رفتن به مطلب
Queen nymeria

بحث کلی در رابطه با کتاب رقص با اژدهایان

Recommended Posts

دوستان در این تاپیک نظرات و سوالاتتون رو در رابطه با کتاب پنجم بیان کنید و در باره ی شخصیتها و اتفاقاتی که براشون میفته بحث کنید.

امیدوارم این کتاب از کتاب چهارم بهتر باشه و به اندازه اون خسته کننده نباشه.

من خودم تازه این کتاب رو شروع کردم و میخواستم بدونم وارامیر وارگ که از آدمها تغذیه میکنه همون وارگی بود که همراه وحشیها بود و کشته شد؟والان بدن یک نفر دیگرو تسخیر کرده و توی بدن اون شخص زندگی میکنه؟یا کلا من اشتباه گرفتم و اون یه شخص دیگه بود؟

اگر واقعا این وارگ همون باشه یا هر کس دیگه و بعد از از بین رفتن بدن خودش و مدتی زندگی در بدن حیوونش تونسته بدن یکی دیگرو تسخیر کنه پس احتمالا جان هم بعد از اینکه با چاقو میزننش ممکنه تو بدن گوست یه مدت زندگی کنه و بعدا بتونه بدن یه نفر دیگرو تسخیر کنه!!

برین هیچ فصلی توی کتاب پنجم داره؟من وقتی داشتم کتاب چهارم رو میخوندم خدا خدا میکردم که فصلهای برین زودتر تموم شه ولی مارتین بد جایی تمومش کرد و حالا تو خماری اتفاقی که برای برین افتاد موندم!

و درباره ی اژدهایان دنریس به نظرتون واقعا انقدر از کنترل خارجن که به یه بچه حمله کردن یا اینکه اون بچه هم خودش تقصیر داشته و با تحریک اژدها مثل کاری که کوئنتین میکنه باعث اتفاقیه که براش افتاده.من شخصا فکر نمیکردم که اژدها همینجوری بی دلیل به آدما حمله کنه مگر اینکه تحریک بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
من خودم تازه این کتاب رو شروع کردم و میخواستم بدونم وارامیر وارگ که از آدمها تغذیه میکنه همون وارگی بود که همراه وحشیها بود و کشته شد؟والان بدن یک نفر دیگرو تسخیر کرده و توی بدن اون شخص زندگی میکنه؟یا کلا من اشتباه گرفتم و اون یه شخص دیگه بود؟

اگر واقعا این وارگ همون باشه یا هر کس دیگه و بعد از از بین رفتن بدن خودش و مدتی زندگی در بدن حیوونش تونسته بدن یکی دیگرو تسخیر کنه پس احتمالا جان هم بعد از اینکه با چاقو میزننش ممکنه تو بدن گوست یه مدت زندگی کنه و بعدا بتونه بدن یه نفر دیگرو تسخیر کنه!!

نه ملکه! اون اُرل بود که کشته میشه! وارمیر کنترل عقاب ارل رو بعد از مرگش به دست میاره!

امکان تسخیر بدن انسان برای وارگ ها غیرممکنه! همونجوری که وارمیر خواست بدن اون اسپیروایف رو تسخیر کنه و کشته شد (البته خودشم ضعیف بود)

برین هیچ فصلی توی کتاب پنجم داره؟من وقتی داشتم کتاب چهارم رو میخوندم خدا خدا میکردم که فصلهای برین زودتر تموم شه ولی مارتین بد جایی تمومش کرد و حالا تو خماری اتفاقی که برای برین افتاد موندم!

نه نداره متاسفانه!

و درباره ی اژدهایان دنریس به نظرتون واقعا انقدر از کنترل خارجن که به یه بچه حمله کردن یا اینکه اون بچه هم خودش تقصیر داشته و با تحریک اژدها مثل کاری که کوئنتین میکنه باعث اتفاقیه که براش افتاده.من شخصا فکر نمیکردم که اژدها همینجوری بی دلیل به آدما حمله کنه مگر اینکه تحریک بشه.

بله من فکر می کنم از کنترل خارجن! چون دنریس بلد نیست آموزششون بده!

ضمن اینکه اژدها بوی خون و سر و صدا رو حس می کنه! و به سمتش کشیده میشه وقتی هم سوار نداشته باشه هرکار بخواد می تونه بکنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه نداره متاسفانه!

فصل نداره مخصوص خودش ولی حظور پیدا میکنه تو یکی از فصلهای جیمی.

که بعدش یه اتفاق دیگه میوفته باز به صورت cliffhanger داستان تموم میشه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Maethor » جمعه شهریور 6, 93 12:10 am[/url]"]

نه نداره متاسفانه!

فصل نداره مخصوص خودش ولی حظور پیدا میکنه تو یکی از فصلهای جیمی.

که بعدش یه اتفاق دیگه میوفته باز به صورت cliffhanger داستان تموم میشه.

بله می دونم! ولی دوستمون هنوز کتاب رو کامل نخونده

منم نمی خواستم چیزی براش اسپویل بشه اونم همچین اتفاقی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قاطی کرده بودم شخصیتهارو با هم اون فصل رو که تا آخر خوندم متوجه شدم.

امکان تسخیر بدن انسان برای وارگ ها غیرممکنه! همونجوری که وارمیر خواست بدن اون اسپیروایف رو تسخیر کنه و کشته شد (البته خودشم ضعیف بود)

فکر نمیکنم غیر ممکن باشه چون حتی وقتی میخوان وارد بدن به سری از حیوانات هم بشن حیوونها هم مقاومت میکنن ولی اینا بالاخره کنترلشو بدست میارن.مقاومت آدما شدید تره ولی بازم شاید بتونن.اگر زخمی نبود شاید میتونست کنترل اون زن رو بدست بیاره.تنها انسانی که فعلا تونستن وارد بدنش بشن هودوره که از حیوونات هم بی دفاع تره توی این مسئله.ولی خب مسئله اینه که وقتی بدن اصلیشون از بین بره قابلیتهاشونم از دست میدن.یعنی برای جان این مسئله که چند وقت تو بدن گوست بمونه بعدا یه کار دیگه بکنه کلا منتفیه!

چند دقیقه پیش یه اسپویلی خوردم داغونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال در مورد سن young griff یا همون اگان.اگان همسن جان و راب و دنریس وشاید کمی بزرگتر باید باشه؟!ولی نمیدونم چرا وقتی فصلهای مربوط بهش رو میخونم به نظر میرسه خیلی بچه تره.یعنی اصلا ممکنه اگان نباشه و حتی سنش هم کمتر از اون باشه و واریس و ایلیریو با فریب دادن جان کانینگتون این پسر رو بجای اگان جا زدن.mummers dragon هم که کوایته به دنریس هشدارش رو داد همین اگان هست؟

به نظر من حتی اگر واقعا پسر ریگار باشه که نیست بدرد حکومت نمیخوره و از بعضی رفتارهاش اصلا خوشم نیومد و به نظرم فردیه که به راحتی میتونه بازیچه ی دست دیگران بشه.

و اینکه ممکنه سپت لمور همون serra باشه؟و اگان فرزندش و این همه مدت داشته فرزند خودش رو همراهی و مراقبت میکرده؟و این قضیه ی مرگ serra داستانی بیش نبوده؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری