رفتن به مطلب
Howland Reed

سوال‌های کلی

Recommended Posts

کسی میدونه سایتای دیگه به جز ویکی چقدر اطلاعاتشون قابل اعتناست؟

مثل

gameofthrones.wikia.com

asoiaf.westeros.org

مخصوصا iceandfire.wikia.com

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

توی قسمت مربوط به آدر ها عکسی گذاشته شده و زیرش نوشته شده آدر در سریال تلوزیونی به نمایش درآمده

حالا من هرچی فک میکنم یادم نمیاد این آدر رو تو سریال دیده باشم

Other_HBO_WhiteWalker.jpg.0d14aa6646955ffd6cab7cc678336531.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » سه شنبه تیر 10, 93 11:12 am[/url]"]توی قسمت مربوط به آدر ها عکسی گذاشته شده و زیرش نوشته شده آدر در سریال تلوزیونی به نمایش درآمده

تو سیزن اول سریاله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » سه شنبه تیر 10, 93 12:51 pm[/url]"]
North Wolf » سه شنبه تیر 10, 93 11:12 am[/url]"]توی قسمت مربوط به آدر ها عکسی گذاشته شده و زیرش نوشته شده آدر در سریال تلوزیونی به نمایش درآمده

تو سیزن اول سریاله.

خوب کجاش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » سه شنبه تیر 10, 93 4:39 pm[/url]"]
تالیسا » سه شنبه تیر 10, 93 12:51 pm[/url]"]

تو سیزن اول سریاله.

خوب کجاش؟

فکر کنم همون چند دقیقه اولین قسمت فصل یک که سه تا رنجرها اولین بار با وایت ها برخورد می کنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره آره آره

راست میگی

دقیقا همونجای که سَرِ ویمار رویس رو می خواد بزنه

ولی اونقدی سریع میاد میره که باید چند بار نگه داری تا ببینیش دقیق

به هرحال دستتون درد نکنه

خیلی وقت بود رو مخم رفته بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان،

من تازه واردم. یه سوالی که دارم اینه که بعد از ویرایش کسی باید بره تایید کنه یا چی؟

الان ده بار یه تصویر برا یه تاپیک گذاشتم اما نمایش داده نمیشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
azor_ahai » چهارشنبه تیر 11, 93 6:37 pm[/url]"]سلام دوستان،

من تازه واردم. یه سوالی که دارم اینه که بعد از ویرایش کسی باید بره تایید کنه یا چی؟

الان ده بار یه تصویر برا یه تاپیک گذاشتم اما نمایش داده نمیشه!

تو ویکی یا تایپک های فروم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
azor_ahai » پنج شنبه تیر 12, 93 1:41 pm[/url]"]تو هر دو تازه واردم اما سوالم در مورده ویکیه!

نه تو ویکی نیاز نیست به اجازه گیری برای آپلود عکس یا ویرایش عکس نیست.شما وقتی میزنی ارسال دیگه ارسال میشه فکر نکنم مشکلی باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه مقاله رو روی ویکی مخفی کرد ؟

یعنی من مثلا دارم رو جرالد کار میکنم اما میترسم اطاعاتم به هر نحوی از بین بره اما نمیخوام تا اطلاع ثانوی یا کامل شدن کسی ببینتش ، میشه کاری کرد که هم اطلاعات ذخیره بشه هم کسی نتونه اون صفحه رو تا زمانی که میخوایم ببینه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » دوشنبه تیر 16, 93 3:54 pm[/url]"]میشه یه مقاله رو روی ویکی مخفی کرد ؟

یعنی من مثلا دارم رو جرالد کار میکنم اما میترسم اطاعاتم به هر نحوی از بین بره اما نمیخوام تا اطلاع ثانوی یا کامل شدن کسی ببینتش ، میشه کاری کرد که هم اطلاعات ذخیره بشه هم کسی نتونه اون صفحه رو تا زمانی که میخوایم ببینه ؟

خب چرا الگوی {{در حال ترجمه|~~~}} رو بالای مقالت نمیذاری تا کسی ویرایشش نکنه و یه موقع تداخل ویرایشی پیش نیاد و ترجمه هات نپره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه جالب ! کارگران مشغول کاراند

این کار رو الان کردم . اما به نظر نمیرسه کاری که میخواستم رو انجام بده . درسته ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » دوشنبه تیر 16, 93 4:25 pm[/url]"]چه جالب ! کارگردان مشغول کاراند

این کار رو الان کردم . اما به نظر نمیرسه کاری که میخواستم رو انجام بده . درسته ؟

در بیشتر مواقع این الگو باعث میشه تا زمانی که مقاله رو تموم نکردی کسی ویرایشش نکنه و تداخل ویرایشی پیش نیاد. اما از من میشنوی همیشه یه کپی از ترجمت داشته باش تا اگه یه موقع نوشته هات پرید مجبور نباشی دوباره از اول همشون رو تو ترجمه کنی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه این امکان وجود نداره که متنش مخفی بشه و کسی غیر از خودت اونو نبینه. باید به نحوی خارج از ویکی اینو نگه داری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه مشکلی یه مدتیه حدود شش ماه تو ویکی وجود داره که قبلا نبود. مراجعی که ما خودمون به صورت دستی تو متن وارد می‌کنیم و جز مراجع استاندارد نیستن، مشخصا اونایی که تو قرار می‌گیره، قبلا اینطور بود که اگه دو تا مرجع اینجوری داشتیم که کاملا شبیه هم بودن، یه شماره می‌خورن ولی الان اینطور نیست و حتی اگه کاملا مشابه باشن، هر کدوم یه شماره مجزا می‌گیره. نمی‌شه درستش کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » جمعه آبان 9, 93 9:52 pm[/url]"]یه مشکلی یه مدتیه حدود شش ماه تو ویکی وجود داره که قبلا نبود. مراجعی که ما خودمون به صورت دستی تو متن وارد می‌کنیم و جز مراجع استاندارد نیستن، مشخصا اونایی که تو قرار می‌گیره، قبلا اینطور بود که اگه دو تا مرجع اینجوری داشتیم که کاملا شبیه هم بودن، یه شماره می‌خورن ولی الان اینطور نیست و حتی اگه کاملا مشابه باشن، هر کدوم یه شماره مجزا می‌گیره. نمی‌شه درستش کرد؟

بعید میدونم قبلا نبوده باشه. برای اینکه از یه رفرنس چندبار استفاده کنید باید به اون رفرنس اسم بدید. مثلا اینجوری:

<ref name ="ref1">مرجع</ref>

دفعات بعدی که بخواید ازش استفاده کنید باید اینجوری بنویسید:

<ref name="ref1"/>

نمونه اش رو توی صفحه من میتونید ببینید:

https://westeros.ir/wiki/index.php?title=%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1:%D8%AC%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%85%D9%88%D9%86

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سئوال میشه برای خاندان فاستر همه شخصیت هاش رو با اطلاعات داخل بازی تکمیل کرد ؟ یعنی حتما لازم نیست که شخصیت ها تو کتاب حضور داشته باشن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آره اما مشخص کنید که کجا مال کتابه و کجا مال بازی. اگه کلا تو بازی هستن همون اولش مشخص کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان من الان میخوام مقاله حـ ـرامزادگان رو ترجمه کنم ولی خوب اسمش مورد داره چیکارش کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الان چیز خاصی به ذهنم نمیرسه. یه معادل دیگه باید براش بذاریم. توی کتابهای ترجمه شده natural born رو چی ترجمه کردن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری