رفتن به مطلب
mohammadhoseinjj

بحث های اپیزودیک قسمت 7 فصل Mockingbird 4

به اپیزود هفتم فصل چهارم از 1 تا 10، چه نمره ای میدهید؟  

35 رای

1. 1. به اپیزود هفتم فصل چهارم از 1 تا 10، چه نمره ای میدهید؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      0
    • 7
      4
    • 8
      6
    • 9
      13
    • 10
      10

Recommended Posts

@جورامون:

به نظر من اصلی ترین مدرک اون تئوری عدم ابتلای تیریون به Black Scale ه.

اینو متوجه نشدم. مگه جایی گفته شده تارگرین ها این بیماری رو نمیگیرن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

@جورامون:

به نظر من اصلی ترین مدرک اون تئوری عدم ابتلای تیریون به Black Scale ه.

اینو متوجه نشدم. مگه جایی گفته شده تارگرین ها این بیماری رو نمیگیرن؟

اول از همه وقتی دیدم Grey رو زدم Black به غایت شدم.

لینکش رو پیدا می کنم می فرستم برات.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوالی برای من پیش اومده.اوبرین و الیا با مادرشون به کسترلی راک رفته بودن موقعی که تیریون به دنیا اومده بود ولی چرا توی فیلم گفت با پدرم رفتیم کسترلی راک.موضوع به این کوچیکی رو هم باید تغییر میدادن؟اگه مثل کتاب میگفت با مادرمون رفتیم چیزی از فیلم کم میشد؟!بعضی از تغییرات رو میشه گفت به خاطر تعداد بازیگرا و طولانی نشدن سریال انجام میدن ولی تغییرات جزئی برای چی؟احتمالا بخوان یه تغییراتی هم توی فرهنگ دورنی ها هم بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا یه اشتباه بوده چون اگه بخوان تو فرهنگ دورنی ها دست ببرن یعنی باید به طور خیلی بدی تو خط داستانی دورن هم دست ببرن و این یه سری افراد رو احتمالا به شورشی و غاصب تبدیل میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
احتمالا یه اشتباه بوده چون اگه بخوان تو فرهنگ دورنی ها دست ببرن یعنی باید به طور خیلی بدی تو خط داستانی دورن هم دست ببرن و این یه سری افراد رو احتمالا به شورشی و غاصب تبدیل میکنه.

من فکر میکنم ممکنه بخوان

کوئنتین رو حذف کنن و آریانه رو بخاطر نبود وارث پسر وارث پدرش بکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعلت نبود وارث پسر که درست نیست چون تریستان هنوز هست و تو فصل دوم سریال معرفی شده.

فکر نکنم کوینتین رو حذف کنن چون هم شخصیت اصلیه هم نحوه مرگش اونقدری شوک آور هست که نشه ازش صرف نظر کرد. حتی اگه از این دلایل هم بگذریم بازم حذف کردن کوینتین خیلی امکان پذیر نیست چون اگه اینکار رو بکنن دیگه اجبارا باید بخش مهم تصمیم آریانه و مرگ اریس و زخمی شدن میرسلا رو تغییر زیاده بدن. همینطور اون قضیه پیمان مخفی ازدواج رو. واسه همین خیلی بعید اینکار رو بکنن ولی امکانش هست چون گفتن ممکنه تو فصل بعد یه شخصیتی رو که همه فکر میکنن حتما تو سریال هست رو حذف میکنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

بعلت نبود وارث پسر که درست نیست چون تریستان هنوز هست و تو فصل دوم سریال معرفی شده.

فکر نکنم کوینتین رو حذف کنن چون هم شخصیت اصلیه هم نحوه مرگش اونقدری شوک آور هست که نشه ازش صرف نظر کرد. حتی اگه از این دلایل هم بگذریم بازم حذف کردن کوینتین خیلی امکان پذیر نیست چون اگه اینکار رو بکنن دیگه اجبارا باید بخش مهم تصمیم آریانه و مرگ اریس و زخمی شدن میرسلا رو تغییر زیاده بدن. همینطور اون قضیه پیمان مخفی ازدواج رو. واسه همین خیلی بعید اینکار رو بکنن ولی امکانش هست چون گفتن ممکنه تو فصل بعد یه شخصیتی رو که همه فکر میکنن حتما تو سریال هست رو حذف میکنن.

شاید بخوان دزدین میرسلا رو بندازن گردن یکی از دخترهای ابرین به بهانه ی انتقام مرگ پدرش.ممکن هم هست که بخوان آریانه رو هم حذف کنن

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی اون موقع که آریانه اون حرکت رو انجام داد همه ی مارهای شنزار دستگیر شده بودن و یکی از اهداف آریانه واسه اون حرکت آزاد کردن مارهای شنزار بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیز جالب در مورد کتاب ترجمه شده رویا خادم الرضا

به جه آدر ها نوشته از ما بهتران

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا یه سوال دیگه

مگه قرار نبود کتلین 3 روز بعد از بریده شدن گلوش بریک دانداریون جون خودشو بده بهش ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا یه سوال دیگه

مگه قرار نبود کتلین 3 روز بعد از بریده شدن گلوش بریک دانداریون جون خودشو بده بهش ؟

دقیقا

منم منتظر همینم.فکر کنم بخوان توی قسمت 9 یا 10 نشونش بدن.اگه درست یادم باشه اون موقع هم که نایمریا پیداش میکنه آریا وارگ شده بود توی بدن نایمریا.توی این فصل اگه بخوان نشونش بدن فکر کنم فقط پیدا شدن جسدشو نشون بدن یا شاید زنده شدنشم نشون بدن بیشتر از این دیگه فکر نکنم.احتمالا میمونه برای سال بعد! ولی از اون صحنه های شوک آور برای اونایی که نمیدونن بوی قسمت 9 میده!

:|

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا یه سوال دیگه

دقیقا

منم منتظر همینم.فکر کنم بخوان توی قسمت 9 یا 10 نشونش بدن.اگه درست یادم باشه اون موقع هم که نایمریا پیداش میکنه آریا وارگ شده بود توی بدن نایمریا.توی این فصل اگه بخوان نشونش بدن فکر کنم فقط پیدا شدن جسدشو نشون بدن یا شاید زنده شدنشم نشون بدن بیشتر از این دیگه فکر نکنم.احتمالا میمونه برای سال بعد! ولی از اون صحنه های شوک آور برای اونایی که نمیدونن بوی قسمت 9 میده!

:|

وارگ بودن آریا رو که فک کنم کلا حذف کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم بلاخره تونستم این قسمت رو ببینم .

صحنه گرگور به غایت بد ساخته شده بود، این دیگه چه جور معرفی بود ؟! مگه بارانداز سلاخ خونه است این همینجوری از راه نرسیده داره آدم میکشه !

طراحی باغ ایری رو دوست داشتم و برای اولین بار برای یک صدم ثانیه هم که شده یکم دلم برای سنسا سوخت وقتی داشت وینترفل رو درست میکرد .

جز قسمت تیریون و مرگ لایسا ( )بقیه اش تقریبا حشو بود . زخمی شدن سندور رو خیلی راحتتر و خیلی بهتر میتونستم تو همون درگیری قهوه خونه نشون بدن( آخه مگه یارو سگه میاد گردنش رو گاز میگیره )، قسمت جان هم که مثل همیشه ... یکی نیست بگه باشه بابا ! جان شاخ ! جان خدا ! بقیه برادران شب هم اندازه هودور چیز نمیفهمن، زودتر تموم کنید قسمت جان رو .

در کل به این قسمت 7 میدم .

یه سوال : این سرسی چه پدر کشتگی با تیریون داره ؟ من فکر میکردم به خاطر این که فکر میکنه جافری رو کشته اینجوری باهاش لجه ! اما این ماجرایی که اوبرین تعریف میکرد چی بود ؟! بدبخت تیریون نوزاد که کاری به کارش نمیتونست داشته باشه .

پی نویس : اگه پست های متوالی، بی محتوا، تک خطی و ... تون حذف شد تعجب و یا گله نکنید. مواردش به طور مفصل تو قوانین ذکر شده .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
منم بلاخره تونستم این قسمت رو ببینم .

صحنه گرگور به غایت بد ساخته شده بود، این دیگه چه جور معرفی بود ؟! مگه بارانداز سلاخ خونه است این همینجوری از راه نرسیده داره آدم میکشه !

طراحی باغ ایری رو دوست داشتم و برای اولین بار برای یک صدم ثانیه هم که شده یکم دلم برای سنسا سوخت وقتی داشت وینترفل رو درست میکرد .

جز قسمت تیریون و مرگ لایسا ( )بقیه اش تقریبا حشو بود . زخمی شدن سندور رو خیلی راحتتر و خیلی بهتر میتونستم تو همون درگیری قهوه خونه نشون بدن( آخه مگه یارو سگه میاد گردنش رو گاز میگیره )، قسمت جان هم که مثل همیشه ... یکی نیست بگه باشه بابا ! جان شاخ ! جان خدا ! بقیه برادران شب هم اندازه هودور چیز نمیفهمن، زودتر تموم کنید قسمت جان رو .

در کل به این قسمت 7 میدم .

یه سوال : این سرسی چه پدر کشتگی با تیریون داره ؟ من فکر میکردم به خاطر این که فکر میکنه جافری رو کشته اینجوری باهاش لجه ! اما این ماجرایی که اوبرین تعریف میکرد چی بود ؟! بدبخت تیریون نوزاد که کاری به کارش نمیتونست داشته باشه .

پی نویس : اگه پست های متوالی، بی محتوا، تک خطی و ... تون حذف شد تعجب و یا گله نکنید. مواردش به طور مفصل تو قوانین ذکر شده .

والانکار (Valonqar،عبارتی به زبان والرین برین (High Valyrian) «برای برادر کوچک تر») جان او را خواهد گرفت. سرسی چنان از این پیشگویی وحشت زده می شود، که دوستش ملارا هتر اسپون (Melara Hetherspoon) را که موقع پیشگویی حاضر بوده می کشد.سرسی همواره تیریون را به عنوان مصداق والانکار می شناخت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد کوه همه میگن مگه میشه هنوز نیومده همه رو بکشه و اینا

من میگم

لازم نیست حتما اومدن و مستقر شدنش رو نشون میدادن

تو اون سکانس نشون میدن که اومده تو شهر مستقر شده و داره تمرین میکنه واس مبارزه

البته با نظر دوستان که گفتن بازیگرش نچسبه موافقم

+

در مورد دنی

بالاخره اونم آدمه دیگه

از موقعی که کال مرده با کسی نخوابیده اگه اشتباه نکنم

اونم دلش می خواد دیگه

بعدش هم تو اون شرایط یه تارگرین دیگه یا یه شاهزاده یا حالا هرچی از کجا پیدا کنه؟

داریو هم خیلی خوش تیپِ (البته بازیگر قبلی بهتر بود) و همیشه هم دور و برش بوده و اون قسمت که دست دنی رو گرفت رو نقشه یونکای رو نشون داد رو یادتونه

دنی یه احساس خوبی بهش پیدا کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا یکی اومده برای من یه چیزی اسپویل کرده! فقط به من بگین درسته یا نه!

گفتن تو قسمت 8 اوبرین میمیره! این راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا یکی اومده برای من یه چیزی اسپویل کرده! فقط به من بگین درسته یا نه!

گفتن تو قسمت 8 اوبرین میمیره! این راسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله کشته میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در مورد کوه همه میگن مگه میشه هنوز نیومده همه رو بکشه و اینا

من میگم

لازم نیست حتما اومدن و مستقر شدنش رو نشون میدادن

تو اون سکانس نشون میدن که اومده تو شهر مستقر شده و داره تمرین میکنه واس مبارزه

البته با نظر دوستان که گفتن بازیگرش نچسبه موافقم

+

در مورد دنی

بالاخره اونم آدمه دیگه

از موقعی که کال مرده با کسی نخوابیده اگه اشتباه نکنم

اونم دلش می خواد دیگه

بعدش هم تو اون شرایط یه تارگرین دیگه یا یه شاهزاده یا حالا هرچی از کجا پیدا کنه؟

داریو هم خیلی خوش تیپِ (البته بازیگر قبلی بهتر بود) و همیشه هم دور و برش بوده و اون قسمت که دست دنی رو گرفت رو نقشه یونکای رو نشون داد رو یادتونه

دنی یه احساس خوبی بهش پیدا کرد

در مورد قسمت آبی رنگ باید بگم که این طور نیست. دنریس توی کتاب با یکی از خدمت کار های مونث دوتراکیش هم رابطه برقرار می کنه. صرف این که توی سریال روش سرپوش گذاشتن اون رو از توی داستان حذف نمی کنه.

بعد این که نشد دلیل، سانسا هم تقریبا همسن دنریسه، تا حالا هم با کسی رابطه نداشته، جلوی خودش رو هم گرفته.

مشکل دیگه ای هم که هست اینه که توی کتاب قشنگ بی رحمی و وحشی گری از داریو ناهاریس می باره. درسته که مزدوره و مزدور ها برای honor ارزشی قائل نیستند، ولی این داریو دیگه خیلی نوبره، تو مایه های اعضای گروه گرگور کلگانه، انسانیت سرش نمی شه.

یه مشکل دیگه هم داره این رابطه که فعلا اسپویله و نمی شه گفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا همه اینا به کنار یکی نبود بهش بگه حداقل میرفتی سراغ یه آدم خوشقیافه تر! جدا من همیشه از این تعجب میکنم که دنریس از چه چیز داریو اینقدر خوشش اومده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال : این سرسی چه پدر کشتگی با تیریون داره ؟ من فکر میکردم به خاطر این که فکر میکنه جافری رو کشته اینجوری باهاش لجه ! اما این ماجرایی که اوبرین تعریف میکرد چی بود ؟! بدبخت تیریون نوزاد که کاری به کارش نمیتونست داشته باشه .[/b]

آخه جفری تازه 5 قسمته مرده، چرا فکر کردی بخاطر این با تیریون لجه؟

از اولش هم باهاش بد بود و هی تنفرش رو نشون می داد بهش

وقتی وینترفل بودن، وقتی به عنوان دست اومد و تمام مدتی که دست بود

وقتی که میخواستن سانسا رو بدن بهش

من حتی حس می کنم اون تایوین بی احساس کمتر از سرسی تیریون رو اذیت کرده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب تیریون همیشه زبون تندی داشت و این میتونست دلیل تندی سرسی با تیریون باشه اما این که اونجوری نوزاد تیریون رو شکنجه بده برام قابل قبول نیست . یادم نمیاد سرسی از درد کشیدن کسی لذت برده باشه ! اصلا همین برام عجیبه ! سرسی در مورد هیچ کس مثل جافری عمل نمیکنه جز تیریون، انگار وقتی با تیریون روبه رو میشه ذات سرسی میشه مثل جافری .

تایوین ناراحتیش دلیل داره، تیریون یه موجود ناقصه که کلی پشتش حرف هست و آبروی تایوین و عصمت زنش رو نشونه گرفته با ناقص متولد شدنش. میخواد و به نظر میرسه میتونه وارث کسترلی راک بشه در حالی که دوردونه تایوین عضو گارد شده و آرزوی ها تایوین به باد رفته .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب تیریون همیشه زبون تندی داشت و این میتونست دلیل تندی سرسی با تیریون باشه اما این که اونجوری نوزاد تیریون رو شکنجه بده برام قابل قبول نیست . یادم نمیاد سرسی از درد کشیدن کسی لذت برده باشه ! اصلا همین برام عجیبه ! سرسی در مورد هیچ کس مثل جافری عمل نمیکنه جز تیریون، انگار وقتی با تیریون روبه رو میشه ذات سرسی میشه مثل جافری .

تایوین ناراحتیش دلیل داره، تیریون یه موجود ناقصه که کلی پشتش حرف هست و آبروی تایوین و عصمت زنش رو نشونه گرفته با ناقص متولد شدنش. میخواد و به نظر میرسه میتونه وارث کسترلی راک بشه در حالی که دوردونه تایوین عضو گارد شده و آرزوی ها تایوین به باد رفته .

بشین کتاب بعدی رو بخون.

همین.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا یه سوال بازم

الان کتاب 6 اومده درسته؟

کتاب هفت هم که اسمش معلومه اما هنوز شش تموم نشده که هفت شروع بشه بازم درسته؟

حالا کتاب هشت و نه و اینا هم مشخص کرده مارتین یا نه؟ کسی خبر نداره؟

در مورد فارسی ها هم که تا چهار اومده دیگه منم همه رو گرفتم

هنوز خبری از پنج نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
آقا یه سوال بازم

الان کتاب 6 اومده درسته؟

کتاب هفت هم که اسمش معلومه اما هنوز شش تموم نشده که هفت شروع بشه بازم درسته؟

حالا کتاب هشت و نه و اینا هم مشخص کرده مارتین یا نه؟ کسی خبر نداره؟

در مورد فارسی ها هم که تا چهار اومده دیگه منم همه رو گرفتم

هنوز خبری از پنج نیست

نخیر، 6 چندین ساله که ملت رو تو خماری گذاشته.

قراره تو 7 کتاب تموم شه ولی شاید بیشتر بشه.

فعلاً تا 4 ترجمه کردن و 5 رو فکر نکنم خیلی طول بکشه منتشر کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ینی کتاب شش رو چند ساله که منتشر نکرده این مارتین ؟ o_O

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری