رفتن به مطلب
S.i.S

ایجاد مجله وستروس

Recommended Posts

دوستان مسئول مجله

میشه لطفا یه گزارشی بدین از روند پیشرفت کار مجله!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلامی گرم خدمت دوستان وستروسی

بنده خدمت خانم تالیسا اعلام آمادگی کردم برا شرکت تو مجله،ولی خوب جوابی نگرفتم به هر حال.این بود که گفتم دقیق تر توضیح بدم

من تو زمینه یه داستان کوتاه هفتگی تخصص دارم،زمانشم فرقی نداره یه سوژه ای میابیم دیگه.

برای مقالات هم گاهی اوقات یه مقاله ای مینویسم،ولی نمیشه روش اعتماد کرد که کی مینویسم.

انشالله تا آخر هفته اولین نمونه کار رو تسلیم کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » سه شنبه مرداد 6, 94 7:53 pm[/url]"]
Lily snow » سه شنبه مرداد 6, 94 7:03 pm[/url]"]بازیگر قبلیه میرسلا هم واسه مصاحبه ok داده.

صحبت کردین باهاش؟

من برای مصاحبه ای که میگم سؤالا رو هم فرستادم منتظر جوابم.

شرمنده من به این تایپک سر نمیزنم بخاطر اینکه فکر میکردم تمام دوستان دارن کارهاشون رو تلگرام باهام هماهنگ میکنن نه اینجا

@استنیس

بهتر نیست قبل از ارسال سئوالات یه شور و مشورتی بشه که چه سئوالاتی پرسیده بشه و چه سئوالاتی پرسیده نشه ؟

بعد در خصوص وضعیت مجله فعلا وضعیت خیلی خوبی داره مقالات خوبی گردآوری شده دوستان در حال ویرایش مقالات هستن، اویل شهریور مقالات کار ویرایش و تصحیحشون برطرف میشه اگر بشه و مشکلی ایجاد نشه از همون زمان کارهای طراحی و گرافیکش کلید میزنیم.

در خصوص دوستانی که قصد همکاری دارن یا به من یا به تالیسا پیام بدن که دسترسی بهشون بدیم بیان داخل گروه تلگرام اونجا در خصوص وضعیت کار در ارتباط باشیم

تا فراموش نکردم از لوگو مجله هم اینجا رونمایی میکنم :

18769232904467182082.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Daven Lannister » شنبه مرداد 17, 94 11:28 pm[/url]"]سلامی گرم خدمت دوستان وستروسی

بنده خدمت خانم تالیسا اعلام آمادگی کردم برا شرکت تو مجله،ولی خوب جوابی نگرفتم به هر حال.این بود که گفتم دقیق تر توضیح بدم

من تو زمینه یه داستان کوتاه هفتگی تخصص دارم،زمانشم فرقی نداره یه سوژه ای میابیم دیگه.

برای مقالات هم گاهی اوقات یه مقاله ای مینویسم،ولی نمیشه روش اعتماد کرد که کی مینویسم.

انشالله تا آخر هفته اولین نمونه کار رو تسلیم کنم

من اصلا یاد ندارم شما به من پیام داده باشین.

ولی باز اگه من فراموش کردم یا هرچی، بهم پیام خصوصی بدین. ترجیحا نمونه کارتون م ضمیمه کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لوگو ی مجله خیلی قشنگه ولی یه کم تارگرینی نیست!؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » سه شنبه مرداد 20, 94 2:15 pm[/url]"]لوگو ی مجله خیلی قشنگه ولی یه کم تارگرینی نیست!؟

یه کوچولو تغییر کرده :دی فعلا اون نمیذارم میذارم رو پیش نمایش صفحه اصلی تا هر دوتا المان یخ و آتش رو داشته باشه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@S.i.S

آره باید به کل وستروس مرتبط باشه

والا سؤالای مصاحبه رو با چند تا از بچه ها تو واتس اپ طرح کردیم من از گروه تلگرام خبر نداشتم این جا هم که شما کم سر می زدین!

۱۱ تا سؤال شد که هر کدوم چند بخش داره قرار بود هفته ی پیش جواب بده ولی براش کاری پیش اومده که یه کم تأخیر داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منم فکر می کنم باید لوگو به کل وسنروس ربط داشته باشه.یخ و آتش یعنی فقط تارگرین و استارک؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » سه شنبه مرداد 20, 94 6:38 pm[/url]"]منم فکر می کنم باید لوگو به کل وسنروس ربط داشته باشه.یخ و آتش یعنی فقط تارگرین و استارک؟

به کل وستروس یا حداقل توش نماد چهار خاندان بزرگ وستروس باشه. همون طور که توی لوگوی سریال هست. این جوری شده لوگوی خاندان تارگرین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » سه شنبه مرداد 20, 94 6:38 pm[/url]"]منم فکر می کنم باید لوگو به کل وسنروس ربط داشته باشه.یخ و آتش یعنی فقط تارگرین و استارک؟

مگه مجله فقط مخصوص یه قاره اونم وستروس هست ؟ یا جهان مارتین اسمش وستروس ؟ کجا مارتین گفته نغمه های یخ و آتش اشاره به تارگرین‌ها و استارک ها داره ؟ دنیا شناخته شده کلی قاره داره، اینکه اسم مجله وستروس هست ربطی به طراحی لوگو و مطالب داخلش نداره به این دلیل وستروس نامگذاری شده که اسم سایت وستروس تو ساخت لوگو ما هم به اسم آثار مارتین یعنی نغمه ها کار داریم نه اسم قاره و افراد صاحب داخل قاره.

بعد لطفا این بحث های چرا این خاندان تو لوگو نیست اون خاندان تو طراحی هست رو وسط نکشید که اصلا ربطی به طراحی لوگو این حرفها نداره، ما لوگو رو بر اساس زیباشناسی کار میزنیم نه بر اساس اینکه مثلا من دوست دارم کدوم خاندان توش باشه. اینم گفتم لوگو تغییراتی داره که بعدا تو پیشنمایش صفحه اصلی قرار میگیره میبینید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا چرا اینقدر تند؟

خب اسم مجله و سایت وستروسه!

مشخصا" اژدها نشان یکی از خاندانهای مشهور وستروسه, اینکه دیگه توضیح لازم نداره. حالا نمی دونم برای یخ چه چیزی می خواد بهش اضافه بشه.

تا جایی که تو کامنتم نمایانه من شخصا" اسمی از علاقه ام یه هیچ خاندانی نبردم و قرار هم نیست علاقه شخصی مون وارد اینجور موضوعات عمومی بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » سه شنبه مرداد 20, 94 9:32 pm[/url]"]

مگه مجله فقط مخصوص یه قاره اونم وستروس هست ؟ یا جهان مارتین اسمش وستروس ؟ کجا مارتین گفته نغمه های یخ و آتش اشاره به تارگرین‌ها و استارک ها داره ؟ دنیا شناخته شده کلی قاره داره، اینکه اسم مجله وستروس هست ربطی به طراحی لوگو و مطالب داخلش نداره به این دلیل وستروس نامگذاری شده که اسم سایت وستروس تو ساخت لوگو ما هم به اسم آثار مارتین یعنی نغمه ها کار داریم نه اسم قاره و افراد صاحب داخل قاره.

بعد لطفا این بحث های چرا این خاندان تو لوگو نیست اون خاندان تو طراحی هست رو وسط نکشید که اصلا ربطی به طراحی لوگو این حرفها نداره، ما لوگو رو بر اساس زیباشناسی کار میزنیم نه بر اساس اینکه مثلا من دوست دارم کدوم خاندان توش باشه. اینم گفتم لوگو تغییراتی داره که بعدا تو پیشنمایش صفحه اصلی قرار میگیره میبینید.

یعنی چی!؟

این جا وستروسه! وقتی علامت مجله یه اژدها است خود به خود همه یاد تارگرین ها می افتن! نغمه ای از آتش و یخ منظورش تارگرین و استارک نیست ولی قطعا منظورش یه اژدها ی قرمز هم نیست.

به نظر من بهتره تا جایی که ممکنه شبیه لوگوی خود سایت باشه

بد نیست انتقاد پذیر باشین یه کم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تند جواب ندادم سبک جواب دادن همین، انتقاد پذیر هم هستم. ولی از این بدم میاد اینکه شما کل قضیه رو ول کردید چسبیدید به اینکه چرا لوگو مجله یه اژدها داره داره به خاندان تارگرین اشاره میکنه ؟ اقا فرضا بنده عاشق پیشه کل خاندان تارگرین الان شما چه لوگو بهتری میتونید برای مجله بزنید لطف کنید بفرمایید بنده هم گوش به فرمان هستم !! چون طراح بنده خدا از هر کس برای همین لوگو پول میگیره میزنه عاشق چشم ابروی بنده نیست که هر دفعه بهش بگم یه لوگو جدید بزنه طرف بگه چشم من برات یه لوگو میزنم بدون هیچ چشم داشتی، هر چند لطف میکنه بدون یک ریال پول میزنه لوگو رو برای من.

در ضمن لوگو سایت که مال یک بازی هست دوستان عزیز، اصلا طراحی شده کس خاصی نیست. در خصوص طراحی این لوگو روز اولی که لوگو رو زدم تو هیت مدیره خود مجله مورد قبول همه واقع شد، هر چند بازم چشم بفرمایید پیشنهادتون رو بگید چی میخواید باشه من میذارمش تو لوگو و یک خواهش دیگه لطف کنید درخواست زدن لوگو خاندان های شاخص وستروس ندید که قبل از اینکه شما بگید زده شده این لوگوش چیزی به شدت شلوغ و زشت از آب در میاد که شخصا علاقه ندارم رو صفحه اصلی مجله ببینمش. اگر پیشنهادی دارید بفرمایید بنده سرپا گوشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه مرداد 21, 94 1:35 pm[/url]"]

در ضمن لوگو سایت که مال یک بازی هست دوستان عزیز، اصلا طراحی شده کس خاصی نیست.

بر چه اساسی همچین حرفی میزنید؟

لوگوی سایت رو مورس مارتل در زمان راه اندازی سایت طراحی کرده و اون زمان کلی روش بحث کردیم و بعد از کلی ورژن به این نسخه رسید. این طرح کاملا اورجیناله.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اوووووووه، چی شد باز دوباره یه 24 ساعت ازتون غافل میشم، شورش میکنین. دوست باشین با هم.

لوگو رو تصمیم گرفتیم المان یخ و آتش و توش بزاریم. البته هنوز المان یخ اضافه نشده. بخواد از خاندانای شاخص توش کار کنیم، خیلی شلوغ پلوغ میشه. البته جای پیشنهاد همیشه بازه.

چرا با هم مهربون نیستین؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@S.i.S

ما که کل قضیه رو ول نکردیم اتفاقا من مقاله ام رو تحویل دادم و به اندازه ی توانم کمک می کنم. بعدش هم ما که از اول چیزی در مورد لوگو نگفتیم دیگه پیش خودمون فکر کردیم حتما کسی که مسئولیت این کار رو به عهده گرفته خودش متوجهه که اگه لوگوی مجله یه اژدها باشه هر کسی یاد چی میافته! الان دوست دارم اگه مثلا لوگو دست من بود بعد من عکس یه گوزن رو می زدم و می گفتم بر اساس زیباشناسیه صد نفر نمیومدن بگن باید عوض بشه!؟

بازم به نظرم اگه تا حد امکان شبیه لوگوی سایت باشه بهتره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا تروخدا سر لوگو دعوا نکنین،این الان مثل اینه که ما بخواهیم یه ساختمان بسازیم.بعد بیایم بگیم خوب اول کار پنجره هارو بزاریم وقتی دیوار نیست!

پ.ن:شیر توش باشه!شیر طلایی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Daven Lannister » جمعه مرداد 23, 94 3:13 pm[/url]"]آقا تروخدا سر لوگو دعوا نکنین،این الان مثل اینه که ما بخواهیم یه ساختمان بسازیم.بعد بیایم بگیم خوب اول کار پنجره هارو بزاریم وقتی دیوار نیست!

پ.ن:شیر توش باشه!شیر طلایی!

بله این دوستمون درست میگه مسائل زیاد تری هست که باید به اون بپردازیم.

خود بنده انشالله تا هفته آینده مقاله هایی که ازم خواسته شده است رو تحویل میدم.دوستانی که تحویل دادن واقعا کارشون درسته انشالله بقیه هم هرچه سریع تر مقاله ها رو تحویل میدن و با یک مجله عالی رو به رو میشیم.بحث لوگو هم به خاندان خاصی توجه نشه بهتره...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@Jon Stark

دعوا نداریم با کسی که!

همون قدر که محتوای مجله مهمه لوگو و طراحی صفحه اش هم مهمه!

کسی هم نمیگه لوگوی خاندان خاصی باشه!

قبلا هم گفتم بهتره شبیه لوگوی سایت باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » جمعه مرداد 23, 94 8:26 pm[/url]"]@Jon Stark

دعوا نداریم با کسی که!

شما درست میگی دوست عزیز.ولی تا متنی جذاب و در عین حال کامل و فرا گیر نباشه طراحی و لوگو و... زیاد کاربرد نداره حرف من هم همینه که اول از همه مطالب و مقاله ها به بهترین شکل آماده بشن بعد سراغ اینجور چیزها برویم و بحث کنیم.از نظر من فعلا روی مقالات تمرکز بشه بهتره تا بعدا از حضور شما استفاده کنیم.شما سرعت فوقالعاده ای روی مقالات داشتی ولی هنوز بعضی از دوستان نتوانستند مقالشان را تکمیل کنند. چون این بحث طراحی و لوگو جای حرف زدن زیاد دارد.موفق باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » جمعه مرداد 23, 94 9:09 pm[/url]"]
Jon Stark » جمعه مرداد 23, 94 9:01 pm[/url]"]
Stannis Baratheon » جمعه مرداد 23, 94 8:26 pm[/url]"]@Jon Stark

دعوا نداریم با کسی که!

شما درست میگی دوست عزیز.ولی تا متنی جذاب و در عین حال کامل و فرا گیر نباشه طراحی و لوگو و... زیاد کاربرد نداره حرف من هم همینه که اول از همه مطالب و مقاله ها به بهترین شکل آماده بشن بعد سراغ اینجور چیزها برویم و بحث کنیم.از نظر من فعلا روی مقالات تمرکز بشه بهتره تا بعدا از حضور شما استفاده کنیم چون این بحث جای حرف زدن زیاد دارد.موفق باشید

مطالب هم مهمه ولی اگه مطالب هم جذاب و غنی باشه ولی ظاهر مجله زیبا نباشه کسی رغبت نمی کنه اون رو بخونه! هر دو در جای خودشون مهم هستن! من هم که دارم سر این موضوع بحث می کنم به خاطر اینه که کارم رو تحویل دادم و حالا دارم به این موضوع می رسم! ولی برای شما الان بهتره به همون مقاله ات برسی!

خب اول باید مطلبی باشه که طراحی و جزییات بهش اضافه بشه.Stannis Baratheon درباره مقالات هم باید بگم که یکی مقالش 1 صفحست یکی 10 الی 20 صفحه خب مسلما در زمان تهیه مقاله تاثیر گذاره.واقعا دلیل اینطور صحبت کردنو نمیفهمم.دوستان اینجا محل نقد و بررسی این اثر بزرگه اگر کسی به هر دلیلی از یک نقد خوشش نمیاد یا حتی قبول نداره نمیشه که با سخنان تند به اون نقد و بدون فکر کردن به جوانب کار حداقل خیال خودشو از اینطور قضایا راحت کنه بلکه باید با منطق و اطلاعات صحبت کنه.دلیل تموم نشدن مقالات دوستان هم دوست عزیز بسته به موضوع و مشغله های کاری متغیر است.الان اکثر دوستان دچار همین مشکلات هستند.مسئله طراحی یک مسئله کلی است نمیشه که یک نفر چون کار مقالش تموم شده درباره کار طراحی به تنهایی نظر بده و سمتو سوی کار تغییر کنه.برای اینطور موضوعات باید همه اعضای دخیل در زمان مناسبش تبادل نظر کنن.دوست عزیز تند صحبت کردنو همه بلدن حتی اگر لازم باشه خود بنده تو اینکار بسیار واردم ولی دلیل نمیشه سره اینطور قضایا و یک نقد ناراحت بشی عزیز.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@Jon Stark

مشغله کاری و این چیز ها برای همه است! قطعا من هم تو خونه بیکار نیستم! این چیزی هم که برای مجله تحویل دادم مال خیلی قبل تر از اینه که اصلا بحث مجله پیش بیاد و قرار بود بره صفحه ی اول سایت وفقط بخش اول یه مقاله ی طولانیه! همین الان سرگرم یه مقاله ی دیگه ام که شاید به مجله برسه و همین طور درگیر مصاحبه با یکی از بازیگر های سریال هم هستم! هر روز هم دارم تو پیج اینستاگرام سایتمون پست می ذارم منتی هم نیست و به نظرم همه داریم به خاطر علاقه مون کمک می کنیم. قطعا به جز کار های مربوط به سایت کار های دیگه ای هم دارم پس مشغله برای همه هست!

یادم هم نمیاد گفته باشم کسی در مورد طراحی و لوگو چیزی نگه! این جا تاپیک مربوط به مجله است و منعی وجود نداره که در مورد چیزی صحبت بکنیم یا نه! هر کسی می تونه نظرش رو بگه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » جمعه مرداد 23, 94 11:38 pm[/url]"]@Jon Stark

مشغله کاری و این چیز ها برای همه است! قطعا من هم تو خونه بیکار نیستم! این چیزی هم که برای مجله تحویل دادم مال خیلی قبل تر از اینه که اصلا بحث مجله پیش بیاد و قرار بود بره صفحه ی اول سایت وفقط بخش اول یه مقاله ی طولانیه! همین الان سرگرم یه مقاله ی دیگه ام که شاید به مجله برسه و همین طور درگیر مصاحبه با یکی از بازیگر های سریال هم هستم! هر روز هم دارم تو پیج اینستاگرام سایتمون پست می ذارم منتی هم نیست و به نظرم همه داریم به خاطر علاقه مون کمک می کنیم. قطعا به جز کار های مربوط به سایت کار های دیگه ای هم دارم پس مشغله برای همه هست!

یادم هم نمیاد گفته باشم کسی در مورد طراحی و لوگو چیزی نگه! این جا تاپیک مربوط به مجله است و منعی وجود نداره که در مورد چیزی صحبت بکنیم یا نه! هر کسی می تونه نظرش رو بگه.

دوست عزیز بحث سر کارهای بسیاری که شما برای سایت انجام دادید نیست.واقعا درباره اینطور کارهای شما بحثی نیست و جای تشکر و قدر دانی بسیار زیاد است.

بحث سره نحوه صحبت کردن شماست.

"شمام برو به همون مقالت برس"از نظر دوستان چه معنی.

آره شما خیلی زود تر در فضای مجازی بودید و با سایت آشنا شدید و الحقو ولانصاف خوب پیشرفت کردید و خودتان را در سایت جا انداختید.اگر این مقام ها باعث بشه ما خودمونو برتر از دیگران بدونیم و فقط حرف ما درست باشه و اصل منیت رو پیشه کار خودمون قرار بدیم اصلا سنگ روی سنگ بند نمیشه.بله شما در نزد مدیران سایت خیلی خیلی زیاد تر از بنده اعتبار دارید و شاید همین موضوع باعث شده که اینطور با شخص بنده صحبت کنید.در سایت فکر نکنم کسی پیدا بشه که بگه من قبلا حتی به او تو گفته باشم. شما یک فلش بک به نوشته ها برید و دید خودتونو کنار بزارید نحوه صحبت بنده با خودتونو ببینید.دوستان این مدت برای بنده باعث افتخار بود که در کنار تک تک اعضای این سایت باشم.امیدوارم مطالب و پست هایی که برای شما فراهم کردم ذره ای برایتان مفید بوده باشه.فقط آرزو داشتم که زودتر با این سایت آشنا میشدم تا بهتر به جامعه نغمه خدمت میکردم.امیدوارم هرجا که هستید پیروز و سربلند باشید دوستان...بشخصه باعث افتخار بود.یا حق

image3.thumb.jpg.9d17f0d2e08642bef6d564d51b137c84.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

منیّت!!!

آقا این چه حرفیه!؟ من میگم هر کسی داره بدون چشم داشت این جا فعالیت می کنه اون وقت شما میگی منیّت!!! شما خودت مثلا اون تاپیک شمشیر های وستروس رو ایجاد کردی و من خودم کلی از مطالبش استفاده کردم. حرف من اینه. دارم میگم همه داریم کمک می کنیم.

بعدشم این صحبت این که نمی دونم اعتبار کی نزد مدیران سایت زیادی و کی قدیمیه کی جدیده رو لطفا اصلا کسی نکنه! اگه احیانا لحن من تند بوده اصلا ربطی به این مسائل نداره و من عذر می خوام (و دوستان هم می دونن من وقتی بحث بالا میگیره چه جوری بحث می کنم) چون این مسائل جایی تو این سایت نداره! شما یه سر به تاپیک کل کل خاندان های وستروس بزن دعوا های من رو با بقیه ببین اون موقع من تازه این افتخار رو داشتم که عضو این سایت بشم و از همون اول با مدیر ها و قدیمی تر ها کلی دعوا کردیم سر مسائل خاندان ها شاید لحنم خیلی هم بدتر بوده و اصلا هم این جوری نیست که کسی چه مقامی داره و چقدر قدیمی یا جدیده این چیز ها واقعا هیچ جایی تو این سایت نداره و همه با هم رفیقیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بحث رو همینجا ببندیم بهتره فکر کنم.در مورد لوگو هم همه نظرشون رو گفتن.دوباره توی بازبینی نهایی میتونیم تغییر بدیم همه چیز رو انقدر حرص و جوش نداره که.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری