رفتن به مطلب
S.i.S

لیست بازیگرهای فصل 5

Recommended Posts

بازیگرهای زیر جدیدا به سریال اضافه شدن.با این اوصاف کلا گویا قرار گریجوی ها رو برای همیشه از دست بدیم.و قرار نیست دیگه خبری ازشون باشه.هرچند امیدواریم تا شروع فصل یک معجزه بشه و شخصیت های گریجوی ها و شخصیت های دیگری مثل کوینتین و آریانه به سریال اضافه بشن.

25201140634116933572_84878516777280241659.jpg

Doran Martell, برادر بزرگ پرنس اوبرین که در حال حاضر پادشاه "دورن" هست.

Alexander Siddig بازیگر سودانی / انگلیسی این نقش رو بازی خواهد کرد. شناخته شده ترین نقش او دکتر بشیر در سریال Star Trek : DS9 هست

3553414063412354641_27604898044603679531.jpg

Trystane Martell, فرزند ارشد و ولی عهد دوران مارتل هست. پرنس میرسلا براثیون فصل دوم به دورن فرستاده شد تا با او ازدواج کند.

بازیگر این نقش Toby Sebastian هست که چند وقت پیش در فیلم After The Dark بازی کرد . و در آینده فیلم جدید از او همراه با Sophie Turner به اسم Barely Lethal به سینما خواهد آمد.

(البته اصولا ولی عهد نباید باشه توی دورن بزرگترین فرزند ولیعهد میشه

حتی اگر دختر باشه . خواهر تریستین ، Arianne بزرگتره و معرفی شدن تریستین به عنوان ولیعهد میتونه نشان از حذف Arianne از سریال داشته باشه.همچنین تریستین یک برادر بزرگ تر از خودش هم داره که گویا اونم حذف شد.)

40776140634154242501_43274791386506849406.jpg

Myrcella Baratheon , بزرگترین دختر سرسی لنیستر و رابرت باراثیون هست. که در فصل دوم به دورن فرستاده شد تا با پسر دوران مارتل ازدواج کند . با مرگ پرنس اوبرین و برادرش جافری او در موقعیت جدیدی قرار خواهد گرفت.

بازیگر قبلی این نقش Amy Adams بود که به دلایل نامعلوم در این فصل با Nell Tiger Free جایگزین شد . ایشون 15 سال سن دارن.

3578114063420899097_41744182943570395776.jpg

Areo Hotah , فرمانده گارد سلطنتی پرنس دوران که با خاطر وفاداری و تبر بلندی که با خودش داره شناخته شده است.

این نقش توسط DeObia Oparei متولد لاندو بازی خواهد شد.او در فیلم های معروفی مثل Pirtaes Of Carribean و Your Highness بازی کرده است.نکته جالب Areo Hotah یک سفید پوست قوی هیکل هست نه یک سیاه پوست !!

40884140634201919056_78039332183948957599.jpg

Yezzan ، یکی تاجر برده بسیار ثروتمند است که در خط داستانی دنریس دیده خواهد شد.

بازیگر این نقش Enzo Cilenti بازیگر و فیلمنامه نویس انگلیسی خواهد بود. بیشتر فعالیت او در تئاتر بوده و یک فیلم کوتاه نیز کارگردانی کرده است ، همچنین در فیلم های Kick-A$$ 2 و Guardians Of The Galaxy نیز بازی کرده است.

15166140634170212274_31297046126169150871.jpg

Nymeria Sand ,دومین دخترنامشروع پرنس اوبرین که مادرش اشراف زاده ای غربی بود که اورا با یک شلاغ مرگ آور تربیت میکرد!

بازیگر این نقش Jessica Henwick بریتانیایی است که با نقش های Bo و Amy Lang در سریال های Spirit Warriors و Silk شناخته میشود.گویا ایشون بر اساس توصیفات ظاهری Areo Hotah تو کتاب میخوان درست کنن.

16725140634199340130_69720810581337349206.jpg

Tyene Sand , کوچکترین دختر افعی سرخ و الاریا سند ، آخرین معشوقه اوست. او بسیار فرز تر از چیزی که به نظر میرسد است ، مخصوصا با خنجر های دوقلو اش.

بازیگر این نقش Rosabell Laurenti Sellers بازیگر ایتالیایی خواهد بود. او از 8 سالگی در نمایش ها Broadway بازی کرده و در سال 2010 در فیلم The Whistleblower در کنار Liam Cunningham بازی کرد.

21633140634204039273_89954644963815638347.jpg

Obara Sand , جنگجویی شجاع و بزرگترین حرام زاده افعی سرخ . مادر او یک زن عادی روستایی بود که مورد توجه پرنس اوبرین قرار گرفت.

بازیگر این نقش Keisha Castle-Hughes خواهد بود . او در سال 2004 برای نقش Pai در فیلم Whale Rider نامزد جایزه اسکار شد.

7203140634192124839_63398161489542635583.jpg

The High Sparrow , روحانی اعظم Faith Of Seven.

بازیگر این نقش Johnathan Pryce خواهد بود . او بازیگری موفق است که در فیلم های Brazil , Tomorrow Never Die , Pirates Of Caribbean و Evita ایفا نقش کرده.

شخصیت های زیر هم به سریال اضافه خواهند شد ولی بازیگر هاشون مشخص نشده :

Septa Unella

Maggy the Frog

Lollys Stokeworth

The Waif

Varamyr Sixskins

Imogen

Brunette girl

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم اوبارا و نایمریا رو اشتباه گرفتن اینا !!!!

مگه می شه گریجوی ها نباشن ؟؟!!!!

دورِن یه مقدار تپل تر نباید باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اصن مشخصه ی دورن تپل بودن و پاشه.

مگی دِ فراگ، The Waif، وارامیر، لالیس... به به چه شود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطمینی میرسلا بچه سرسی و رابرتِ؟:-)

آریانه رو اگه حذف کنن بنده دیگه سریال رو نیگا نمیکنم

دیگه شورش رو درآوردن

بازیگر میرسلا 15 سالشه ؟<3 @):- .

بهش نمیاداااا8-)

Sent From My Xperia Z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این بازیگری که واسه دوران انتخاب کردن اندازه یه سر سوزن شبیه تصوراتم نیست

+ اگر آریانه رو واقعا بخوان حذف کنن پس دارک استار رو هم نشون نمیدن!

+ آریو تاینه رو انقدر زیبا توصیف می کنه با موهای طلایی و چشم های آبی بعد دقیقا این بازیگره چی میگه این وسط؟ ( حالا مو بور و چشم آبی نخواستیم این اصلا خوشگلم نیست:| )

پ.ن: گریجوی ها شاید تو کتابای قبلی نه pov خیلی مهمی داشتن نه نقش تاثیرگذار به جز غارت و کشتار البته اما تو کتاب چهار و پنج نقششون محوریه جدی جدی می خوان نشون ندن؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از بازیگر دوران بینهایت راضیم . خرد و غم رو میشه تو چشماش دید . با یه گریم عالی میشه . من معرفی بازیگر ها رو تو یوتیوب دیدم وقتی دوران خودش رو میخواد معرفی کنه یه آهنگ غمناک هم گذاشتن رو ویدئو که دل آدم میلرزه .

از بازیگر تریستان هم خیلی راضیم البته من تو داستان به تریستان نرسیدم که توصیفش رو بخونم اما همینجوری به دلم نشست قیافه این، یه خوش قیافه دیگه به جمع مردای سریال اضافه شد. یه رقیب جدی برای لوراس و رمزی .

در حق ما ببیننده های مرد ظلم شده ! جز لنا هدی هیچ کدوم از بازیگر های زن دیگه چندان جذاب نیستن. بجای بازیگر تاینه هم من دوست داشتم یکی در حد داکوتا فانینگ نقشش رو بازی کنه.

انتخاب میرسلا فاجعه است . بازیگر تامن این نقش رو بازی کنه بیشتر به توصیفات کتاب نزدیکه .

اریو هوتا هم اصلا خوب نیست . مگه آریو نهایتا سبزه نبود ؟! آخه چرا سیاه پوست !؟ امیدوارم همینجوری کچل بازی نکنه .

بازیگر روحانی اعظم هم خیلی مناسبه . از همین الان میخوام گلوش رو پاره کنم از خشم .

ویرایش :

یه بارقه امیدی تابید ! انگار بچه ها عکس بد از تاینه گذاشتن . تو این عکس خوبه :

10517470_762606680447025_5976018477033839468_n.jpg.c0819d66eb74def1a52db2cdcda75d1d.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از بازیگر دوران، تریستان، های اسپارو و میرسلا راضیم. بخصوص میرسلا خیلی خوب جور شده. اون قبلیه اصلا خوب نبود..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تالیسا نزدیکترین شباهت این بازیگره به میرسلا رنگ موهاشه

هرچقدر بازیگر کتلین خدا بیامرز زیبا بود به نسبت نقشش اینم هست

یه عکس خوب از بازیگر دوران ! این چشم ها به اندازه 17-18 سال حرف دارن !

10570500_762606493780377_1788940018847236642_n.jpg.d28e330b84fb0babbec791c45ba59268.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ریگار: نه اتفاقا خیلی خوب می‌خوره. پوست روشن، چشم رنگی (که البته اگه لنز سبزبراش بذارن، میشه مثه سرسی). به اون تصور ذهنی من که خیلی نزدیکه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی

بچه ها همیشه یه مختصر درباره ی اینا توضیح بدید:

Septa Unella

Maggy the Frog

Lollys Stokeworth

The Waif

Varamyr Sixskins

Imogen

Brunette girl

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ریگار اسم اون کلیپ یوتیوب رو بگو تا بزارم بچه ها ببینن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به رلور قسم اگه تو فصل بعد اریانه و یورن نباشن سریال رو به خاک و خون میکشم . اصلا داستان بدون این 2 تا بی معنی میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وقتی گفته ولیعهد دوران تریستان مارتل ه پس کوینتین بدون شک حذف شده.

کتاب پنج

نکنه یه وقت به جای کوینتین، تریستان رو بفرستن دنبال دنریس!!!!!!

درباره ی آریانه دو حالت وجود داره:

یا قانون حق جانشینی دورن رو برداشتن که در اینصورت

کتاب چهار

آریانه با اون حرکتش میشه غاصب

و یا حذفش کردن.

ولی جدا نمیشه آریانه رو حذف کنن!!!!!!!

کتاب چهار

اونوقت مرگ اریس رو چجوری توجیه می کنن؟ اصلا میکشنش؟ زخمی شدن میرسلا رو چی؟ دارک استار؟؟ غیر ممکنه!!!!

و اما گریجوی ها

نمیدونم چه فکری با خودشون کردن ولی جدا نمیشه گریجوی ها رو حذف کنن! نبود ویکتاریون و یورون میشه فاجعه!

فصل پنجم همینجوری داستانش جذابیت کمتری داره، دیگه اینا رو هم بخوان حذف کنن وحشتناک میشه!

آخر کتاب سوم

حالا با حذف کتلین میشه یه جوری کنار اومد اما حذف اینا اصلا!

کتاب پنجم

نکنه یه موقع اگان یا کانینگتون رو هم حذف کنن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی حذف برادران گریجوی (در صورت وقوع) بزرگترین خیانت سریال به کتاب خواهد بود، یعنی چی اصلا؟ مثل این می مونه که تو 3 فصل اول راب رو حذف کنند. اصلا داستان نابود میشه. اگه دلیلشون خطوط زیاد داستانه، که باید بگم با حذف گریجوی ها، اصلا چیزی نمیمونه که پخش کنند.

من تازه می خواستم کلی از فصل آینده لذت ببرم. نگرانی ام این بود که چقدر این 3 برادر رو با حال نشون می دن، الان نگران اینم که اصلا نشونشون میدن یا نه؟

مارتین چطور می تونه همچین اجازه ای رو بده؟؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مطمئن بودم آریانه و کوئنتین رو حذف میکنن!شاید هنوز امیدی باشه که آریانه رو بیارن ولی کوئنتین صد در صد حذفه.

دزدیدن میرسلا و ... رو هم احتمالا میخوان بندازن تقصیر مارهای شنزار که در نتیجه دوران زندانیشون میکنه.

ولی خیلی حیف میشه اگه آریانه رو حذف کنن.

دوران به نظر من هم باید یکم تپل تر میبود.بازیگری که برای های اسپرو انتخاب کردن هم خوبه.ولی نمیدونم چرا من کتاب رو که میخوندم های اسپرو به نظرم یه فرد کوتاه قد میومد!ولی این بازیگره قدش بلنده!

بازیگری که برای تاینه انخاب کردن اگر با گریم شبیه اونچیزی که کتاب توصیف میکنه درارن بد نیست.بازیگر اوبارا هم خوبه.

گریجوی ها خیلی مهمن فکر نکنم حذفشون کنن.ولی اگه حذفشون کنن خیلی مسخره میشه دیگه!

کلا زیاد از بازیگرایی که انتخاب کردن خوشم نیومد.حالا باید دید بازیشون چجوریه!

اگر خیلی بخوان از خط داستانی کتاب فاصله بگیرن و به روش خودشون بخوان جمع و جورش کنن و در نتیجه سریال پر از سوتی های ریز و درشت بشه من شاید دیگه اصلا سریال رو نبینم.

من خیلی دوست داشتم

ببینم لیدی استون هارت انتقامشو از فری ها میگیره

که حذفش کردن.حالا آریانه رو هم حذف کردن.اینجوری که کم کم داستان جذابیتشو از دست میده اینا هر کسیرو که میخوان حذف میکنن!!!

حداقل یورون گریجوی رو بیارن یکم ابراز تنفر بکنیم بهش.

اینجور که معلومه قراره همه شخصیتها راست راست بچرخن.بعد یه کاراکتر ناشناخته مثلا یه مزدور یا خدمتکارو که یکی اجیر کرده یه دفعه وارد داستان میکنن و کاسه کوزه اون طرف و بهم میزنه و بعدم اون که نقش مهمی نداشته همینجوری میندازن میکشنش.اینجوری خرج سریال هم میاد پایین!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا بازی هیچ کدومشون تو نقش هاشون نبینم هیچ نظری نمیتونم بدم.ولی قیافه دورن خوب هست، یه جورایی شباهت داره با ابرین سریال از نظر من انتخاب بازیگرش خب هست.

در خصوص آریانه اصلا نمیتونم همچین چیزی رو تحمل کنم که حذفش کنن کل زیبایی داستان دورن به آریانه و بچه های ابرین هست.امیدوارم تو ادامه حداقل اریانه اضافه بشه کوینتین هم اضافه نشه مهم نیست فقط آریانه باشه.

حذف گریجوی ها یه جورایی داره بوی واقعیت به خودش میگیره.

همه در خصوص تپل بودن دورن میگید بعد در خصوص هیکل یزن هیچی نمیگید ؟ یزن اندازه یه گاو بزرگ هست.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تریستان و کوئینتین رو با هم اشتباه گرفتم . امیدوارم کوئینتین حذف نشده باشه . من فکر میکردم قراره تو کتاب 5 اتفاقات مهمی رقم بزنه

حذف شدنش تو سریال به نظرم یه جورایی اسپویله برام .

بالا بردن سن تریستان و میرسلا خبر از بستری میده که احتمالا قراره خلاء سرسی و جیمی رو پر کنه . هرچند امیدوار بودم این خلا رو آریانه پر کنه .

بعید نیست از خط گریجوی ها بزنن چون منطق حکم میکنه که فصل های دنریس و جان رو همچنان حفظ کننن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حذف کردن گریجوی ها که طبق هیچ منطقی معنی نمیده.احتمال زیاد اضافه میشن،مگر اینکه با توجه به کمبود اتفاقات در کتاب های چهار و پنج،واسه اینکه بخوان بیننده رو راضی نگرده دارن کلا راه خودشون از کتاب جدا کنن.

تازه من خیلی مشتاق بودم ببینم که بازی گرای نقش های Euron,Victarion,Aeron کیا میتونن باشن...این سه تا برادر میتونستن با جذبه و کاریزماشون خیلی از کمبود اتفاقات جبران کنند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب Melara Hetherspoon و Stalwart Shield حضورشون قطعی شد پس فلش بک داستان سرسی قطعی قطعی تر از قبل شد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا هرجوری حساب کنیم نمیشه برادران گریجوی نباشن!

بدون ویکتاریون و یورون یا حتی ارون چیکار میخوان بکنن واقعا؟!!

یعنی آریانه در کار نیست؟دارک استار رو نمیبینیم؟!اریس اوکهارت به خاطر شرافتش کتلت نمیشه؟!فکر کنید یه درصد با یکی از مارهای شنی بریزن رو هم!!!!

اسپویل کتاب پنج

اگه همینجوری پیش برن احتمالا گریف جوان هم حذف میشه و باریستان بی باک بر اثر سکته قلبی میمیره!

تنها نقطه قوت فصل بعد نشون دادن سان اسپیره!

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سه تا نقش جدید به سریال اضافه شدن :

Gary Pillai که قرارا نقش یک ناخدا رو بازی کنه.

J.J. Murphy رو که فکر کنم همگی میشناسید قرار بود نقش Denys Mallister رو بازی کنه که به رحمت ایزدی پیوستن گویا دنبال جایگزین برای این نقش هستن.

Michael Condron هم قرار نقش Bowen Marsh رو بازی کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدیدا یه شایعه بین طرفدارها پیچیده درباره ی دلایل حذف بعضی از کاراکترهای مهم مثل آریانه در سریال.

بر اساس این شایعه، دلیل حذف کلی این شخصیت ها (ویلاس، گارلان، آریانه، بلواس، لیدی، ویکتاریون،...) یا ادامه ی داستانشون در سریال، مرگ و پایان خط داستانی این شخصیت ها و تاثیرشون در کتابه!

اسپویل کتاب پنجم

البته درباره ی بعضی هاشون مثل کوینتین، بیلون و بریک درسته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
استاد آمون » یکشنبه شهریور 9, 93 3:04 pm[/url]"]جدیدا یه شایعه بین طرفدارها پیچیده درباره ی دلایل حذف بعضی از کاراکترهای مهم مثل آریانه در سریال.

بر اساس این شایعه، دلیل حذف کلی این شخصیت ها (ویلاس، گارلان، آریانه، بلواس، لیدی، ویکتاریون،...) یا ادامه ی داستانشون در سریال، مرگ و پایان خط داستانی این شخصیت ها و تاثیرشون در کتابه!

اسپویل کتاب پنجم

البته درباره ی بعضی هاشون مثل کوینتین، بیلون و بریک درسته

محض احتیاط گذاشتم تو اسپویلر. اگه خیلی حساسین نخونین.

وقتی سر جین با ریگار و بقیه صحبت شد من تمام تلاشم رو کردم که این قضیه نبودن تو سریال = مرگ تو کتاب رو نپذیرم و امیدوارم جرج هم اون Stubborn ایش رو به خرج بده و به هیچ تحت تاثیر هیچی قرار نگیره.

ولی کاملاً احتمال داره.

البته گریجوی ها چی؟ الان معلوم شده که قطعاً نیستن؟

اگه کتاب بعدی قبل فصل بعد سریال نیاد باید دور سریال و حتی اخبارش رو خط کشید اگه می خوای کتاب رو با تمام سورپرایز هاش بخونی.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری