رفتن به مطلب
Lady of the houses

کاراکترهای مرموز که دوس داریم بیشتر در موردشون بدونیم

Recommended Posts

همون طور که میدونین سری نغمه پر از کارکترهای مختلفه که حتی شاید با پایان کتاب هفت و یا هشت-اگه مارتین واقعا بخواد کتاب هشتمی در کار باشه-به پای کاراکترهای جنگ و صلح تولستوی برسه!

همه ی ما با خوندن کتاب با کاراکترها زندگی میکنیم و بعضا حتی وقتی یه کاراکتر میمیره بخشی از وجود ماهم باهاش میمیره.

اما یه سری کاراکترا هستن-زنده یا مرده- توجه ما رو بیشتر جلب میکنن.کاراکترای مرموز،کاراکترهای که خوب نشناختیمشون و رازهای پشت سرشون.

ازتون میخوام یه لیست از کسایی رو بگید که واقعا کم شناخته شده ان یا ممکنه بعدا نقش مهمی داشته باشن.

این لیست منه بدون هیچ ترتیب خاصی:

1-ادارد استارک:با وجود اینکه این شخصیت در کتاب یک pov بود اما خیلی از رارزهایی رو با خودش داشت عملا به گور برد.چیزی که اینو تشدید میکنه،یه سطر از کتاب اول در صفحه ی 115 در افکاره نده که میگه:((His lies have been haunting him))

ند با شرافت، چه دروغ هایی(دقت کنید بیشتر از یه دروغ) داشته باشه که حتی تو افکارش معلوم نکرده؟تئوری های زیادی هست مثه اینکه جان بچه ی کیه و یا میرا و جوجن بچه های هولند وآشارا هستن،یا حتی آرتور داین در گری واتر واچ هستش و خیلیای دیگه..

2-واریس:درمورد این شخصیت نیاز به توضیح نیست به عنوان ارباب زمزمه گران چیزایی رو میدونه که هیشکی دیگه با خبر نیست.آیا اون یه بلک فایر از طرف مادریه؟آیا ایگان ششم واقعا اژدهای نمایشیه و....

3-لیتل فینگر: شخصیت مرموز دیگه ای که هممونو معمولا غافلگیر میکنه.هدفش چیه؟چرا دوس داره این همه هر ج و مرج ایجاد کنه؟خود مارتین در مصاحبه ای گفت که لیتل فینگر و واریس نمیتونن پی او وی باشن چون چیزایی که میدونن خیلی زیاده و داستان رو لو میده......

3-ایلریو موپاتیس:چرا با واریس همکاری میکنه؟آیا اونم از وجود ایگان قلابی خبر داره؟دلیل رفتارهای متفاوتش با دنی و ویسریس از یه طرف و با ایگان ششم(اگه واقعی باشه)چیه؟

4-ریگار:یادتون باشه شخصیتایی که زیاد کتاب میخونن اطلاعات بیشتری دارن.ریگار چیزایی میدونست وکارایی کرد که ما نمیدونستیم.ریگار تا به اینجا یکی از بزرگ ترین معماهای کتابه.

5-لیانا استارک:چرا لیانا فرار کرد؟آیا لیانا فریب ریگارو خورد؟لیانا ریگار رو دوست داشت و برعکس؟آیا لیانا واقعا مادر جان اسنوئه؟

6-ملیساندره:آشایی سرزمین رازه. اما چرا یه فردی که از آشایی میاد اینقدر از وستروس زیاد میدونه؟آشایی اون ور دنیاس.تقریبا ته جهان شناخته شده.چطور اینقدر درباره ی آدر و سرزمین های ماورا دیوار میدونه؟ملونی اسم سابقش میتونه باشه.آیا اون یه فرد پیر که با ورداش خودشو جوان نگه میداره؟آیا اون دختر شیرا سی استار و برایندن ریورزه؟(دلایل زیادی در مورد این سوال آخر وجود داره)آیا نیسا نیسا جدید یا ستاری خونریزه؟

7-آرتور داین:نزدیک ترین دوست به ریگار.اون باید از چیزای پشت پرده ی زیادی خبر داشته بوده.آیا واقعا ند اونو کشت؟یا به گری واتر واچ رفت؟

8-جرولد داین(دارک استار):شخصیتی که به طور مختصر در کتاب چهارم دیدیم.خطرناک ترین فرد دورن.کسی که از دست آریو هوتا در رفت.

در کتاب ششم میبینیم که ابراین مارتل اونو ((زهر)) نامید.کسی که خودش رد وایپر دورنه چرا باید فرد دیگه ای رو زهر بدونه؟چه حقیقتی پشت جرولد داینه؟

چشمای بنفش و موهای نقره ای...کسی که به گفته ی خودش اهل شبه و ازشب میاد...

9-هولند رید:معماهای زیادی به دست هولند میتونه حل بشه به محض اینکه خودشو نشون بده.تموم ماجراهای برج شادی میتونه فاش بشه.

10-بنجن استارک:ناپدید شدن بنجن استارک عجیب هستش.همه پیدا میشن غیر از اون.بنجن کجاست؟چیکار میکنه؟آیا اطلاعات اضافهای داره؟

11-کوآیث:این یکی نیازی به توضیح نداره.اما یه سوال مهم پیش میاد چرا افرادی که از آشایی میان اینقدر چیزای زیادی میدونن؟آیافرضیه ی اژدهاییان آشایی میتونه صحیح باشه؟در ضمن اگه عکس شهر آشایی رو در کتاب جهان نغمه ببینید میفهمید که چیزای خیلی بیشتری در مورد آشایی هست که باید بدونیم.

12-سپتا لمور:سوالی که تیریون مطرح کرد همه ی خواننده ها رو به شک انداخت:((اون کیه؟))

جالب تر از اون اینه که وقتی به گریفینز روست میرسن جان کانینگتون به جای اشاره کردن بهش به عنوان سپتا لمور میگه لیدی لمور..که یه خورده به طرزخطاب قراردادن سپتا ها منافات داره.به علاوه ی اینکه این به ظاهر سپتا اصول مذهب هفت رو کاملا رعایت نمیکنه..

13-یورون گری جوی:کل وجود این مرد یه راز بزرگه.آیا واقعا به والریا رفت؟آیا شیپورش واقعیه؟چه چیزای تو سرزمین های سایه وآشایی میتونسته یاد گفته باشه؟

14-موکورو:شخصیت دیگه ای که واقعا در موردش کم میدونیم.هدفش چیه؟آیا واقعا فک میکنه ویکتاریون آزور آهایه؟با ملیساندره و کوایث چه ارتباطی میتونه داشته باشه؟

ازتون میخوام شما هم لیست خودتونو بگین و درمورد چیزایی که میخوایم در مورد این شخصیت ها بدونیم ،بحث کنیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان یادم افتاد که دوتا شخصیتو جا انداختم:(

15-جیکن هاگار:چرا جیکن در سلول های رد کیپ بود؟چرا خودشو جای پیت زد و به سیتادل رفت؟اون تو سیتادل چیکار داره؟؟آیا قضیه به اژدهایان ربط داره؟

16-آلراس ابوالهول:خیلیا من جمله خودمن حدس میزنن که آلراس همون سارلا سنده.سارلا تو سیتادل چیکار میکنه؟چرا با میستر مارواین همکاری می کنه؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به این لیست،روس بولتون رو هم اضافه میکنم!

اگه یک درصد تئوری bolt-on درست باشه روس میشه یه موجود ماورایی و پراز رمز و راز که کلی حقایق ترسناک پشتش پنهان شده!

-------------------------------------

همچنین از اولد نن و کایبرن هم نباید قافل بشیم!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
روس بولتون » چهارشنبه دی 3, 93 7:47 pm[/url]"]من به این لیست،روس بولتون رو هم اضافه میکنم!

اگه یک درصد تئوری bolt-on درست باشه روس میشه یه موجود ماورایی و پراز رمز و راز که کلی حقایق ترسناک پشتش پنهان شده!

-------------------------------------

همچنین از اولد نن و کایبرن هم نباید قافل بشیم!

قبول دارم.هرچی بلا هست زیر سر اولد ننه با اون قصه های ترسناکش. کایبرن برا دوران مارتل کار میکنه به همراه ماروین.روس هم که شبیه یه خون آشامه.

اگه وقت داشته باشم باید یه مقاله در مورد دورنیش مستر پلن بنویسم که عالیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک چیزی میزارم خیلی اسپویله حتی برای اونایی که فصل های منتشر شده ی کتاب 6 ام رو هم خوندن

ملیساندرا بیشتر از 100 سال سن داره تو مصاحبه با بازیگرای ملیساندارا و استاد کرسن خوندم

راجبش هم زیاد بحث شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
lord of rock » شنبه دی 13, 93 8:12 pm[/url]"]یک چیزی میزارم خیلی اسپویله حتی برای اونایی که فصل های منتشر شده ی کتاب 6 ام رو هم خوندن

ملیساندرا بیشتر از 100 سال سن داره تو مصاحبه با بازیگرای ملیساندارا و استاد کرسن خوندم

راجبش هم زیاد بحث شده

من میدونستم.البته نه از مصاحبه.بلکه از تئوری S+B=M.

که توپست اصلی در موردش گفتم.مادربزرگ مل که سرنی هست و همچنین مادرش هم همینطوری بودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lady of the houses » شنبه دی 13, 93 9:14 pm[/url]"]
lord of rock » شنبه دی 13, 93 8:12 pm[/url]"]یک چیزی میزارم خیلی اسپویله حتی برای اونایی که فصل های منتشر شده ی کتاب 6 ام رو هم خوندن

راجبش هم زیاد بحث شده

من میدونستم.البته نه از مصاحبه.بلکه از تئوری S+B=M.

که توپست اصلی در موردش گفتم.مادربزرگ مل که سرنی هست و همچنین مادرش هم همینطوری بودن.

منظورتون

شیرا سی استار+بلاد ریون =ملیساندره؟؟؟

من اونو خیلی قبول ندارم چون ملیساندرا از بچگی برده بوده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تئوریهایی هم هست که با استفاده از جادوی جواهری که به گردنشه سن واقعیش رو مخفی میکنه بعضی ها هم میگن با استفاده از اون هویت واقعیشو مخفی میکنه.ممکنه خود شیرا باشه یا فرزند شیرا و بلاد ریون.

در ضمن من اگر درست یادم بیاد ملیساندر خاطراتش از کودکیش مبهمه و نه غذا میخوره نه میخوابه که ممکنه به این دلیل باشه که مثل بریک دندریون دوباره زنده شده یا ...

خلاصه شخصیت بسیار مرموزی داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری