رفتن به مطلب
S.i.S

ایجاد مجله وستروس

Recommended Posts

با عرض سلام و عرض ادب خدمت تمام بروبچ سایت وستروس

فکر نکنم نیازی به توضیح داشته باشه این تایپک چون همه دیگه با خوندن تیتر تایپک میفهمن قضیه از چه قرار فقط یه توضیح کوچیک بدم قبل از رفتن سر محتوای اصلی بحث.

چند وقت پیش بنده یک طرحی رو به دوستان شورا دادم در مورد ایجاد یک مجله زیر نظر سایت، شورا(یان) عزیز با این طرح موافقت کردن.قرار بر این شده که ما یک فصل نامه تخصصی برای دنیا نغمه ها به زبان فارسی تهیه کنیم.

خب همونطور که میدونید تهیه یک مجله یک کار جمعی هست و ما هم نیازمند چندین نفر همکار در این زمینه هستیم.پس اگر دوستان وقت و حوصله کافی دارن که با ما در تهیه این فصل نامه همکاری کنن خوشحال میشیم در اینجا یا به صورت خصوصی به من اطلاع بدن تا از بتونیم از همکاریشون کمال استفاده رو ببریم.ما برای بخش های چون ویراستاری، صفحه آرایی و طراحی، نویسندگی مطلب نیز به کمک داریم دیگه اگر میتونید در جمع کردن این فصل نامه بهمون کمک کنید خوشحال میشم که در کنار ما باشید تا پایان این کار.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من دوست دارم کمک بدم فقط تا اواخر شهریور کمی سرم شلوغه

محدود می تونم همکاری کنم، بعد از تابستون ولی وقتم آزادتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طرح فوق العاده ایه!

خوشحال می شم بتونم تو بخش ویراستاری یا ترجمه یا جمع آوری مطالب کمک کنم.

امکانش هست اگه مصاحبه ی دیگه ای انجام دادم با بازیگر ها تو مجله قرار بگیره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لوگو، بنر، و از اینجور چیزا رو روی من حساب کنید.

در مورد کمک خودم، هر شماره، میتونم چند تئوری رو باز کنم با دیتیل. که چرا فلان چیز و چرا نه. میتونه یدونه باشه توی هر شماره یا چند تا بسته به حجمش.

پیشنهادی که دارم اینه که یه بخش ِ "آیا میدانستید" داشته باشیم. که یه چیزایی که یکی بخونه یهو بگه "اَ اَ اَ ... چه باحال" :دی مثلا" فلان بخش از کتاب حذف قرار بوده بشه، یا از اینجور چیزا...

و دیگه اینکه یکی دو صفحه هم بذاریم واسه حرفه ای ها. صفحه هاش حاشیه های قرمز با لیبل اسپویل داشته باشه و تا سوراخ سنبه های کتاب شش هم پیش بریم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه طرح محشرى. منم تو طراحى(البته خيلى حرفه اى نيستم) و ترجمه مى تونم کمک کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

طرح خیلی خوبیه. میشه افراد بیشتری رو با وستروس آشنا کرد.

من میتونم تو جمع آوری مطالب و نوشتنشون کمک کنم. فکر کنم جالب میشه یه بخشی رو به تحلیل شخصیت ها و علل و بررسی جنگ ها و... اختصاص بدیم.

پیشنهاد مانوئل هم خیلی خوبه. عالی میشه اگه یه بخشی رو به کاربرهایی که هر پنج تا کتاب رو کامل خوندن اختصاص بدیم و تو هر شماره از مجله یه سری تئوری ها رو توش بررسی کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم خیلی دوس دارم کمک کنم

اما دقیقا نمیدونم چکاری میتونم بکنم

حالا شروع که شد ببینیم چیکار از دستم بر میاد :-D

Sent From My Xperia Z2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه پیشنهاد دیگه. هر شماره راجع به یه شخصیت، همه ی کاربرای وستروس نظرشون رو توی یکی دو خط بگن. هر کسی با اسم کاربریش یکی دو خط مینویسه و میذاریم توی بخش مثلا "تیریون از نگاه ساکنین" یا ... "تیریون از نقطه نظر کاربران" ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب ممنون از اینکه نظر دادید همگی، خیلی خوشحال هستم که تو این طرح میخواید کمک کنید.خب من جدول درست میکنم از الان برای کسانی که تو بخش های مربوط اعلام آمادگی کردن

ویراستاری : Stannis Baratheon , تالیسا

مصاحبه : Stannis Baratheon

مقالات و جمع آوری مطالب : Stannis Baratheon , Manuel , negar27 , استاد آمون

طراحی : Manuel , negar27

برای بخش طراحی و صفحه آرایی به کمک شدید نیاز داریم من خودم شخصا با AMOK میخوام صحبت کنم و ازش برای طراحی چند تا پوستر در صفحه وسط مجله کمک بگیرم، امیدوارم از سر علاقه و بدون درخواست پولی طرح رو بزنه وگرنه باید بیخیالش بشیم تا هفته دیگه رو میذاریم بر عضو گیری و مشخص کردن اینکه دوستان میخوان تو چه بخش های کمک برسونن بعد از اون وقت میذاریم رو شروع کار و پیش بردنش.

@لیدی

این یه فصل نامه هست ، زمان بندی تهیه و جمع بندی کار یه مقدار بیشتر از ماهنامه هست برای همین دستمون باز برای انتشار

@استنیس

دقیقا میخواستم در رابطه با مصاحبه با شما هم صحبت کنم، بهتر مصاحبه آخرتون رو نگه دارید برای مجله تا تو اونجا با یه صفحه آرایی شیک قرار بگیره

@Manuel

آیا میدانستید و بخش های تخصصی برای فن های اصلی کتاب واقعا فکر خوبی هست.میتونیم این دو بخش رو هم میتونیم باهام مخلوط کنیم و یه جدول وستروسی بسازیم، هم برای فن های کتاب جالب هست، هم برای تازه کار ها وقتی جواب سئوالت میفهمنن.

برای طراحی هم به شدت به کمکتون نیاز داریم

@negar27

خدا رو شکر یه نفر برای طراحی اعلام کمک کرد

@استاد

بخش های نقدگونه هم بسیار فکر جامعه ای هست و خیلی میتونه کمک کنه بهمون موافقم باهاش.

@North Wolf

هر چی فکر میکنید درش تخصصی دارید از بخش سریال تا بخش تاریخچه و غیره مطالب رو گردآوری کنید برامون ارسال کنید.

@Manuel

بله اونم جالب میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ویراستاری و کارهای مربوط به word رو می تونم انجام بدم (ویراستاری رو حرفه ای انجام ندادم ولی خب جایی که کار می کردم معمولا گزارش ها رو من نهایی می کردم)

در زمینه ترجمه می تونم کمک بدم، دست به نوشتنم هم بد نیست فقط محدودیت بنده در خصوص کتاب چهارم و پنجم رو درنظر بگیرید

قراره فصل نامه اینترنتی باشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنده در بخش نویسندگی همکاری جدی می کنم...

من مقاله نویسیم در دنیای بازی ها حرفه ای هست و جزو تیم نویسندگی وبسایت خبری تحلیلی گیمفا هستم.

در رابطه با سریال بازی تاج و تخت خبر و مقاله می نویسم برای مجله...

خوش حال میشم سهمی داشته باشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پیشنهاد خوبیه!

من متاسفانه وقت زیادی ندارم برای مجله بذارم و کارهای ماژور انجام بدم، اما تو ویراستاری میتونم همکاری داشته باشم! (البته این طوری که به نظر میرسه ویراستار به اندازه کافی دارین! :دی اما اگه باز هم نیاز داشتین خوشحال میشم همکاری کنم!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در راستای اینکه اکانت رو الکی ایجاد نکرده باشم و این کاراکتر باحال حروم نشه، توی صفحه آرایی و طراحی اگه بتونم کمکی باشم خوشحال میشم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم فکر کنم فقط بتونم براتون آرزوی موفقیت بکنم چون تو اون تخصصهایی که به درد مجله می خوره سررشته ای ندارم. اما اگر کمکی برای کارهای حاشیه ای خواستید خوشحال می شم بتونم کمک کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه بار بالا گفتم چیزی که می خوام بگم رو

عذر خواهی میکنم واس پست مجدد

منم دقیقا همین حرف وینترفیل رو می خواست بزنم به زبونم نیومد

البته گفتم که

با شروع کار و دیدن قسمت های مجله میتونم ببینم تو چه بخشی کمک میتونم بکنم(چی گفتم)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مررسی از همه دوستان که اعلام آمادگی کردید، دوستان هر پیشنهادی و هر بخشی رو به نظرتون خب هست و میشه به مجله اضافه بشه رو دوست دارم همین جا بگید تا به شور بشینم و نتیجه گیری کنیم برای شروع کار چه بخش های داشته باشیم و چه بخش های نداشته باشیم.مثلا مقدمه و شروع کار چطوری باشه مقالات رو چطوری سرپرستی کنیم و ...

دوستان هم طبق لیست زیر قرار هست با ما فعالیت بکنن

ویراستاری : Stannis Baratheon , تالیسا , لیدی , renly baratheon

مصاحبه : Stannis Baratheon

مقالات و جمع آوری مطالب : Stannis Baratheon , Manuel , negar27 , استاد آمون , لیدی , Winterfell, mohammadhoseinjj

طراحی : Manuel , negar27 , Daemon Blackfyre

@ Winterfell

من رو فن فیکشن های شما حساب باز کردم عزیزم پس میذارمت رو مقالات و جمع آوری مطلب

@لیدی

مجله اینترنتی هست چاپی که پیر بابای آدم در میاد تا چپ بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب باید یه تقسیم‌بندی کلی اول کار انجام بشه. یه بخش به سریال بپردازه، یه بخش مربوط به کتاب و یه بخش هم مربوط آثار مربوط به طرفدارن. اینا می‌تونه هر کدوم به قسمت‌های مجزا تقسیم بشه. مثلا یه بخش مربوط به شایعات، بخشی مربوط به معرفی یه بازیگر یا موضوع خاص، دانستنی‌ها و ... . البته می‌شه جورای دیگه هم تقسیم بندی کلی رو انجام داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب در مورد جزئیات نظرتون چی هست ؟ چه چیزهای باید در مجله داشته باشیم ؟ مقاله ؟ نقد و بررسی ؟ مسابقه ؟ آیا میدانید ؟ دانستنی ؟ فن فیکشن ؟ مصاحبه و .... ؟ چی مد نظرتون هست ؟ پیشنهاد بدید و بگید کدوم بخش ها رو میتونید دست بگیرید ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب من بازم اعلام آمادگی میکنم در مورد اون بخش که گفتم دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام به دوستان

من یک نظر دارم

این که باید مجله یک هدف دنبال کنه تا ادامه پیدا کنه.

مثلا افزایش دانستنی های مخاطبان یا صرفا دیدن تصاویر یا سرگرمی که البته همه باید باشه من برای سرگرمی اش یک ایده دارم که اینه که خود را یک شخصیت در وستروس یا ایسوس فرظ کنید و مطالب خود را به مسؤل اش بفرستید به نظرم خیلی جذاب بشه چون شما رو وادار میکنه در مورد خاندان ها و مکان ها تحقیق کنید و مثلا خود را در فلان خاندان فرض کنید( ترجیحا خاندان های اصلی نباشد که به روند داستان ضربه نزند و مرز اسپویلینگ هم مطابق سایت باشه.

بچه ها نظر؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان مقاله و متن های که میخواید بنویسید رو ممنون میشم عنوان هاش رو از الان بگید تا بررسی بشه که یه وقت دو نفر سر یک موضوع کار نکن.لطفا همگی بگید !! من الان دوباره نظر خواهی کردم از شما سکوت اختیار کردید بیشترتون !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من احتمالا یه مقاله تحلیل روانی در رابطه با شخصیت ها بنویسم . البته هنوز کلیت و عنوانش رو مشخص نکردم و فقط نیتش رو دارم

ویرایش : اگه وقت کافی داشته باشیم احتمالا یه فن فیکشن رو که چندی پیش شروع کردم هم تموم میکنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » پنج شنبه مرداد 30, 93 7:26 pm[/url]"]من احتمالا یه مقاله تحلیل روانی در رابطه با شخصیت ها بنویسم . البته هنوز کلیت و عنوانش رو مشخص نکردم و فقط نیتش رو دارم

ویرایش : اگه وقت کافی داشته باشیم احتمالا یه فن فیکشن رو که چندی پیش شروع کردم هم تموم میکنم .

بسیار عالی ریگار جان خوشحال میشم روند کارت رو برام ارسال کنی تا ببینم دقیقا چی به چی هست.

دوستان همگی آب رفتید ؟ اولش گفتید هستیم هستیم الان هیچ کس حتی حاضر نیست یک نظر بده و بگه قرار چیکار کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه مرداد 29, 93 3:10 pm[/url]"]دوستان مقاله و متن های که میخواید بنویسید رو ممنون میشم عنوان هاش رو از الان بگید تا بررسی بشه که یه وقت دو نفر سر یک موضوع کار نکن.لطفا همگی بگید !! من الان دوباره نظر خواهی کردم از شما سکوت اختیار کردید بیشترتون !!

من جدیدا یه چندتا مطلب گیر اوردم که با کمکشون میشه یه مقاله جالب درباره ی قیام های بلکفایر، پیش زمینه هاش، دلایلش و صد البته درستیش نوشت. یه دونه دیگه هم شبیه بهش درباره ی رقص هست اما به کاملی قیام ها نیست. هنوز مطمئن نیستم کدوم رو انتخاب کنم اما فکر کنم از هردوشون چیز جالبی درمیاد.

پ.ن:مشترک میشه کار کرد؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ استاد

چرا نشه مشترک کار کرد !! میتونید دو نفر تا سه نفر مطلب رو آماده کنید.اینطوری هم مطلب بهتر جمع میشه و هم کار سریعتر جلو میره ولی اگر تعدادتون زیاد میشه مقاله جامع و کاملی ازتون میخوایم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری