رفتن به مطلب
lord of rock

بحث های اپیزود قسمت 10 فصل 4 The Children

به اپیزود آخر فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟  

38 رای

1. 1. به اپیزود آخر فصل چهارم از 1 تا 10 ، چه نمره ای میدهید ؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      0
    • 7
      6
    • 8
      2
    • 9
      6
    • 10
      21

Recommended Posts

امتیازش تا الان که 9.9 هستش

قسمت آخر این فصل که 100 درصد برای سریال بینا خیلی غم انگیز و سخته

استنیس بالاخره حضور پیدا می کنه و به یاری دیورا میاد من موندم استنیس نمیومد جان اسنو میخاست چیکار کنه خدا وکیلی خیلی آدم خجسته ایه این جان اسنو

قسمت دنریس هم که طبق معمول به درد نخور و الکی

برن هم بالاخره بچه مچه هارو پیدا کرد به سلامتی

اریا هم به بالاخره از شر سگ نجات پیدا کرد و رفت به سمت دیار والارمورگولیسیان

و

تایوین هم به رحمت خدا رفت

واقعا تیرین نباید همچین کاری میکرد و فراتر از حد رفت که باعث میشه علاقه ی من خیلی کاهش پیدا کنه

کتلین هم بالاخره حضورش رفت ماله فصله بعدی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
والارمورگولیسیان
:))

امتیاز 9.9

بچه ها همت کنین برین imdb امتیاز 10 بدین ببینیم میشه که 10 بگیره

البته همین الانشم بهترین فیلم 9.3 هست

بهرتین قسمت های سریال هم مربوط میشه به همین گوت خودمون و برکینگ بد

بهترین قسمت برکینگ بد قسمت دوتا به آخرش همون قسمتی که باجناق والتر (هنک) رو کشتن امتیازش 10 شد

قسمت آخرش 9.9 و یکی مونده به آخر 9.7

گوت هم که 9.9 این قسمت

ایشالا تا فردا 10 بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پس چرا زن و خواهر زن منس نبودن تو چادر؟

ینی می خوان اونا رو هم حذف کنن ؟

پس قضیه گیلی و بچه منس و سموئل و آمون سیتادل و ... چی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب خداروشکر که مکر تایوین لنیستر نهایتا گریبان خودش رو گرفت و بر بادش داد

به امید نابودی سرسی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احساس میکنم اون امتیاز 9.9 بخش زیادیش بخاطر شادی ناشی از مرگ تایوین لنیستره.

سندور چرا اینجوری شد؟؟ اصلا مگه کسی با اون شکلی سقوط کردن زنده میمونه؟ دیگه چه برسه به اینکه کلی حرف بزنه و خودش رو تکون بده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عااااااااااااالی بود این قسمت

هرچند قبلا کتابو خونده بودم و همه ی اتفاقای این قسمتو بجز بخش برن می دونستم اما همین که همه ی اتفاقا رو تو این قسمت جمع کردن عالی بود خودش.

بخش جان اسنو عالی بود

بخش آریا که محشر بود چقد مبارزه ی هوند و برین خشونت بار بود!!!!!!!!!

آریا جدیدا واقعا داره خوشگل میشه، چهرهش کاملا جدی و مصمم.

خوشحالم که این قسمت مجبور نبودم سانسا لوس و بی نمک رو تحمل کنم

صحنه سوزوندن ایگریت هم دل آدمو کباب می کرد، شیرزنی بود واسه خودش.

قسمت دنریس هم کشدار و لوس بود اما به خاطر جذابیت قسمت تیریون می شه ازش گذشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اول های اپیزود رو بیشتر دوست داشتم تا آخرش.

گفتگوی جان و منس خیلی خوب بود،شخصیت منس عالیه امیدوارم استنیس نکشتش

ملیساندرا الان گیر داد به جان؟!

قسمت برن جالب بود ولی واسه جوجن ناراحت شدم

واسه سندور ناراحت شدم، خیلی چرا آریا اینقد وحشی شده؟ بدم اومد ازش

اما کینگزلندینگ! شخصیت جیمی خییلی خوووبه، حتی تو اون شرایط شوخ طبعه صحنه خداحافظی جیمی و تیریون عااااااااااااالی بود، چقدر من رابطه این دو تا رو دوست دارم

فقط قضیه شی واسم اسپویل نشده بود، خوشحال شدم تیریون کشتش ولی از مرگ تایوین خوشحال نشدم.

حس می کردم حرف های آخرش راست بود، اون نمیذاشت تیریون بمیره

واریس چرا رفت؟ کاش واریس باهاش نبود الان لابد میخواد ببرتش سمت دنریس

امیدوارم مارتین همه رو ربط نده به این دختره نچسب، کاش میتونست بره پیش استنیس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب این فصل هم تموم شد.

قسمتهای شمال خوب بود اما من اعتراض دارم که چرا شیپور منو حذف کردن! چشم نداشتن یه نشونه از ما تو سریال باشه؟

قسمت برن هم خوب بود و بالاخره به وصال با کلاغ سه چشم رسید. فقط موندم تو سیزنهای بعد چی میخوان در مورد برن نشون بدن. صحنه های باقی مونده اش 10 دقیقه هم نمیشه. اما بالاخره چشممون به جمال فرزندان جنگل و کلاغ سه چشم روشن شد. گریم کلاغ سه چشم خیلی ساده بود. انتظار داشتم گریمش خیلی سنگینتر باشه. باید یه چشم میداشت. (هزار و یک چشم )

قسمت دنریس ناراحت کننده بود. خیلی از دشمنان دنریس دوست داشتن سختی هاش دوباره شروع بشه و فکر کنم به آرزوشون رسیدن.

فراری دادن تیریون به دست جیمی و واریس خوب در اومده بود. مرگ تاوین عااااااااااااااااااااالی بود! هیچ مرگی به این اندازه منو تو کل کتاب خوشحال نکرد. حیف که قبلش برام اسپویل شده بود. دوست داشتم دیالوگ Tywin doesn't shit gold when he dies رو هم میگفت.

ریگار: الان چه حسی داری؟ این اون قسمتی بود که باعث میشد پاشی و برای مارتین دست بزنی! :دی

قسمت آریا و تازی هم خوب بود و بالاخره آریا وستروس رو ول کرد و رفت براووس.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیریون تو روز پدر عجب حرکتی زد. از این به بعد اگه بابا ها بخوان به پسر هاشون زور بگن، پخش سکانس تیریون با موزیک ضمینه ی محشرش واجب میشه

سپاه استنیس زیادی بزرگ نبود؟ اینا که خیلی از 1500 نفر بیشتر بودن‌! ولی صحنه ی ورودشون با حال بود!

هنوز منتظر ورود وال و بچه ی منس هستم هستم ( گیلی و بچه‌ش باشن ولی ... )

اونجایی که وایت ها حمله کردن، همش منتظر بودم Cold hand بیاد کمک . حیف شد .

فرزندان جنگل بد نبودن، ولی زیادی بچه بودن! بهتر بود کمی بزرگ جسه تر باشن. کلاغ سه چشم هم بد نبود ولی باید داغون تر و بی ریخت تر باشه. ( مگه نباید یه چشمش کور باشه ؟ )

سکانس دنریس و سوزوندن ایرگیت به نظرم بود و نبودشون فرقی نمی کرد!

می مردن اجازه می دادن ملیساندر یه کلمه حرف بزنه! ولی پشت اون نگاهش به جان کلی حرف بود! ( تئوری مورد علاقه‌م داره به حقیقت می پیونده )

اون حرف استاد ایمون که گفت و حالا نگهبانی آنان به پایان رسید، رسما داغونم کرد! بیچاره ها اون بالا دارن جون میدن ولی تو پایتخت...

تنها چیزی که تا رسیدن فصل بعد تسکینم میده تموم شده سریال با آریا بود. اگه سریال با دنریس تموم می شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تنها قسمت سریال که پسندیدم قسمت های اولش تو دیوار بود و حضور فوق العاده ی استنیس که منو خیلی خوشحال و هیجان زده کرد اصن یه حس غروری بهم دست داد صحنه وارد شدنشون به جنگل خیلی باحال بود در ضمن استنیس هنوز 4 هزار نفر از دراگون استون براش باقی مونده غیر از نیرو هایی که میتونه جذب کنه

قسمت سوزوندن ایگریت همچین جذاب نبود ولی قابل تحمل بود

از سرسی هم خیلی بدم اومد زنیکه ی بی حیا تا همین چند اپیزود پیش جیمی مجبور بود به زور ....

حالا ....

دنریس که اصن هیچی من موندم اینکه اژدهاها برن تو زنجیر چه تاثیری رو خطه داستان داره الله اعلم

فقط میخواستن جاش تو قسمت آخر خالی نباشه همین

برن هم خوب بود فقط اگه یکم واضح تر و صریح تر حرف میزدن خیلی بهتر بود آدمو از ابهام در میاره

آریا عجب جونوره پلیدی شده سگ بهش التماس کرد بکشتنش و تنها کاری که کرد این بود پولاشو ورداره خوشم نمیاد از این بشر مغرور

تایوین که اهل خوابیدن با فاح*شه نبود اصن ازشون خوششون نمیومد نمیگم کار بدی کرده ولی انتظار نداشتم

آزاد کردن تیرین خوب بود بد نبود ولی اینکه بره سراغ کشتن پدرش اصلا جالب نبود و نشون میده که تیرین بر عکش تایوین خیلی اوقات احمق میشه و میزنه به سرش

واقعا نمی فهمید با مردن تایوین چقد هرج و مرج وارد وستروس میشه چون تنها نگهدارنده ی صلح و آرامش تایوین بود مثل یک سد بود خیلی بی رحمانه هم این کارو کرد با 2 تا تیر؟؟؟!!!!

و تو یه جای بد و برای من خیلی غم انگیز بود

یه نکته ی جالب اینه که این اپیزود تو روزه پدر خارجکی ها رفته رو آنتن

واریس هم تا ناقوسو شنیده فهمید یه گندی بالا اومده رفت سوار کشتی شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای یه قسمت این همه مرگ و میر دیگه خیلی زیاد بود.نه به قسمتهای قبلی که الکی با گری ورم و ... تایم و پر میکردن نه به این قسمت که پر از اتفاقات مهم بود.ایکاش مکالمه ی جیمی و تیریون رو حذف نمیکردن اونوقت انگیزه ش برای کشتن تایوین رو خیلی بیشتر میشد توجیه کرد.دلم خنک شد شی رو کشت.تایوین هم مرد یه کم خوشحال شدم.واریس هم که مجبور شد بخاطر کاری که تیریون کرد بره.

خیلی ناراحت شدم جوجن مرد بیچاره آزارش به هیچ کس نرسیده بود.بعد از مرگ جوجن برن اصلا احساس ناراحتی از خودش نشون نداد فقط گفت دلم نمیخواست هیچکس بخاطر من بمیره بدون اینکه توی صداش و چهرش بشه یه ذره احساسات دید یه ثانیه نگذشته به خاطر اینکه فکر کرد میخواد کمکش کنه که دوباره راه بره خوشحال شد انگار نه انگار که یه دقیقه قبلش جوجن به شکل فجیحی مرد.چه وضعیه آخه!

از اون اسکلتها خوشم نیومد به نظرم جالب نبودن اصلا آدمو یاد فیلم مومیایی میندازن!

صحنه ای که جان ایگریت و آتیش زد هم بد نبود.ولی این کارگردانا از جنازه هم نمیگذرن؟!اون یقه ی ایگریت به نظرم مسخره بود حتما واجب بودن یقه شو باز بزارن میخواستن جنازه جذاب به نظر برسه! اصلا اون صحنه یه جوری بود.

قسمت دنریس هم قشنگ بود خیلی اونجا که مرده دخترشو اورد نشون داد ناراحت شدم.ولی اونجا هم که اژدها هارو زنجیر کرد هم ناراحت کننده بود.کلا این قسمت دنریس غم انگیز بود.

قیافه ی ملیساندرو که دیدم از پشت آتیش به جان نگاه میکرد مو به تنم سیخ شد!صحنه ی ورود سپاه استنیس هم خیلی خوب بود ولی خیلی زیاد نبودن؟!

زن و بچه و خواهر زن منس هم خیلی بد میشه اگر واقعا حذفشون کرده باشن.

کلاغ هم من فکر میکردم پیرتر و زشتتر چروکتر باشه ولی اونجوری که من فکر میکردم نبود.در مورد فرزندان جنگل هم نظری ندارم.

آریا هم عالی بود بالاخره رفت براووس.سگ هم اونجایی که به آریا التماس میکرد خیلی ناراحت کننده بود.

سرسی کارش گیر بود که اینجوری دوباره به جیمی ابراز علاقه کرد!

راستی به نظرتون امکان داره میرا خواهر دوقلوی جان باشه؟به سن و سالش میخوره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ورود استنیس و نیروهاش خیلی عالی بود فقط تعدادشون یکم زیاد نبود و اون صحنه هم که طرف حمله کرد سمت استنیس اون سوار اومد زدش و رفت خیلی باحال بود در کل توی این فصل استنیس رو خیلی نشون ندادن حتی توی این اپیزود هم با اینکه استنیس حضور داشت ولی دیالوگش چند خط بود!!

مکالمه تیریون و جیمی چرا حذف شد!؟ الان انگیزه تیریون که وسط فرار بره سر وقت تایوین چی بود!؟

بلادریون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میرا؟جان؟

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

+

یه نفر که کامل قضیه برن رو میدونه یه لطفی کنه واسه من اسپویل کنه

خواهش میکنم تو پیام خصوصی واسم کامل بگه برن چی میشه داستانش

+

همونطور که قول داده بودم کامل از خودم فیلم گرفتم موقع دیدن فیلم

قسمت ها هیجانیشو میبرم تو تاپیک مخصوص میزارم

چی بشه

+

راستی یه سوال دیگه

چرا مرده ها پس راه نیوفتادن ؟

مرده های جنگ دیوار

مثلا اون غول ها وایت میشدن

فک کن

+

یه راستی دیگه

مانتن رو هم فک کنم می خوان سرنوشتش رو با اونچه تو کتاب میدونیم عوض کنن

شاید یه غول بی شاخ و دو درستش کردن

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تایوین که اهل خوابیدن با فاح*شه نبود اصن ازشون خوششون نمیومد نمیگم کار بدی کرده ولی انتظار نداشتم

به نظر من که بود فقط حفظ ظاهر میکرد. تو کتاب وقتی واریس از راه مخفی تیریون رو به فا*شه خونه میبره میگه این راه رو یکی از دست های پادشاه ساخته تا ازش استفاده کنه ولی کسی نفهمه. تایوین 20 سال دست ایریس بود و وقت برای این برنامه های بلند مدت داشت.

دنریس که اصن هیچی من موندم اینکه اژدهاها برن تو زنجیر چه تاثیری رو خطه داستان داره الله اعلم

فقط میخواستن جاش تو قسمت آخر خالی نباشه همین

چه تاثیری داره؟!! بزرگترین برگ برنده دنریس تو زرد از آب در اومد. بزرگترین اژدهاش فرار کرده و مجبور شده دوتای دیگه رو زنجیر بکنه!

واقعا نمی فهمید با مردن تایوین چقد هرج و مرج وارد وستروس میشه چون تنها نگهدارنده ی صلح و آرامش تایوین بود مثل یک سد بود خیلی بی رحمانه هم این کارو کرد با 2 تا تیر؟؟؟!!!!

چرا باید تیریون پشیزی برای سرنوشت وستروس ارزش قائل باشه؟ دلش برای کی بسوزه؟ برای اونهایی که تو دادگاه تحقیرش کردن؟ برای کسایی که یه عمر مسخره اش کردن؟ خودش که داره از وستروس میره و تا عمر داره نمیتونه برگرده. چه بهتر که همچین کاری کرد و وستروس رو از لوث وجود تایوین پاک کرد!

صحنه ای که جان ایگریت و آتیش زد هم بد نبود.ولی این کارگردانا از جنازه هم نمیگذرن؟!اون یقه ی ایگریت به نظرم مسخره بود حتما واجب بودن یقه شو باز بزارن میخواستن جنازه جذاب به نظر برسه! اصلا اون صحنه یه جوری بود.

همه اینها یه طرف، اینکه صاف صاف جلو چشم همه معشوقه اش رو بر میداره میبره اونور دیوار میسوزونه مسخره است! کسی نمیگه تو با این دختره چه نسبتی داری؟ مثلا نگهبانی!

کلاغ هم من فکر میکردم پیرتر و زشتتر چروکتر باشه ولی اونجوری که من فکر میکردم نبود.در مورد فرزندان جنگل هم نظری ندارم.

منم همینطور. تصورم از کلاغ سه چشم این نقاشی بود:

https://westeros.ir/wiki/index.php?title=%D9%BE%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%AF%D9%87:Three-eyed-crow.jpg

به نظرم فرزندان خوب بودن. اندازه شون همین قدر و در حد بچه هاست. برای همینه که بهشون میگن فرزندان.

مکالمه تیریون و جیمی چرا حذف شد!؟ الان انگیزه تیریون که وسط فرار بره سر وقت تایوین چی بود!؟

کلا قضیه تایشا رو تو سریال حذف کردن. تو صحبتهای تیریون به تایوین هم شی جایگزین تایشا شد. تیریون کم انگیزه برای کشتن تایوین داشت؟

North Wolf » دوشنبه خرداد 26, 93 4:05 pm[/url]"]

یه راستی دیگه

مانتن رو هم فک کنم می خوان سرنوشتش رو با اونچه تو کتاب میدونیم عوض کنن

شاید یه غول بی شاخ و دو درستش کردن

چیزی که دارن نشون میدن با یکی از تئوری های کتاب هماهنگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lucky luciano » دوشنبه خرداد 26, 93 4:23 pm[/url]"]یکی این مکالمه ای که از تیریون و جیمی حذف شده رو میتونه بگه؟

جیم ازش میپرسه واقعا جوف رو کشته یا نه

تیریان فک کنم ناراحت شد

بعد جیم گفت یه بدهی دارم که بهت باید بدم

اونم واقعیت در مورد تیشا بود

گفت که فاحـ*ـه نبوده تیشا

تیریان هم خیلی از دستش ناراحت شد دیگه

از جیم و پدرش

بعدشم به جیم گفت که سرسی با لنسل و برادران کتل بلک و حتی پسر ماه(نوازنده دربار) رابطه داشته. از سر عصبانیت

همینشو یادم میاد دادا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » دوشنبه خرداد 26, 93 4:05 pm[/url]"]میرا؟جان؟

نـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه

یه جا یه مصاحبه از یکی از بازیگرا خوندم که مارتین درباره ی هویت جان همه چیزو بهش گفته بود اونم یه اشاراتی کرد که اون حرفی که زد یکی از احتمالاتش اینه که جان یه خواهر دوقلو داشته باشه.حالا ممکنه میرا باشه یا یکی دیگه.

راستی توی قسمتهای قبل که برن و بقیه اسیر برادران شورشی بودن جوجن دست خودشو میدید که آتیش گرفته احتمالا اونجا داشت مرگ خودشو میدید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به جورامون: قضیه تایشا از سریال حذف نشده بود، تیریون تو چادر وسط جنگ واسه بران و شی تعریف کرد قضیه رو.

یه سکانس بود تو تریلر سریال، تو پیش نمایش این قسمت هم بود. تیریون تکیه داده به دیوار و میگه:

come for a last look?

یا یه چیزی تو این مایه ها. اون سکانس نبود که

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بله!!!!! و این جاست که استنیس براتیون پادشاه برحق وستروس وارد می شه و دیوار و وستروس رو نجات می ده.

خوب اما در مورد این اپیزود: در کل اپیزود خوبی بود هرچند که متأسفانه شامل یه بخش کاملا بیخود دنریس می شد. ارتش استنیس اول اپیزود واقعا عالی بود و اون نحوه ی چکش و سندانی حمله اش عالی بود. اون یارو وحشیه چه فکری کرده بود که می خواست به استنیس حمله کنه؟ و چقدر هم استنیس رو پیر کردن!!! اون بخش آتش زدن نگهبانا هم خوب بود فقط جای سر الیسر خیلی خالی بود! اون صحنه ی آتش زدن ایگریت هم واقعا مزخرف بود. مکالمه ی سرسی و تایوین بد نبود هرچند که لنا هدی واقعا بد بازی کرده بود. بعدش هم اون صحنه ی جیمی و سرسی بود که فقط وقت پر کن بود. صحنه ی دنریس واقعا اضافی بود تو این اپیزود. از اون جاییش حرصم گرفت که اون خدمتکارش هی لقب می بست به دنریس اون هم خوشش می اومد و لبخند میزد. مبارزه ی سندور و برین خوب بود هرچند که دوست داشتم سندور ببره. چقدر اون جایی سندور گریه اش گرفته بود دلم به حالش سوخت. صحنه های آزاد کردن تیریون هم خوب بود مخصوصا اون جایی که تیریون و جیمی همدیگه رو بغل کردن! از مرگ شی و تایوین هم کاملا راضی بودم و کلی تیریون رو دعا کردم اون جایی هم که آریا سکه رو داد به کاپیتان کشتی و اون عبارت ها رو گفتن و با اون موسیقی آخرش واقعا عالی بود.

بزرگترین مزیت این فصل از سریال این بود که با صحنه ای از دنریس تموم نشد.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه فصل دیگه تموم شد شخصیت مورد علاقه ام مرد قسمت هشت یه دادی زدم طبقه بالای وضع اش خراب شد

این قسمت خوب بود ولی کم بود هر تیکه اش 5 تا دیالوگ می خواست بازی زیر پوستی شده بود برگشتن واریس عالی بود نگاه ردومن اصلان نابودم کرد معلوم نیست چه نقشه ایی باری جان کشیده

تایوین و به شخصه براش احترام قایل بودم ولی دیگه شورش را دراورده بود فک نمی کردم تا بگه فا*حشه تیر را رها کنه شوک شدم

الان مارتل ها دیگه از کی انتقام بگیریند خوب اخه ؟؟؟؟؟؟؟؟

من شروع میکنم به خوندن کتاب اینگلیسی دیگه از هقته دیگه شروع میکنم بله

مامان من اوبرین می خوام اخه چرا چرا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب من اول نظر خودم رو بدم بعد نظر دوستان رو بخونم تا تحت تاثیر قرار نگیرم .

خب به نظرم حسابی مایه گذاشته بودن برای این قسمت اما نتیجه خوبی که تو قسمت 9 داده بود اینجا حاصل نشده بود ، از صحنه های هوایی حمله استنیس خیلی لذت بردم و تحسینشون میکنم اما نبرد زیر درختان خیلی محدود بود . حیف این بار نمیتونم بگم مثل همیشه قسمت جان رو بهتر از کتاب ساخته بودن.

قسمت برن، صحنه حمله مرده ها جالب بود و منو یاد دزدان دریایی کارائیب یک مینداخت ، فکر میکنم تو کتاب این قسمت باید به مراتب جالبتر از آب در بیاد . بیشتر دوست داشتم به جای جوجن، میرا بمیره . قیافه جوجن بهتر از میرا بود ( فقط به همین علت میخواستم زنده بمونه )

صحنه های سرسی خیلی خوب بود ! من شیفته اینجور تحریفاتم، دیالوگ هاش هم مثل همیشه لذت بخش بود ، بخصوص وقتی گفت :

i love my lover... Theyre all so small ، I cant even see them ، I only see what matters

قسمت دنریس هم چیزی به علممون اضافه نکرد . بود و نبودش تفاوتی نمیکرد به نظرم.

قسمت آریا به خاطر نبرد برین و تازی خوب بود اما من نحوه رها کردن آریا رو تو کتاب بیشتر دوست داشتم و بیشتر دلم برای تازی سوخت، اما آریای سریال خوب با حالت چهره اش نشون داد تبدیل به چه موجودی داره میشه .

تو قسمت های تیریون واکنش شی و مقاومتش خوب بود ، قسمت مستراح هم خوب بود ، خوشحالم اون تیکه صحبت های جیمی و تیریون رو تو فیلم نیاوردن چون سریالی ها حسابی گیج میشدن که موضوع از چه قراره .

جالب اینجاست با وجود این که کتاب رو خوندم اما باز وقتی تیریون با تیروکمان داشت چرخ میزد مدام نگران بودم که سر از اتاق سرسی دربیاره.

در کل به نظرم همه چی یکم شتابزده بود. من به این قسمت 7 میدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار فک کنم منو تو باهم شروع کردیم کتابو باهم هم جلو میریم نه؟

+

وقتی میرا گلو جوجن رو پاره کرد چرا هی چشا جوجن رو نشون میدادن؟

دو تا صحنه زوم بودن رو چشاش تا اون فرزند زد ترکوندش

الان که دوباره دقت کردم یه برقی هم از چشاش رد شد

فک کنم تازه می خواست بلند شه

آره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه من دیروز شروع کردم کتاب چهار رو به احتمال زیاد تا آخر هفته بعد طول میشکه تمومش کنم .

خب نظر دوستان رو خوندم :

به جورامون : نه انصافا نمیتونم درک کنم چرا باید برای مرگ تایوین یکی سر کلاس درس پاشه و دست بزنه ! من از مرگش ناراحت نشدم اما فکر میکردم لحظه ای که استنیس به وحشی ها حمله میکنه صحنه مورد نظر بوده نه مرگ تایوین .

خوب شد واریس رفت ، اگه میموند و کسی سر از تنش جدا نمیکرد حسابی به عقل درباری ها شک میکردم . ولی نبود واریس با اون جملات زیباش قطعا از لذت صحنه های بارانداز کم میکنه .

ویرایش :

بلادریون؟! همین کلاغ سه چشمه ؟! ببینم مگه ایشون نباید مدت ها قبل فسیل شده باشه ؟! تیرانداز افسانه ای مخوف از مرگ برگشته و شده کلاغ سه چشم !؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب منم کتاب چهار رو هفته پیش شروع کردم

کتاب چهار . یکشو دیروز تموم کردم

کتاب چهار . دومشو الان دارم شروع میکنم

دوروزه تموم میکنم

آقا راستی یه چیزی

یه خاله دارم عاشق کتاب و داستان و این جور چیز هاست

مثلا عاشق داستان های هری پاتر بود

بعد من این داستانِ نغمه رو بهش معرفی کردم و کتاباشو بهش دادم

یک ماه هم نشد که همه کتابارو خونده

از من هم جلوتر زده

چند روز پیش هم صحنه هایی از سریال رو نشونش دادم و شخصیت هارو نشونش دادم

تقریبا 75 درصد شخصیت هارو تونست حدس بزنه که کین

ینی من عکسشونو نشونش دادم اون گفت این فلانیه اون فلانیه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری