رفتن به مطلب
mohammadhoseinjj

نغمه آتش و یخ- انتشارات آذرباد - توضیح کامل

Recommended Posts

سلام خدمت همه شما دوستان عزیز

همون طور که قبل تر پستی در رابطه با کتاب های انتشارات ویدا دادم حالا وقت دادن توضیح در رابطه با کتاب های نغمه آتش و یخ چاپ انتشارات آذرباد است..

توضیحات اولیه:

انتشارات‌آذرباد تا این لحظه فقط کتاب اول مجموعه نغمه ای از آتش و یخ رو منتشر کرده است و در حال چاپ کتاب های بعدی است...

مثل دفعه قبل لینک خرید کتاب ها هم قرار گرفته از فروشگاه جیحون

۱- نغمه آتش و یخ۱( بازی تاج وتخت ۱):

wj689k8bdnu2x6bnh63e.jpg

لینک خرید:

http://www.jeihoon.net/p-33588--.aspx

۲- نغمه آتش و یخ۱(بازی تاج وتخت ۲):

qlj0xu5myzurwo2a59j3.jpg

لینک خرید:

http://www.jeihoon.net/p-34990--2-.aspx

۳- نغمه آتش و یخ ۱(بازی تاج و تخت ۳):

g3c9uhmvqol823paf62x.png

این کتاب آخر که جلد ۱ رو تموم می کنه به زودی زود چاپ میشه. خبر معرفی این کتاب در وبسایت رسمی انتشارات آذرباد به شرح زیر است:

http://azarbadpub.ir/news/13

امیدوارم مفید بوده باشه

دوستان نکته اول:

طراحی جلد این کتاب از کتاب ۳ همونطور که مشاهده می کنید قراره بی نظیر باشه...

نکته دوم:

به محض عرضه کتاب ۳ از جلد اول اولین جایی که در دسترس هست برای خرید سایت رسمی انتشارات و فروشگاه اینترنتی جیحون و افسانه خواهد بود...

نکته سوم:

انتشار این کتاب سوم تا یک هفته دیگر انجام می شود...

نکته چهارم:

به محض معرفی هر کتاب جدیدی از این مجموعه توسط انتشارات آذرباد پست اول آپدیت خواهد شد...

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا اونجایی که من میدونم این انتشارات با مترجمینش به مشکل خورد , با میلاد که همه با نام VMilad زیرنویس هاش رو حتما دیدید به مشکل جدی خوردن و مهرزاد فقط موند که اونهم بعد از کلی وقت تونستن کتاب اول رو تمام کنن با سرعتی هم که از این انتشارات میبینم احتمالا کتاب های بعدی رو همخیلی دیر بیرون میدن , در ضمن من شنیدم این انتشارات تقریبا تازه کاره و به همین خاطر از مترجم های آکادمیک استفاده نمیکنه تا هزینه کمتری بکنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
seven pounds » دوشنبه تیر 30, 93 1:32 pm[/url]"]تا اونجایی که من میدونم این انتشارات با مترجمینش به مشکل خورد , با میلاد که همه با نام VMilad زیرنویس هاش رو حتما دیدید به مشکل جدی خوردن و مهرزاد فقط موند که اونهم بعد از کلی وقت تونستن کتاب اول رو تمام کنن با سرعتی هم که از این انتشارات میبینم احتمالا کتاب های بعدی رو همخیلی دیر بیرون میدن , در ضمن من شنیدم این انتشارات تقریبا تازه کاره و به همین خاطر از مترجم های آکادمیک استفاده نمیکنه تا هزینه کمتری بکنه .

بله حرفتون کاملا درسته و ازین به بعد هم مترجم کتاب فقط همین مهرزاد که شما میگین هست...

ادعای خودشون این بود که میخوان زود منتشر کنن البته دیوار حاشا بلنده...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تو فیسبوک از مهرزاد پرسیدم گفت اگه دوستان ارشادی لطفشون شامل حال ما بشه کتای های بعدی با تفاوت زمانی حداکثر 2 ماه چاپ میشن.(یعنی فکر کنم ترجمه شده باشن)

ولی انصافا طرح روی جلدشون خوبه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این انتشارات به اضافه مترجمینش باهام به مشکل خوردن.کتاب اول رو هم هیچ دخالتی توش مهرزاد نداشت بلکه اصل ترجمه کار کتاب اول توسط خودش شخص میلاد و زنش انجام شده بود و گویا یکی دیگه از دوستانش کتاب دوم هم باز با کمک میلاد و یکی از دوستانش بود تا حدودی به مهرزاد که تو دو کار اسم مهرزاد زیرش خرده . در هر صورت تو یه متن طولانی تو وبلاگ میلاد نزدیک یه سال پیش خوندم این آقا (مهرزاد) با هم کاسه شدن با انتشارات عملا مانع از جلو رفتن پروژه شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه تیر 31, 93 6:56 am[/url]"]این انتشارات به اضافه مترجمینش باهام به مشکل خوردن.کتاب اول رو هم هیچ دخالتی توش مهرزاد نداشت بلکه اصل ترجمه کار کتاب اول توسط خودش شخص میلاد و زنش انجام شده بود و گویا یکی دیگه از دوستانش کتاب دوم هم باز با کمک میلاد و یکی از دوستانش بود تا حدودی به مهرزاد که تو دو کار اسم مهرزاد زیرش خرده . در هر صورت تو یه متن طولانی تو وبلاگ میلاد نزدیک یه سال پیش خوندم این آقا (مهرزاد) با هم کاسه شدن با انتشارات عملا مانع از جلو رفتن پروژه شده.

بله حق با شماست...

این انتشارات دو جلد اول رو در حدود 1 سال پیش با مدیریت قبلیش منتشر کرد و کلی حرف و حدیث پشتش بود...

حتی کمک کننده تو کتاب دوم همین آقا محمد خودمون( رییس وبسایت وینترفل) بوده...

اما به نظر میاد از این جلد تازه برنامه شون جدی شده و مدیریت جدیدشون فرق کرده...

البته به جان خودم من مال هیچ انتشاراتی نیستم!

و برای معرفی به کاربران که یه موقع دچار اشتباه نشن این پستو زدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

محمد حسین جان حالا این جلد سوم کتاب اول واقعا قرار بیاد؟ کی میاد می دونی؟ آخه من جلد اول و دومش رو دارم بعد می خواستم ببینم اگه میاد دیگه نرم کتاب اول انتشارات ویدا رو بگیرم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در کل میگین آذرباد از ویدا بهتره؟

چرا؟

توروخدا نگین

من کاملشو از ویدا گرفتم (9 تا کتاب)

Sent From My Xperia Z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » چهارشنبه مرداد 1, 93 12:13 pm[/url]"]در کل میگین آذرباد از ویدا بهتره؟

چرا؟

توروخدا نگین

من کاملشو از ویدا گرفتم (9 تا کتاب)

Sent From My Xperia Z2

منم مثل تو همه ی 9 کتاب ویدا رو گرفتم فکر نکنم زیاد فرقی داشته باشن فقط جلداشون فرق داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » سه شنبه تیر 31, 93 10:42 pm[/url]"]محمد حسین جان حالا این جلد سوم کتاب اول واقعا قرار بیاد؟ کی میاد می دونی؟ آخه من جلد اول و دومش رو دارم بعد می خواستم ببینم اگه میاد دیگه نرم کتاب اول انتشارات ویدا رو بگیرم!

لینک خریدشم از سایت آذرباد اومد...

کتاب تا یه هفته دیگه اگه سفارش بدی برات میاد:

http://azarbadpub.ir/product/11

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همشون یکی هستن هیچ فرقی ندارن حالا یکیشون مینویسه " حرامزاده " اون یکی مینویسه " غیر قانونی " هیچ فرقی ندارن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بار دیگر عید فرخنده باد.

به امید خدا که امسال هر روزتان نوروز باشد و نوروزتان پیروز.

به گزارش سایت افسانه ها:

یک عیدی انتشاراتی. چهارمین عیدی رسمی ما که چهارمین سین ماست، خودش هفت سین دارد!

معرفی و همچنین قرارگیری بخش های نخست کتبی که ناشران دوست و همکارمان در دست چاپ دارند(برای نمایشگاه و برخی هم زودتر). بد نیست با این کتاب ها آشنا شوید تا با خیال راحت برای نمایشگاه لیست کتاب تهیه کنید!

البته برخی هم ادامه ی جلدهای قبلی کتاب هایی است که مدت ها انتظارش را می کشیدید!

همین جا تشکر می کنیم از مدیریت ناشران: بهداد، آذرباد و ویدا.

عیدی چهارم؛ سین پنجم

مجموعه نغمه ای از آتش و یخ

جلد پنجم: رقص با اژدها

نویسنده: جورج آر آر مارتین

مترجم: افشین اردشیری

ناشر: انتشارات آذرباد

دریافت:

رقص با اژدها (658�2 KiB, 30 hits)

PhotoShare(3)

می‌پسندم(۵)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برام جالبه....

انتشارات آذرباد کتاب 1 رو 3 بخش کرد و ترجمه و منتشر کرد....

کتاب 2 و 3 و4 رو منتشر نکرده....

اما میخواد به زودی کتاب 5 رو منتشر کنه!

بخش اولشم در سایت خودش برای دانلود قرار داده:

http://azarbadpub.ir/news/33

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان این سوال که برام پیش اومده بود رو از نشر آذرباد پرسیدم و جوابشون این بود:

"نه دوست عزیز. کتاب دوم و سوم و چهارم هم چاپ خواهد شد. و در حال ویرایش هستند ولی چون کتاب پنچم قسمت اول در حال حاضر آماده است آن را چاپ میکنیم و قسمتهای قبلی نیز چاپ خواهند شد و مجموعه تکمیل میگردد."

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohammadhoseinjj » دوشنبه فروردین 10, 94 2:03 pm[/url]"]دوستان این سوال که برام پیش اومده بود رو از نشر آذرباد پرسیدم و جوابشون این بود:

"نه دوست عزیز. کتاب دوم و سوم و چهارم هم چاپ خواهد شد. و در حال ویرایش هستند ولی چون کتاب پنچم قسمت اول در حال حاضر آماده است آن را چاپ میکنیم و قسمتهای قبلی نیز چاپ خواهند شد و مجموعه تکمیل میگردد."

عرضه ترجمه کردن اون کتابا رو نداشتن، بعد هم دیدن بازارشون رو به ویدا باختن!

بابت همین گفتن بیایم فعلا کتاب ۵ رو بدیم بیرون همزمان ویدا، که یه مقدار از بازار اون رو بگیریم.

واقعا از یه نشر دیگه سواری گرفتن هم از اون کارای بی‌شرمانه‌س که فقط تو مملکت ما پیدا میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ترجمه ی هر دو نشر رو خوندم ( ویدا و آذرباد ) ترجمه ی اینا زمین تا آسمون فرق داره :دی

ترجمه ی نشر آذرباد بسیار خوب بود و ترجمه ی نشر ویدا به معنای واقعی افتضاح !!!

ترجمه ی نشر ویدا یه جوریه که احتمال می دم از کلا از گوگل ترنسلیت استفاده کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم کتاب چهارم رو با ترجمه نشر ویدا خوندم و دارم کتاب پنجم رو با ترجمه نشر آذرباد می خونم چند نکته در مورد این دو ترجمه وجود داره:

1- ترجمه نشر آذرباد از لحاظ سانسوری خیلی بهتر بود مثلاً روسپی خونه ترجمه کرده و حرامزاده و فاحـ*ـه و کلاً همه چیز رو آورده.

2- از لحاظ هنر ترجمه هم باید بگم لحن حماسی ترجمه افشین اردشیری مثل قدیم برای وارکرفت اصلاً منو ناامید نکرده و خیلی عالیه و بهتر از ترجمه نشر ویداست که جمله بندی ها و کلاً ترجمه به دل نمی شست.

3- تلفظ اسامی 90% منطبق با سریال وترجمه وینترفله فقط وارامیر ورامیر و منس ریدر منس رایدر و شادو تاور برج شادو ترجمه شده که قابل چشم پوشیست

4- می تونید به توضیحات خودشون در وبلاگ سارومان مراجعه کنید تا ببینید برای ریزه کاری ها هم دلیل داره.

5 - توی 2 کتاب قطور منتشر می شه و از طرز چاپ نشر ویدا بهتره که وی 3 تا کتابه.

6- اگر می تونید صبر کنید تا ترجمه وینترفل منتشر بشه چون لحن ساده و روان و زیباتری داره واز لحاظ سانسور هم بهتر کار کرده.

پس حتماًنشر آذرباد از ویدا بهتره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام دوستان کسی میدونه جلد پنجم آذرباد رو از کجا میشه پیدا کرد؟به شدت نایابه البته من تهران نیستم

ویرایش شده در توسط mahyarghm

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری