رفتن به مطلب
hamedsr

خبرهایی از فصل 5 سریال!

Recommended Posts

همه کسایی که این عکس رو تو پیج تریستان مارتل دیدن احتمالا مثل من سکته زدن .

این اتفاق مرهمی هستش به روی زخمهایی که تحریف ها قراره بهمون بزنن . اسپویل کتاب 4:

الان حتی امید دارم از سرنوشت گنگ برین هم مطلع بشم تو این فصل . باشد که به لطف رلور برین واقعا مرده باشه !

1558536_1057431114283268_2180199085919795567_n.jpg.79d6f3ea2ceba225e50b91f874cc7bea.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

[نیازمند منبع] شایعات در IMDB

در دو روز گذشته بیشتر از ده هزار خبر در خصوص بازیگران فصل آینده مجموعه بازی تاج و تخت به بیرون آمده است.این شایعات که همگی از لیست ثبت شده در سایت IMDB به بیرون درز کرده است همگی نشان از حضور بعضی از شخصیت های گذشته سریال در فصل پنجم می باشد.

برای مثال حضور دوباره کتلین استارک (میشل فیرلی) که ما در خصوص او پستی را قرار دادیم، یا حتی حضور دوباره ادارد استارک در فصل پنجم سریال بود.تمام این خبرها و شایعات زمانی ایجاد شد که لیست بازیگران فصل پنجم سریال از سوی سایت IMDB بر اساس اپیزود های فصل منتشر شد.

حالا تهیه کنندگان HBO می گوییند که این IMDB هیچ منبع قابل اعتمادی به تنهایی نیست از سمت دیگر هنوز فیلمبرداری و کار سریال به پایان نرسیده است، اینطور نیست که فردا بتوانید سریال را ببنید.این فرایند اضافه شدن چندین اسم به سریال توسط یک آدم ساده لوح و غیرقابل درک صورت گرفته است.در IMDB نیز مانند ویکپیدیا هر کاربر بر اساس رتبه و درجه خاص خود میتواند با قرار دادن مقالاتی محتوای صفحه بازیگران یا یک فیلم را عوض کند، هر چند در ویکپیدیا پایه و اساس قرار دادن هر مطلب بر اساس منابع درجه دوم است، ولی در IMDB این قانون بر اساس درجه کاربر و میزان پولی که در دست دارد تعیین میشود.

در هر صورت نه شان بین نه میشل فیرلی هیچکدام قرار نیست در فصل پنجم سریال حضور داشته باشند، یا حتی اگر قرار به حضور این دو باشد هنوز منابع معتبری برای تایید این خبر موجود نیست.

پیچ میشل فرلی در سایت IMDB که تغییرات بر روی آن برطرف شده :

http://goo.gl/BWNj4v

استاتوس مرتبط به حضور دوباره کتلین استارک در فصل پنجم که بروی پیچ سایت درج شد :

http://goo.gl/gjOU74

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا نوشته فصل 5 قسمت ده خانم میشل فرلی به عنوان کتلین استارک/هوندد وومن (زن روپوش دار)

ینی چی زن روپوش دار؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » چهارشنبه بهمن 15, 93 8:04 pm[/url]"]اینجا نوشته فصل 5 قسمت ده خانم میشل فرلی به عنوان کتلین استارک/هوندد وومن (زن روپوش دار)

ینی چی زن روپوش دار؟

یعنی یه لباسی مثل این میپوشه.

HoodedFigure.thumb.jpg.e7bd3d6a457d1411f601ec0852857f0b.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بی صبرانه منتظر 23 فروردین 94 هستم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حضورشون بصورت قطعی رد شده توسط تهیه کنندگان سریال یانه همینطور تلویحی

درضمن اگه قرار باشه چهرش مثل چیزی که توی تصویر قبلی هست دیده نشه هم میشه شخصیت جدید کتلین توی سریال حاظر باشه هم از بازیگر نقش کتلین استفاده نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه سوال شرمنده اگه جای اشتباهی میفرستم ، من سریال تا اخر فصل 4 دیدم الان میخواستم کتاب شروع کنم به خوندن دقیقا پایان فصل 4 میشه انتهای کتاب سوم؟ یعنی من الان کتاب 4رم شروع کنم میشه ادامه داستان یا هنوز بخشی از کتاب سوم مونده؟

ممنون میشم بهم پاسخ بدید بازم شرمنده اگه جای اشتباهی ارسال کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
solidus » پنج شنبه بهمن 16, 93 11:55 pm[/url]"]دوستان یه سوال شرمنده اگه جای اشتباهی میفرستم ، من سریال تا اخر فصل 4 دیدم الان میخواستم کتاب شروع کنم به خوندن دقیقا پایان فصل 4 میشه انتهای کتاب سوم؟ یعنی من الان کتاب 4رم شروع کنم میشه ادامه داستان یا هنوز بخشی از کتاب سوم مونده؟

کل کتاب رو از اول بخون خیلی فرق دارن باهام سریال و کتاب هیچی نمیفهمی اگر اینطوری بخونی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » جمعه بهمن 16, 93 12:08 am[/url]"]
solidus » پنج شنبه بهمن 16, 93 11:55 pm[/url]"]دوستان یه سوال شرمنده اگه جای اشتباهی میفرستم ، من سریال تا اخر فصل 4 دیدم الان میخواستم کتاب شروع کنم به خوندن دقیقا پایان فصل 4 میشه انتهای کتاب سوم؟ یعنی من الان کتاب 4رم شروع کنم میشه ادامه داستان یا هنوز بخشی از کتاب سوم مونده؟

کل کتاب رو از اول بخون خیلی فرق دارن باهام سریال و کتاب هیچی نمیفهمی اگر اینطوری بخونی

تفاوت های زیادی دارن ولی در آخر به یک جا میرسن

مثلا یکیشون شیوه ی رفتن دنریس به کارثه تو کتاب 3 نفر میان دنبالشن و دعوتش میکنن

تو سریال اونا میرن دمه دروازه و به زور میرن تو

من نمیفهمم چرا کسی به خاطر این موضوع بخواد کتاب از اول شروع کنه چون در نهایت داستان به یک جا ختم شده

اگه خیلی جزییات برات مهم نیست میتونی راحت از کتاب 4 شروع کنی به خوندن و همه چی رو راحت میفهمی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی سریال هرچی جلوتر میای حذف و اضافه ها نسبت به کتاب بیشتر میشه مخصوصا فصلهای چهارم وپنجم و اگه بخای کتابو از فصل چهارش شروع کنی چون سه کتاب قبلی رو نخوندی به مطالبی بر میخوری که از اول در جریانش نبودی پس برای اینکه از داستان لذت ببری کتابها رو از اول شروع کن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود ویژه ی A Day in the Life یا همون قسمت S05E00 منتشر شد!

با توجه به این که فکر کنم لینک گذاشتن مغایر با قوانین هست اگه لینک رو پیدا نکردید پ.خ بدید تا براتون بفرستم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@لرد راک

کی گفت به یکجا ختم میشن ؟ داستان کارث با زور رفتن غارت کردن اومدن بیرون !! در صورتی که دنریس رو انداختن بیرون از کارث !! بعد همون داستان کارث دقیقا تاثیر میذاره رو کتاب پنجم و اتفاقات حول محور دنریس شما چطوری میگید یکسان هستن ؟

همه اینا به کنار نبرد بزرگ بلک واتر چی اونم لابد تو سریال با کتاب یکی هست ؟ یا کشته شدن رنلی ؟ یا داستان آریا ؟ کار من تو ویکی سریال همین هست بشینم تفاوت های سریال و کتاب رو بنویسم !! الان شما به من میگید فرقی ندارن همشون به یکجا ختم میشن ؟ نه تنها فرق دارن بلکه جفتشون به جاهای مختلف وصل میشن.شما الان داری به طرف میگی برو کتاب چهارم بخون در حالی طرف حتی دلیل واقعی مرگ تایون و نفرت تیریون رو از برادر و پدرش نمیدونه !! و فکر میکنه باید تیریون الان عاشق برادرش باشه !!

@قسمت 00 و ویژه:

برید از روی صفحه فیس بوک سایت دانلودش کنید :

http://goo.gl/k9eNHA

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » دوشنبه بهمن 20, 93 5:25 pm[/url]"]@لرد راک

کی گفت به یکجا ختم میشن ؟ داستان کارث با زور رفتن غارت کردن اومدن بیرون !! در صورتی که دنریس رو انداختن بیرون از کارث !! بعد همون داستان کارث دقیقا تاثیر میذاره رو کتاب پنجم و اتفاقات حول محور دنریس شما چطوری میگید یکسان هستن ؟

همه اینا به کنار نبرد بزرگ بلک واتر چی اونم لابد تو سریال با کتاب یکی هست ؟ یا کشته شدن رنلی ؟ یا داستان آریا ؟ کار من تو ویکی سریال همین هست بشینم تفاوت های سریال و کتاب رو بنویسم !! الان شما به من میگید فرقی ندارن همشون به یکجا ختم میشن ؟ نه تنها فرق دارن بلکه جفتشون به جاهای مختلف وصل میشن.شما الان داری به طرف میگی برو کتاب چهارم بخون در حالی طرف حتی دلیل واقعی مرگ تایون و نفرت تیریون رو از برادر و پدرش نمیدونه !! و فکر میکنه باید تیریون الان عاشق برادرش باشه !!

@قسمت 00 و ویژه:

برید از روی صفحه فیس بوک سایت دانلودش کنید :

http://goo.gl/k9eNHA

من منکر تفاوت نیستم ولی به هر حال باید قبول کنیم سیر داستان یکیه

الان مثلا آریا اونایی که سریال رو دیدن میدونم آریا راهی براووس شده

خب اخرین فصل آریا هم تو کتاب 3 راهی شدنش به براووسه

الان برای بیننده جزییات اتفاقاتی که برای آریا افتاده چه اهمیتی داره؟؟؟

یسری جزییات که نه. خیلی از جزییات تفاوت کردن. ولی اینکه سیر و مسیر تقریبی داستان یکیه انکار ناپذیره

و اینکه یکی رو تشویق کنیم از کتاب اول شروع به خوندن کنه تنها باعث دلسرد شدن و پشیمون شدنش میشه چون برای اکثر افراد خوندن چیزایی که میدونن بسیار ملال آوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ لرد راک

شما فقط بخش آریا رو دیدی ؟ بخش دنریس چطور ؟ همون تاثیر داستان کارث بر روی کتاب پنجم چطور ؟ بله تفاوت وجود داره ولی نه یه تفاوت معمولی مثلا بگیم شکل ظاهری یه محیط عوض شده بلکه خود داستان سر ته شده !! الان اتفاقاتی که تو جزایر آهن میفته رو دیدید ؟ اصلا اینا به کنار همین فصل که داره شروع میشه بیشتر از ده تا شخصیت مهم رو حذف کردن تو فصل قبلی هم که چندین شخصیت دیگه رو حذف کردن روند داستان رو جا به جا کردن، الان چرا باید برین زنده باشه ؟ اصلا تازی چرا باید توسط برین به اون وضع بیفته ؟

در کل میگم کسی که میخواد دنیا نغمه ها رو بشناسه میخواد بفهمه داستان از چه قرار هست چطوری به اینجا رسیده باید از کتاب اول شروع کنه نه اینکه بره کتاب چهارم باز کنه یه دفع با اسم و شخصیت های رو به رو بشه که اصلا به گوشش هم نرسیده این بیشتر باعث دلسردی طرف میشه تا اینکه از کتاب اول با ریشه داستان رو بره جلو، خیلی از دوستان راحت میتونن کتاب رو باز کنن و بدون هیچ مشکلی بخونن اگر دیدن تکرار چیزی هست که دیدن بزنن جلو، این قابل قبول وگرنه شروع از وسط داستان، مثل شروع کردن وسط ناکجاآباد هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته من خیلی هم دور از داستان کتاب نیستم سرنوشت شخصیت هارو توی ویکی خوندم مثلا میدونم تیریون از برادرش به خاطر اتفاقات گذشته متنفر میشه و اون پلان مکالمشون توی زندان رو حذف کردن .... منتها واقعا تعداد صفحات کتابش زیاده مثلا همین کتاب سوم 1500 صفحست و خب بیش از 70 % احتمالا وقایعی باشه که توی سریال دیدمه... ولی خب وقتش رو ندارم واقعا که بتونم از اول بخونم پس در نتیجه بیخیال کتاب میشم اصلا :دی

راستی جریان این قسمت 00 چیه؟ خلاصه فصل قبله؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
solidus » سه شنبه بهمن 20, 93 12:23 am[/url]"]

راستی جریان این قسمت 00 چیه؟ خلاصه فصل قبله؟

نه، بیشتر یه جور پشت صحنه کار در کشورهای مختلف و فیلم برداری و لوکیشن سازی ها در اون جاست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جرج مارتین اعلام کرد در فصل پنجم سریال کاراکترهایی کشته خواهند شد که در کتاب ها نمی میرند.

http://www.showbiz411.com/2015/02/15/game-of-thrones-author-george-r-r-martin-warns-people-are-going-to-die-who-dont-die-in-the-books

“People are going to die who don’t die in the books, so even the book readers will be unhappy. So everybody better be on their toes. David and D.B. are even bloodier than I am.”

"کسانی قرار است بمیرند که در کتاب نمی میرند، پس حتی کتاب خوان ها هم ناراحت خواهند شد. پس همه حواستان جمع باشد، دیوید و دی بی (سازندگان سریال) حتی از من هم خونریزتر هستند."

به نظر شما این افراد کی هستند؟! من خودم جیمی رو محتمل می دونم، که احتمالا قراره جایگزین اریس اوکهارت بشه.

نکته مهم بعدی، این که مارتین همچنین تو این مصاحبه تایید کرده که داستان رو تو دو کتاب بعدی جمع خواهد کرد و کتاب هفتم کتاب های نهایی خواهند بود؛ در نتیجه احتمالی که مبنی بر هشت جلدی شدن این مجموعه مطرح شده بود رد میشه.

"...Because whatever happens with the show I’m going to finish the books, it will be seven books. But each of these books are 1500 pages long and they each have enough material in them for several seasons. I have two more books, the one I’m writing right now, ‘The Winds Of Winter,’ and after that the last book, ‘The Dream of Spring,’ so those will be the two final books."

"...هر اتفاقی که برای سریال بیفتد من کتاب ها را تمام خواهم کرد، و تعداد آن ها هفت تا خواهد بود. اما هر کدام از این کتاب ها 1500 صفحه خواهند داشت و محتویات هر کدام از آن ها برای چندین فصل کافی خواهد بود. من دو کتاب دیگر برای نوشتن دارم، یکی که هم اکنون در حال نوشتن آن هستم یعنی «بادهای زمستان» و کتاب آخر «رویای بهار»، و این دو کتاب های پایانی خواهند بود."

همچنین مارتین در مورد تعداد فصل های سریال اظهار بی اطلاعی کرد و ساخت فصل های پس از فصل ششم (که ساختش تایید شده است) را منوط به استقبال از فصل های آینده سریال و اوضاع تلویزیون در دو سال آینده است. هر چند او ابراز امیدواری کرد که داستان در سریال به پایان برسد و ناتمام نماند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » دوشنبه بهمن 27, 93 1:38 pm[/url]"]جرج مارتین اعلام کرد در فصل پنجم سریال کاراکترهایی کشته خواهند شد که در کتاب ها نمی میرند.

http://www.showbiz411.com/2015/02/15/game-of-thrones-author-george-r-r-martin-warns-people-are-going-to-die-who-dont-die-in-the-books

“People are going to die who don’t die in the books, so even the book readers will be unhappy. So everybody better be on their toes. David and D.B. are even bloodier than I am.”

"کسانی قرار است بمیرند که در کتاب نمی میرند، پس حتی کتاب خوان ها هم ناراحت خواهند شد. پس همه حواستان جمع باشد، دیوید و دی بی (سازندگان سریال) حتی از من هم خونریزتر هستند."

به نظر شما این افراد کی هستند؟! من خودم جیمی رو محتمل می دونم، که احتمالا قراره جایگزین اریس اوکهارت بشه.

نهههههه، فقط جیمی نمیره. خودم دارم از این سیر تحولیم شاخ درمی‌آرم. من تو فصل اول از این بشر متنفر بودم. تو فصل 3 اوکی شد برام و الان با فصل 4 عاشقش شدم. این و نکشن. اصلا از این کارای سرخود کارگردانا خوشم نمیاد. شده قضیه‌ی پایپر و گرن که تو کتاب تا واسه خودشون راست راست راه می‌رن، تو سریال زدن اینا رو واسه بار دراماتیک سریال کشتن. بخصوص مرگ پایپر خیلی احمقانه بود. انگار اصلا مردنش ارزشی نداشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نهههههه، فقط جیمی نمیره. خودم دارم از این سیر تحولیم شاخ درمی‌آرم. من تو فصل اول از این بشر متنفر بودم. تو فصل 3 اوکی شد برام و الان با فصل 4 عاشقش شدم. این و نکشن. اصلا از این کارای سرخود کارگردانا خوشم نمیاد. شده قضیه‌ی پایپر و گرن که تو کتاب تا واسه خودشون راست راست راه می‌رن، تو سریال زدن اینا رو واسه بار دراماتیک سریال کشتن. بخصوص مرگ پایپر خیلی احمقانه بود. انگار اصلا مردنش ارزشی نداشت.

یه حالی به من عطا بشه برم اون پست هایی که در ذم جیمی می زدین رو بخونم لذت ببرم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » سه شنبه بهمن 28, 93 3:49 pm[/url]"][quote="

منم امیدوارم که نمیره. هر چند احساس میکنم که مارتین هم قصد نداره آخر داستان زنده بذارش. خیلی حیفه، جیمی یکی از بهترین کاراکترهای داستانه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » سه شنبه بهمن 28, 93 7:20 pm[/url]"]
تالیسا » سه شنبه بهمن 28, 93 3:49 pm[/url]"][quote="

منم امیدوارم که نمیره. هر چند احساس میکنم که مارتین هم قصد نداره آخر داستان زنده بذارش. خیلی حیفه، جیمی یکی از بهترین کاراکترهای داستانه!

جرج می تونه یه پایانی رقم بزنه که زنده موندن توش بدتر از مردن باشه.

با اینکه بعید می دونم کسی به اندازه من از شخصیت جیمی خوشش بیاد (یه رقیب جدی دارم فقط ) ولی با صرف مردنش مشکلی ندارم مهم اینه که چجوری می میره و بعدش چی می شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اکثریت موافقم که جیمی اخر کتاب کشته میشه. اصلا الان اونقدر خوبه که مناسبه برای سلاخی.

اما در مورد سانسا بر عکس فکر می کنم از اوناییه که مارتین تو کتاب می کشدش اما تو سریال علاقه دارن تا جایی که می شه زنده نگهش دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا مارتین باید جیمی رو بکشه؟

به جز اون تئوری آدر شدنش من هیچ دلیل دیگه ای نمی بینم که مارتین بخواد جیمی رو بکشه!

زنده نگه داشتن جیمی جالب تر از کشتنشه. من هنوز دارم برا ی رویاروریی دنی و جیمی لحظه شماری میکنم!

اگه تو سریال بخوان جیمی رو بکشن دلیلشون چی میتونه باشه؟

دفاع از میرسلا؟ دفاع از خودش در برابر مارهای شنزار؟ نکنه یه وقت برای جایگزین کردن عشق اریس و آریانه جیمی عاشق الاریا بشه؟ وحشتناکه!!!!!!!

سریال داره در جهتی پیش میره که من مطمئن شدم اگان و جان کانینگتون حذف میشن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
من هنوز دارم برا ی رویاروریی دنی و جیمی لحظه شماری میکنم!

Interesting

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری