رفتن به مطلب
hamedsr

خبرهایی از فصل 5 سریال!

Recommended Posts

kei1 » شنبه اسفند 2, 93 7:29 pm[/url]"]
من هنوز دارم برا ی رویاروریی دنی و جیمی لحظه شماری میکنم!

Interesting

در پشت این خنده ها امیال خبیثانه ای نسبت به رابطه ی ملکه ی عزیز و شوالیه ی دلیر احساس میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
استاد آمون » شنبه اسفند 2, 93 9:17 pm[/url]"]
kei1 » شنبه اسفند 2, 93 7:29 pm[/url]"]
من هنوز دارم برا ی رویاروریی دنی و جیمی لحظه شماری میکنم!

Interesting

در پشت این خنده ها امیال خبیثانه ای نسبت به رابطه ی ملکه ی عزیز و شوالیه ی دلیر احساس میکنم

الان Seriously داری "رابطه" متصور می شی بین این دو تا ؟!!!!

دقیقاً چجوری ه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الان Seriously داری "رابطه" متصور می شی بین این دو تا ؟!!!!

دقیقاً چجوری ه ؟!

چرا نمیشه؟ فقط کافیه یه کم چاشنی خوشبینی به تصوراتت اضافه کنی، بعدش یه کم مثبت اندیشی و در آخر کمی علاقه به خاندان والای تارگرین و خصوصا شخص ملکه ی اسیر آزاد کن

شاید جیمی دلش بخواد دلایلش رو برای دنی شرح بده. البته اگه دنی شجاعت و گوش شنوای کافی برای شنیدن حرفاش داشته باشه نه اینکه مثل باریستان بپیچوندش.

شایدم دنی و جیمی باهم ازدواج کردن!

وقتی جان و اگان و هیزدارد کاندیدای شوهر دنریس شدنن، چرا جیمی نباشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
چرا نمیشه؟ فقط کافیه یه کم چاشنی خوشبینی به تصوراتت اضافه کنی، بعدش یه کم مثبت اندیشی و در آخر کمی علاقه به خاندان والای تارگرین و خصوصا شخص ملکه ی اسیر آزاد کن

شاید جیمی دلش بخواد دلایلش رو برای دنی شرح بده. البته اگه دنی شجاعت و گوش شنوای کافی برای شنیدن حرفاش داشته باشه نه اینکه مثل باریستان بپیچوندش.

شایدم دنی و جیمی باهم ازدواج کردن!

وقتی جان و اگان و هیزدارد کاندیدای شوهر دنریس شدنن، چرا جیمی نباشه؟ :

حقا که باید به تارگرین ها و دینریس علاقه داشته باشی که چنین چیزی بگی.

"شاید جیمی دلش بخواد دلایلش رو برای دنی شرح بده."

عالی بود ینی،

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد درست میگه، فرضا دنی جیمی رو هم بگیر به هیچ عنوان به یک کشتن ساده کار رو تموم نمیکنه. همه دیگه اخلافش رو میدونن.

میبرتش تو یه محاکمه عمومی جلوی تمام مردم وادرش میکنه که اعتراف کنه دیگه اونجا جیمی هست که چطوری حرف بزنه، از اینکه دنی عاشق جیمی بشه باز من حق میدم به استاد حماقت این طفل حد و اندازه نداره هر کاری ازش برمیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عنوان های چهار اپیزود اول و خلاصه اپیزودهای 1 تا 3 منتشر شدن.

پلات ها رو توی اسپویلر میذارم.

Episode #41: “The Wars to Come”: (Written by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Michael Slovis.)

Cersei and Jaime adjust to a world without Tywin. Varys reveals a conspiracy to Tyrion. Dany faces a new threat to her rule. Jon is caught between two kings.

Episode #42: “The House of Black and White”: (Written by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Michael Slovis.)

Arya arrives in Braavos. Pod and Brienne run into trouble on the road. Cersei fears for her daughter’s safety in Dorne as Ellaria Sand seeks revenge for Oberyn’s death. Stannis tempts Jon. An adviser tempts Dany.

Episode #43: “High Sparrow”: (Written by David Benioff & D. B. Weiss; directed by Mark Mylod.)

In Braavos, Arya sees the Many-Faced God. In King’s Landing, Queen Margaery enjoys her new husband. Tyrion and Varys walk the Long Bridge of Volantis.

Episode #44 - The Sons Of The Harpy.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تریلر دوم فصل پنج منتشر شد:

کیفیت HD:

http://uploadboy.com/mkqweyvxuoe5.html

کیفیت SD:

http://uploadboy.com/zfp3srieys59.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تریلر خیلی خوبی بود. صدای ملکه و جمله تاثیر گذارش خیلی خوب بود. پل بزرگ ولانتیس قشنگ بود. سپتون اعظم هم خیلی خوبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا هیچ تصویر درست حسابی از دوران نیست !! همش بچه ها و زن اوبرین رو نشون میدن در صورتی که من الان دارم میمیرم بدونم این دوران چطور آدمی هست.

یه چیز داستان واقعا عذاب آور اونم چهار فصل تمام چهارتا نبرد درست حسابی نشون ندادن الان درست تو سیزن 5 دارن چپ راست جنگ نشون میدن !! درگیری میرن یا حمله واچ ها به هارد هوم (اونم با جان اسنو) در کل دلم میسازه تازه فهمیدم سریال چی کم داره.

اوه اوه لوراس به فنا رفت، فکر کنم قرار قسمتی از شخصیت مارجری رو تو این فصل لوراس برعهده بگیره :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دنریس از نابود کردن چهار پره چرخ صحبت میکنه درحالی که نه خودش نه مشاورانش از نسل جدیدی که دارن قدرت رو توی اون خانواده ها بدست میارن ندارن همینطور از نیروهایی که جدیدا وارد عرصه شدن.

دختره فقط بلده قشنگ حرف بزنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازیگر نوجوانیهای سرسی چرا اینجوریه؟ باید خیلی زیبا می بود. اینکه خیلی معمولیه قیافه اش!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » دوشنبه فروردین 10, 94 1:32 pm[/url]"]بازیگر نوجوانیهای سرسی چرا اینجوریه؟ باید خیلی زیبا می بود. اینکه خیلی معمولیه قیافه اش!

حالا خود لنا هدی هم در حد سرسی توی کتاب خوشگل نیست دیگه چه برسه به این یکی!

بازیگر میرسلا هم آنچنان خوشگل نیست.

پ.ن: بقیه مارهای شنزار حذف شدن؟ خبری ازشون نیست!! فصل بعد هستن؟ نامردیه نصف اینا رو هم حذف کنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مثل اینکه تو فصل ۵ قراره بخشایی از کتاب ششم لو بره!

آخرین خبر اینه که مارتین قرار نیست تو نوشتن فیلمنامه ی فصل ۶ هم مشارکت کنه تا بتونه رو تموم کردن کتاب ۶ تمرکز کنه ... این لینک میگه که احتمالش هست که بادهای زمستان پاییز امسال منتشر بشه! خدا کنه که بشه! http://www.kdramastars.com/articles/79858/20150330/winds-of-winter-release-date.htm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » سه شنبه فروردین 11, 94 7:37 pm[/url]"]
Winterfell » دوشنبه فروردین 10, 94 1:32 pm[/url]"]بازیگر نوجوانیهای سرسی چرا اینجوریه؟ باید خیلی زیبا می بود. اینکه خیلی معمولیه قیافه اش!

حالا خود لنا هدی هم در حد سرسی توی کتاب خوشگل نیست دیگه چه برسه به این یکی!

بازیگر میرسلا هم آنچنان خوشگل نیست.

پ.ن: بقیه مارهای شنزار حذف شدن؟ خبری ازشون نیست!! فصل بعد هستن؟ نامردیه نصف اینا رو هم حذف کنن!

لنا هدی که خوشگله. بگذریم که سازنده های سریال برای پیدا کردن بازیگرهای نقشهایی که باید خوشگل می بودن خیلی کم کاری کردن. ( جیمی. , لوراس. )

من که از وقتی آریان مارتل رو حذف کردن مهرشون از دلم رفته کلا. احتمالا" مارهای شنزارو تو همین 3-4 تا خلاصه کردن. فعلا" مهمترین انگیزه ام دیدن دوران مارتله. همین و بس....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وینترفل: در مورد حمایت های معنویت از ملکه بسیار خرسند شدم اما جیمی!! این پسر مو بلند، کوتاه، با ریش، بدون ریش! کاریزماش رو حفظ میکنه. زمان ورود به وینترفل زیباترین مودش بود و در حال حاضر که موهاش کوتاه جذابترین مود. من با بازیگر رنلی مشکل دارم/داشتم {وقتی که موهاش کوتاه بودن!}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@وینترفل

لنا خوبه ولی به انداره ی سرسی توی کتاب خوشگل نیست. روشنی غرب کجا و لنا کجا...

واقعا من هنوز موندم چرا آریانه حذف شد؟ با خط داستانیش میخوان چیکار کنن؟؟؟؟ امیدوارم نقش الاریا و آریانه رو باهم یکی نکرده باشن.

نمیدونم چرا تو سریال برای کاراکترهای مرد جذاب، باریگرهایی با قیافه معمولی انتخاب کردن اما برای کاراکترهای مرد زشت بازیگرهای خوشقیافه تری انتخاب کردن! نمونش بازیگرهای تیریون و داریو! اصلا زشت به حساب نمیان!

@مورس

بازیگر رنلی که خوبه لوراس یه جوریه، میس یه جوریه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
مورس مارتل » چهارشنبه فروردین 12, 94 3:36 pm[/url]"]وینترفل: در مورد حمایت های معنویت از ملکه بسیار خرسند شدم اما جیمی!! این پسر مو بلند، کوتاه، با ریش، بدون ریش! کاریزماش رو حفظ میکنه. زمان ورود به وینترفل زیباترین مودش بود و در حال حاضر که موهاش کوتاه جذابترین مود. من با بازیگر رنلی مشکل دارم/داشتم {وقتی که موهاش کوتاه بودن!}

انصافا جیمی خوشتیپه و درحد توصیفات کتاب هست درضمن بازیگرهای نقش سانسا ومارجری هم در حد کتاب جذابیت دارن ولی بقیه چنگی به دل نمیزنن و تازه شخصیت ایگریت سریال از کتاب بهتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مورس: خداییش جیمی کجا جذاب و خوشگله؟ اینکه بهش علاقه مند شدیم بحثش جداست اما خوشگل نیست. قرار بود موطلایی و بسیار زیبا باشه. ( بگذریم که نمی دونم مرد موطلایی چه جوری می تونه خوشگل باشه!) اما بازیگر رنلی نقطه مقابل توصیفات کتاب بود. قد بلند و موی مشکی بلند و چشم آبی و ...!!! اما الان به قیافش عادت کردم و یادم نمیاد قبلا" چی در موردش فکر می کردم. راستی فیلم کپنهاگ رو دیدی؟ توش همین بازیگر بازی می کنه. یه کم عجیبه که اونجا دوست دخترداره!

استاد: شک نکن که الاریا و آریانه رو یکی کردن. حالا چی از آب دربیاد خدا داند. اصلا" از اولشم از این الاریا خوشم نمیومد. مگه میس هم قرار بود خوشگل باشه؟

تورهن: در مورد سانسا و مارجری خیلی باهات موافقم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » چهارشنبه فروردین 12, 94 7:30 pm[/url]"]مورس: خداییش جیمی کجا جذاب و خوشگله؟ اینکه بهش علاقه مند شدیم بحثش جداست اما خوشگل نیست. قرار بود موطلایی و بسیار زیبا باشه. ( بگذریم که نمی دونم مرد موطلایی چه جوری می تونه خوشگل باشه!) اما بازیگر رنلی نقطه مقابل توصیفات کتاب بود. قد بلند و موی مشکی بلند و چشم آبی و ...!!! اما الان به قیافش عادت کردم و یادم نمیاد قبلا" چی در موردش فکر می کردم. راستی فیلم کپنهاگ رو دیدی؟ توش همین بازیگر بازی می کنه. یه کم عجیبه که اونجا دوست دخترداره!

از نظر من که جیمی زیباترین بازیگر مرد سریال هست با اختلاف زیاد نسبت به بقیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جیمی فصل اول سریال دقیقا کپی برابر اصل پرنس چارمینگ بود.

استاد: شک نکن که الاریا و آریانه رو یکی کردن.

بعد اونوقت نقش مقابل ـه الاریا کی می خواد باشه؟

494146c2-3eea-4ac1-872d-05d3233f51f4.jpg.02af4362bf90b55ae1721d14b87dffdd.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@وینترفل

میس قیافش خوبه ولی خیلی چاقه. کلا میس رو خیلی بد نشون دادن. دیگه اینقدرم بی عرضه نیست. اونجایی که تایوین بهش میگه پسره خوبی باش و قلم و جوهر برام بیار بعد میس با افتخار پا میشه میره براش میاره، دیگه تهش بود!!!!!

@نگار

جیمی میشه دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » چهارشنبه فروردین 12, 94 11:58 pm[/url]"]@وینترفل

میس قیافش خوبه ولی خیلی چاقه. کلا میس رو خیلی بد نشون دادن. دیگه اینقدرم بی عرضه نیست. اونجایی که تایوین بهش میگه پسره خوبی باش و قلم و جوهر برام بیار بعد میس با افتخار پا میشه میره براش میاره، دیگه تهش بود!!!!!

@نگار

جیمی میشه دیگه.

فکر نکنم دیگه انقدرام داستانو بترکونن! یعنی امیدوارم

پ.ن: من هرچی فکر می کنم یادم نمیاد اونجا تایوین به میس گفته باشه پسر خوب!! قلم و جوهر رو میگه بیاره ولی پسر خوب

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

استاد: ها ... در مورد میس خنگی شو قبول دارم که خیلی غلو شده است انگار نه انگار که طرف داره منطقه ای مثل ریچ رو اداره می کنه اما فکر کردم جایی اشاره شده که لوراس قیافه اش به باباش رفته.

جیمی!! نه! اونا نمی تونن اینکارو بکنن. نه.... هرگز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار:

اگه به اینا باشه این کار رو میکنن

کتاب چهارم

در غیر این صورت جیمی تو دورن چیکار میکنه؟ به احتمال 90 درصد به جای اریس و سوان فرستادنش. فرض کن جیمی و الاریا به جای آریانه و اریس! رابطشونم مثل اون دوتا!!! وضفیت بدی میشه

درواقع بهش میگه پسر خوبی باش

@وینترفل

به نکته ی خوبی اشاره کردی. اصلا مگه بچه هایی به این خوشگلی میتونن پدر و مادر زشتی داشته باشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » پنج شنبه فروردین 12, 94 12:15 am[/url]"]نگار:

اگه به اینا باشه این کار رو میکنن

کتاب چهارم

در غیر این صورت جیمی تو دورن چیکار میکنه؟ به احتمال 90 درصد به جای اریس و سوان فرستادنش. فرض کن جیمی و الاریا به جای آریانه و اریس! رابطشونم مثل اون دوتا!!! وضفیت بدی میشه

درواقع بهش میگه پسر خوبی باش

خب دیگه. اینجوری سرنوشت جیمی هم تو این فصل معلوم میشه. همه چیزداره با هم جفت و جو میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری