشون داده.

وگرنه که به قول خودتون اصلاً نگاه نمی کردیم سریال رو.

یه بعد دیگه قضیه اینه که هی می گین چرا گیر می دین به سریال و از کتاب طرفداری می کنین (در حالی که به نظر من اینجوری نیست) خب عزیز من شمایی که می یای می گی سریال همینه، دیگه چی می خواین ازش، شاه بخشیده وزیر نمی بخشه و ... هم دارین همون کاری رو که منعش می کنین یعنی طرفداری از چیزی رو انجام می دین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیزی دیگه این که مارتین اگه عصبانی عصبانی، ناراحت ناراحت باشه هم، مجبوره بگه من خوشم میاد از سریال. نمی تونه بگه این سریال گند زده به داستان من (که واقعا هم زده)، اونم سریالی که کلی بیننده داره و هر سال داره کاندید بهترین سریال توی امی و گولدن گلوب سال می شه. این طوری فقط تیشه به ریشه ی خودش می خوره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب این قسمت رو بالاخره دیدم. از قسمت های قبل بهتر بود. دادگاه بسیار خوب بود. در حقیقت حتی از یه لحاظ از کتاب هم بهتر بود. جایی که تیریون بر خلاف توافق جیمی و تایوین میاد و درخواست مبارزه می کنه این حس رو منتقل می کنه که داره به تایوین می فهمونه من که می دونم چه توافقی کردی. جون خودم رو به خطر می اندازم ولی پسرت رو ازت می گیرم. بهترین انتقام ممکن رو گرفت از تایوین.

یعنی اگه تو کتاب این کار رو می کرد دیگه بعدش لازم نبود بعدش بره تایوین رو بکشه.

اون تیکه ی گردن بند سانسا و جسد دانتوس مزخرف بود. یعنی جسد دانتوس رفته صاف نشسته توی ساحل بارانداز پادشاه زیر پنجره ی پایسل؟

قسمت دنریس تحریفاتش کم تر شده بود و بهتر از قبل بود. ولی باز سرپوش گذاشته بودند روی حجم جنایت های دنریس.

قسمت مربوط به استنیس منظره ی شهر خوب بود. ساختمان آیرن بانک خوب بود. بازی بازیگر ها خوب بود. دیالوگ داووس هم خوب بود. ولی باز این سوال رو به وجود میاره که چرا آیرن بانک به شاهی که داره گدایی می کنه پول می ده. اگه با گدایی می شد از آیرن بانک پول گرفت که ویسریس می گرفت. اون جوکه باحال بود.

قسمت یارا هم که چرند مطلق بود. گرچه اون تیکه ی آخر رمسی به تیان (ببخشید ریک ) خوب بود.

در کل به این قسمت 7 دادم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حیف که تو دادگاه، شی جمله my giant of lannister رو نگفت. اگه میگفت حس اون قسمت تکمیل میشد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام بچه ها

میگم تو یوتیوب یه سری کلیپ میزارن هر هفته به اسم : top 5 WTF moments of GOT

خیلی چیزای باحالیه حیف من نمیتونم از یوتیوب دان کنم(هر کار میکنم نمیشه، هزارتا نرم افزارم تست زدم)

یه مرد پیدا بشه یه تاپیک با همین نام بزنه و دان کنه بزاره کلیپ هارو

این یه نمونشه مربوط به آخرین قسمت پخش شده سریال (6)

دمتون گرم حرکت باحالی میشه

مخصوصا اگه ترجمه هم کنیدش و زیر بزنید واسش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
سلام بچه ها

میگم تو یوتیوب یه سری کلیپ میزارن هر هفته به اسم : top 5 WTF moments of GOT

خیلی چیزای باحالیه حیف من نمیتونم از یوتیوب دان کنم(هر کار میکنم نمیشه، هزارتا نرم افزارم تست زدم)

یه مرد پیدا بشه یه تاپیک با همین نام بزنه و دان کنه بزاره کلیپ هارو

این یه نمونشه مربوط به آخرین قسمت پخش شده سریال (6)

دمتون گرم حرکت باحالی میشه

مخصوصا اگه ترجمه هم کنیدش و زیر بزنید واسش

نمی خواد کسی زحمت بکشه

خودم انجامش میدم یه تاپیک هم میزنم تا امشب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری