رفتن به مطلب
ریگار

برترین قسمت های فصل چهارم به انتخاب کاربران فروم وستروس

Recommended Posts

خب با پیشنهاد وینترفل من نمره دوستان رو یه جمع و تقسیم کردم و این امتیاز ها برای هر قسمت حاصل شد،قسمت ها به ترتیب امتیازی که از کاربر های وستروس گرفته ان مرتب شده اند :

قسمت شش"The Laws of Gods and Men" : به نظر میرسه صحنه دادگاه تیریون حتی سختگیرترین وستروسی رو به دادن امتیازی بیش از سایر قسمت ها راضی کرده، با این حساب این قسمت به عنوان برترین قسمت فصل چهارم سریال بازی تاج و تخت به انتخاب کاربران فروم وستروس شناخته میشه : 9.1

قسمت دوم"The Lion and the Rose" : عروسی بنفش چنان با شکوه به تصویر کشیده شد که باعث شد اکثریت لب به تحسین این عروسی بازکنن. همچنین مرگ جافری که آب خنکی بود بر دل زخم خورده های فصل های قبل عامل مضاعفی بود برای این نمره عالی : 9

قسمت هشت"The Mountain and the Viper" : شاید این قسمت روند کند و کسل کننده ای داشته باشه اما اون پایان خشن و غافلگیر کننده اش چنان روی بیننده های وستروسی تاثیر گذاشت که این قسمت رو با یه نمره عالی به عنوان سومین قسمت برتر این فصل سریال انتخاب کنن: 8.9

قسمت ده "The Children" :قسمت پایانی فصل توانست با نمره خوب کاربر ها روی سکوی چهارم قرار بگیره : 8.7

قسمت اول "Two Swords" : شروع تلخ فصل با ذوب شدن شمشیر ادارد آغاز و با معرفی عالی شاهزاده اوبرین و اژدهایان دنریس ادامه پیدا میکنه . این قسمت میتونه این نمره رو از کاربران وستروس اخذ کنه : 8.7

قسمت هفت"Mockingbird" : پرواز لایسای خائن به خانواده آرزوی قلبی تک تک ما بود، چه استارک چه تارگرین و چه لنیستر . شاید به خاطر براورده شدن این آرزو این قسمت تونسته چنین نمره ای بگیره :8.5

قسمت نه" The Watcher On The Wall" : نمره ای که کاربر ها به این قسمت دادن در مقایسه با سایر قسمت ها من رو شوکه کرد چرا که برای شخص خودم این قسمت خوش ساخت ترین قسمت این فصل و از بهترین های تاریخ سریال بازی تاج و تخت بود. شاید تحریفات متعددی که به نسبت با کتاب داشت باعث شد این قسمت نمره ای بگیره که درخورش نیست : 8.5

قسمت پنج "First of His Name" : قسمتی که پرده از رازهای لایسا ارن برمیداره و عمق نفوذ ریشه های لرد بیلیش رو در آغاز وقایع کتاب نشون میده با این امتیاز در رتبه هشتم جدول قناعت میکنه :8.1

قسمت سوم"Breaker of Chains": در این قسمت پرده از راز عامل پشت پرده فرار سنسا برداشته میشه اما گویی این پرده برداری انقدر تاثیر گذار نیست که این قسمت رو رقیب قدرتمندی برای قسمت های دیگه این فصل بکنه : 8

قسمت چهارم"Oath Keeper" : نمره کاربر های وستروس به این قسمت اعلام براعتی بود به قسمت هایی از سریال که به نظر میرسه اتفاقات آینده رو که در کتاب های بعدی شاهدشون خواهیم بود اسپویل میکنه . 6.9

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنونم ریگار عزیز از جمع بندی و توضیحاتت.

عجب! چقدر امتیاز قسمت نهم پایینه. به نظر من که جزو بهترین قسمتهای کل سریال بود و بدون تردید بهش 10 دادم. بعد از قسمت نهم سیزن 2 ( همون نبرد بلک واتر) این قسمت به نظرم بهترین بود.

ضمن اینکه ظاهرا" سطح امتیازهای اینجا نسبت به imdb پایینتره. ما خیلی سختگیرتریم یا علتش چیز دیگه است! یکی از بچه می گفت که چون طرفدار سریاله تو imdb بهش 10 می ده اما تو سایتهای خاص سریال نمره واقعی رو بهش میده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم خودم خیلی تعجب کردم که انقدر بهش کم لطفی شده . این قسمت بعد از عروسی خونین فصل قبل برای من در کنار بهترین قسمت های تمام این 40 قسمت قرار میگیره.

به نظرم علت اصلی افت نمره ها اینه که بچه ها نمره ها رو بر اساس وفاداری به متن کتاب دادن اما کاربر های ای ام دب یا منتقد ها به خود سریال بدون در نظر گرفتن ارتباطش با کتاب نمره میدن .

منم تو ای ام دب به سریال ده دادم چون عمیقا باور دارم که در مجموع بهترین سریالی هستش که دیدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا قضیه نوزاد کرستر بدجوری شوکه کننده بود ولی به نظرم اون قسمت نباید زیر 7.5 میگرفت!

بقیه قسمت ها هم نمره مناسب گرفتن!

البته من یه اعترافی بکنم اونم اینه که تمامی رای های من 10 بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برترین سکانس سریال و دیگر هیچ

حجم 32 مگابایت مدت 5 دقیقه همراه با زیرنویس

http://trainbit.com/files/2702101884/Game_of_Thrones_-_The_Best.rar

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اقا کلا بشینیم نگاه کنیم میبینیم که تو هر فصل قسمت 9 ها خیلی قشنگ هستن . اگرچه که قسمت شیش این فصل بی نظیر بود و واقعا زیباترین سکانسی بود که تا حالا دیدم ولی واقعا خشکم زد وقتی دیدم قسمت نه این فصل با اون سکانس های بی نظیرش توی رتبه های اخر قرار داره ... من که از همه ی قسمت های نه هر پنج فصل خوشم اومد مطمینا شما هم بشینید بزاریدشون کنار هم میبینید که همه شون قشنگ بودن .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری