رفتن به مطلب
hamedsr

سوفیا ترنر: یک پایان تماشایی برای فصل چهار خواهیم داشت!

Recommended Posts

sophiejj2.jpg

آیا می توانید در مورد پایان فصل، چیزی به اشتراک بگذارید؟

اوه بله! ما همیشه پایان فوق العاده ای در هر فصل داشته ایم. این فصل شاید نقطه اوج تمام راهی باشد که تا به اینجا آمده ایم، اما هنوز پایانی خاص در راه است! این پایان هم، همانند سه فصل گذشته شما را خواهد لرزاند. اما این یکی واقعا خوب است، به خاطر اینکه داستان را وارد یک سطح جدید و خاص می کند. طوری که شما خواهید گفت " WOW " ... بنابراین شما نمی توانید صبر کنید، برای فصل بعد سریال!

تغییر درماتیک است، یا شاد کننده ...؟

آن یه تغییر امیدوار کننده خواهد بود، البته دراماتیک است به نوعی، ولی شاید برای اولین بار، Game of thrones خیلی دپرس کننده نباشد ...

خاطره ای از عوامل فیلم یا بازیگران دارید که مورد علاقه تون باشد ...؟

وقتی در کرواسی بودیم، یکی یا دو پارتی به همراه عوامل سازنده و بازیگران داشتیم، که همه تا حد زیادی نوشیدن، جز من البته! چون به سن قانونی نرسیده بودم! :دی شاید حدود صد نفر بودیم، بعضیا مست کرده بودن، بعضیا میرقصیدن ... شب بسیار سرگرم کننده ای بود.

احساست در مورد ازدواج با پسرعموت در سریال چیست؟

خب اون یه بچه ده ساله است، و من خواهم گفت او به اندازه کافی بزرگ نیست! او هنوز از سینه مادرش تغزیه می کند، قطعا من برای چنین ازدواجی آماده نخواهم بود. صادقانه ترجیح میدهم همسر تیریون باقی بمانم.

چیزی در مورد فصل 5 می دانید؟

تنها چیزی که می دانم این است که برای فصل 5 و 6 تمدید شده است، اضافه شدن بازیگران برای فصل 5 چند هفته دیگر مشخص خواهد شد. اما سازندگان به من و دوستانم گفته اند که فصل 5 برای همه متحیرکننده خواهد بود!

http://winteriscoming.net

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
آیا می توانید در مورد پایان فصل، چیزی به اشتراک بگذارید؟

اوه بله! ما همیشه پایان فوق العاده ای در هر فصل داشته ایم. این فصل شاید نقطه اوج تمام راهی باشد که تا به اینجا آمده ایم، اما هنوز پایانی خاص در راه است! این پایان هم، همانند سه فصل گذشته شما را خواهد لرزاند. اما این یکی واقعا خوب است، به خاطر اینکه داستان را وارد یک سطح جدید و خاص می کند. طوری که شما خواهید گفت " WOW " ... بنابراین شما نمی توانید صبر کنید، برای فصل بعد سریال!

اسم قسمت آخر "The Children" هست. چی بشه اگه بخوان فرزندان جنگل و کلاغ سه چشم رو نشون بدن. با اسپویل های سریال و اطلاعات کتاب میشه حدس های بهتری زد.

چیزی در مورد فصل 5 می دانید؟

تنها چیزی که می دانم این است که برای فصل 5 و 6 تمدید شده است، اضافه شدن بازیگران برای فصل 5 چند هفته دیگر مشخص خواهد شد. اما سازندگان به من و دوستانم گفته اند که فصل 5 برای همه متحیرکننده خواهد بود!

سریال بعد از عروسی خونین و تموم شدن جنگ ها به نظرم دیگه هیجان خاصی نداره. شخصیت های جدید کم اضافه شدن و لوکیشن ها هم تکراری شده. با اومدن مارتل ها ، گریف و گری جوی ها و رسیدن استنیس به دیوار این جو تکراری عوض میشه.

به شدت منتظر ملاقات ملیساندر با جان هستم، حداقل شاید اونجا یه چیزی رو درباره جان لو بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی هم عالی!

مطمئنا تماشای روایت تلویزیونی کتاب پنجم و نیمه دوم کتاب چهارم بسیار جالبه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری