رفتن به مطلب
S.i.S

لیست بازیگرهای فصل 5

Recommended Posts

Michael Condron هم قرار نقش Bowen Marsh رو بازی کنه.

با انتخاب بازیگر برای Bowen Marsh احتمالش بیشتر شد که خیانت نایت واچ به جان رو تو همین فصل نشون بدن.

احتمالا همون بلایی که سر ادریک استورم و گندری اومد سر کوئینتین و تریستین هم میاد. مثل لوراس که نماینده ویلاس هم بود تو سریال، لوراس که عضو گارد پادشاه بود رو میخواستن با سانسا ازدواج کنه.

تریستین هم که باید با میرسلا ازدواج کنه میفرستن با دنی ازدواج کنه

آریان مارتل (فکر کنم Arianne: arry-AHN درست باشه نه آریانه، همه جا آریان تلفظ میشه همونطور که مثلا Tom Cruise تام کروزه تلفظ نمیشه)

http://asoiaf.westeros.org/index.php/topic/24292-character-name-pronunciations/page-5

پست 89 تلفظها رو جمع آوری کرده...

به هر حال گویا نقش آریان هم حذف میشه و وظیفش رو دختران اوبرین انجام میدن، شاید فکر کردن به خاطر محبوبیتی که اوبرین فصل پیش بین بیننده های سریال پیدا کرد و همه منتظر انتقامش هستن نقش دخترانش رو تو سریال پر رنگتر کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حضور کارکتر گریفین در فصل آینده سریال تایید شد.هنوز بازیگری برای این نقش انتخاب نشده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انتخاب بازیگرا نسبتا خوب بوده. دوران درسته دقیقا شبیه خودش نیست، اما اوبهت تو قیافش میباره. مثلا واسه انتخاب بازیگر اوبرین توی فصل 4 همه میگفتین این چیه و شباهتی به اوبرین مارتل کتاب نداره، ولی دیدید با وجود تفاوت، خیلی هم خوب نقششو بازی کرد و حتی بیشتر از کتاب توی دل طرفدارا جا باز کرد. به نظر من توانایی بازیگری خیلی مهم تر از شباهت هست.

حالا در مورد دختر های اوبرین که میگید، باید بگم خیلی جاها شخصیتا توی کتاب زیبا تر از سریال هستن، نمونش همین کتلین. توی کتاب خیلی زیباتر و جوان تر بود، ولی توی سریال یه زن مسن با قیافه ی ساده و نه چندان جذاب ظاهر شد. همینطور سرسی، سانسا، لایسا و ...

گریجوی ها هم اینجوری که بوش میاد حذف شده، البته امیدی هست مثلا داستانشون رو توی فصل 6 نشون بدن، همونطور که اوبرین رو از فصل 3 حذف کردن و یه دفعه فصل 4 نشونش دادن.

آریان هم قبول دارم، حذف بشه یعنی خیانت به کتاب! مگه میشه یکی از شخصیت های اصلی کتاب حذف بشه؟!

خیلی از شخصیت های فرعی دیگه مثل آزمون و آزنی کتل بلک یا همینطور خود لنسل توی فصل های سرسی و جیمی نقش مهمی دارن، نمیدونم حذف اینا رو میخوان با چی پر کنن!

فکر کنم میخواد مثل وارگو هوت بشه که توی سریال یه شخصیتی به اسم لاک اضافه میکنن کارای فرعی رو همه به اون میدن ...

البته باید قبول کنیم کتاب 4 و 5 شخصیت های اصلی خیلی زیادی دارن که نمیشه همه رو توی یک فصل نشون داد، کتاب های 4 و 5 در اصلی یکی هستن و خود مارتین مجبور شد به دلیل زیادی شخصیت ها 2 تا کتابش کنه، حالا چرا نصف این اتفاقات واسه فصل 6 نباشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
انتخاب بازیگرا نسبتا خوب بوده. دوران درسته دقیقا شبیه خودش نیست، اما اوبهت تو قیافش میباره. مثلا واسه انتخاب بازیگر اوبرین توی فصل 4 همه میگفتین این چیه و شباهتی به اوبرین مارتل کتاب نداره، ولی دیدید با وجود تفاوت، خیلی هم خوب نقششو بازی کرد و حتی بیشتر از کتاب توی دل طرفدارا جا باز کرد. به نظر من توانایی بازیگری خیلی مهم تر از شباهت هست.

حالا در مورد دختر های اوبرین که میگید، باید بگم خیلی جاها شخصیتا توی کتاب زیبا تر از سریال هستن، نمونش همین کتلین. توی کتاب خیلی زیباتر و جوان تر بود، ولی توی سریال یه زن مسن با قیافه ی ساده و نه چندان جذاب ظاهر شد. همینطور سرسی، سانسا، لایسا و ...

گریجوی ها هم اینجوری که بوش میاد حذف شده، البته امیدی هست مثلا داستانشون رو توی فصل 6 نشون بدن، همونطور که اوبرین رو از فصل 3 حذف کردن و یه دفعه فصل 4 نشونش دادن.

آریان هم قبول دارم، حذف بشه یعنی خیانت به کتاب! مگه میشه یکی از شخصیت های اصلی کتاب حذف بشه؟!

خیلی از شخصیت های فرعی دیگه مثل آزمون و آزنی کتل بلک یا همینطور خود لنسل توی فصل های سرسی و جیمی نقش مهمی دارن، نمیدونم حذف اینا رو میخوان با چی پر کنن!

فکر کنم میخواد مثل وارگو هوت بشه که توی سریال یه شخصیتی به اسم لاک اضافه میکنن کارای فرعی رو همه به اون میدن ...

البته باید قبول کنیم کتاب 4 و 5 شخصیت های اصلی خیلی زیادی دارن که نمیشه همه رو توی یک فصل نشون داد، کتاب های 4 و 5 در اصلی یکی هستن و خود مارتین مجبور شد به دلیل زیادی شخصیت ها 2 تا کتابش کنه، حالا چرا نصف این اتفاقات واسه فصل 6 نباشه؟

باهات موافقم

توی ده قسمت نمیشه همه رو نشون بدن

ممکنه گریجوی ها تو فصل شش باشن

ولی امکان حذفشون هم هست

نمدونیم چی تو سر کارگردونا میگذره

تا حالا خیلی ضدحال زدن با حذف هاشون

لامصبا می ساختین دیگه

این همه سریال داریم که هر فصل 24 قسمتن

شمام میساختین دیگه

وقت که گذاشتین

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » سه شنبه شهریور 11, 93 4:29 pm[/url]"]

باهات موافقم

ولی امکان حذفشون هم هست

لامصبا می ساختین دیگه

شمام میساختین دیگه

وقت که گذاشتین

Sent from my xperia z2

تو کمیک کان جواب می دن به این.

اینا پروسه ساختشون انقدر پیچیده و سخت ه که با چند تا تیم فیلم برداری یه سال طول می کشه فیلم برداری و ادیت و ... کنن. دیگه نمی شه قسمت ها رو بیشتر کنن.

تنها راهشون اضافه کردن تیم یا زیاد کردن فاصله فصل هاست.

اولی که خیلی پیچیده می کنه چون مدیریت همینا هم پدرشون رو درآورده دومی هم که معلومه دیگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » سه شنبه شهریور 11, 93 4:29 pm[/url]"]

باهات موافقم

ولی امکان حذفشون هم هست

لامصبا می ساختین دیگه

شمام میساختین دیگه

وقت که گذاشتین

Sent from my xperia z2

تو کمیک کان جواب می دن به این.

اینا پروسه ساختشون انقدر پیچیده و سخت ه که با چند تا تیم فیلم برداری یه سال طول می کشه فیلم برداری و ادیت و ... کنن. دیگه نمی شه قسمت ها رو بیشتر کنن.

تنها راهشون اضافه کردن تیم یا زیاد کردن فاصله فصل هاست.

اولی که خیلی پیچیده می کنه چون مدیریت همینا هم پدرشون رو درآورده دومی هم که معلومه دیگه.

این همه سریالا قسمتاشون زیاده پس چی؟

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
این همه سریالا قسمتاشون زیاده پس چی؟

همه سریالا نصف این سریال بازیگر اصلی و هزینه ساخت ندارن :/ ساخت یه فیلم مدرن که بستر اتفاقات در قرن بیست و یک یا جلوتر رخ میده خیلی کم هزینه تر از ساخت فیلم هایی که مربوط به قرون وسطی هستن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میدونم

اما باور کنین میشه

راستی یه جا یه خبر خوندم اعصابم بهم ریحت

البته خوبیش اینه که منبع نداشت

بازیگر استنیس قراره واس فصل بعد عوض شه

خیلی بد میشه

البته من که بعید میدونم

Sent from my xperia z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » چهارشنبه شهریور 12, 93 12:11 pm[/url]"]میدونم

اما باور کنین میشه

راستی یه جا یه خبر خوندم اعصابم بهم ریحت

البته خوبیش اینه که منبع نداشت

بازیگر استنیس قراره واس فصل بعد عوض شه

خیلی بد میشه

البته من که بعید میدونم

Sent from my xperia z2

خود جرج و سازنده ها گفتن حداقل 12 تا رو که از خداشونه بسازن ولی خب وقتی می گن نمی شه حتماً نمی شه دیگه.

یه داستان تعریف می کنن راجع به جنگ بلک واتر که بخاطر وقت می خواستن یه سری چیزا رو حذف کنن بعد شروع می کنه تعریف کردن از کارگردان که یه جوری manage می کنه که بگیرن اون صحنه ها رو هم.

عمق فاجعه ببین تا کجاست که داشته باعث می شده یه سری سکانس تو چنین اپیزودی حذف شه.

دقیق یادم نیست تا چه فصلی ولی با بازیگرای اصلی سریال که قطعاً استنیس هم جزوشونه تا فصل های خیلی جلوتر قرارداد بستن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری