رفتن به مطلب
North Wolf

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

به اپیزود هشتم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

47 رای

1. 1. به اپیزود هشتم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      2
    • 7
      1
    • 8
      5
    • 9
      10
    • 10
      27

Recommended Posts

خوب بالاخره بعد از دو هفته انتظار این قسمت هم اومد

امتیازش 9.9 شده

Capture8VjaX.png

واقعا باید عالی باشه

Capture.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باز هم نتونستم صبر کنم فردا ببینم و گذاشتم دانلود شه.

امان از دست اینا که حجم واسه آدم نمی ذارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لعنت به مارتین و داستانش و فیلمش

متنفرم ازش

این که بدتر از عروسی خونین بود، خیلی بد بود، اشکم رو در آورد، اه

میخوای شخصیت های دوست داشتنی رو بکشی بکش! چرا اینقد وحشیانه و ناجور؟! همه مرگ های تمیز هم باید سهم عوضی ها بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینقد عصبی بودم عنوان تاپیک رو اشتباه زدم

یکی از دوستان لطف کنه تصحیح کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنها مرهم و امید من برای دیدن دوباره این صحنه های دلخراش از قبل دونستن ماجرا و واکنش های اینچنینی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی بد بود! دست و پاهام قشنگ داشت می لرزید

تازه از شواهدی فهمیده بودم می میره ولی خیلی بد مرد

با دو تا از دوستام داشتم می دیدم، 3 تایی فقط جیغ می زدیم

الان آرزو می کنم حتی شده میرسلا رو بکشن که سرسی و اون باباش آتیش بگیرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه اشتباه تو اشتباهی شده ...

من تاپیک بحث رو تو وینتر تاون زدم

لیدی تاپیک بحث رو نوشته نکته

یکی بیاد جمعمون کنه

+

برای اولین بار چیزی که تو کتاب خونده بودیمو تغییر ندادن (در مورد کشته شدن بزرگان)

خنده آریا می ارزید به همه چی

ینی ترکیدم اون صحنه خداااااااااااا

ولی جیغ کشیدن ابرین خیلی اعصابمو خورد کرد

عاشق لحجه اش بودم

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اه اه. این دیگه چه قسمتی بود. خواهرم اینقدر موقع دیدن صحنه های آخرش داشت جیغ میزد که یه لحظه فکر کردم خود گرگور کلگان از تو صفحه کامپیوتر اومده بیرون! بعد پاشدم رفتم دیدم نه گرگور نیومده بیرون سازنده های سریال صحنه های آخر سریال رو شبیه اره ساختن!!!!!!!!!

فقط همون یه صحنه ی ترکیدن کله ی ابرین رو که دیدم دلپیچه گرفتم! خدا به داد اون صحنه هایی برسه که ندیدم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مبارزه Oberyn به نظرم یکی از معدود صحنه هایی بود که به خوبی کتاب و حتی بهتر دراورده بودن. مخصوصا اون جیغ آخری که اوبرین میکشید خیلی خوب رو اعصاب بود.

9/10 fight scene

10/10 That brown girl

0/10 grey worm romance nonsense

4/10 Sansa

3/10 Reek

3/10 Ramsay

1/10 everything else

83390739488614618949.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تاسف جیم هم دیدنی بود

و البته لبخند سرسی ملعون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکم دارم به سانسا امیدوار میشم . . .

مرگ اُبرین واقعا بد بود من هنوز تو شُکِ صورتشم :/

آخه مارتین، حیف شخصیت به این باحالی نبود . . . :@

کلیسی خیلی عصبانی بودااا :/ جوراااااااااااا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جوراه هم شکر خدا بلاخره تبعید شد البته تبعید شدنش تو کتاب بهتر بود

این بیلون قصد مردن نداره!؟

تیکه بیلیش رو حال کردین بعضیا تو دستشویی میمیرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من همش منتظر اون پرش با نیزه ابرین از رو کوه بودم. میمردین اینم می‌ساختین خب ؟!!؟!

@qx_porya_xp

هر چند تلخ ولی عکس بسیار بسیار جالبیه.

لنا هدی عاااالیه، عالی.

من چه فحش ها که به ابرین ندادم سر این خریتش. دوباره خاطراتش زنده شد.

کیفوریت جیمی وقتی ابرین رو دور بود خیلی باحال بود.

حال و حوصله اش هم نیست راجع به بقیه قسمت ها چیزی بگم و هی گیر بدم.

جوراه هم شکر خدا بلاخره تبعید شد البته تبعید شدنش تو کتاب بهتر بود

این بیلون قصد مردن نداره!؟

تیکه بیلیش رو حال کردین بعضیا تو دستشویی میمیرن

من به طرفداران دنریس پیشنهاد می کنم این فصل مربوط به تبعید جورا رو بخونن.

والا دیگه همین مونده بود پیتر اینم پیشبینی کنه.

اه اه. این دیگه چه قسمتی بود. خواهرم اینقدر موقع دیدن صحنه های آخرش داشت جیغ میزد که یه لحظه فکر کردم خود گرگور کلگان از تو صفحه کامپیوتر اومده بیرون! بعد پاشدم رفتم دیدم نه گرگور نیومده بیرون سازنده های سریال صحنه های آخر سریال رو شبیه اره ساختن!!!!!!!!!

فقط همون یه صحنه ی ترکیدن کله ی ابرین رو که دیدم دلپیچه گرفتم! خدا به داد اون صحنه هایی برسه که ندیدم!

استاد خب بندگان خدا عین کتاب ساختن اون تیکه رو دیگه. هم تیکه "چشمهایش" هم متلاشی شدن.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی جوراه حذف شد دیگه؟

هر قسمت که میگذره تنفرم از دنریس بیشتر میشه، یعنی رمزی حاکم هفت پادشاهی بشه ولی این دختره خودخواه مغرور نشه

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شوک آور بود. فکر نمی کردم اوبرین به این زودی ها حذف بشه. با این وجود بخاطر نویسنده ملعونش همیشه باید احتمال کشته شدن افراد رو داد ولی به بدترین شکل ممکن این اتفاق افتاد. برام تلخ ترین قسمت این سریال بود. حتی از کشته شدن راب و کاتلین تلخ تر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عجب چیزی بود این قسمت

اولاش خیلی خوب نبود و آخرش اصلا یه چیزه عجیبی بود. اون قسمت میساندی و گری ورم که اصلا زنگ تفریح بود. دنریس هم که طبق معمول رو مخ خیلی بی رحمانه جورا رو تبعید کرد آخه کسی نیس بش بگه آخه پدر نیامرز اگه جورا نبود تو تا حالا 100 بار مرده بودی هیچ وقت از رد ویست هم رد نمیشدی چه برسه بشی ملکه میرین حالا دو سه بار جاسوسیتو کرد که اونم شکر خورده بود

قسمت آریا هم طبق معمول من خوشم نمیاد خنده های آریا خیلی بی مزه بود بازیش هم اصلا خوب نبود

سانسا هم که ماشالا از یه دختر بچه ی بی ریا و پاک تبدیل شده به یه مارمولک تمام عیار. یحتمل آثار ولچرخیدن با بیلیشه از سانسا و بیلیش خیلی راضی ام رابین ام خیلی رو مخ نبود انتظار بد عنق بازی زیادی داشتم

قسمت آخر که دیگه اصلا هیچی با اینکه میدونستم و بار ها اسپویل شده بودم که اوبرین میمیره

ولی اصلا انتظار نداشتم اینجوری وقتی مرد اصلا 5 دقه تو شوک بودم از مرگش ناراحت نبودم بیشتر تو

شوک بودم قلبم تند میزد خلاصه یه حالت خاصی بود ولی تقصیره خودشم بود

اونجایی که کوه خوابیده بود و افعی دورش ول می چرخید میگفت اعتراف کن تو نگاه های تیرین پر از

احساس خطر و ترس بود

مانتین هم که با یک حرکت عالی انداختش

اگه قسمت آریا و دنریس رو حذف میکردن امتیاز 10 برای این قسمت کم بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخر سر هم این جادوی تصویر کاری میکنه که آدم از هرچی قول و قراری که با خودش گذاشته برگرده!!!

از قسمت دنریس که بگذریم اون قسمت حمله لرد های ویل چقدر لوس بود!!!! لین کوربرای رو آخر سر هم نشون ندادن!! اینجوری که از این قسمت برداشت کردم سانسا پیتر رو تحت تاثیر قرار داد نه پیتر سانسا رو!

قسمت تیان کمی زیادی خشک بود. اون حالت غمناکی رو تو کتاب داشتم اصلا ایندفعه نداشتم!

@کیوان

راستش من تصور تمیز تری از له شدن سر ابرین داشتم ولی مثله اینکه تصورات من و سازنده های سریال خیلی به هم شبیه نبودن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اهههههههههههههههه

داغون شدم! آخه این چه کاریه که مارتین با شخصیت های خوب می کنه؟ بابا بسه دیگه! فهمیدیم می تونی بکشی. همه چیز که کشتن نیست!!

منم زمزمه های مردن اوبرین رو شنیده بودم ولی به خودم تلقین کرده بودم که یه اتفاق دیگه می افته! اون جایی که کوه رو زد زمین کل بدنم به لرزه افتاده بود و می دونستم که الان یه بلایی سر افعی میاد

آخه چرا این جوری کرد؟ میزد سرش رو قطع می کرد دیگه! ای باباااااااااااا

اپیزود رد ودینگ غمش برام بیشتر بود! ولی این اپیزود داشتم رو که دیدم از عصبانیت داشتم می ترکیدم! می خواستم یکی دم دستم بود،‌ میزدم لهش می کردم

پ.ن:

در مورد بقیه ی بخش های این قسمت هم فعلا حال و حوصله ی حرف زدن ندارم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اون وضع خنده ها و ذوق کردنای کذایی آخر فیلم مشخص بود که یه اتفاق غیرمنتظره میخواد بیفته !

البته تو این سریال آدمای احمق و احساسی همیشه میمیرن اینم یه نمونش بود که بجای اینکه راحت بکشه یارو رو وایساد لاس زد تا بگیره لت و پارش کنه

به زنده موندن تیریون شدید امیدوارم چون دو تا اتفاق بد پشت سر هم ملت رو زده میکنه از داستان لعنت به تو مارتین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب با این که هنوز این قسمت رو ندیدم، ولی باز هم کم شدن یک نفر از منطقه ی بی حاصل دورن خوب بود. به لطف رلور هفته ی بعد هم سر اون کوتوله ی بدعنق لنیستری بالای دروازه های ردکیپ بره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خب با این که هنوز این قسمت رو ندیدم، ولی باز هم کم شدن یک نفر از منطقه ی بی حاصل دورن خوب بود. به لطف رلور هفته ی بعد هم سر اون کوتوله ی بدعنق لنیستری بالای دروازه های ردکیپ بره.

منم اگه دستم تو قتل و تجاوز و ... با یه لنیستری بشاش و گشاده رو تو یه کاسه بود همین چیزا رو می گفتم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم اگه دستم تو قتل و تجاوز و ... با یه لنیستری بشاش و گشاده رو تو یه کاسه بود همین چیزا رو می گفتم.

دقیقا در این رابطه واسه من سوال پیش اومد! دورن بعد از تارگرین ها به رابرت سوگند خورده بود دیگه؟

بعد یعنی واسه مرگ الیا طلب خونخواهی نکردن از رابرت؟

یعنی رابرت کوه رو بهشون نمی داد؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان فکر کنم خیلی تحت تاثیر بودن ! یکی اسم تاپیک رو اشتباه مینویسه اون یکی جای اشتباه میفرسته !

واقعا ناراحت کننده بود، ولی من دوست داشتم لحظه ای رو که گرگور اوبرین رو بغل میکنه و چوب شکسته اوبرین رو به کوه به سیخ میکشه رو هم نشون میدادن .

اوبرین چرا میخندید وقتی میگفت " تو به خواهرم تجاوز کردی و ... " بابا اینجا باید از شدت خشم میترکید ! لبخند میزد عوضش !

در کل اپیزود خوبی بود اما بهتر بود قبل مراسم بیشتر از اوبرین و الاریا نشون میدادن تا ملت بیشتر باهاشون خو بگیرن و بیشتر ضربه بخورن

امروز مارتین ترور نشه خوبه ، تو صفحه ف.ی.س.بوک که قانون رعایت موازین اخلاقی رو نداریم هر کس هر فحشی که میتونست به مارتین و کارگردان داده . بازخورد ها از عروسی سرخ هم شدیدتره !

من به این قسمت 9 میدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری