رفتن به مطلب
lord of rock

بحث های اپیزود قسمت 10 فصل 4 The Children

به اپیزود آخر فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

38 رای

1. 1. به اپیزود آخر فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      0
    • 7
      6
    • 8
      2
    • 9
      6
    • 10
      21

Recommended Posts

lucky luciano » پنج شنبه خرداد 29, 93 8:29 pm[/url]"]این نظر منه و فکر می کنم اکثرا مخالف باشید:دی

من نمی دونم تو فصل 5 قراره چه اتفاقاتی بیفته. ولی یکی از جذابیت های سریال برای من، سیاست بازی شخصیت های سریال برای قدرته. چیزی که در دنیای واقعی امروز هم اونو میبینیم. ولی طوری که داره روند پیش میره، بیشتر به نظر می رسه داره زیادی به سمت تخیل میره. مثلا قضیه برن که فکر می کنم به یه قدرت ماورایی بزرگ میرسه. یا اژدهاهای کالیسی که فعلا میشه تحملش کرد ولی شاید در فصل های بعد یکم به وجهه واقعی سریال لطمه بزنه. در کل بیشتر دوست دارم سریال روند واقعی تر رو پیش بره تا بخش تخیلی سریال. مثلا از نظر من سکانس مربوط به برن و حمله اسکلت ها یکم به سنگینی سریال نمیخورد. کلا بیشتر دوست دارم داستان بیشتر حول محور شخصیت های بزرگ پیش بره تا بچه ها که می دونم اکثرتون مخالفید:دی

یه سوال هم داشتم. این تاریخچه ای که از تارگرین ها و مارتل ها و کلا از این خاندان ها تو سایت هست، از داخل کتاب در آورده شده؟ یا کتاب های مجزا در موردشون هست؟

بدون موافقان خیلی زیادی داری که نمی خوان جادو خیلی اثر گذار بشه و همچنان سیاست و خدعه و نیرنگ و متحد و شمشیر نقش بازی کنن.

و اگه رقص با اژدهایان رو بخونی امیدوارت می کنه که قرار نیست لوس بشه داستان.

وایت ها جزوی از داستانن و تو ذوق نمی زنن، نمی دونم چرا از وایت های قبلی سوئیچ کردن رو اسکلت.

از تو کتاب آورده شده.

کتاب مجزا که نه ولی از باقی کتاب های مربوط به نغمه هم یه سری جاهاش حین داستان از تاریخ خاندان ها گفته شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من قسمت 9 و 10 رو دیشب دیدم و واقعا" از دیدن قسمت 9 لذت بردم. بدون اغراق جزو بهترین قسمتهای کل سیزنهای سریال بود و بدون کوچکترین تردیدی بهش 10 دادم. حتی از قسمت 9 سیزن 2 که تا به حال محبوبترین قسمت برای من بوده بهتر بود.

اما قسمت 10... الان دارم مطمئن می شم این روایت تیکه تیکه چقدر داره کار رو ضعیف می کنه. اگر مثل قسمت 9 تو هر قسمت تمرکز بیشتر روی یک یا دو تا خطهای داستان باشه بهتره. ورود استنیس خوب بود اما نه اونقدر که توقعشو داشتم. کلا" قسمتی که جان اومد پیش منس تعلیق لازم رو برام ایجاد نکرد. اما بارقه ضعیفی از امید در دلم ایجاد شد که شاید سازندگان سریال دست از سر استنیس برداشتن و تصمیم گرفتن یه کم منصفانه تر با این آدم بزرگ برخورد کنن.

قسمت اسکلتها رو دوست نداشتم. رمزالودی و اسطوره ای بودن شمال, چیزی که فقط با دیدن دیوار و فلسفه وجودش برام تداعی میشه,اصلا" تو این اسکلتها وجود نداشت. مگه اینا وایت واکرها نبودن؟ چرا این شکلی بودند؟ می شد هراسناکتر نشونشون داد.

قسمت تیریون خیی خوب بود به جز حذف اون دیالوگ مهم با جیمی که همه بهش اشاره کردن و من دیگه چیزی نمی گم. بازی پیتر طبق معمول خیلی خوب بود.

میشه گفت برای اولین بار در دو فصل اخیر سریال, از فصل دنریس اصلا" اذیت نشدم. خیلی خوب بود. واقعا" قسمتی از دنیای مارتین بود. بلاخره تلخی و سختی رندگی سراغ ایشون هم اومد و مادر اژدها ازبالای ابرهای توهم افتاد پایین و فهمید غیر از اینکه یه عده دور وبرت بشینن و ازت تعریف کنن و در جلب توجهت با هم رقابت کنن, چیزای دیگه ای هم وجود داره که خیلی سخت و پیچیده است.

و اینکه این سیزن با آریا تموم شد خیلی لذت بخش بود. بلاخره دست از سر دنریس برداشتند.

خب دیگه.... رفت تا سال دیگه.

پ.ن: من خیلی وقته سراغ کتابا نرفتم و کتابهایی که تازه ترجمه شده رو هم نخوندم. برام همیشه سوال بود که چرا قبلا" ار جان خوشم میومد. با دیدن قسمت نهم دوباره برام مسجل شد که خیلی جان رو دوست دارم. هم کاراکتر و هم بازیگر به قول دوستان پوکرفیسش رو. و حالا استنیس و جان در کنار هم دیگه کولاکه....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میخوام کتاب ها رو بخونم اما از جایی که فصل چهارم تموم میشه؟

از چه کتاب و چه فصلی باید شروع کنم که دقیقا از جایی که فصل چهارم سریال تموم میشه ادامه بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » جمعه خرداد 30, 93 7:12 am[/url]"]

پ.ن: من خیلی وقته سراغ کتابا نرفتم و کتابهایی که تازه ترجمه شده رو هم نخوندم. برام همیشه سوال بود که چرا قبلا" ار جان خوشم میومد. با دیدن قسمت نهم دوباره برام مسجل شد که خیلی جان رو دوست دارم. هم کاراکتر و هم بازیگر به قول دوستان پوکرفیسش رو. و حالا استنیس و جان در کنار هم دیگه کولاکه....

یه هوادار دیگه برای جان 47b20s0.gif .

جدیدا هوادار های جان داره زیاد میشه. پس شما ها کجا بودید وقتی این جنوبی های بدخواه چپ و راست به طرف این جواب رشید و شریف شمال حملات ناجوانمردانه روانه می کردند؟!

هرچند در این نبرد نابرابر چنان پیروزی هایی بدست آوردیم که فقط The Field of Fire و Whispering Wood با اون قابل مقایسه هست acigar.gif.

پ.ن: یه صحنه ای تو قسمت 10 خیلی برام باحال بود. اونجایی که استنیس منس رو می بینه. با پوزخند بهش میگه تو شاه آنسوی دیوار هستی! اصلا یه جوری کلمه ی شاه رو ادا می کنه که آدم لذت می بره. این غرور استنیس من رو کشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کسی در مورد Lady Stone Heart میتونه توضیح بده؟کی قراره به سریال بیاد یا اینکه قرار بوده بیاد ولی نیومده یا حذفش کردن!!!!!!

من میخوام کتاب ها رو بخونم اما از جایی که فصل چهارم تموم میشه؟

از چه کتاب و چه فصلی باید شروع کنم که دقیقا از جایی که فصل چهارم سریال تموم میشه ادامه بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصن چیزایی که شما اینجا میگین باعث میشه آدم همه کاراشو متوقف کنه بشیه کتاب رو بخونه

همه اینجا شروع کردن و تمومم کردن ماهم باید همرنگ جماعت شیم

در مورد قسمت 10 بگم قسمت فوق العاده ای بود و مارو بدجور گذاشت تو خماری تا یه سال دیگه

بهترین سکانسشم یکی مکالمه های جیمی و تیریون بود و اون یکی هم حرفای آریا به اون ناخدا بود(در مورد مکالمه جیمی و تیریون درمورد تایشا فکرکنم که برام اسپویل شده بود چون زیاد تو سریال در موردش صحبت نشده بود نشونش ندادن البته من این احتمال میدم)

احتمالا کتابا تا چند وقت دیگه میرسه دستم

یه سوال قرار این نغمه 7 تا جلد باشه دیگه درسته؟

این جلد 5(رقص با اژدهایان) ترجمه شده یا نه؟

جلد 6 تموم نشده هنوز درسته؟

با تشکر از دوست عزیز جورامون که اونجا جوابمو داد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوالی برای من پیش اومده:

توی کتاب کوئنتین باعث فرار کردن یکی از اژدهاهای دنی میشه.ولی توی فیلم اژدها خودش فرار کرد.یعنی کوئنتینو حذف کردن؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی کتاب کوئنتین باعث فرار کردن یکی از اژدهاهای دنی میشه.ولی توی فیلم اژدها خودش فرار کرد.یعنی کوئنتینو حذف کردن؟!

بعید هم نیست

Sent From My Xperia M Dual Sim

اصن چیزایی که شما اینجا میگین باعث میشه آدم همه کاراشو متوقف کنه بشیه کتاب رو بخونه

در مورد قسمت 10 بگم قسمت فوق العاده ای بود و مارو بدجور گذاشت تو خماری تا یه سال دیگه

بهترین سکانسشم یکی مکالمه های جیمی و تیریون بود و اون یکی هم حرفای آریا به اون ناخدا بود(در مورد مکالمه جیمی و تیریون درمورد تایشا فکرکنم که برام اسپویل شده بود چون زیاد تو سریال در موردش صحبت نشده بود نشونش ندادن البته من این احتمال میدم)

زنگ زدم انتشارات ویدا

تا دو ماهو نیم سه ماه دیگه رقصی با اژدهاها کتاب یکش میاد

قراره سه تا کتاب بشه

و تیمش رو هم قراره عوض کنن

رقص مشکل شرعی داره:|

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا که بیشتر بهش فکر میکنم میبینم دقیقا همینه.کوئنتین رو حذف کردن.اون بچه ی سوخته رو هم جایگزین کوئنتین کردن.چون اژدها کوئنتین رو آتیش میزنه و بعد فرار میکنه.توی فیلم بچه رو آتیش زد بعد فرار کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسپویل کتاب پنج

اون قسمت سریال درسته. کوینتین بعد فرار دنریس با دروگون میخواد ویسریون یا ریگال رو آزاد کنه که چون تو رام کردنش موفقیتی بدست نمیاره اژدها میسوزونتش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » جمعه خرداد 30, 93 11:06 pm[/url]"]

حالا که بیشتر بهش فکر میکنم میبینم دقیقا همینه.کوئنتین رو حذف کردن.اون بچه ی سوخته رو هم جایگزین کوئنتین کردن.چون اژدها کوئنتین رو آتیش میزنه و بعد فرار میکنه.توی فیلم بچه رو آتیش زد بعد فرار کرد.

این اتفاق سوختن و قول و زنجیر تو کتاب هم هست و دروگون در هر دو روایت خبری ازش نیست و آزاده.

کتاب 5

دروگون خبری ازش نیست تا وسط مسابقه Pit می یاد و ...

بعد کوئنتین می یاد باعث می شه ویسریون و ریگال هم فرار کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » جمعه خرداد 30, 93 8:56 pm[/url]"]

بعید هم نیست

زنگ زدم انتشارات ویدا

تا دو ماهو نیم سه ماه دیگه رقصی با اژدهاها کتاب یکش میاد

قراره سه تا کتاب بشه

و تیمش رو هم قراره عوض کنن

رقص مشکل شرعی داره:|

پس برای من خوبه که کتابو شروع نکردم و احتمال فراوان تا اون موقع تموم می کنم

ولی اگه مثل سریال اعتیاد آور باشه فکرکنم 2 هفته ای هر 4 تا جلدو خوندم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اولش قول دادم روزی چند فصل بیشتر نخونم

اما لعنتی وقتی میشینی پاش بلند شدن با خودت نی

حالا یه هفته است که تموم کردم کتابو تو خماری ام

بدنم درد میکنه :-/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دقت کردید زن مو قرمز رفیق باب استنیس خط داستان شده . از زالوها بگیر تا یک وجبی جان اسنو. چرا؟

تقریبا 60% قسمت های این فصل فقط از سرباز کنی بود چرا همه اتفاقات مهم تو قسمتهای آخر اتفاق افتاد؟

چرا خدای آتش از بهترین کاراکترهای سریال مهمتره و همه می میرن تا اون زنده باشه؟ ، البته جاهای دیگر سریال (مانند داخل تونل در مقابل غول) خداهای دیگر کاملا هیچ هستند. به نظرتون همه کاراکترها در خط Valar Morghulis هستند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jon Snow.13 » دوشنبه تیر 9, 93 5:54 pm[/url]"]دقت کردید زن مو قرمز رفیق باب استنیس خط داستان شده . از زالوها بگیر تا یک وجبی جان اسنو. چرا؟

تقریبا 60% قسمت های این فصل فقط از سرباز کنی بود چرا همه اتفاقات مهم تو قسمتهای آخر اتفاق افتاد؟

چرا خدای آتش از بهترین کاراکترهای سریال مهمتره و همه می میرن تا اون زنده باشه؟ ، البته جاهای دیگر سریال (مانند داخل تونل در مقابل غول) خداهای دیگر کاملا هیچ هستند. به نظرتون همه کاراکترها در خط Valar Morghulis هستند؟

خدای آتش یا «رلور» ربطی به خدای بی‌نهایت چهره که پیروانش معتقد به valar morghulis هستند نداره. این دو تا دو مذهب مجزا هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا کلاغ سه چشم به برن گفت بالاخره اومدی هرچند دیر شده

منظورش چی بود؟

چرا دیر شده؟

اصن چی دیر شده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میشه یه نتیجه ای از امتیاز دهی اعضا به قسمتهای مختلف سریال اعلام کنید؟

نمره هر قسمت, بهترین و بد ترین, تعداد شرکت کننده...

اگه بخوایم اینکارو برای هر فصل ادامه بدیم بهتره یه جوری جمع بندی کنیم نتیجه هارو .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ببخشید ی سوالی خیلی ذهن منو درگیر کرده

وقتی لنسترها دارن حکومت میکند و استنیس کاره ای نیست تو وستروس چه دلیلی داشت که ارتششو جمع کنه و از دیوار در مقابل وحشی ها دفاع کنه؟

چه سودی به حال استنیس داشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری