رفتن به مطلب
North Wolf

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

به اپیزود نهم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

38 رای

1. 1. به اپیزود نهم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      2
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      4
    • 8
      2
    • 9
      11
    • 10
      17

Recommended Posts

حالا چندان هم مهم نبود چون اتفاق خاصی برای روایت نداشت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تهیه‌کنندگان سریال پرمخاطب Game of Thrones قول داده اند تا قسمت پایانی فصل چهارم که هم اکنون در حال پخش می باشد بهترین اختتامیه ای باشد که طرفداران تا به حال دیده اند.

قسمت دهم این سریال به نام The Children که یکشنبه‌ی هفته‌ی جاری 15ام ژوئن در امریکا پخش خواهد شد قرار است تا سنت همیشگی قسمت های فینالی یا پایانی فصل های قبل را شکسته و هیجان و اتفاقات بی شماری را برای مخاطب بازگو کند.

برای پی بردن به حقیقت این خبر و اینکه تا چه حد حقیقت و تا چه اندازه بعدهای تبلیغاتی در آن نهفته است اما باید تا دوشنبه منتظر ماند تا سریال "بازی شاهان" برای چهارمین سال متوالی فصل پر از موفقیتش را به اتمام برساند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا مگه قرار نبود فصل چهارم "وقایع مربوط به نیمه دوم کتاب سوم و کتاب چهارم" باشه ؟

اینکه فقط نیمه دوم کتاب سه بود که

ینی فصل پنج سریال می خواد کتاب چهار رو نشون بدن؟

یا این همه رو حذف کنن ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من با اکراه فراوان این قسمت رو دیدم اما با وجود تمام پیش قضاوتی که داشتم ازش راضیم .

سریال واقعا بیشتر از تصور من خوب کار کرده بود ، نبرد ها ، جلوه های ویژه و کارگردانی به نظرم یکی از بهترین های تمام قسمت های بازی تاج و تخت بود اگه بهترین نباشه .

تو نبرد ها به نظرم بهترین نبرد رو داشتیم و به نظرم همون چند ثانیه نبرد جان با اون فرمانده تن ها به مراتب از نبرد کوه و اوبرین بهتر بود . تنها ایرادی که میشه گرفت اینه که نبرد کسل بلک خیلی طول کشید و با اون سرعتی که تورموند و ایگریت داشتن کلاغ میکشتن باید تو پنج دقیقه اول همه میمردن

قبل این که این قسمت رو ببینم ناراحت بودم که چرا از قسمت های دیگه چیزی نشون نمیخوان بدن اما با تصور این که قسمت های آریا ، برین یا استنیس این جنگ رو کات کنه کاملا نظرم عوض شد .

غول ها عالی و آتشی که منس قول داده بود درست همون چیزی بود که من انتظار داشتم .

در نهایت به نظرم سریال به قولش عمل کرد و بهترین نبرد تاریخ تلوزیون رو به نمایش گذاشت .

به این قسمت 9 میدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا رگبار ؟!

انصافا انگیزه ای واسه دیدنش نداشتم و اگه کیفیت خوبی که مورس بهم داد و تعریفات زیاد برندون نبود نمیدیدم این قسمت رو .

اما الان به نظرم در کل واقعا بهتر از کتاب کار کردن، من فصل های جان تو این قسمت رو با وجود این که اسپویل نشده بود برام بدون هیچ هیجانی خوندم، و دوست داشتم هرچی زودتر تموم بشه اما این قسمت سریال رو با لذت دیدم که خودش گواهیه بر برتریش به این فصل های بخصوص کتاب ( حداقل برای من ) .

نبرد جان و تن رو چندین بار دیدم و هر بار لذت بردم .

فقط این برام سواله که چرا وحشی ها قبلا از دیوار بالا نیومدن تا روی دیوار با برادر ها بجنگن ؟! منظورم اینه که خیلی خوب میشد اگه یه گروه مثل تورموند از دیوار بیان بالا اما به جای این که برن اونور از همون روی دیوار با کلاغ ها بجنگن ، اینجوری عملا کلاغ ها به راحتی شکست میخورن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » شنبه خرداد 23, 93 12:50 am[/url]"]چرا رگبار ؟!

فقط این برام سواله که چرا وحشی ها قبلا از دیوار بالا نیومدن تا روی دیوار با برادر ها بجنگن ؟! منظورم اینه که خیلی خوب میشد اگه یه گروه مثل تورموند از دیوار بیان بالا اما به جای این که برن اونور از همون روی دیوار با کلاغ ها بجنگن ، اینجوری عملا کلاغ ها به راحتی شکست میخورن .

دیالوگ جان رو یادت نیست گفت چه مدت طول کشید از یه دیوار بیاد بالا؟ حالا یه گروه کوچیک یه روزنه ای میتونه پیدا کنه و بیاد بالا ... کاری که همیشه میکردن، ولی یه گروه بزرگ جلب توجه میکنه.

فکر کنم صحنه های جنگ Band of Brothers هنوز اوله!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به ریگار: آخه ارادت شما نسبت به جان زبان زد خاص و عام هست . تا حالا در هر موضوعی که به جان مربوط می شد، تیغ انتقاد شما همیشه برنده و تیز بود! وقتی پستت رو خوندم، سریع یه نیشگون از خودم گرفتم تا مطمئن بشم خواب نیستم، ریگار و تعریف از جان !؟

حالا نظرت درباره ی جان چیه؟ کمی احساساتت تعدیل نشده؟

پ.ن: من دو تا آروزی نغمه ای دارم. ریگار از خوندن فصل های جان لذت ببره و جان شخصیت محبوبش بشه و محمد حسین جی جی ، علاقش از سریال به طرف کتاب ها سرازیر بشه. البته آروزی اولی بسی خوشایندتر است

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از جان تعریف کردم مگه ؟! من همچنان ازش بدم میاد و همچنان سر حرفم هستم که قسمت های مربوط بهش چه تو داستان و چه تو سریال حوصله ام رو سر میبره اما اینبار اینطور نبود . من از کارگردانی و بدل کاری و جلوه های ویژه و ... تعریف کردم ، کاری به جان اسنو نداشتم ، اگه کاراکتر والدر فری هم بجای جان بود تو این قسمت فرق ]چندانی نمیکرد برای من

ولی نا امیدت نمیکنم ، من کلا دستم برای خوش اومدن از کسایی که ازشون بدم میاد بازه، یه زمانی از سرسی متنفر بودم و الان ببینید کجا وستادم، غیر ممکن نیست روزی فرا برسه که از جان بدم نیاد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به ریگار:‌ به هر حال وقتی اسم جان رو آوردی و انتقاد نکردی، این برای من ارزشش حتی از تعریف و تمجید کردن هم بیشتر هست (من این رو نوعی تعریف زیر پوستی قلمداد می کنم!)

* سرسی ؟ . خودت رو برای رسیدن دوباره به حس اولیه‌ات نسبت به سرسی آماده کن!

...Next Books are coming

* یعنی میشه ریگار از جان خوشش بیاد؟ من که مشتاقانه منتظر اون روز هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » جمعه خرداد 23, 93 8:28 pm[/url]"]آقا مگه قرار نبود فصل چهارم "وقایع مربوط به نیمه دوم کتاب سوم و کتاب چهارم" باشه ؟

اینکه فقط نیمه دوم کتاب سه بود که

ینی فصل پنج سریال می خواد کتاب چهار رو نشون بدن؟

یا این همه رو حذف کنن ؟

هیچ کس جواب این سوالو نمیده؟

خیلی مهمه برام

لطفا

ریگار مییدونم اسپم محصوب میشه اما خواهش میکنم پاک نکن به جوابم برسم

بعد پاک کن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

North Wolf : درسته قرار بود این اتفاق بیوفته، البته این برنامه ریزیشون مربوط به یک سال قبله، ممکنه تغییر کرده باشه.

در ضمن برن کمی قصه ش از بقیه کاراکترها جلوتره ... با توجه به اسم اپیزود آخر، معلوم نیست فردا چه چیزی در انتظارمونه.

کتاب 4 و 5 از نظر زمانی همزمانه اتفاقاتش، سریال هم فصل بعدش از روی هر دو کتاب ساخته میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ند استارك در جايي به رابرت ميگه "نگهبانان شب تنها سایه ای از شكوه گذشته خود هستند" انجمن نايت واچ در طي گذر زمان رو به ضعف بودن. توي قسمت نهم بيننده تمام مظلوميت نگهبانان شب درك ميكنه.نيل مارشال واقعا خوب كار كرده تو اين قسمت سياهي لشگر چنداني نبود،صحنه مبارزه اصلا شلوغ نبود( مانند خيلي از فيلمهاي جديد با اون جلوهاي عظيم بي مصرف ) تو اين قسمت هيجان از يك جنس ديگه بود صحنه هاي مبارزه اصالت داشتن .من كه خيلي خوشمان آمد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری