رفتن به مطلب
mohammadhoseinjj

بحث های اپیزودیک قسمت 7 فصل Mockingbird 4

به اپیزود هفتم فصل چهارم از 1 تا 10، چه نمره ای میدهید؟  

35 رای

1. 1. به اپیزود هفتم فصل چهارم از 1 تا 10، چه نمره ای میدهید؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      0
    • 7
      4
    • 8
      6
    • 9
      13
    • 10
      10

Recommended Posts

تیریون از یک حامی غیر منتظره بهره‌مند میشه. داریو به دنی تمنا میکنه تا به او اجازه بده که کاری که توش ماهره رو انجام بده. جان درباره‌ی آسیب‌پذیری دیوار در برابر حمله دیگران هشدار میده. برین سرنخ جدیدی رو به همراه پاد در جاده دنبال میکنه.

اپیزود ۳۷: «Mockingbird»

دوستان نظر شما در رابطه با این قسمت چی بود؟ من که میگم هر لخظه داره عالی تر میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حرف نداشت!! همش نگران بودم مکالمه تیریون و ابرین رو حذف کنن کلاً!! هر قسمت داره بهتر میشه

فقط نگرانم

پتایر چجوری میخاد مردن لایسا رو توجیه کنه الان:-?:-?

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بی زحمت نظرسنجی رو هم برای تاپیک بذارید

جناب ریگار: الان چه حسی داری که تمام پیشگویی هات داره به وقوع می پیونده؟

فکر کنم به جای master of whisperers باید بهت بگیم master of foretellers

حتی نحوه ی مردن لایسا رو هم درست حدس زدی moon door

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیز این وسط گنگ ـه واسه من ! الان بیلیش عاشق سانسا شده یا میخواد از طریق سانسا خاطرات کتلین رو زنده نگه داره ( ) ؟! دقیقا فاز پیتر بیلیش چیه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه چیز این وسط گنگ ـه واسه من ! الان بیلیش عاشق سانسا شده یا میخواد از طریق سانسا خاطرات کتلین رو زنده نگه داره ( ) ؟! دقیقا فاز پیتر بیلیش چیه ؟!

خودش میگه فقط عاشق یه نفر بوده اونم کتلینه:| الانم سانسا هرچی بزرگتر میشه شباهت ظاهریش به کتلین بیشتر میشه اونجام پیتر واسه همین جوگیر شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بی زحمت نظرسنجی رو هم برای تاپیک بذارید

جناب ریگار: الان چه حسی داری که تمام پیشگویی هات داره به وقوع می پیونده؟

فکر کنم به جای master of whisperers باید بهت بگیم master of foretellers

حتی نحوه ی مردن لایسا رو هم درست حدس زدی moon door

اصلا نمیتونم درک کنم چجوری هر حدسی میزنی درست در میاد ریگار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خودش میگه فقط عاشق یه نفر بوده اونم کتلینه:| الانم سانسا هرچی بزرگتر میشه شباهت ظاهریش به کتلین بیشتر میشه اونجام پیتر واسه همین جوگیر شد

یک کم ازش بعید نیست جوگیر شه? هدف داره به نظرم از کاراش :-D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم به خاطر همین حرفش که گفت فقط عاشق کتلین هستم تعجب کردم ! ولی خب جوگیری یعنی در این حد که هرکی شببیه کتلین میشه رو بگیری ببوسی ؟! یه غلطی میخواد بکنه این بیلیش دیده این سانسا ساده هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت خوبی بود

پر از مکالمات دوتایی بود و تو اکثرش بعد احساسی غالب بود

چقدر سکانس های مشترک جیمی و تیریون رو دوست دارم

حرف های بران و تیریون هم جالب بود، reality موج میزد تو صحبت هاشون

مکالمه ابرن و تیریون خیلی ناراحت کننده بود، فقط امیدوارم مارتین مرگ سرسی رو مثل پسرش تمیز رقم نزنه!

از سکانس های آریا و سندور هم خیلی راضیم

و البته پیتر بزرگ! اون صحنه آخری که لایسا داشت با گریه حرف میزد یه ذره دلم واسش سوخت ولی از مردنش ناراحت نشدم!

فقط سوالی که واسم پیش می یاد اینه که با مردن لایسا، پیتر واسه نگه داشتن ویل به دردسر نمی افته آیا؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)
من هم به خاطر همین حرفش که گفت فقط عاشق کتلین هستم تعجب کردم ! ولی خب جوگیری یعنی در این حد که هرکی شببیه کتلین میشه رو بگیری ببوسی ؟! یه غلطی میخواد بکنه این بیلیش دیده این سانسا ساده هست

هر کی؟ !!! سانسا دختر کتلینه زیر دست کتلین بزرگ شده اخلاقاش و ظاهرش روز به روز بیشتر شبیه کتلین میشه!

بیلیش خیلی غلطا می خواد بکنه ولی الان هر چی بگم اسپویل میشه و سرم میره روی نیزه

لیدی: عایا به بیلیش شک داری؟

عایا فکر می کنی بیلیش جایی میشینه که از زیرش آب رد بشه؟

اگه الانم لایسا رو نمی کشت بالاخره یه جایی دخلشو می آورد! دیر و زود داشت ولی سوخت و سوز نداشت

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک نمیکنم بخواد ویل رو نگه داره

هرچند که رابین رو داره هنوز

اما این پتایر که من میبینم به ویل راضی نمیشه

مقر پادشاهی هم کمشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بازیگر جدید "گرگور" خیلی نچسبه. اصلا بهش نمیخوره بزرگتر از "سندور" باشه.

وقایع بین دنریس و داریو هم عجیب بود.

دیالوگ های بین تریون و ابریان عالی بود.

بهترین دیالوگ قسمت رو هم تریون گفت:

اگر دنبال عدالتی جای اشتباهی اومدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واسه من سواله که سریالی به این خوبی و پرفروشی و ...

چرا نمیتونه بازیگر هاشو حفظ کنه؟

مثلا همین کوه فصل یک یه نفر بود فصل دو یه نفر دیگه فصل سه که نبود کلا الان هم که این یارو اومده

و البته خیلی های دیگه که خودتون میدونین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته این داریوناهاریس جدید از قدیمیه باحال تره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم بحث نتونستن باشه.اتفاقا خودشون عوض میکنن اما چرا ـش معلوم نیست.

اما این "داریو" جدید به نظرم باحال تره یکم شوخ طبعی در بازی ـیش دیده میشه.

این گرگور هم یکی دو قسمت بیشتر مهمون نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر نمیکنم بحث نتونستن باشه.اتفاقا خودشون عوض میکنن اما چرا ـش معلوم نیست.

اما این "داریو" جدید به نظرم باحال تره یکم شوخ طبعی در بازی ـیش دیده میشه.

این گرگور هم یکی دو قسمت بیشتر مهمون نیست

آره در جریانم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی جدا از هدفی که داره من فک میکنم میخواد از سانسا مراقبت کنه. هم شبیه کتلینه هم دخترشه! اگه اینقدر که میگه عاشقه کتلینه ازش بعید نیست :-D

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این اپیزود خوب بود. صحبتهای تیریون و جیمی و اوبرین خیلی خوب بود. بخش ایری هم خیلی خوب بود اما باید دید با حذف ماریلیون چطور میخوان قضیه رو راست و ریس کنن.

بازیگر کوه و معرفیش اصلا خوب نبود. همینجور وایساده بود ملت رو نصف میکرد؟؟؟

هت تریک ریگار تو حدس زدن هم تکمیل شد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی از لذت بخش ترین قسمت های این فصل بود ( غیر از مرگ جفری :دی) .

از همون فصل یک، دلم می خواست مرگ این 'لایسا' روانی رو ببینم! خیییییییییییییلی خوشگل پرواز کرد! ( این که دیگه اسپویل محسوب نمی شه، درسته؟ )

اما به نظرم 'لایسا' ی کتاب، عاقل تر و فوق العاده زیبا تر از 'لایسا' ی سریال بود. باید بازیگر زیبا تری رو براش انتخاب می کردن! این طوری وقتی که لیتل فینگر ، لایسا رو ناگهانی از آغوشش پرت می کرد، ما بیشتر لذت می بردیم! این زنی که پرت کرد، غیر از موهاش، هیچ زیبایی دیگه ای نداشت! آدم باید دیوانه باشه که حتی 'خیال کتلین' رو ول کنه و بیاد دنبال همچین زنی! باید زیبا می بود تا عظمت عشق پیتر ، آشکار بشه. این که با وجود عین که کالین نخواستش و بعد هم با ادرارد ازدواج کرد، اما باز هم لرد بیلیش، عاشقش مونده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد انگیزه ی پیتر :دی

پیتر، ه چهره و اخلاق کتلین رو در سانسا می بینه، در عین حال معتقده که فقط و فقط عاشق کتلین بوده و هست و خواهد بود. اما سانسا همین طور که بزرگ می شه، بیشتر و بیشتر به مادرش شبیه می شه و همه می دونیم که دیگه کتلین ای وجود نداره. من فک می کنم از همون اول که سانسا رو دید، ناخواسته بهش جذب شد. کتلین هم که تا لحظه ی آخر، رد اش کرد! در نتیجه پیتر بیشتر جذب سانسا شد.

من حدس می زنم که پیتر بعد از مرگ لایسا، بیشتر و بیشتر به سانسا نزدیک می شه. بهش آموزش می ده که ساده نباشه ( بعد از خود پیتر و کتلین خدا بیامرز، سانسا عزیز ترین کس پیتر ه) . و خب فک می کنم منتظر می مونه کهسانسا هم جذب اش بشه. در صورتی که سانسا پس اش بزنه....خب غرور یه مرد به دست چند تا زن باید شکسته شه؟! فک نکنم پیتر خوشش بیاد! امیدوارم اگه سانسا جذب اش نشد، یکی بیاد این بیلیش عزیز هرچند عوضی (!) رو از رو وستروس برداره!! :پی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه پیتر به سانسا علاقه داشته باشه (!) که من به شخصه شک دارم به این موضوع سانسا خیلی احمقه اگه پسش بزنه

فرصت از این بهتر ممکن نیست براش پیش بیاد، پیتر بیشتر از هزارتا شوالیه میتونه کمکش بده و انتقام خانوادش رو بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
اگه پیتر به سانسا علاقه داشته باشه (!) که من به شخصه شک دارم به این موضوع سانسا خیلی احمقه اگه پسش بزنه

فرصت از این بهتر ممکن نیست براش پیش بیاد، پیتر بیشتر از هزارتا شوالیه میتونه کمکش بده و انتقام خانوادش رو بگیره

چه فرصتی؟ بیلیش بهش گفت برای پیدا کردن یه خونه ی جدید، باید خونه ی قدیمی رو خراب کنی! اگه که سانسا رو واسه خودش نخواد، حتما با پسر لایسا، نامزدش می کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

همه دردسرها و جنگ و دعواها یه جوری به لیتل فینگر ختم میشه

میتونه همین جوری که واسه همه این قضایا نقشه کشیده واسه مثلا سرنگون کردن کامل لنیسترها هم نقشه بکشه

اگه واقعا سانسا رو دوست داره خب سانسا باهاش راه بیاد تا اونم یه نگاهی به اهداف سانسا بندازه

این فرصته دیگه

پی نوشت: البته که من فرض اولیه رو قبول ندارم و دوست داشتنی به معنای عشق این وسط نیست به نظرم

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمتم خوب بود! دوست داشتم.

هر چند لذت سورپرایز بودن پرواز لایسا رو ازم گرفته بودن ولی در عین حال راضیم!

الان که احتمالا بیلیش میشه پادشاه ایری یعنی اگه برین بره ایری چی میشه؟! به طرز عجیبی نمیشه از کارهای پیتر سر در آورد! نمی‌دونم برای سانسا باید خوشحال باشم یا نگران؟

بی صبرانه منتظر اپیزود بعد هستم. بزنه اوبرین دهن این کوه رو صاف کنه هم تیریون نجات پیدا می‌کنه، هم دشمناش (سرسی و تایوین) می‌سوزن، هم اوبرین به خواسته ش می رسه، هم سندور و هم آریای عزیز :دی اصلا چه اتفاقی بهتر از این می تونه نتایج سلسله وار مثبت داشته باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری