رفتن به مطلب
hamedsr

خبرهایی از فصل 5 سریال!

Recommended Posts

نیل مارشال جزو کارگردان های فصل پنج نیست!!

شبکه ی HBO به تازگی اسامی کارگرادانان فصل پنجم سریال Game of Thrones رو اعلام کردند و حتما طرفداران این سریال با اسامی کارگردانان قبلی این سریال آشنایی مختصری دارند…

به گزارش آریافیلم یکی از این کارگردانان Neil Marshall معروف است که در اکثر قسمتهای مخصوصا جنگی کار کارگردانی سریال رو به عهده داشته و دیگری نیز Alex Graves هست که اون نیز در فصل بعد حضور نخواهد داشت و حتی شورانرهای سریال David Benioff و D.B. Weiss نیز ار دوریبن های فیلمبرداری دور خواهند بود و ترجیح دادن که بیشتر در پشت لب تاپهای خودشون باشند…

لیست کارگردانان قسمتهای ۱ تا ۱۰ فصل پنجم و همچنین کارهای قبلیشون رو در زیر ملاحظه می فرمایید :

قسمت اول و دوم : Michael Slovis با کارهای قبلی : قسمتهایی از Breaking Bad

قسمت سوم و چهارم : Mark Mylod با کارهای قبلی : قسمتهایی از Shameless و Entourage

قسمت پنجم و ششم : Jeremy Podeswa با کارهای قبلی قسمتهایی از Boardwalk Empire و The Tudors

قسمت هفتم و هشتم : Miguel Sapochnik با کارهای قبلی قسمتهایی از House و Fringe

قسمت نهم و دهم : David Nutter با کارهای قبلی The Rains of Castamere

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یه سوال برای من پیش اومده ! با توجه به این که لوکیشن های هر قسمت به خاطر خط داستانی مختلف فرق داره کارگردان ها برای هر قسمت باید همه لوکیشن ها رو ببینن و باهاشون کار کنن ؟!

چه کاریه ! چرا هر خط داستانی رو نمیدن یه کارگردان بسازه و بعد ترکیبشون کنن؟ اینجوری که معقول تر به نظر میرسه ! بازیگر ها هم مجبور نمیشن هر بار برای هر قسمت با یه کارگردان جدید رو به رو بشن :/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم همین سوال رو دارم. یعنی طرف واسه یه قسمت پا میشه میره ایسلند، بعد میره اسپانیا و بعد میره کرواسی و ...؟ به نظر منم اصلا بهینه نیست. باید هر لوکیشن رو به یکی بدن، دیوار رو یکی کارگردانی کنه، بارانداز رو یکی، میرین رو یکی و .... . فرض کن یه صحنه رو دارن میگیرن که توی دو قسمت قراره نشون داده بشه. وسطش کارگردان بلند میشه و یکی دیگه میشینه جاش؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
جورامون » چهارشنبه تیر 25, 93 11:44 pm[/url]"]منم همین سوال رو دارم. یعنی طرف واسه یه قسمت پا میشه میره ایسلند، بعد میره اسپانیا و بعد میره کرواسی و ...؟ به نظر منم اصلا بهینه نیست. باید هر لوکیشن رو به یکی بدن، دیوار رو یکی کارگردانی کنه، بارانداز رو یکی، میرین رو یکی و .... . فرض کن یه صحنه رو دارن میگیرن که توی دو قسمت قراره نشون داده بشه. وسطش کارگردان بلند میشه و یکی دیگه میشینه جاش؟؟؟

دوتا کارگردان هنری اصلی داره بنیوف و ویس که هم کارگردانی کار میکنن هم نویسندگی ، ولی هر قسمت رو اگر دیده باشید یکی میسازه.برای همین تقسیم کار میشه هر کدوم از این سه تا (بنیوف و ویس + کارگردان تولید) هر کدوم یه جا کار میگیرن برای ساخت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جایی خوندم که میگفتن کاراکتر lady stone heart رو حذف کردن.خیلی بد میشه اگه همچین کاری کنن خیلی دلم میخواست ببینم انتقامشو از فری ها میگیره!شاید نمیخوان داستان رو خیلی پیچیده کنن برای اونایی که فقط سریال رو میبینن.ولی از نظر خودم کلا اگر توی کتاب برش نمیگردوند مارتین شاید بهتر بود ولی حالا که توی کتاب هست دوست داشتم تو سریال هم میبود.حتی نایمریا رو هم نشون ندادن من فکر میکردم نایمریا و گله اش یه نقشی دارن مثلا یه شخصیت خاصی رو شاید قراره تیکه پاره بکنن!توی کتاب زیاد به نایمریا اشاره شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در حال فیلمبرداری فصل 5

10411950_746630532063854_1110622826526462179_n.jpg

10413327_746630295397211_1187868984044524196_n.jpg

10491214_746630545397186_8574046879175442088_n.jpg

10514700_746630428730531_9168468776019531967_n.jpg

10551055_746630398730534_5373428682369082277_n.jpg

10574449_746630358730538_4271868042632097563_n.jpg

10590425_746630195397221_414512935791579216_n.jpg

10599369_746630245397216_4629397878339896025_n.jpg

باز بگین نورث وولف بده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من واقعا از شخصيت يورون گرى جوى خوشم مياد اميدوارم بازيگرى كه براش انتخاب ميشه مناسب باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چالش جدید Game of Thrones

در حالی که فیلم برداری پنجمین فصل برای پخش در بهار سال آینده همچنان ادامه دارد یکی از صحنه های این فصل حاشیه ساز شده است.

در فصل پنجم صحنه بزرگسالانه ای وجود دارد با محوریت نقش سرسی که بخشی از آن در لوکیشن کلیسا اتفاق می افتد.Dubrovnik در کرواسی که پیش تر نیز به عنوان لوکیشن برای King’s Landing مورد استفاده قرار گرفته است .

اما خبر می سد مقامات کلیسا در حال فشار آوردن بر گروه سازنده هستند تا آنها را از ضبط این صحنه که به گفته آنها مخالف سیاستهایشان است منصرف کنن.

امری که چالش بزرگی را بر سر راه عوامل قرار داده است.

از طرفی به گفته عوامل این صحنه برای انسجام روایی اثر بسیار لازم است و به نظر نمی رسد که مارتین نویسنده رمان و البته یکی از عوامل ساخت هم چندان از حذف آن خشنود شود مسئله ای که برای یکی دیگر از صحنه ها در فصل چهارم هم رخ داد.

و از طرف دیگر هم به علت نوع ساخت این سریال و نیاز به طبیعی از کار در آمدن صحنه ها که جز ویژگی های فنی اثر و یک از عوامل جذابیت آن نیز به شمار می رود به نظر نمی رسد استفاده از جلوه های ویژه و پرده آبی هم چندان راهکار مناسبی باشد.

به نظرتون ممکنه این صحنه رو حذف کنن؟!!!

و این صحنه walk of shame یا ممکنه یه صحنه ی دیگه باشه؟من که خیلی منتظر این walk of shame بودم!

!خیلی حیف میشه اگر حذفش کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » پنج شنبه شهریور 6, 93 1:23 pm[/url]"]چالش جدید Game of Thrones

در حالی که فیلم برداری پنجمین فصل برای پخش در بهار سال آینده همچنان ادامه دارد یکی از صحنه های این فصل حاشیه ساز شده است.

در فصل پنجم صحنه بزرگسالانه ای وجود دارد با محوریت نقش سرسی که بخشی از آن در لوکیشن کلیسا اتفاق می افتد.Dubrovnik در کرواسی که پیش تر نیز به عنوان لوکیشن برای King’s Landing مورد استفاده قرار گرفته است .

اما خبر می سد مقامات کلیسا در حال فشار آوردن بر گروه سازنده هستند تا آنها را از ضبط این صحنه که به گفته آنها مخالف سیاستهایشان است منصرف کنن.

امری که چالش بزرگی را بر سر راه عوامل قرار داده است.

از طرفی به گفته عوامل این صحنه برای انسجام روایی اثر بسیار لازم است و به نظر نمی رسد که مارتین نویسنده رمان و البته یکی از عوامل ساخت هم چندان از حذف آن خشنود شود مسئله ای که برای یکی دیگر از صحنه ها در فصل چهارم هم رخ داد.

و از طرف دیگر هم به علت نوع ساخت این سریال و نیاز به طبیعی از کار در آمدن صحنه ها که جز ویژگی های فنی اثر و یک از عوامل جذابیت آن نیز به شمار می رود به نظر نمی رسد استفاده از جلوه های ویژه و پرده آبی هم چندان راهکار مناسبی باشد.

به نظرتون ممکنه این صحنه رو حذف کنن؟!!!

و این صحنه walk of shame یا ممکنه یه صحنه ی دیگه باشه؟من که خیلی منتظر این walk of shame بودم!

مگه چقدرش تو سپت بود؟ حالا اون تیکه ها رو نشون ندن.

مسیر سپت تا قلعه که لوکیشنش کلیسا نیست که.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه سوالی که برام پیش اومده اینه که قسمت 9 فصل پنج رو چی میخوان نشون بدن که سنت فصلهای پیش رعایت بشه؟!

متاسفانه کتاب چهار اصلا چیزی برای ارائه نداره، کتاب پنج هم فقط فصلهای آخرش در حد رد ودینگ و اپیزود 9 هست که فکر نکنم تو فصل پنج نشون بدن میوفته برای فصل ششم.

اپیزود 9 فصل پنج چی میتونه باشه پس؟

برین جیمی رو ببره پیش استون هارت؟

گود مبارزه ی میرین و دروگون؟

محاصره ی وینترفل توسط استنیس؟

کوئینتین رام کننده اژدها؟

تمام اتفاقایی که تو نامه رمزی گفته شده؟

فصلهای آریا و تیریون هم چیزی نداره آخه.

یا مثلا امکانش هست از داستان کتابهای بعدی کش برن بذارن تو سریال

چون خط داستانی برن و سانسا تو سریال تموم شده اگه بخوان نشون بدن اونها رو باید از کتابهای بعدی استفاده کنن، برن رو میتونن پیش لرد بریندون نگهش دارن از اون طریق یسری اطلاعات بدن به بیننده ولی سانسا چیزی نداره دیگه آخه!

یا داووس رو نشون بدن که میره دنبال ریکون

بدن لنا هدی پر خالکوبیه اگه بخوان Walk of Shame رو نشون بدن باید گریم سنگین رو کل بدنش انجام بشه برای همین هم هست تا حالا لنا هدی رو برهنه نشونش ندادن اون قسمت اول سریال هم بدل بود جاش بازی میکرد.

یا تغییر داده میشه یا حذف میشه این مشکل هم که هست نور علی نور

ولی اصلا راه نداره اون تیکه رو حذفش کنن من فقط منتظر اون لحظم عمده شخصت پردازی سرسی هم وابسته به همون اسارتشه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی اگه قرار باشه walk of shame رو حذف کنن من به شخصه اعتصاب می کنم! بعد از مرگ جافری و تایوین این قضیه ی سرسی یکی دیگه از دلخوشی های براتیون ها و استارک ها هستش. بعدشم خالکوبی هایی که بازیگر ها و کلا افراد معروف دارن معمولا از نوع دائمی نیست و قابل پاک شدنه! حتی اگه نخواد هم می تونه با یه پودر سفید کننده راحت مخفیش کنه و نیازی به گریم سنگین نداره تازه سفید تر هم میشه

در مورد این که تو اپیزود ۹ فصل ۵ می خوان چی رو نشون بدن به نظرم احتمال محاصره ی وینترفل بیشتره! تو اینستا یه پستی دیدم که فکر کنم یکی از نزدیکان عوامل فیلم گفته بود که دارن فیلم نامه رو برای دیالوگ های استنیس و اطرافیانش برای جنگ وینترفل آماده می کنن حالا نمی دونم خبرش چقدر صحت داره! حتی یه عکس طنز دیدم که استنیس بعد از شکست منس داره به داووس میگه به وینترفل نامه بفرست و به روس بولتون بگو زیاد راحت نباشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که میگم حذف میکنن

اکرم نکنن از بازیگر بدل استفاده میکنن

چشم آب نمیخوره لنا هیدی اون سکانس رو بره

اسپویل نکنید !

Sent from my xperia z2

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بستگی داره کدوم خط داستانی ها رو پیش ببرن.

مثلا اگه خط تیریون باشه ممکنه اگان باشه. اگه آریا باشه ممکنه کور شدنش باشه. اگه کوان باشه ممکنه مرگش باشه. اگه سرسی باشه ممکنه پیاده روی باشه. اگه استنیس باشه ممکنه جنگش باشه. اگه جان باشه ممکنه مرگش باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

It's happening guys

به گزارش سایت TMZ بزرگترین برهنگی بازی تاج و تخت در فصل 5 اتفاق خواهد افتاد.

لینا هیدی بلاخره قراره walk of shame رو بره. همونطور که قبلا گفته شد کلیسای سینت نیکلاس فیلمبرداری صحنه های عریان رو ممنوع کرده بود ولی بلاخره مسئولین موافقت کردن که فیلمبرداری در خیابانها انجام بشه تا زمانی که سینه های همایونی (به نقل از TMZ ) داخل کلیسا نشون داده نشه.

برای صحنه های داخل کلیسا از یک ماکت کلیسای اصلی برای فیلمبرداری استفاده میکنن. همچنان قدغنه که کسی برهنه پاشو تو کلیسای اصلی بذاره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اینا کتاب 4 رو نشون ندادن میخوان فصل کتاب 5 رو نشون بدن ؟

یا اینکه من اشتباه میکنم و همون کتاب 4 رو نشون میدن

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » پنج شنبه شهریور 13, 93 9:06 pm[/url]"]آقا اینا کتاب 4 رو نشون ندادن میخوان فصل کتاب 5 رو نشون بدن ؟

یا اینکه من اشتباه میکنم و همون کتاب 4 رو نشون میدن

Sent from my xperia z2

مگه کتاب سومو تو یه فصل اختصاصی نشون دادن؟ اینا همیشه یه سری خط های داستانی رو جلوتر از بقیه بردن!

کتاب چهارمو که نمیشه نشون ندن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Maethor » چهارشنبه شهریور 12, 93 10:28 pm[/url]"]It's happening guys

لینا هیدی بلاخره قراره walk of shame رو بره. همونطور که قبلا گفته شد کلیسای سینت نیکلاس فیلمبرداری صحنه های عریان رو ممنوع کرده بود ولی بلاخره مسئولین موافقت کردن که فیلمبرداری در خیابانها انجام بشه تا زمانی که سینه های همایونی (به نقل از TMZ ) داخل کلیسا نشون داده نشه.

برای صحنه های داخل کلیسا از یک ماکت کلیسای اصلی برای فیلمبرداری استفاده میکنن. همچنان قدغنه که کسی برهنه پاشو تو کلیسای اصلی بذاره.

خودش میره یا بدلش؟ بعید می‌دونم خودش بره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمعنا بدل استفاده میکنن

فک کن خودش بره:o

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » جمعه شهریور 14, 93 9:36 pm[/url]"]

فیلمبرداری که شروع شده، تا حالا هم هیچ صحبتی از بدل نبوده و همه دارن اعلام میکنن که لینا هیدی قراره این صحنه رو بازی کنه، البته یه احتمال خیلی خیلی کوچیک وجود داره که سرسی کاملا برهنه نشه، یا فقط کلوز آپ لینا هیدی رو نشون بدن و از لانگ شات خبری نباشه که بعیده بعد اینهمه سر و کله زدن با کلیسا.

اگه میخواستن از بدل استفاده کنن برای سرسی اینهمه سر و صدا بپا نمیشد، وگرنه سریال که دفعه اولش نیست برهنگی رو نشون میده.

Filming_the_5th_season_of.jpg.11e6f1b10684cbe768044be2acc4b138.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » جمعه شهریور 14, 93 10:15 pm[/url]"]سانسا هم از سیزن بعدی 5 حذف شد.

نه تو رو خدا بازم اسپویل کنن!!!! همینجوری اون صحنه ی آدرها ضد حال بود دیگه پاشن اینم اسپویل کنن!!! یه عمری ما داریم سریال بینا رو اسپویل میکنیم! اصلا برام قابل قبول نیست سریال بینا منو اسپویل کنن!!!!

اسپویل کتاب پنج

اگه بخوان خط داستانی تیریون رو پیش ببرن پس چرا خبری از انتخاب بازیگر کانینگتون و اگان نیست؟

خط داستانی داووس هم تو فصل بعد نیست؟ آخه هیچ خبری از انتخاب بازیگر برای مندرلی ها نیست!

ولی جدی اگه مارتین تا تموم شدن پخش فصل پنجم سریال کتاب شیش رو بیرون نده اینا از روی چی میخوان فصل ششم سریال رو بسازن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر مي رسه تايوين لنيستر به طور كامل از فصل پنجم حذف نشده..طي مصاحبه اي كه چارلز دنس (بازيگر نقش تايوين) با شبكه MTV داشته اين احتمال رو رد نكرده..حالا چه جوري حضور داره جاي سواله.

“I’m not completely missing out on the next series. More than that, I’m not going to say,” Dance teased. “You haven’t seen the last of Tywin Lannister, is all I’ll say.”

اين نقل قول از چارلز دنس بود..

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا تایوین توی فلش بک مربوط به سرسی حضور داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری