رفتن به مطلب
North Wolf

بحث های اپیزودیک قسمت 8 فصل 4 The Mountain and the Viper

به اپیزود هشتم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

47 رای

1. 1. به اپیزود هشتم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      2
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      2
    • 7
      1
    • 8
      5
    • 9
      10
    • 10
      27

Recommended Posts

یه چیز دیگه تو این قسمت خیلی رو مخ من بود

تو سکانس دیوار که جان با بقیه حرف میزنه دوربین خیلی تکون می خورد! سکانس رمزی و روس بولتون و سکانس مولز تاون هم همین طور

وقتی دوربین تکون میخوره اصن نمیتونم فیلم رو ببینم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مقایسه که نکردم، اون رو به عنوان نمونه ی اقتباس وفادار و موفق آوردم.

متد سریال که برای اقتباس بهتره، چند برابر کتاب فرصت داره برای نشون دادن جزئیات. بعد مگه حرف ما سر هزینه است. مگه سر حذف نبرد ردفورک یا ویسپرینگ وود یا ضعف لوکیشن ها (خصوصا وینترفل) اعتراضی داریم.

بعد این تغییراتی که توی سریال می دن اگه خوب باشند استقبال می کنم، مثل اولنای سریال که از کتاب هم بهتر بود (که همون رو هم بعد با سکانس ها و دیالوگ های مسخره خراب کردند) یا محاکمه ی تیریون و پررنگ شدن نقش جیمی در حین محاکمه (در حالی که توی کتاب کاملا ساکت و خنثی است که با توجه به کاراکترش غیر طبیعیه) یا بهتر شدن کاراکتر اشا که خود مارتین هم بهش اشاره کرده بود.

لوتر یه اقتباس موفق بود نه یه اقتباس وفادار ! به همون اندازه ای که گات دست به کتاب برده لوتر هم برده ، به همون اندازه حذفیات و تحریفات داشته و چه بسا بیشتر !

اومدن سپاهیان الف به هلمزدیپ، رفتن الروند به کمپ سپاه روهان، حدف بامبادیل، گورپشته ، حمله سپاهیان ارواح به پله نور، تغییر شخصیت آراگورن و رابطه سم و فرودو و اتفاقات بینشون ... اگه میخوای به یه اثر وفادار اشاره کنی بهتره به هابیت یک اشاره کنی ، یه اثر وفادار اما نه چندان فاخر !

به تایوین : یکی دوتا پاراگراف اولت به اندازه یه عمر منو خندوند .

به مانوئل :

تو یه اسپویل متحرک ای ! لنگه خود لیتل فینگر ! فکر کردی یادمون رفته آواتارت همیشه میتونست عروسی خونین ، نبرد برین و جیمی با خرس و ... رو برامون اسپویل کنه ؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مقایسه که نکردم، اون رو به عنوان نمونه ی اقتباس وفادار و موفق آوردم.

متد سریال که برای اقتباس بهتره، چند برابر کتاب فرصت داره برای نشون دادن جزئیات. بعد مگه حرف ما سر هزینه است. مگه سر حذف نبرد ردفورک یا ویسپرینگ وود یا ضعف لوکیشن ها (خصوصا وینترفل) اعتراضی داریم.

بعد این تغییراتی که توی سریال می دن اگه خوب باشند استقبال می کنم، مثل اولنای سریال که از کتاب هم بهتر بود (که همون رو هم بعد با سکانس ها و دیالوگ های مسخره خراب کردند) یا محاکمه ی تیریون و پررنگ شدن نقش جیمی در حین محاکمه (در حالی که توی کتاب کاملا ساکت و خنثی است که با توجه به کاراکترش غیر طبیعیه) یا بهتر شدن کاراکتر اشا که خود مارتین هم بهش اشاره کرده بود.

لوتر یه اقتباس موفق بود نه یه اقتباس وفادار ! به همون اندازه ای که گات دست به کتاب برده لوتر هم برده ، به همون اندازه حذفیات و تحریفات داشته و چه بسا بیشتر !

اومدن سپاهیان الف به هلمزدیپ، رفتن الروند به کمپ سپاه روهان، حدف بامبادیل، گورپشته ، حمله سپاهیان ارواح به پله نور، تغییر شخصیت آراگورن و رابطه سم و فرودو و اتفاقات بینشون ... اگه میخوای به یه اثر وفادار اشاره کنی بهتره به هابیت یک اشاره کنی ، یه اثر وفادار اما نه چندان فاخر !

به تایوین : یکی دوتا پاراگراف اولت به اندازه یه عمر منو خندوند .

به مانوئل :

تو یه اسپویل متحرک ای ! لنگه خود لیتل فینگر ! فکر کردی یادمون رفته آواتارت همیشه میتونست عروسی خونین ، نبرد برین و جیمی با خرس و ... رو برامون اسپویل کنه ؟!

میزان تغییرات لوتر رو با گات مقایسه می کنی؟؟؟ لوتر اون قدر وفادار بود که من وقتی چند سال بعد از فیلم نقشه اش رو دیدم می تونستم راحت مسیر حرکت یاران حلقه رو بکشم. نقشه ی گات رو دست بیننده های سریال بدی هنگ می کنند.

هابیت کجای داستانش اشاره شده مگاترون و اپتیموس پرایم سنگی سنگ پرت هم می کنند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کتاب در برابر سریال هیچ است! مثلا تو کتاب نوشته این رو دستشو گذاشت چشاشو در آورد! خب که چی چه تاثیری داره؟

ولی سریال وقتی اون صحنه رو نشون می ده تن آدم می لرزه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در ادامه حرف های ریگار خطاب به کینگ رابرت بگم که ارباب حلقه ها، به جز این حذف ها و تغییراتی که ریگار نام برد، باگ های زیادی هم داشت، شبیه به همین باگ هایی کینگ رابرت گفت و از نظر جغرافیایی ایراد داشتن! مثلا آراگورن وقتی از Path of the Dead میاد بیرون چشمش به آندوین و پلارگیر میفته، در حالی که از ارخ تا پلارگیر به اندازه هلمزدیپ تا میناس تیریث فاصله هست! با تلسکوپ هم نمیشه همچین فاصله ای رو دید! یا وقتی تو اول دو برج آراگورن و لگولاس و گیملی میرن دنبال اورک ها، لگولاس یه جا میگه اونا به سمت شرق پیچیده اند، دارن هابیت ها رو به آیزنگارد میبرن! درحالی که آیزنگارد تو غرب امین مویله! و کلی مثال های دیگه...

ریگار: هابیت 1 وفادار بود نه هابیت 2...

رابرت: اون صحنه مد نظر شما دقیقا تو کتاب هابیت اومده! حالا اینجا یکم هیجانش رو بیشتر کردن!

کیوان: خب من نظر خودم رو گفتم. نمیشه نظرها با هم فرق داشته باشن؟! همه باید مثل هم فکر کنن؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کیوان: خب من نظر خودم رو گفتم. نمیشه نظرها با هم فرق داشته باشن؟! همه باید مثل هم فکر کنن؟!

دقیقاً منم نظرم و مخالفتم رو اعلام کردم.

چرا نمی شه، اصلاً اختلاف نظر حالش بیشتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید من تازه واردم برای همین نمی دونستم سوالم رو کجا بپرسم

میشه یه نفر واکنش مردم رو بعد دیدن عروسی خونین و عروسی بنفش بزاره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ببخشید من تازه واردم برای همین نمی دونستم سوالم رو کجا بپرسم

میشه یه نفر واکنش مردم رو بعد دیدن عروسی خونین و عروسی بنفش بزاره؟

https://westeros.ir/red-wedding-reactions-compilation/

واسه عروسی بنفش چیزی ندیدم تا حالا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد ریزش طرفداران این ملعونه ...حذف شد... باید بگم که آنچنان ریزش نداشته حداقل اونطوری که من فکر می کنم طرفداراش چمیدونم میگن بالاخره ملکه هم نیاز داره و تو چرا نژاد پرستی می کنی و مگه مادرش داریو فلان بوده چه ربطی به خودش داره و از این جور جفنگیات

روس بولتن تو سریال یجوری در اوردن که نمیشه آدم ازش بدش بیاد شخصیت خوبی داره

آرام متین با ادب استوار و کمی هم زیرک

اوبرین که یجورایی حقش بود هیچ ربطی به ملکه و تایوین نداشت جفتشون از خداشون بود اوبرین مبارزه نکنه ولی به قول معروف خودم کردم که لعنت بر خودم کرد

کلمه ناپسندتون حذف شد، در صورت تکرار به شکل جدی باهاتون برخورد میشه

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام همه ی دوستای وستروسی!

من حدود یه سال پیش بعد ازینکه سریالو دیدم با این سایت آشنا شدم.ولی الان که اوبرین مرد عضو شدم!فقط من بعنوان کسی که تا الان فقط سریالو دنبال کردم نمیتونم اینهمه انتقادو علیه سریال درک کنم!من خودم به عنوان یه سریال بین از دنریس متنفرم و معتقدم این فصل اصن داستان نداشت قسمتاش!از گری ورم هم میگذرم و بهتره چیزی نگم!ولی خیلیا گفتن این قسمت اصن خوب نبود!این قسمت که انصافا تا الان بهترین قسمت این فصل بوده!هم قسمتای وحشیا خوب بود،قسمتای لیتل و سانسا و ویل خیلی خوب بود،قسمت تبعید جوراه هم بد نبود و میشه گفت که یه اتفاق قابل توجه تو خط داستانی دنریس افتاد!

اما مبارزه!با اینکه کوتاه بود اما خیلی خوب بود!عالی بود!من که موقه مبارزه آدرنالین خونم رفته بود بالا و دستام میلرزید!بعد مرگ اوبرین هم باوجود اینکه فرداش امتحان داشتم دگ نتونستم درس بخونم!

پس میشه گفت واقعا امتیاز 9.9 توIMDB حقش بوده!

اما یه عده گفتن که سریال بینا از نقشه وستروس سردرنمیارن!که اصلا قبول ندارم!هرکی سریال دیده رفته راجب نقشه سرچ کرده!

اما واقعا باید بگم که حتی بااینکه معمولا تو سریالا بازیا یکم مصنوعی تره واقعا بیشتر بازیگرا خیلی خوب بازی میکنن!پیتردینکلاج و میسی ویلیامز که عالین!چارلز دنس و نیکولای کاستر هم خوبن!ولی بازی سرسی این فصل یکم افت کرده!

درضمن سریالا کلا ظرفیت و امکانات و بازیگرخوب نسبت به فیلما کمتر دارن!حالا جدیدا بیشتر شده اما بازیگرایی مث کوین اسپیسی و متیو مک کانهی و .... کمتر میان سریال بازی کنن!برای همین برای من که فقط سریالو دنبال کردم واقعا سریال خیلی خوب داره پیش میره!!

ببخشید که یکم طولانی شد ولی لازم دیدم از سریال دفاع کنم!خخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به مانوئل :

ببین تازه میخواستم ترکیدن ِ کله ی ابرین رو هم بذارم آواتارم که باید از طوفان مچکر باشید که زد اینترنت رو ترکوند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه سوال الان داشتم قسمت 7 فصل یک رو نگاه میکردم اونجا که دنریس رو میخوان مسموم کنن قبلش مگه نامه عفو جوراه به دستش نمیرسه تو همین سکانس؟؟؟ پس این نامه ای که تازه به دست دنریس رسید دیگه چیه؟ نسخه بکاپ اون بوده که رابرت امضا کرده؟

اگر هم بگیم که تایوین جعل کرده که جوراه میتونست براحتی منکر شه که...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون نامه عفو شاهی از طرف رابرت بود. اگه دقت کرده باشید روی مهر این نامه ی جدید علامت دست پادشاه قرار داره و از طرف تایوین لنیستره. تایوین این نامه رو جهت محکم کاری و بعد از اون حرف های واریس درباره ی مشاوران دنریس برای جورا میفرسته.

یه سوال واسه من پیش اومد. اگه این نامه عفو جورا بود پس چرا اون پسره دادش به سر باریستان؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
دوستان یه سوال الان داشتم قسمت 7 فصل یک رو نگاه میکردم اونجا که دنریس رو میخوان مسموم کنن قبلش مگه نامه عفو جوراه به دستش نمیرسه تو همین سکانس؟؟؟ پس این نامه ای که تازه به دست دنریس رسید دیگه چیه؟ نسخه بکاپ اون بوده که رابرت امضا کرده؟

اگر هم بگیم که تایوین جعل کرده که جوراه میتونست براحتی منکر شه که...

خب وقتی می یان تغییر بدن این اشتباهات هم پیش می یاد دیگه.

آخه جورا کی هست که یکی مثل تایوین بخواد اینجوری کنار بزنتش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به کینگ رابرت:

منم با ریگار موافقم. لوتر اصلا وفادارانه نبود. حذف شخصیتهای مهمی مثل گلورفیندل، هالباراد، پرنس ایمراهیل، ارکنبراند و تام بامبادیل. تغییر شخصیت آراگورن. مثلث عشقی مسخره بین آرون ائووین و آراگورن. اومدن سپاهیان ارواح به پله نور که منطق داستان رو به کل زیر سوال برد. حذف بخش بازگشت به شایر که پایان فیلم رو نابود کرد. کارهای گلورفیندل رو دادن به آرون و آرون شد یک جنگجو! شانس آوردیم که بیخیال صحنه اومدنش به هلمز دیپ و جنگیدنش کنار آراگورن شدن و این صحنه حذف شد.

شما که به زمان رسیدن اخبار تو سریال ایراد میگیری چرا حذف فاصله 17 ساله بین جشن تولد بیلبو و سفر فرودو به چشمت نمیاد؟

شخصیت پیپین و مری نابود شد توی فیلم. مثلا قراره پیپین تاین شایر(فرمانده سپاه شایر) بشه و مری هم ارباب باکلند. اما مثل دو تا بچه خل و چل نشونشون دادن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به کینگ رابرت:

منم با ریگار موافقم. لوتر اصلا وفادارانه نبود. حذف شخصیتهای مهمی مثل گلورفیندل، هالباراد، پرنس ایمراهیل، ارکنبراند و تام بامبادیل. تغییر شخصیت آراگورن. مثلث عشقی مسخره بین آرون ائووین و آراگورن. اومدن سپاهیان ارواح به پله نور که منطق داستان رو به کل زیر سوال برد. حذف بخش بازگشت به شایر که پایان فیلم رو نابود کرد. کارهای گلورفیندل رو دادن به آرون و آرون شد یک جنگجو! شانس آوردیم که بیخیال صحنه اومدنش به هلمز دیپ و جنگیدنش کنار آراگورن شدن و این صحنه حذف شد.

شما که به زمان رسیدن اخبار تو سریال ایراد میگیری چرا حذف فاصله 17 ساله بین جشن تولد بیلبو و سفر فرودو به چشمت نمیاد؟

شخصیت پیپین و مری نابود شد توی فیلم. مثلا قراره پیپین تاین شایر(فرمانده سپاه شایر) بشه و مری هم ارباب باکلند. اما مثل دو تا بچه خل و چل نشونشون دادن.

اون 17 سال رو که توی کتاب هم پریدند روش. کلش یه دونه عدده. استاد تالکین می تونست یه صفر هم بذاره کنارش. هیچ اتفاقی توشون نمیفته (به صورت مستقیم، نه کارهای پشت پرده گاندولف که آخر کتاب تازه رو می شه). اینا هم فقط برای این که مجبور نشن توضیح بدن به بیننده که سن هابیت ها با آدما فرق می کنه (الیجا وود 50 ساله؟!) همون برهه ی بی فایده رو کنار گذاشتن.

حذف تام بامبادیل بزرگترین خدمتی بود که اینا به داستان کردن. واقعا شان داستان رو پایین آورده بود.

تغییر شخصیت آراگورن؟! آراگورن کتاب یه کم مغرورتر از فیلم بود، ولی باز تفاوت چشم گیری نداشت، به هیچ وجه حتی نزدیک به تغییر کاراکتر های گات هم نیست. استنیس رو کاری کردن باهاش که طرفدار هاش آرزو می کنند حذف بشه زودتر، بریندن ریورز دوست داشتنی و مغز متفکر لشکر کشی های راب رو تبدیل کردن به یه پیرمرد بدخلق بدعنق بی ادب اعصاب خرد کن ... درباره دنریس، ملیساندر، گری ورم، رنلی و لوراس حرف نزنیم بهتره.

مثلث عشقی رو اینه که دو نفر سر یه نفر بجنگند دیگه، اینا روحشون هم از هم خبر نداره، بعد علاقه ی ائووین به آراگورن و رد کردن آراگورن توی کتاب هم هست دیگه. که آخرش هم توی میناس تیریت فارامیر بهش دلداری می ده و کاش اون دیالوگ ها رو با چند سکانس فیلم هندی عوض نمی کردند.

در مورد پله نور من حرفی ندارم و به نظرم اشتباه کردند توی لوتر، هالباراد و گلورفیندل و آمراهیل هم با این که کاراکتر های خیلی مهمی نبودند نباید حذف می شدن. پیپین و مری توی کتاب هم تا اواخر خل و چل بودند،

من نمی گم که لوتر تغییر یا تحریف نداره نسبت به کتاب، داره به اندازه ی خودش، بعضی جاها بهتر شده (حذف تام) و بعضی جاها از کتاب ضعیف تره (شورای ریوندل) ولی باز به نسبت سایر اقتباس ها از جمله همین گات وفادار حساب می شه.

به رنلی:

این ترانسفورمر های سنگی اگه وجود داشتن سائرون مشکلی نداشت، دو تاشون رو استخدام می کرد، میناس تیریت رو میاورد پایین. حالا من متن کتاب رو یادم نمیاد، ولی امکان نداره این عظمت و اندازه داشته باشند، با منطق داستان در تناقضه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها شما که کتاب رو هم خوندید میشه این قسمت نبرد این دو رو بزارید ما هم بخونیمش یا بگید کجاس دانلود کنیم بخونیم . مرسی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بچه ها شما که کتاب رو هم خوندید میشه این قسمت نبرد این دو رو بزارید ما هم بخونیمش یا بگید کجاس دانلود کنیم بخونیم . مرسی

کلیه کتاب ها تو قسمت دانلود همین سایت هستن.

چپتر مربوط به نبرد هم چپتر 70 کتاب سوم می شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای کسایی که میخان هر از گاهی بعضی فصل های هر 5 تا کتاب رو بخونن و دانلود هم نمیخان بکنن این سایت رو پیشنهاد می کنم http://freebookonline.net/Author/George_R.R._Martin.html

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان شما ایراد زیادی به سریال میگیرید! هر قسمت من بحث های اپیزودیک رو میبینم فقط انتقاد و اشکال گرفتن میشنوم. نقد کردن خوبه، ولی کاش قسمت های خوبشم ببینید. توی imdb امتیاز سریال های دیگه رو ببینید! بهترین سریالم خیلی کم پیش میاد قسمت هاش 9.8 یا 9.9 بگیره! قسمت های این فصل امتیازاش از 8.8 کمتر نشده. یه ذره انصاف داشته باشید. انجمن TV World از شما بیشتر تعریف میکنن. مثلا ما فن سایت تخصصی این اثر هستیم! ولی فقط عیب و ایراد میگیریم ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض پوزش این رک میگم به تمام فن های کتاب اگر قرار باشه هر دفعه یه اپیزود میاد شما مسلسل بگیرید دستون بالا پایین این سریال ببندید به بدبیراه بهتر اصلا سریال رو نبینید بیکارید ؟ برید یه سریال دیگه بدون اقتباس ببینید.اینکه شما هر اپیزود پخش میشه میاد اینجا اینطوری حرف میزنید رک میگم مثل این میمونید که دارید رو مخ تمام طرفداری های سریال جت اسکی میکنید و باعث عصاب خرد کنی دیگران میشد لذت دیدن یه سریال خوب با یه بازی عالی رو از هر طرف از یکی میگیرد.بحث در خصوص کتاب جای خودش بکنید.

ساز مخالف بودن همونقدر که افراد رو خاص میکنه باعث میشه رو عصاب دیگران هم راه بره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
با عرض پوزش این رک میگم به تمام فن های کتاب اگر قرار باشه هر دفعه یه اپیزود میاد شما مسلسل بگیرید دستون بالا پایین این سریال ببندید به بدبیراه بهتر اصلا سریال رو نبینید بیکارید ؟ برید یه سریال دیگه بدون اقتباس ببینید.اینکه شما هر اپیزود پخش میشه میاد اینجا اینطوری حرف میزنید رک میگم مثل این میمونید که دارید رو مخ تمام طرفداری های سریال جت اسکی میکنید و باعث عصاب خرد کنی دیگران میشد لذت دیدن یه سریال خوب با یه بازی عالی رو از هر طرف از یکی میگیرد.بحث در خصوص کتاب جای خودش بکنید.

ساز مخالف بودن همونقدر که افراد رو خاص میکنه باعث میشه رو عصاب دیگران هم راه بره.

بله شما درست می فرمایید.

منم قصد نداشتم این بحث رو شروع کنم. چون خود شما که کتاب ها رو خوندین شروع کردین جواب دادم و بعد بحثش ادامه پیدا کرد که من هم زیادی بهش نداشتم.

البته لحنتون اصلا خوب نیست و من هم می تونم مثل خودتون جوابتون رو بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله شما درست می فرمایید.

منم قصد نداشتم این بحث رو شروع کنم. چون خود شما که کتاب ها رو خوندین شروع کردین جواب دادم و بعد بحثش ادامه پیدا کرد که من هم زیادی بهش نداشتم.

البته لحنتون اصلا خوب نیست و من هم می تونم مثل خودتون جوابتون رو بدم.

بله شما درست میگید بنده جواب شما رو دادم در ادامه همه بچه ها افتادن به جون هم در خصوص سریال ایراد گرفتن.من قصدم این نبود که بحث به ایراد گیری باز کنم فقط داشتم میگفتم شاید شباهت نداشته باشن ولی دلیل بر بد بودن نبود.که ای کاش نمیگفتم، دیگه در خصوصش هم حرف نمیزنم.

منم بابت لحنم عذر میخوام این چندمین باری هست این بحث ایراد از سریال تو فروم میبینم باعث شد عصبانی بشم دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

[عذر میخوام اگه لحنم تنده] اگه کسی اونقدر متعصبه که از نقد سریال ناراحت میشه و دلش میخواد فقط تعریف از سریال بشنوه، میتونه بره همون TV world و فروم های مشابهش؛ همون طور که خودتون هم گفتین اینجا یه فروم تخصصیه و قراره که توش تخصصی بحث بشه و عیب و ایراد فیلم رو بگیم. منطقیه که اعضای این فروم نسبت به جاهای دیگه نسبت به سریال حساس تر باشن و دید موشکافانه تر و ریزبینانه تری داشته باشن. چون این سریال سریال مورد علاقمونه و برامون مهمه داریم راجع بهش بحث میکنیم، وگرنه بچه نیستیم و عقده تفاوت و خاص بودن نداریم. من به همین سریال تو IMDB همیشه 10 میدم چون دوستش دارم و میخوام رتبه اش تو این سایت بالا بره، اما اینجا قسمت به قسمتش رو دقیق بررسی میکنم و مثلا امتیازش رو 6 یا 7 میدم، چون اینجا یه سایت تخصصیه. شما سایت تخصصی هر چیز دیگه ای هم برین در مورد موضوع تخصصی خودشون حساس تر و سخت گیر تر هستن. تو آردا هم تو نظرسنجی هاش هابیت امتیاز خیلی کم تری نسبت به IMDB میگیره چون سایت تخصصی تالکینه و کارشون بررسی دقیق فیلم هست. اگه علاقه ای به سریال نداشته باشم یا برام مهم نباشه، اصلا نگاهش نمیکنم یا اگه نگاهش کردم هم درباره اش بحث نمیکنم، بیکار که نیستم.

البته ما فقط نکات منفی رو نمیگیم، همیشه نکات مثبت رو هم میگیم، میتونید یه بار دیگه کامنت های انتقادی رو بخونید و ببینید که کجاها از سریال تعریف کردیم و گفتیم خوب بوده. اما اگه قرار باشه که یکی یکی بیایم و اینجا بنویسیم وای همه چی عالی بود، خب این کجاش بحثه و کجاش بررسیه؟

اما بلاخره قسمت پایانی نبرد کوه و افعی خیلی خوب بود، در واقع تنها قسمت خوب این اپیزود. مثل ریگار انتظار داشتم اوبرین موقع گفتن اون چیزا از عصبانیت در حال انفجار باشه نه این که بخنده و به الاریا چشمک بزنه. اما واکنش هاشون خیلی خوب بود. ناله و فریاد خود اوبرین خوب بود، واکنش الاریا عالی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری