رفتن به مطلب
North Wolf

بحث های اپیزود قسمت 9 فصل 4 The Watcher On The Wall

به اپیزود نهم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

38 رای

1. 1. به اپیزود نهم فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      2
    • 2
      1
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      0
    • 6
      0
    • 7
      4
    • 8
      2
    • 9
      11
    • 10
      17

Recommended Posts

قسمت نه هم رسید

Capture.jpg

همونطور که بیشترتون میدونین قراره بهترین جنگ تو تاریخ سینما باشه

البته من اینطور فکر نمیکنم

جنگ های سریال اسپارتاکوس خیلی خوب بود

Capture0.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

(هنوز این اپیزود رو ندیدم) بهترین جنگ تو تاریخ سینما؟!!!!! شوخی میکنی دیگه؟!

ضمن این که این یه سریال تلویزیونیه، نه یه فیلم سینمایی!

البته مطمئنا هر جنگی از جنگ های سریال اسپارتاکوس بهتره، اینقدر باگ داشتن و مزخرف ساخته شده بودن که شبیه به کمدی شده بود و من میخندیدم موقع دیدنشون!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

الانه که محمدحسین جی جی بیاد بگه:

این قسمت عالیییییییی بود!

محشر بوووووووود!

خدا بوووووووووود!

کجا کتاب می تونه مثل سریال هیجان رو منتقل کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جنگ بلک واتر را که ر..ی... این کتاب باید سینمایی میشد با کارگردانی مارتین اسکورسیزی. حیف شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که کتاب سه رو کامل خوندن:

تو این قسمت منس مثلا داشت دفاع نگهبان ها رو آزمایش می کرد و حمله اصلیش و اومدن استنیس (اگه بیاد) موند برای هفته بعد.

دوستان کتاب خون فقط سعی کنن موقع دیدن این قسمت چشماشون رو روی هرچی که تو کتاب خوندن ببندن. نمیدونم می خوان تو قسمت بعد چجوری کل کتاب رو جمع کنن. این قسمت فقط درباره ی نگهبان ها بود!!!!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین قسمت اونجایی بود که داشتن از دروازه دفاع می کردن و سوگندشون رو تکرار می کردن

تو این سکانسش طپش قلب گرفته بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود خوبی بود و از لحاظ جنگی و visual effect هم عالی بود.به آدم یه چیزی از یه جنگ با اکشنی که مسخره وکارتونی نباشه .می خواست بهت میداد.هیجان رو خوب منتقل می کرد(البته کتاب یکمی بیشتر هیجان داشت ولی اینجا دیگه به صورت بصری بود) و صد درصد رو مهارت ها و تمرین ها ی جنگی خیلی کار شده بود.اپیزود پر خرجی به نظر می رسه و آهنگ های رامین جوادی هم در منتقل کردن هیجان نقش عمده ای داشت

حالا من هم موندم چجوری می خوان جمع کنن جریانو احتمالا نمی دونم چند تا اتفاقو حذف می کنن یا می ذارن برای فصل بعد (با توجه رسیدن سریال به کتابها) که امیدوارم نیفته این اتفاق

استاد ایمون :

اون نظر جان بود که گفت می خواست استحکاماتو بسنجه این که واقعا چی می خواست (از دید سریالی) شاید اون باشه و شایدم نه و در مورد استنیس هم بگم باتوجه به تریلر و پیشنمایش حتما حمله می کنه

و جنگ های این سریال(مخصوصا بلک واتر)مطمئنا بهتر از جنگ های سریال های دیگه هست و طبیعی تره و دلیلش اینه که hbo برای سریالی که را به راه ریتینگ میاره خوب خرج می کنه

و هیچی مسخره تر از جنگ های اسپارتاکوس نیست(به قول رنلی کمدی )و انگار آدم داره بازی کامپیوتری دیگران رو می بینه که موقع حمله 10 ثانیه وای می ایستن تا فکر کنن کجا رو بزنن بهتره تو اون 10 ثانیه میتونی بری دستشویی بیای ولی هنوز صحنه آهسته ادامه داره

اپیزود بعد با توجه به اتفاقات توش فکر کنم بازم نمرش بالای 9 باشه و حتی با احتمال کم رو به بالا ، بالای 9.5 هست و

اینم از پیشنمایش قسمت 10 فصل 4 با کیفیت HD :

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

متشکر از rexxar واسه پیش نمایش

کار منو راحت کردی

این لینک مستقیم واسه اونایی که از سایتای آپلود بیزارن

http://s1.0oo.in/iTube%2f6290382-Game%20of%20Thrones%204x10%20Promo%20%20Game%20of%20Thrones%20Season%204%20Episode%2010%20Promo%20%20GoT%20S04E10%20PROMO.mp4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از بس ملت در مورد سکانس موعود حرف زده بودن من هی منتظر بودم بره کینگزلندینگ!

از نظر اکشن و جنگی جالب بود. اون قسمتی که غوله از دروازه بیرونی رد شد و برادرها سوگندشون رو تکرار می کردن عااااالی بود.

سر آلیسر زخمی شد که فقط، اونا که بردنش از برادرها نبودن یعنی؟ چون ظاهرا مرده!

اون جوناس اسلینت بزدل! حقش بود تیریون میذاشت منتخب های سرسی و جافری کینگزلندینگ رو اداره کنن، الان استنیس رو تخت آهنین نشسته بود

استنیس قرار بود بیاد سمت شمال، کی میرسه پس؟ دیوار سقوط کرد که

بعد این چه کار احمقانه ای که جان می کنه خب؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هنوز دانلود نکردم دیدم میام نظرمو میگم.ولی چندتا عکس ازش دیدم یکیش

مرگ ایگریت

بود.این قسمت هیجان و شوکی که قسمتهای 9 فصلهای قبل داشتنو داشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اپیزود پر خرجی بود و عالی درستش کرده بودن به خصوص Giant ـاشو فقط خواستم بگم اگه فینال این سیزن رو هم با دنریس تموم کنن من احتمالا خودکشی میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جلوه های ویژه و فیلمبرداری این قسمت خیلی خوب بود، ارزش این همه خرجی که براش کردن رو داشت! موسیقی هم کمک خوبی به هیجان انگیزتر کردن سکانسها کرد ... سکانسهایی که دوست داشتم، یکی ایستادن گرن و چند نگهبان شب دیگه، مقابل غول و تکرار قسمشون با صدای بلند بود. یکی هم وقتی جان اسنو اومد پایین بعد از درگیریش دوربین دور محوطه نزاع چرخید و صحنه هایی از مبارزه رو نشون داد، با آهنگی که رامین جوادی ساخت، خیلی بهتر شد این سکانس ... سکانس بوسیدن سم هم خوب بود! سکانسی که ایگریت تو بغل جان می میره و اون جمله همیشگیش رو به جان میگه هم راضی کننده بود!

جزء اپیزودهای محبوب من شد!

شخصیتهایی حذف شدن، که می دونیم تو کتاب حذف نشدن، البته نقش مهمی تو کتابهای بعدی نداشتن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالی بود این اپیزود! بالاخره یه تمرکز درست و حسابی روی جان اسنو دیدیم.

شخصا وقتی کسل بلک تا صبح دووم آورد اصلا غرق داستان شده بودم و نفهمیدم چه جوری ۴۵ دقیقه گذاشت! گفتم الان حتما میره سراغ بقیه ی شخصیت ها...!

غول ها، ماموت، تدابیر دفاعی! مخصوصا از اون داسی ول کردن پایین خیلی خوشم اومد.

خوش بختانه ایگریت هم مرد!

باز صد رحمت به سر آلیستر، اون اسلینت که کپ کرده بود! موش کثیف! الحق لرد فرمانده بودن حق جان اسنو ئه.

به حق رلور سران کینگزلندینگ هم قلع و قمع بشن؛ آخه نباید چهار تا نیرو واسه دیوار بفرستن!! با این حال یه شب دووم آوردن ولی شب های بعد می خوان چی کار کنن؟! جان اسنو کجا رفت؟ یعنی می خواد با منس صلح کنه! امکان نداره به نظرم!! امیدوارم توی قسمت بعد بلایی سرش نیاد و یه پایان بندی خوب داشته باشیم!

آخ قلبم گرفت...فقط ۱ قسمت مونده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش من اونقدر که باید و شاید از این قسمت خوشم نیومد. جنگش در اون حدی که ازش تعریف می کردن از نظر من نبود. سکانس ها هم بیشتر تاریک بود که کلا من با این موضوع مشکل دارم. نمیشه قشنگ فیلم رو دید.

در کل به نظرم نسبت به قسمت های 9 فصل های گذشته یک لول پایین تر بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب قسمت های 9 قبلی توقعات رو برده بودن بالا.

صحنه های درگیری رو تا جایی که بتونن شبش می کنن چون خیلی از ایرادات پوشونده می شه.

فیلمبرداری این قسمت رو خوشم اومد اینکه وسط درگیری ها دوربین در حال حرکت بود خوبه (کلاً حرکت دوربین رو دوست دارم)

طرفداران جان اسنو هم به شدت باید راضی باشن فکر کنم.

و اما اینا همش راجع به کتابه. می ذارم تو اسپویلر که هم کسایی که می خوان کتاب بخونن لوث نشه براشون هم دوستانی که از تطبیق سریال با کتاب اعصابشون خرد می شه.

از اینکه فاصله زمانی حمله ثن ها و منس رو برداشتن اصلاً راضی نیستم. اون چپتر حمله ثن ها رو خیلی خوشم اومد تو کتاب.

مرگ ایگریت رو هم اصن راضی نیستم ازشون. اولاً اینکه ایگریت اونجوری با تیر کمان وایمیسه جلو جان بعدم اینکه وسط جنگ لحظه مرگش رقم می خوره.

وقتی همه چی تموم می شد باید جان می رفت ایگریت نیمه جان رو پیدا می کرد.

چه حال اساسی ای به جان و آلیسر دادن.

آلیسر که در حد یه قهرمان رفته بود بالا.

جان هم به خاطر جراحتش باید بالای سقفی جایی می موند با تیر می جنگید فقط.

داوطلبانه رفتنش پیش منس که دیگه اصن هیچی.

دانل نوی که بود تو سریال چرا نقش محوری رو از اون گرفتن پخش کردن بین ملت.

دانل رو خیلی حال می کردم باهاش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صحنه ای که برادرها قرار بود غول رو متوقف کنن تو تونل و قسمشون رو تکرار کردن عالی بود

و صحنه ای که جان تورموند رو با تیر زد و شمشیرش رو با لگد هم خیلی قشنگ بود

قشنگ بود این قسمت

انصافا قشنگ بود

یه قسمت مثل قسمت قبلی هیچ چیز خاصی نداره جز مبارزه آخرش و این همه از تمجید میشه و یکی مث این همه ی قسمت عالیه و میاین انتقاد میکنین

همیشه وقتی سریال رو میبینم هی تند تند نگاه می کنم ببینم چقدش مونده تا تموم نشه

اما این قسمت چنان محو شده بودم که یهو دیدم فقط دو سه دقیقه مونده

و راستی

شما دارین به یه سریال نگاه میکنین با بودجه های مربوط به سریال

انتظار نداشته باشین در حد ارباب حلقه ها و هابیت و اینا خرجش کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

گفتی ارباب حلقه ها و ... بگم یک سال صرف پیش تولیدشون میشه و فیلمنامه و ...، بازیگران با دستمزد نجومی را استخدام میکنن، زمان هر فیلمش کمتر از 3 ساعته، خودشون زمان پخش فیلم رو تعیین می کنند، اگر برای ساخت بهترش نیاز به زمان بیشتری داشته باشند، زمان اکران رو میندازن عقب ... برای همین هر چقدر هزینه هم کنند، اگر فیلم خوبی باشه، چند برابرش رو در میارند. درآمد تهیه کنندگان سریال خیلی کمتر از این حرفاس. مدت زمانشون چی؟ شبکه بهشون یه فرجه 7 -8 ماهه میده واسه تموم کارها .. انتخاب بازیگر و فیلمبرداری و ساخت لوکیشن و ... بعدش دو ماه وقت دارن واسه تدوین و تبلیغات و ... مدت زمان هر فصل هم کمتر از 3 ساعت نیست، حدود 9 ساعته ... بودجه؟ با توجه به درآمد کمترشون نسبت به سینما، طبیعیه بودجه کمتری داشته باشند!

ولی با همه اینها، شکوه سینما رو آورده به تلویزیون به نظرم ...

اون دوستی که گفت تاریکه، (اگر منظورش کیفیته) میتونه سه فصل قبل رو با کیفیت بلو-ری الان دانلود کنه، فصل 4 هم بلو-ری ش حدود اواخر دی ماه میاد ... اگر میتونه صبر کنه، بمونه به نظرم تا اون موقع!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جنگ کسل بلک کی گفته تو کتاب هیجان داشت ؟ برام بیاریدش من خودم قاطعانه توجیه اش میکنم کسل کننده ترین جنگ کتاب همین جنگ در کتاب بود.

بعد نقشی که الیسر دادن رو دوست داشتم.اینکه خیلی ها الان میگن قهرمانش کرده بودن خوب از نظر من الیسر همچین نقشی داره تو کتاب شاید خیلی خود خواه و مغرور باشه ولی از نظر رزمی و از نظر فرماندهی واقعا فرد کار آزموده ای هست و میتونه خوب تو یه جنگ مدیریت کنه نیروهاش رو.

برعکس جان اسنو یه فرد احساسی هست مثل پدر با زیر دست هاش برخورد میکنه و الیسر یه جور شخصیت مدیر محور داره این نحوه نمایش در سریال واقعا دوست داشتنی بود.

ادامه داستان جنگ دیوار میره فصل بعد چیزی که بیناف گفته در خصوص قسمت بعدی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوشم اومد از این قسمت مخصوصا ماموت و جاینتها.همش هیجان داشتم ببینم چجوری میخوان جاینتها رو نشون بدن.اونجا که دروازه رو بستن به ماموته که دروازه رو از جا درارن با اینکه میدونستم نمیتونن ولی استرس گرفته بودم!اون قسمت نگهبانان و جاینتی که از دروازه رد شد هم خیلی خوب بود.ولی حیف شد همه ی نگهبانهایی که با جاینت درگیر شدن مردن!

ولی جایی که جان وسط جنگ اومد ایگریتو بغل کرد خوشم نیومد.آخه وسط جنگ جای این کاراست بعد بقیه هم کاریش ندارن میگن ولش کن این عزاداره؟! در صورتیکه همه ی اون وحشی ها به خون جان تشنه بودن اگه اونجوری بی دفاع میدیدنش کارشو تموم میکردن.راستی این داوطلب شدن جان دیگه چی بود؟!!!

یه سوال صدای کیت هرینگتون همینجوریه یا از قصد صداشو اینجوری میکنه؟!انگار میخواد یه جورایی تن صداشو مرموزانه و خونسرد فرمانده مآبانه کنه.

از گیلی هم خوشم میاد به نظرم با مزه ست.

این سم هم عجب آدمی شده.قسم نگهبانا رو برا خودش تجزیه تحلیل میکنه که اگر کاری خواست بکنه بعدش عذاب وجدان نگیره!

نمیدونم چرا این قسمت به نظرم خیلی زود تموم شد!نمیدونم شاید چون هیجانش از قسمتهای دیگه بیشتر بود زمان سریعتر گذشت ولی به پای قسمت 9 فصلهای قبل نمیرسه.

هفته ی دیگه هم که آخرین قسمته و دیگه میره تا یک سال دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
گفتی ارباب حلقه ها و ... بگم یک سال صرف پیش تولیدشون میشه و فیلمنامه و ...، بازیگران با دستمزد نجومی را استخدام میکنن، زمان هر فیلمش کمتر از 3 ساعته، خودشون زمان پخش فیلم رو تعیین می کنند، اگر برای ساخت بهترش نیاز به زمان بیشتری داشته باشند، زمان اکران رو میندازن عقب ... برای همین هر چقدر هزینه هم کنند، اگر فیلم خوبی باشه، چند برابرش رو در میارند. درآمد تهیه کنندگان سریال خیلی کمتر از این حرفاس. مدت زمانشون چی؟ شبکه بهشون یه فرجه 7 -8 ماهه میده واسه تموم کارها .. انتخاب بازیگر و فیلمبرداری و ساخت لوکیشن و ... بعدش دو ماه وقت دارن واسه تدوین و تبلیغات و ... مدت زمان هر فصل هم کمتر از 3 ساعت نیست، حدود 9 ساعته ... بودجه؟ با توجه به درآمد کمترشون نسبت به سینما، طبیعیه بودجه کمتری داشته باشند!

ولی با همه اینها، شکوه سینما رو آورده به تلویزیون به نظرم ...

اون دوستی که گفت تاریکه، (اگر منظورش کیفیته) میتونه سه فصل قبل رو با کیفیت بلو-ری الان دانلود کنه، فصل 4 هم بلو-ری ش حدود اواخر دی ماه میاد ... اگر میتونه صبر کنه، بمونه به نظرم تا اون موقع!

میشه بگی از کجا کیفیت بلوری فصل های قبلی رو دانلود کنم ؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بچه ها تاپیک مربوط به هویت و پدر و مادر جان اسنو رو پیدا نمیکنم میشه لطفا لینکشو قرار بدین برام.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
الانه که محمدحسین جی جی بیاد بگه:

این قسمت عالیییییییی بود!

محشر بوووووووود!

خدا بوووووووووود!

کجا کتاب می تونه مثل سریال هیجان رو منتقل کنه!

پکیدم از خنده. یعنی یک لایک کفایت نمیکرد. میخوام دست شما را به نشانه ی احترام بفشارم :دی

داوطلبانه رفتنش پیش منس که دیگه اصن هیچی.

انگار بچه محلن قراره واسه فوتبال برنامه بذارن

"من میرم با داشی ِ خودم یه صحبتی بکنم بیام"

=========================

قسمت ِ بدی نبود. دوست نداشتم ولی که همه ش به دیوار معطوف میشد. این قسمت 50 دقیقه بود. با توجه به قسمت های دیگه که بیشتر بودن، نمیشد یه 4-5 دقیقه از کینگزلندینگ نشون بدن یه چیزایی رو ؟ شایدم همین "دیوار ِ محض" بودنش خاصترش کنه. به هر حال واقعا" رفتن ِ جان سمت ِ منس مسخره بود. اینجوری نه تنها خنده داره، بلکه آدم رو در موضع ضعف قرار میده. نشون میده به دیوار فشار اومده که این داره پا میشه خودش میره اونجا. به نظر من هم در آغوش گرفتن ِ ایگریت از فیلمی چنین ریالیستیکی بعیده. یعنی همونجور که پیپ با یه تیر الکی ... شد، یهو یه تیرم میخوره به جان. من داس رو خیــــــــــــــــــلی دوست داشتم. غول ها هم عالی بودن. احساس کردم قیافه شون از بقیه ی گریم های سنگین، کمتر تکراری بود و اوریجینال تر بود. دوست دارم جان با ابهت تر مبارزه کنه. استیر ابهت داشت مبارزه ش. جان ولی ...

از اینکه اِد رو لااقل نگه داشتن تا تیکه های خنده دار و تاریکش رو بشنوم خوشحالم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی این قضیه جان رو واسه من توضیح بده لطفا

این قضیه تو کتاب نیست که این پا شد رفت پیش منس؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میزارم تو اسپویلر که اونایی که کتاب و نخوندن اگه نخواستن اینو نخونن.

تو کتاب هست ولی خودش اینجوری فردین بازی درنمیاره که پیش مرگ شه پاشه بره پیش منس.اگه درست یادم بیاد میفرستنش یجورایی هم بعنوان تنبیه براش در نظر میگیرن.چون فکر میکردن اگر بفرستنش منس میکشتش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میزارم تو اسپویلر که اونایی که کتاب و نخوندن اگه نخواستن اینو نخونن.

تو کتاب هست ولی خودش اینجوری فردین بازی درنمیاره که پیش مرگ شه پاشه بره پیش منس.اگه درست یادم بیاد میفرستنش یجورایی هم بعنوان تنبیه براش در نظر میگیرن.چون فکر میکردن اگر بفرستنش منس میکشتش.

خب تنبیه واسه چی؟ خیلی نیرو دارن اینم دو دستی تقدیم منس کردن که قوی تر بشن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری