رفتن به مطلب
روس بولتون

بازیگران غایب سریال!!!

Recommended Posts

از زمان شروع سریال بازی تاج و تخت خیلی ها بودن که به انتخاب بازیگران اعتراض کردن،از جیمی لنیستر گرفته تا دنریس تارگرین!

این تاپیک رو ایجاد کردم تا راجع به این بحث بشه که اگه قرار بود برای شخصیت های غایب در کتاب و سریال یعنی اونهایی که ازشون اسم برده میشه ولی دیده نمیشن یا اونهایی که در کتاب بودن ولی در سریال جایی نداشته و ندارن بازیگری انتخاب کنید کدوم هنرمند رو برای ایفای نقش انتخاب میکردید؟دلایلتون چیه؟

منتطر هستم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بازیگر غایبی که باید در انتهای فصل 4 میدیدیم اما ندیدیم وشاید اصلا توفصلای بعدم نبینیم اما به نظر من مهمه

لیدی استون هارت هستش.

برای این نقش magie smith اونی که نقش پروفسور مک گوناگال رو در هری پاتر داشت پیشنهاد میکنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady of the houses » شنبه تیر 28, 93 1:28 pm[/url]"]بازیگر غایبی که باید در انتهای فصل 4 میدیدیم اما ندیدیم وشاید اصلا توفصلای بعدم نبینیم اما به نظر من مهمه

لیدی استون هارت هستش.

برای این نقش magie smith اونی که نقش پروفسور مک گوناگال رو در هری پاتر داشت پیشنهاد میکنم

انتخاب خوبیه ولی خود Michelle Fairley مگه چشه؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
روس بولتون » شنبه تیر 28, 93 5:03 pm[/url]"]
Lady of the houses » شنبه تیر 28, 93 1:28 pm[/url]"]بازیگر غایبی که باید در انتهای فصل 4 میدیدیم اما ندیدیم وشاید اصلا توفصلای بعدم نبینیم اما به نظر من مهمه

لیدی استون هارت هستش.

انتخاب خوبیه ولی خود Michelle Fairley مگه چشه؟!

آخه باید یه عجوزه ی تمام معنا بشه وبه نظرم هرچقدرMichelle Fairley رو گریم کنن عجوزه ی خوبی از آب در نمیاد

*آها یه چیز دیگه این داریو نهاریس روهم تو سریال عوض کردن.انتخاب اولشونم چندان بد نبود.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درست میگی!

البته عجوزه نبودن دلیلی بر زیبا بودن نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
روس بولتون » شنبه تیر 28, 93 5:10 pm[/url]"]درست میگی!

البته عجوزه نبودن دلیلی بر زیبا بودن نیست!

فرمایش شما صحیحه.من اعتقاد دارم که اگه میشل فیرلی رو یه بار به درد فورت خاندان شما بفرستن یه عجوزه ی واقعی میشه

اصلا خاندان بولتون تو این کارا استاده.آدم سالم میدن بهشون ناقص تحویل میگیرن.تازه اگه زندش بزارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من برای نقش ریگار تارگرین ایشون رو پیشنهاد میکنم!نظر شما چیه؟!

Chris Hemsworth

wbtymujct1s4vo781sgs.jpg

به نظرم با یکمی گریم خیلی شبیه توصیفاتی که از ریگار شده میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
روس بولتون » شنبه تیر 28, 93 5:51 pm[/url]"]من برای نقش ریگار تارگرین ایشون رو پیشنهاد میکنم!نظر شما چیه؟!

Chris Hemsworth

wbtymujct1s4vo781sgs.jpg

خوبه ولی چشاش بیش از حدشاده!اصلا رنگ آبیش بی نهایت شاده!

ما یه بازیگر فوق العاده مغموم با چشمایی ابر غمگین میخوایم .خیلی نامردن که ریگارو تو سریال نشون نمیدن.یکی از اسطوره هام تو این کتاب بود.

حالا شاید بازیش اونقد خوب باشه که غمو القا کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady of the houses » شنبه تیر 28, 93 5:59 pm[/url]"]
روس بولتون » شنبه تیر 28, 93 5:51 pm[/url]"]من برای نقش ریگار تارگرین ایشون رو پیشنهاد میکنم!نظر شما چیه؟!

Chris Hemsworth

wbtymujct1s4vo781sgs.jpg

خوبه ولی چشاش بیش از حدشاده!اصلا رنگ آبیش بی نهایت شاده!

ما یه بازیگر فوق العاده مغموم با چشمایی ابر غمگین میخوایم .خیلی نامردن که ریگارو تو سریال نشون نمیدن.یکی از اسطوره هام تو این کتاب بود.

حالا شاید بازیش اونقد خوب باشه که غمو القا کنه.

شما کسی رو سراغ داری؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار رو که خیلی بعیده در آینده در سریال نشونش بدن! (حتی تو فلش بک! همون تو خونه ی نامیرایان هم نشونش ندادن )

بین عکسایی که فن ها برای ریگار گذاشتن به نظرم اورلاندو بلوم از همه شون بهتره!

البته می تونه بدترین یا بهترین انتخاب هم باشه

بهترین می تونه باشه چون اورلاندو بلوم تو سبک حماسی ، درام، فانتزی کار کرده و گریمی مثل گریم لگولاس ( موها و چشمای روشن ) رو صورتش جواب داده.

بدترین می تونه باشه چون بیشتر بیننده ها ازش پیش زمینه ی ذهنی دارن و تو علاقه و توقعشون تاثیر به سزایی داره

+ من خودم ترجیح میدم اگر قرار باشه تو این سریال یا فیلم سینمایی در آینده از قیام رابرت ساخته بشه بازیگر رابرت و ریگار و ادارد همه شون بازیگرای ناشناخته باشن!

+ نظر شخصی خودم هم متاسفانه تا حالا فردی رو شبیه به ذهنیتم بین بازیگرای شناخته شده ندیدم. نمی دونم متال گیر بازی کردین یا نه ولی چهره ی شخصیت raiden بازی متال گیر رایزینگ خیلی به ذهنیت من از ریگار نزدیکه.. خیلی خیلی زیاد ( البته نمیشه تاثیر موهای نقره ای شخصیتش رو نادیده گرفت )

http://s5.picofile.com/file/8130874592/maxresdefault1.jpg

http://s5.picofile.com/file/8130874618/PSASBR_Raiden_Pre_Order.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اورلاندو بلوم که به نظرم نامناسب ترین شخصه،هیکل لاغر و تن صدای نازکش اصلا خوب نیست!

با بازیگر ناشناخته هم تا حدودی موافقم!

این قضیه رایدن هم جالبه فقط مسئله اصلی اینه که چه جوری وارد سریال میشه!شاید همه بازیگر باشن ولی برای نقش ریگار از انیمیشن استفاده کنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم فکر نکنم ریگار یا لیانا رو بخوان نشون بدن چون لزومی نداره.ولی مارتین انقدر در وصف زیبایی ریگار اغراق کرده که آدم نمیتونه متصور بشه چه شکلی بوده.میگه جیمی خیلی زیباست و..بعد میاد میگه ریگار انقدر زیباست که زیبایی جیمی پیشش به چشم نمیاد!!!!!!با این توصیفات هیچ بازیگری به ذهن من نمیرسه!ولی اورلاندو بلوم نه استایلش نه قیافش به شخصیت ریگار نمیخوره.بیشتر همون لگولاس بهش میاد.chris hemsworth که اصلا بهش نمیاد.بازیگرش هم باید جوون باشه مثلا هم سن و سال کیت هرینگتون و ریچارد مدن.در هر حال اگر بخوان بازیگر برای این نقش انتخاب کنن زیاد به توصیفات کتاب و زیبایی خیلی زیادو...توجه نمیکنن.چون بقیه ی کاراکترها که اکثرا شبیه توصیفات کتاب نیستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » یکشنبه تیر 28, 93 1:07 am[/url]"]من هم فکر نکنم ریگار یا لیانا رو بخوان نشون بدن چون لزومی نداره.ولی مارتین انقدر در وصف زیبایی ریگار اغراق کرده که آدم نمیتونه متصور بشه چه شکلی بوده.میگه جیمی خیلی زیباست و..بعد میاد میگه ریگار انقدر زیباست که زیبایی جیمی پیشش به چشم نمیاد!!!!!!با این توصیفات هیچ بازیگری به ذهن من نمیرسه!ولی اورلاندو بلوم نه استایلش نه قیافش به شخصیت ریگار نمیخوره.بیشتر همون لگولاس بهش میاد.chris hemsworth که اصلا بهش نمیاد.بازیگرش هم باید جوون باشه مثلا هم سن و سال کیت هرینگتون و ریچارد مدن.در هر حال اگر بخوان بازیگر برای این نقش انتخاب کنن زیاد به توصیفات کتاب و زیبایی خیلی زیادو...توجه نمیکنن.چون بقیه ی کاراکترها که اکثرا شبیه توصیفات کتاب نیستن.

خوب يه مسئله اى که هست تعريف زيبايى از نظر هرکس متفاوته.. حتى مارتين..

درسته خيلى از زيبايى ريگار گفته اما جزئيات رو مشخص نکرده ما فقط مشخصات کليش رو مى دونيم ( موهاى نقره اى و چشماى بنفش) اما هر کدوممون مسلما ظاهر ريگار تو ذهنمون براساس ملاک هاى زيبايى از نظر خودمون شکل گرفته.

++فعلا تو دنياى مارتين لوراس تايرل زيباترين مرد وستروسه ( تو کتاب البته) احتمال قريب به يقين ريگار از نظر زيبايى بالاتر از اونه..

+ براساس توصيفى که از لوراس تايرل شده يکم به تصورات کمک مى شه

توجهتون رو به خصوصيات يک چهره زيبا جلب مى کنم

خصوصیات یک چهره زیبا

مطالعات علمی نشان دادهاند، چهره هایی كه به نظر ما زیبا و جذاب به نظر میرسند، ویژگیهای خاص دارند كه این ویژگیها را در 3 گروه اصلی میتوان جای داد:

1-سلامت و تندرستی

2-زیبایی

3-حالتی از معصومیت چهره كودكان

همچنین تحقیقات علمی و روانشناسی در جامعه امروز جهان، معیارهای خاصی را برای چهره زیبا در نظر میگیرند كه البته مطلق نیستند. آكادمی جراحی زیبایی امریكا، مشخصات یك چهره زیبا برای خانمها را پوست كمی برنزه و نه رنگ پریده، صورتی باریك و بدون چربی اضافه، لبهای پر، ابروهای پر و تیره، مژههای بلند و باریك، گونههای برجسته، پلكهای باریك، بینی باریك، پوست شفاف و كشیده و بدون چین و چروك، دندانهای سفید و مرتب، چشمهای درشت و شفاف، پیشانی بلند، در نظر میگیرند در مقابل ویژگیهای یك چهره زیبا برای آقایان؛ پوست تیرهتر و سبزه، صورت جمعوجور و باریك با چربیكم، لبهای قرینه، ابروهای تیره و مژههای پر، پهنتر بودن نیمه فوقانی صورت نسبت به نیمه تحتانی، چانه برجسته كه نشاندهنده قدرت مرد است، فك پایین قوی و بازاویههای مشخص، ابروهای پر و تیره، شیار بین بینی و لب كم عمق و پلكهای نازك، است. این معیارها در جامعه های مختلف ممكن است كمی متفاوت باشد و سلیقه شخصی افراد مختلف نیز بر معیارهای ذهنی آنها از یك چهره زیبا موثر است ولی با وجود این، اصول و معیارهای زیبایی انسان در طول تاریخ و تا به امروز ثابت باقی مانده است.

++ مورد اول که کلا در مورد ريگار رده ( پوست تيره و سبزه )

به ملکه نايميريا@

ريچارد مدن و کيت هارينگتون کم سن نيستن درسته چهره شون زياد بزرگسال نمى زنه ولى هم چين جوونم نيستن

++ اگه دست من بود کيت هارينگتونو صد در صد عوض مى کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ريچارد مدن و کيت هارينگتون کم سن نيستن درسته چهره شون زياد بزرگسال نمى زنه ولى هم چين جوونم نيستن

++ اگه دست من بود کيت هارينگتونو صد در صد عوض مى کردم

منظورم این بود که یه بازیگر مثلا همسن بازیگر نقش جیمی نیارن.یکی رو بیارن که 27-28 سالش باشه.چون زمانیکه ریگار مرد جوون بود.نباید یکی رو بیارن که خودش 40 سالش باشه.

منم زیاد از کیت هرینگتون خوشم نمیاد.قیافش مخصوصا تن صداش آزار دهنده ست.ولی اگر میخواستن یکی دیگه رو بجاش بذارن نمیدونم کدوم بازیگر به این نقش میخورد!یجورایی دیگه تو این نقش جا افتاده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شخصیت بعدی:رندل تارلی

به نظرم ایشون کاندیدای خوبی باشن!

Ben Kingsley

imegf2omwx2xgrgmfeod.jpg

نظر شما چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
نظر شخصی خودم هم متاسفانه تا حالا فردی رو شبیه به ذهنیتم بین بازیگرای شناخته شده ندیدم. نمی دونم متال گیر بازی کردین یا نه ولی چهره ی شخصیت raiden بازی متال گیر رایزینگ خیلی به ذهنیت من از ریگار نزدیکه.. خیلی خیلی زیاد ( البته نمیشه تاثیر موهای نقره ای شخصیتش رو نادیده گرفت )

از نظر من این عکسها بیشتر به یه دختر میخوره تا به یک مرد:)

مرد به هر قشنگی هم باشه باید یه چهره مردونه داشته باشه تا چهره دخترونه انیمیشن های ژاپنی.

روس بولتون:در مورد رندل، این بازیگر کیس مناسبیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هیتمن » یکشنبه تیر 29, 93 11:18 pm[/url]"]
نظر شخصی خودم هم متاسفانه تا حالا فردی رو شبیه به ذهنیتم بین بازیگرای شناخته شده ندیدم. نمی دونم متال گیر بازی کردین یا نه ولی چهره ی شخصیت raiden بازی متال گیر رایزینگ خیلی به ذهنیت من از ریگار نزدیکه.. خیلی خیلی زیاد ( البته نمیشه تاثیر موهای نقره ای شخصیتش رو نادیده گرفت )

از نظر من این عکسها بیشتر به یه دختر میخوره تا به یک مرد:)

مرد به هر قشنگی هم باشه باید یه چهره مردونه داشته باشه تا چهره دخترونه انیمیشن های ژاپنی.

روس بولتون:در مورد رندل، این بازیگر کیس مناسبیه.

خوب هرکس یه نظر داره.. اجباری نیست که همه یه تصویر ذهنی داشته باشن!

( شما یه چهره ی مردونه تصور کن)

اگر قرار باشه به خاطر یه سری المان های خاص ( از نظر خودمون) یه صفتی رو به هر چیزی که اون ویژگی و المان ها رو داشته باشه نسبت بدیم که نمیشه! مثلا تو قرون وسطی مردا اکثریت (خصوصا تو یه دوره ی خاص ) موهای بلند داشتن . خوب از اونجایی که موی بلند یک المان و ویژگی دخترونه ست پس همه ی مردای داستان نغمه ی یخ و آتش چهره ی دخترونه دارن!

این دوتا تصویری که از ریگار کشیدن.

http://westeros.ir/wiki/images/9/90/Rhaeg-winterfell.jpg

http://westeros.ir/wiki/images/1/13/MiguelRegod%C3%B3nHarkness_Rhaegar_Targaryen.jpg

می بینی که انقدرام چهره اش مردونه ( اون چیزی که احتمالا مدنظر شماست ) نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار:آره این دوتا بهتره.

منظورم موی بلند و... اینا نیست. منظورم حالت چهره هست.

بالاخره ریگار مرد بوده دیگه.

مثلا لیگولاس.بیو ولف و خیلی اشخاص دیگر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو ویکی یه جا خوندم که جیمی تو تشییع جنازه پدرش اون لحظه ای رو به یاد میاره که میخواست با ریگار به سوی ترایدنت بره اما ریگار مانع میشه.به نظرتون تو فصل بعد این صحنه رو به صورت فلش بک نشون میدن؟ گرچه که خودم بعید میدونم ولی خدا رو چه دیدی؟ ساید مارتین ما رو سورپرایز کرد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم ریگار باید با یه چنین شمایلی نشون داده بشه .

حالا لازم نیست حتما لی پیس باشه اما چنین چهره و طراحی لباس و گریمی داشته باشه خوبه . ابروهاش هم مثل این موکت نباشه

10557369_672670292810795_6613205064615585255_n.jpg.7556392d0079a3b86e5fd4bf67f33127.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » دوشنبه مرداد 5, 93 12:44 am[/url]"]به نظرم ریگار باید با یه چنین شمایلی نشون داده بشه .

حالا لازم نیست حتما لی پیس باشه اما چنین چهره و طراحی لباس و گریمی داشته باشه خوبه . ابروهاش هم مثل این موکت نباشه

[attachment=0]10557369_672670292810795_6613205064615585255_n.jpg[/attachment]

انتخاب خوبیه،فقط دوتا مشکل هست:

یکی این که چشماش زیاده بادومیه دومی این که طبق گفته خودت ابروهاش عین جارو دسته بلنده!

در ضمن ایشون هرجوری حساب کنیم خوش چهره نیست،موهاش روشن هست و خیلی قرون وسطایی به نظر میاد ولی خوشگل نیست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این جاناتان ریز میرز هم گزینه ی بدی نیست هرچند صورتش فاقد اون حس و مهربانیه

Jonathan_Rhys_Meyers.thumb.jpg.43f4d2362e78ae27cbd0469505111c17.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من چند جا دیدم که گفته بودن charlie hunnam برای نقش ریگار خوبه.

از نظر من henry cavil هم بد نیست اگر گریم و این چیزا روش جواب بده.ولی همه سنشون زیاده.

اگر هم بخوان بازیگری انتخاب کنن برای این نقش از یه بازیگر ناشناخته یا کمتر شناخته شده استفاده میکنن.مثل اکثر بازیگرای سریال که بیشترشون بعد از پخش سریال تازه به چشم اومدن.

به نظرم حتی تصاویری هم که از ریگار کشیدن هم شبیهش نیست.هیچ تصویری نبوده که خود مارتین تایید کرده باشه که به تصوراتش درباره ریگار نزدیکه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لی پیس هرچیش بد باشه صداش کاملا به شخصیت ریگار میخوره. هرکی رو انتخاب میکنن یه همچین صدایی داشته باشه عالی میشه.

@Queen nymeria

کلا نقاشی هایی هم که تایید شدن خیلی به توصیفات مارتین نزدیک نیستن. مثلا Amoka نقاش رسمیه مارتین ه و چهره ای که از شخصیت ها میکشه به گفته ی خود مارتین بیشترین شباهت رو با توصیفاتش دارن اما مثلا شما نقاشی دیمون بلکفایر رو ببین. مارتین گفته دیمون یه زیبایی مبهوت کننده و فوق العاده داره اما من وقتی نقاشی Amoka رو دیدم کاملا بودم!!!!! یا مثلا نقاشی ای که از اگان پنجم کشیده. طبق توصیفات مارتین، اگ در دوران بزرگسالیش خوش قیافه بوده اما نقاشی Amoka هرچیه الا خوش قیافه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این جاناتان ریز میرز هم گزینه ی بدی نیست هرچند صورتش فاقد اون حس و مهربانیه

واقعا همچین انتخابی چه دلیلی داشته؟!بااین صورت کشیده و قیافه ناجور بیشتر به درد استاد آمون میخوره(با عرض پوزش!!!!)!!!

---------------------------------------------------------

من چند جا دیدم که گفته بودن charlie hunnam برای نقش ریگار خوبه.

از نظر من henry cavil هم بد نیست اگر گریم و این چیزا روش جواب بده.ولی همه سنشون زیاده.

اگر هم بخوان بازیگری انتخاب کنن برای این نقش از یه بازیگر ناشناخته یا کمتر شناخته شده استفاده میکنن.مثل اکثر بازیگرای سریال که بیشترشون بعد از پخش سریال تازه به چشم اومدن.

به نظرم حتی تصاویری هم که از ریگار کشیدن هم شبیهش نیست.هیچ تصویری نبوده که خود مارتین تایید کرده باشه که به تصوراتش درباره ریگار نزدیکه؟

گزینه اول بسیار مناسبه!به نظرم یکمی رنگ سفید به موهاش بزنن میشه خود ریگار البته باید یکمی کرم ضدچروک هم استفاده کنن!

نکته ای که راجع به هنری کاویل به چشم میاد چشمهاشه ولی اگه موی بلند و سفید بهش اضافه بشه یا حتی زره پوش بشه نتیجه زیاد جالب نمیشه!

-------------------------------------

تا اینجا بهترین گزینه charlie hunnam بوده البته بعد از Chris Hemsworth خودم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری