رفتن به مطلب
روس بولتون

بازیگران غایب سریال!!!

Recommended Posts

R-FAARAZON » شنبه مرداد 11, 93 4:51 pm[/url]"]این جاناتان ریز میرز هم گزینه ی بدی نیست هرچند صورتش فاقد اون حس و مهربانیه

برای نقش یورون گریجوی بهتره تا ریگار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
استاد آمون » شنبه مرداد 11, 93 9:07 pm[/url]"]لی پیس هرچیش بد باشه صداش کاملا به شخصیت ریگار میخوره. هرکی رو انتخاب میکنن یه همچین صدایی داشته باشه عالی میشه.

@Queen nymeria

کلا نقاشی هایی هم که تایید شدن خیلی به توصیفات مارتین نزدیک نیستن. مثلا Amoka نقاش رسمیه مارتین ه و چهره ای که از شخصیت ها میکشه به گفته ی خود مارتین بیشترین شباهت رو با توصیفاتش دارن اما مثلا شما نقاشی دیمون بلکفایر رو ببین. مارتین گفته دیمون یه زیبایی مبهوت کننده و فوق العاده داره اما من وقتی نقاشی Amoka رو دیدم کاملا بودم!!!!! یا مثلا نقاشی ای که از اگان پنجم کشیده. طبق توصیفات مارتین، اگ در دوران بزرگسالیش خوش قیافه بوده اما نقاشی Amoka هرچیه الا خوش قیافه!

خیلی از نقاشی‌های Amok برای من ناامیدکننده بود. واقعا شخصیت‌هایی که باید زیبا باشن یا صفت خاصی توشون بارزه، اصلا تو نقاشیاش به چشم نمیاد. اینکه میگن نقاشی‌های این به تصورات مارتین نزدیکه هم بیشتر باعث دلسردی آدم میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که نقاشیهای amoka را دیدم کلا تصوراتم از چهره ی کاراکترها بهم خورد.احتمالا مارتین افراد دیگرو انقدر زشت تصور کرده که یه سری از کاراکترهای دیگرو در مقایسه با اونها بسیار زیبا میدونه و تصورش از زیبایی مثل تصورات ما نیست. یا اینکه کارهای amoka واقعا شبیه کاراکترهای کتاب نیستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » شنبه مرداد 11, 93 10:06 pm[/url]"]
R-FAARAZON » شنبه مرداد 11, 93 4:51 pm[/url]"]این جاناتان ریز میرز هم گزینه ی بدی نیست هرچند صورتش فاقد اون حس و مهربانیه

برای نقش یورون گریجوی بهتره تا ریگار.

یورون گریجوی! پیشنهاد خوبیه

روی همین عکس که نمیشه قضاوت کرد

به نظرم که جانانتان ریز میرز قیافه خاصی داره و میتونه یه ریگار مناسب در بیاد ( حالا انگار کارگردان منو بازیگردان کرده!)

اگه فیلم امتیاز نهایی وودی آلن رو نگاه کرده باشید ،چیزی شبیه نقش ریگار تارگرین رو در دنیای معاصر بازی کرده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب دوستان راجع به ریگار احتمالات و نظرات زیاد بودن و تمام گزینه ها نسبتا مناسب بودن،راجع به رندل تارلی هم که کلا هیشکی نظری نداره!

------------------------------

بهتره بریم سراغ کسی که گویا تو فصل بعد سریال خبری ازش نیست؛ایشون کسی نیست جز:

((آریانه مارتل))

شاید عجیب باشه ولی من نظرم روی گلشیفته فرهانی خودمونه!به نظرم خیلی شبیه اهالی دورنه!

نظر شما چیه؟

پاورقی:گزینه بازیگر ناشناخته رو بیخیال شید،فرض کنید بازیگر شناخته شده قراره انتخاب بشه!

با تشکر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر منم گلشیفته چهره شرقی ای داره که میتونه به نقش بخوره

بازی خوب و گریم مناسب خیلی از مسائل رو میتونه پوشش بده مثل پدرو پاسکال که به نظرم عالی بازی کرد

اگه به پلشیفته این نقش یشنهاد بشه خیلی بهتر از این فیلم های آبکی و بدردنخوره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد رندل تارلی هم بیلی باب تورنتون بد نیست!

url.thumb.jpg.d1713f0eadfbd92c62ef174c9e30d12e.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد گلشیفته اصلا" موافق نیستم. گلشیفته فقط چهره شرقی داره اما اصلا" اون گرمی ( دقیقا" منظورم hot بودنه) که آریانه باید داشته باشه رو نداره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » سه شنبه مرداد 14, 93 7:45 am[/url]"]در مورد گلشیفته اصلا" موافق نیستم. گلشیفته فقط چهره شرقی داره اما اصلا" اون گرمی ( دقیقا" منظورم hot بودنه) که آریانه باید داشته باشه رو نداره.

موافقم!

ولی شاید ایشون بتونه یه چند کیلو وزن اضافه کنه یا برنزه کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » سه شنبه مرداد 14, 93 7:45 am[/url]"]در مورد گلشیفته اصلا" موافق نیستم. گلشیفته فقط چهره شرقی داره اما اصلا" اون گرمی ( دقیقا" منظورم hot بودنه) که آریانه باید داشته باشه رو نداره.

بازیگر مثل خمیر مجسمه میمونه و این هنر کارگردانه که بتونه ازش اون نقشی که میخواد در بیاره

اگه کارگردان خوبی پیدا بشه راستش میتونه این کلیشه چهره غمگین فراهانی رو بشکنه و البته شک دارم این اتفاق در این سریال یا فیلمهای معمولی رخ بده و این امر فقط رو کارگردان های درجه یک میتونن انجام بدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فارازون: اگر بازیگر قوی باشه که بحثی توش نیست اما نقشهای گلشیفته تقریبا" مشابه همه, حداقل بازی کردنش یه جوریه که خیلی تفاوت کاراکترهایی رو که بازی می کنه حس نمیکنه. کلا" غمگینه و سعی می کنه حسش رو تو چشماش بیاره , جاهایی هم که می خواد نقشهای شنگولتری داشته باشه یه کم به لوسبازی می زنه! ( شرمنده طرفدارن ایشون!) بعیده بتونه اون شباهتی به آریانه مارتل داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » سه شنبه مرداد 14, 93 1:15 pm[/url]"]فارازون: اگر بازیگر قوی باشه که بحثی توش نیست اما نقشهای گلشیفته تقریبا" مشابه همه, حداقل بازی کردنش یه جوریه که خیلی تفاوت کاراکترهایی رو که بازی می کنه حس نمیکنه. کلا" غمگینه و سعی می کنه حسش رو تو چشماش بیاره , جاهایی هم که می خواد نقشهای شنگولتری داشته باشه یه کم به لوسبازی می زنه! ( شرمنده طرفدارن ایشون!) بعیده بتونه اون شباهتی به آریانه مارتل داشته باشه.

قبول دارم که چهره آریانه کمی زمخت تره

ولی قانون نیست که بازیگری تا آخر عمر نقش کلیشه ای بازی کنه

کسی از گلشیفته بازی متفاوتی نخواسته تا حالا

مثلا ویگو مورتنسن در فیلم جاده،جیم کری در نقش کنت اولاف در مجموعه حوادث ناگوار یا

همین استیون دیلان رو در نقش استنیس در نظر بگیر که کلیشه زدایی کردند

این به قدرت کارگردان بر میگرده

خداییش استیون دیلان صبور و متین ساعت ها کجا و شاه استنیس کجا ؟

یعنی تغییری در حد 180 درجه که کار دیلان هم بد نبوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

henry cavill ریگار نمیشه، جوونی های رابرته

هیو جکمن هم میخوره به جوونی های رابرت اگه بخوان شورش رابرت رو بسازن، هردو بازیگر فیزیک خوبی دارن.

برای نقش ریگار سخته انتخاب بازیگر چون همه تو ذهنشون خدا تصور میکنن ریگار رو.

Chris Hemsworth رو همه جا اعلام میکنن برای نقش ریگار.

Tom Hiddleston لاغره ولی قیافه و صداش خوبه خیلی...

البته با آرمور لوکی بیشتر شبیه رنلی میشه!

در آخر هم Charlie Hunnam فکر کنم به ریگار بخوره، هم جوونه هم تو تلوزیون کار کرده (Sons of Anarchy) فیزیک بدی هم نداره. مثل بالایی ها سوپراستار هالیوودی هم نیست اونقدر که بگیم اوردنش تو سریال خیلی سخت باشه.

images.jpg.013c5ca578b14c88295232f3c99fcdec.jpg

article-2184757-145BFF06000005DC-988_634x452.jpg.6790bf041a9ce4d41362815d55c9df36.jpg

hiddles2.jpg.baeaf352ee0182d5dcdff33de06b430b.jpg

Charlie-Hunnam-4.jpg.648aa4b511fb4f0f8d7b7bead9e2ace1.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@maethorجالبه تام هیدلستون اتفاقا استایلشم میخوره.اگر مینی سریال the hollow crown رو دیده باشین نقش یه شاهزاده و بعد یه پادشاه رو بازی میکنه.منم از صداش و لهجه اش خیلی خوشم میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Charlie Hunnam گزینه مناسبی فقط یهو دیدید به جای اسب با موتور هارلی دیویدسون رفت به جنگ رابرت!

------------------------------

Tom Hiddleston کاملا مناسبه ولی به نظرم اگه موهاش سفید بشه خیلی خنده دار میشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خدا یه آریانه مارتل دردنیای واقعی آفریده اون هم بازیگر هندی پریانکا چوپرا است .انگلیسیشم خوبه از معدود بازیگر های هندی هم هست که بازی خوبی داره بازیش توفیلم برفی خیلی خوب بود

انصافا خیلی شبیه اند

th?id=HN.608010564418669430&pid=15.1&P=0

th?id=HN.608024974035389446&pid=15.1&P=0

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگر بخوان بازیگر های هندی رو وارد فیلم کنند مجبورا brightness فیلم رو بالا بیارن در این صورت بازیگر های اروپایی سریال تبدیل به فوتون میشن !! تازه فکر کنم برای نقش اریانه زیادی پیر باشه

به شخصه احساس میکنم یه خاورمیانه ای یا اسپانیای یا حتی یونانی برای خاندان مارتل مناسب تر باشه تا یه هندی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیز جالب درمورد بازیگرهایی که برای نقش های دخترهای اوبراین انتخاب کردند اینه که چشم های همشون تقریبا به پدرو پاسکال میخوره ..تو کتاب هم گفته شده که همشون چشم های پدرشونوبه ارث برده بودند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بازیگر دیگه که مناسب نقش ریگار تارگرین هستش به نظر من Ryan Phillippe ـه .

40 ساله (هرچند سی ساله هم به نظر نمیاد ) با ظاهر و بدنی که بعد یه گریم خوب میتونه نقش ریگار رو عالی ایفا کنه .

spl195061_001wtmk.thumb.jpg.5a0ecb1717a102ba2ea88ad8b6797162.jpg

ryan-phillippe.thumb.jpg.5e82c03ca7fde1bc415d796b98e5f216.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » چهارشنبه شهریور 19, 93 1:26 pm[/url]"]یه بازیگر دیگه که مناسب نقش ریگار تارگرین هستش به نظر من Ryan Phillippe ـه .

40 ساله (هرچند سی ساله هم به نظر نمیاد ) با ظاهر و بدنی که بعد یه گریم خوب میتونه نقش ریگار رو عالی ایفا کنه .

این واقعا چهل سالشه؟!

تو این عکسا که خوب به نظر میرسه، به نظرم میخوره ریگار باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من سه تا فیلم ازش دیدم ( مهمترینشون پرچم های پدران ما، به کارگردانی ایستوود بود که همین نقش اولش رو بر عهده داشت . اونجا تو سن 32 سالگی نقش یه سرباز 18-20 ساله رو بازی میکرد ) ، بازیگر خوبیه و با وجود این که قیافه و بدن خوبی داره انقدر مورد توجه قرار نگرفته که نشه ازش به عنوان ریگار استفاده کرد .

آره چهل ساله است و سه تا بچه داره . البته شاید اون عکس ها یکم قدیمی باشه اما این عکساش جدیده :

Ryan-ryan-phillippe-18754279-1624-243500000.thumb.jpg.950cc33d941863abe048931e64c03c66.jpg

ryan-phillippe-rivabella-opening-wednesday-workout.jpg.36bf9fadbceb85564af9dd99d7f69b63.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من اسم travis fimmel رو هم بین طرفدارا برای ریگار دیدم

این عکساشه

http://images.wikia.com/gameofthrones/images/archive/0/04/20121214171848!Rhaegar.jpg

20121214171848!Rhaegar.jpg

http://qph.is.quoracdn.net/main-qimg-78cbda5e9b88295fe2e90bb11d3cc2bf?convert_to_webp=true

main-qimg-78cbda5e9b88295fe2e90bb11d3cc2bf?convert_to_webp=true

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نگار این عکس هایی که گذاشتی بخصوص اولی خیلی خوبه ، یه ته چهره مشابه با ویسریس هم داره تو این عکس . فقط این که این travis الان دیگه خزان به چهره اش نشسته . با عکس هایی که از 2014 اش دیدم میتونه نقش مد کینگ رو داشته باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » چهارشنبه شهریور 19, 93 8:43 pm[/url]"]نگار این عکس هایی که گذاشتی بخصوص اولی خیلی خوبه ، یه ته چهره مشابه با ویسریس هم داره تو این عکس . فقط این که این travis الان دیگه خزان به چهره اش نشسته . با عکس هایی که از 2014 اش دیدم میتونه نقش مد کینگ رو داشته باشه

آره الان 35 سالشه قدشم بلنده 182 ـه فکر کنم با گریم بتونن سنشو پایین بیارن !

حالا خوبه نه به داره نه به باره ما نشستیم اینجا بازیگر برای ریگار انتخاب می کنیم

مد کینگ فقط این

http://s5.picofile.com/file/8140022118/aerys_ii_targaryen_by_franky_malfoy_d5x5psy.jpg

aerys_ii_targaryen_by_franky_malfoy_d5x5psy.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم olga kurylenko گزینه مناسبی واسه نقش آریانه مارتل هست!

هم فاکتور جذابیت رو داره(خیلی زیاد! )وهم توانایی اش رو تو صحنه های Nude ثابت کرده!

images?q=tbn:ANd9GcRzzkXYWvPwF9b6pg-Kj2nBf5ByvlIab7aFVZ3y_zvczIlFWO5qgw

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری