رفتن به مطلب
hamedsr

خبرهایی از فصل 5 سریال!

Recommended Posts

استاد آمون » پنج شنبه فروردین 12, 94 12:15 am[/url]"]نگار:

اگه به اینا باشه این کار رو میکنن

کتاب چهارم

در غیر این صورت جیمی تو دورن چیکار میکنه؟ به احتمال 90 درصد به جای اریس و سوان فرستادنش. فرض کن جیمی و الاریا به جای آریانه و اریس! رابطشونم مثل اون دوتا!!! وضفیت بدی میشه

درواقع بهش میگه پسر خوبی باش

کتاب چهارم

نه اینطور نیست! من فکر میکنم جیمی باید کارکترش رو کامل کنه! جیمی برای من وقتی بوی حرف های پدرش رو گرفت و لیاقتش رو تو به دست آوردن ریورران اونم بدون خونریزی نشون داد رفت تو کارکتر های محبوبم. پس اگه هم بخواد کشته بشه {فرضیه روند فیلم} باید یه همچین جنسی رو تو نقشش ارائه بده و فکر میکنم اینجاست که کتاب 6 برای مخاطب ها لو بره! {کتاب پنج رو نخوندم اما احتمالا یه جانشینی نقش از کتاب 6 داشته باشه!}

ولی از یه طرف هم باید این گسستن پیوند عاطفی با خواهرش هم نشون بدن و ما میدونیم که این تنفر از سرسی تو مکالمه هاش با ایلن پین خودش رو نشون میده. پس چند درصد احتمال داره برای عملی کردن این قضیه از الاریا استفاده کنن یا یه همچین حالتی!! و به خاطر اینکه بعید به نظر میرسه فرضیه کتاب 6 محتمل تره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اسپویل کتاب چهارم

ولی به نظر من این تنفر از سرسی اصلا تو سریال نشون داده نمیشه. آخه تو خود کتاب وقتی جیمی استارت تنفر از سرسی رو زد که تیریون ماجرای کتل بلک ها و لنسل رو به جیمی گفت ولی این مکالمه تو سریال حذف شد پس جیمی هیچی از خیانت سرسی نمیدونه و دلیلی برای نفرت داشتن از سرسی نداره. بدتر از همه، تو سریال جوری تصویر سازی شده که انگار سرسی تمایلش نسبت به جیمی کم شده نه جیمی نسبت به سرسی. قسمت آخری هم که باهم بودن دیگه مشخص بود عاشق همدیگه هستن. ریورران هم که به کلی حذف شده. بلک فیش هم که از عروسی سرخ فرار کرد و ادمور نقشی نداشت برای همین فکر نکنم جیمی اصلا به سرزمین های رودخانه برگرده.

در هر صورت جیمی فصل سوم و چهارم ( خصوصا سوم ) طرفداراش زیاد شدن و من فکر میکنم مرگ جیمی تو این فصل همون اسپویل کتاب ششم هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » پنج شنبه فروردین 13, 94 11:09 pm[/url]"]اسپویل کتاب چهارم

ولی به نظر من این تنفر از سرسی اصلا تو سریال نشون داده نمیشه. آخه تو خود کتاب وقتی جیمی استارت تنفر از سرسی رو زد که تیریون ماجرای کتل بلک ها و لنسل رو به جیمی گفت ولی این مکالمه تو سریال حذف شد پس جیمی هیچی از خیانت سرسی نمیدونه و دلیلی برای نفرت داشتن از سرسی نداره. بدتر از همه، تو سریال جوری تصویر سازی شده که انگار سرسی تمایلش نسبت به جیمی کم شده نه جیمی نسبت به سرسی. قسمت آخری هم که باهم بودن دیگه مشخص بود عاشق همدیگه هستن. ریورران هم که به کلی حذف شده. بلک فیش هم که از عروسی سرخ فرار کرد و ادمور نقشی نداشت برای همین فکر نکنم جیمی اصلا به سرزمین های رودخانه برگرده.

در هر صورت جیمی فصل سوم و چهارم ( خصوصا سوم ) طرفداراش زیاد شدن و من فکر میکنم مرگ جیمی تو این فصل همون اسپویل کتاب ششم هستش.

به قدری داستان فیلم و کتاب بهم گره خوردن که بعضی موقع ها نتیجه فراخوانی ذهنی ترکیبی از این دو میشه! اصلا یادم نبود قضیه تایشا از فیلم حذف شده

پ.ن: ولی دلیلی نداره که نخوان دوباره به فیلم اضافه اش کنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه خبر درباره ی عروسی هایی که قراره تو فصل 5 اتفاق بیفته خوندم نمیدونم راسته یا نه و احتمال میدم که شایعه باشه ولی اگر درست باشه که ....

اگر هرکس دیگه هم خبرشو شنیده بگه ببینیم در حد شایعه ست یا نه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » دوشنبه فروردین 17, 94 8:21 pm[/url]"]:-? من یه خبر درباره ی عروسی هایی که قراره تو فصل 5 اتفاق بیفته خوندم نمیدونم راسته یا نه و احتمال میدم که شایعه باشه ولی اگر درست باشه که ....

خب بگو چی شنیدی؟ تو اسپویلر بذار. من که چیزی نشنیدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » دوشنبه فروردین 17, 94 8:53 pm[/url]"]
Queen nymeria » دوشنبه فروردین 17, 94 8:21 pm[/url]"]:-? من یه خبر درباره ی عروسی هایی که قراره تو فصل 5 اتفاق بیفته خوندم نمیدونم راسته یا نه و احتمال میدم که شایعه باشه ولی اگر درست باشه که ....

خب بگو چی شنیدی؟ تو اسپویلر بذار. من که چیزی نشنیدم.

عروسی سانسا و رمسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی من احتمال میدم این خبر شایعه ای باشه که فنها ساختن بخاطر صحنه هایی از تریلر و حدس و گمانهایی که زده شد

که سانسا در وینترفله

.وگرنه کلا همچین چیزی کلا با روند داستان جور درنمیاد.

مثلا سانسا الان فراریه و متهم به همدستی در قتل جافری و بولتونها هم فعلا با لنیسترها متحدن پس همچین چیزی امکان نداره مگر اینکه بخوان داستان رو کلا روندشو تغییر بدن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چهار قسمت اول سریال لو رفته و میشه دانلود کرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدر ضایع!

میگن احتمالا hbo مجبور شه همه این قسمت ها رو یکجا پخش کنه تا بینندگان قانونی سریال رو راضی نگه داره البته اگر این قسمت ها واقعا معتبر باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به شخصه هر کدوم رو سر وقت خودش میبینم چون اگه الان هر چهار تا رو بشینم ببینم باید چهار هفته منتظر اپیزود ۵ باشم

به بقیه هم همین توصیه رو دارم که رو روال ببینن سریال رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » یکشنبه فروردین 23, 94 3:14 pm[/url]"]من به شخصه هر کدوم رو سر وقت خودش میبینم چون اگه الان هر چهار تا رو بشینم ببینم باید چهار هفته منتظر اپیزود ۵ باشم

اسپویل ها رو چی کار می کنی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به دلیل این که این 4 قسمت منتشر شد و من میخوام هر دوشنبه یک قسمتش رو با کیفیت اصلی ببینم دیگه تا پخش قسمت 4 فروم نمیام چون مطمئنم یهو برام اسپویل میشه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jon Snow » یکشنبه فروردین 23, 94 3:33 pm[/url]"]
Stannis Baratheon » یکشنبه فروردین 23, 94 3:14 pm[/url]"]من به شخصه هر کدوم رو سر وقت خودش میبینم چون اگه الان هر چهار تا رو بشینم ببینم باید چهار هفته منتظر اپیزود ۵ باشم

اسپویل ها رو چی کار می کنی؟

فکر کنم باید برم تو قرنطینه

ولی جدی از مدیر های سایت می خوام اجازه ندن که در مورد اپیزود های جلوتر بحث بشه و فقط هر هفته تاپیک مربوط به اپیزود اون هفته رو بزنن و با کسایی هم که اسپویل می کنن شدیدا برخورد بشه.

البته اگه خیلی با کتاب فرق نکرده باشه خوبه مشکلی برام پیش نمیاد فقط نمی خوام جذابیتش کم بشه واسم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اون بابت مشکلی نیست. برای هر اپیزود تاپیکهای مجزا زده میشه و توی هر کدوم فقط در مورد همون اپیزود بحث میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » یکشنبه فروردین 23, 94 7:03 pm[/url]"]کسی خبر نداره کیفیت قسمت های لیک شده در چه حدیه؟

در حد 480 هست یا نه؟

از نظر شخصیم کیفیتش چیزی بین 480p و 720p هست. البته مثلاً انکود mkvcage رزولوشن رو 720x392 زده که در این تصویر می‌تونید ببینید:

http://i.imgur.com/NUxk2YN.jpg

ولی در کل توصیه می‌کنم تا فردا صبر کنید تا به صورت رسمی منتشر بشه و کیفیت‌های مختلف بیاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jon Snow » یکشنبه فروردین 23, 94 8:10 pm[/url]"]
The Hound » یکشنبه فروردین 23, 94 7:03 pm[/url]"]کسی خبر نداره کیفیت قسمت های لیک شده در چه حدیه؟

در حد 480 هست یا نه؟

از نظر شخصیم کیفیتش چیزی بین 480p و 720p هست. البته مثلاً انکود mkvcage رزولوشن رو 720x392 زده که در این تصویر می‌تونید ببینید:

http://i.imgur.com/NUxk2YN.jpg

ولی در کل توصیه می‌کنم تا فردا صبر کنید تا به صورت رسمی منتشر بشه و کیفیت‌های مختلف بیاد.

من فک میکردم قسمت اول ریلیز اصلیه بقیه لیک شده،اما گویا همش لیکه،ورگنه کیفتش خوب بود، در حد 480 بود اما با حجم بیشتر.

صبر ؟ تا چهار قسمت رو نمیبنم خوابم نمیبره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اطلاعاتی در خصوص چگونگی لو رفتن این چهار اپیزود :

این چهار قسمت توسط تهیه کننده (گویا برای نقد) با گذاشتن واترمارک در اختیار رسانه های سینمایی قرار گرفته بود که این اتفاق درست در روز قبل از پخش افتاده.

تابناک هم این طور ترجمه کرده :

"اما ماجرای اصلی از این قرار است که نسخه‌ای از این چهار قسمت که با واترمارک و در وضوح ۴۸۰ پیکسل در اختیار برخی نشریات سینمایی برای نگارش در خصوص فصل پنجم گذاشته شده بود از سوی یکی از این نشریات در وب‌سایت‌های تورنت انتشار یافت.

‌«گرک اسپنس» تهیه کننده این سریال و همچنین عوامل HBO اعلام کرده‌اند، ‌قطعا این چهار قسمت از طریق یکی از گروه‌هایی که برای دریافت این چهار نسخه تعیین شده بودند، ‌روی اینترنت منتشر شده است و همچنین اذعان کرده‌اند ‌به دنبال بررسی این موضوع به شکلی جزئی هستند."

متن اصلی خبر تو سایت تابناک :

http://www.tabnak.ir/fa/news/490781

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جالبه به رغم این انتشار غیرقانونی، باز هم رکورد بیننده رو شکست ...

ببینندگان اپیزود اول 8 میلیون ثبت شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هم خوب بود که چهار قسمت با هم اومد هم بد بود

الان باید منتظر باشیم که قسمت پنج دو سه هفته دیگه بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamedsr » دوشنبه خرداد 25, 94 11:34 am[/url]"]این مصاحبه جدید کیت هارینگتون چی میگه؟

http://www.vox.com/2015/6/14/8779659/jon-snow-dead-game-of-thrones

میگه من بر نمیگردم ...

نه بااااباااا؟!من که شنیدم قرارداد بسته برای فصل 6!تازه اگر کارش تموم شده بود که دیگه موهاشو کوتاه میکرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » دوشنبه خرداد 25, 94 12:27 pm[/url]"]
hamedsr » دوشنبه خرداد 25, 94 11:34 am[/url]"]این مصاحبه جدید کیت هارینگتون چی میگه؟

http://www.vox.com/2015/6/14/8779659/jon-snow-dead-game-of-thrones

میگه من بر نمیگردم ...

نه بااااباااا؟!من که شنیدم قرارداد بسته برای فصل 6!تازه اگر کارش تموم شده بود که دیگه موهاشو کوتاه میکرد.

یکی از دلایلی که میگن که کیت هارنینگتون فصل بعد بازی نمی کنه، کوتاه کردن موهاشه، خیلی جاها شنیدم چون موهاشو کوتاه کرده، فصل بعد نیست ...

چرا میگی کوتاه نکرده؟

گرچه مو به نظر من ربطی نداره به حضورش یا عدم حضورش، مثل جیمی که موهاشو کوتاه کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری