رفتن به مطلب
lord of rock

تریلر فصل 5 و بحث و گفتگو در مورد آن

Recommended Posts

خب بالاخره اولین تریلر فصل 5 هم اومد که میتونید در این لینک مشاهده کنید

http://www.youtube.com/watch?v=ZMKhdDlKHNE

لطفا در بحث کردن شدیدا به اسپویل بودن یا نبودن مطلب دقت کنید

به نظره من فصل 5 یکی از بهترین و جذاب ترین فصل های سریال بشه و دلیلشم تفاوت بسیار زیادش با کتابه تو این تریلری که دیدیم خیلی صحنه های جدید که انتظارشو نداشتیم دیدم مثلا

ملیساندرا داره لباسشو برای کی در میاره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عجب تریلر خفنی بود! روی صحنه به صحنه اش میشه حرف زد ولی من الان بیشتر از همه می خوام بدونم اونی که تو کسل بلک سوزوندن کی بود؟!

یه چیز دیگه هم که برام جالب بود اون حرف بیلیشه که به سانسا میگه انتقام بگیر با چه رویی این حرف رو می زنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون جنگ وحشی ها چی بود باز؟ تا اونجایی که میدونم داستان دیوار توی کتاب جور دیگه ای پیش میره ...

انگار ایلیریو موپاتیس هم کلا حذف کردن، با وجود اینکه فصل اول بود و میتونستن دوباره برش گردونن. به جاش از واریس استفاده کردن که به نظر میاد نمیخوان شو رو شلوغ تر کنن.

داستان سانسا و بیلیش هم تموم شده توی کتاب، پس اگه قراره چیزی نشون بدن، جلوتر از کتابه.

برین و پادریک توی تریلر نبودن، اما عکساشون منتشر شد. با حذف لیدی استون هارت و داستان جیمی نمیدونم قراره سر اینا چی بیاد!

با حذف آریان، الاریا سند هم قراره نقشش رو بازی کنه. به نظر میرسه با پایان این فصل هم داستان تا آخر کتاب پنجم بسته میشه و در حال حاضر هم برای کتاب خوانده ها، سریال اسپویل جدی محسوب میشه.

امیدوارم تغییرات دیگه بیشتر از این نشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
QelThezad » شنبه بهمن 11, 93 5:26 pm[/url]"]برین و پادریک توی تریلر نبودن، اما عکساشون منتشر شد. با حذف لیدی استون هارت و داستان جیمی نمیدونم قراره سر اینا چی بیاد!

البته در یک صحنه ی بسیار کوتاه توی زمان 01:41 سوار بر اسب نشونشون میده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونایی که ماسک دارن brazen beast ؟من فکر میکردم ماسکهاشون حیواناتن مخصوصا ملخ ولی مثل اینکه تصمیم گرفتن بجای حیوانات صورت انسان بزارن.

شایدم son's of harpy ین!

با حذف آریانه هم که مثل اینکه نقش یکی از مارهای شنزارو پررنگتر کردن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اونجایی که دختره کنار الاریا با شلاق میزنه به بشکه

بشکه پرت میشه یک مرد پیدا میشه خیلی خفن بود یعنی اون مرده کی بود؟

بران هم مثل اینکه همرا جیمی میره دورن و با چند تا دورنی درگیر میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من یه لیست از احتمال مرگ های و چند احتمال دیگه تو این فصل رو مینویسم :

1- جیمی لنیستر یا برین یا هر جفتشون میمیرن

2- Areo Hotah میمیره.

3- آدرها عملا جنگ تو وستروس رو راه اندازی میکنن

4-الاریا سند یا دخترهای ابرین همشون میمیرن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب کم کم داره سریال از راه میرسه و خواب زمستونی اینجا به پایان میرسه .

اما در مورد تریلر :

تریلر خوبی بود، هرچند آهنگش به اندازه تریلر های فصل های قبل جذاب نبود برام .

متاسفانه انقدر صحنه ها سریع کات میخود که با چند بار دیدن هم از خیلی هاش سر در نیاوردم.

در مورد اون کسی که تو کسل بلک میسوزوننش : امیدوارم اونی نباشه که فکر میکنم، من تا پایان کتاب چهار خوندم و هنوز امید دارم

که منس زنده بمونه یا بهتره بگم امید داشتم که زنده بمونه

نمیدونم چرا اما احساس میکنم جای خیلی از شخصیت ها خالی بود:\ دائم مرور میکنم که دیگه کی زنده مونده تا اینجای داستان

با توجه به شواهدی که نشون میده سریال بیش از پیش از کتاب فاصله گرفته و با توجه به این که سرعت سریال به نظر میرسه زیاد شده و علاوه بر این ها خبر رسیده که کتاب ششم امسال هم نمیاد، به نظرم بعید نیست این دو کلا راهشون رو از هم جدا کنن و روند و پایان متفاوتی رو در پیش بگیرن.

s.i.s : میگم با توجه به این که سریال رو اکران کردن و در فروش موفق هم ظاهر شده، بعید نیست اون فرضیه ات به حقیقت منتهی بشه و آخر داستان رو در کمال حیرت و تعجب سینمایی بسازن و اکران کنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موفقیت خارق العاده داشته اکران اون دو قسمت نزدیک به 50 سینما sold out کردن.همین فرض هم در نظر بگیرم که سریال تا فصل هفت جلو ببرن بعد یه زمان بذارن و یک فیلم سه گانه برای پایانش تبدیل میشه به بزرگترین اتفاق در دنیا سینما و تلویزیون.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم با این وضع کتاب میره یمین و سریال به سمت یسار(املاهاشون درسته دیگه؟! )

از اول هم میدونستم که امکان نداره سریال کتابهای منتشرنشده رو اسپویل کنه!

البته یه سری تغییرات جالب به نظر میان و چه بسا جذاب و پرکشش!

جیمی در دورن،مرین ترانت اونور آب،واریس با تیریون،عدم وجود شخصی به نام آریانه مارتل،نبودن چشم کلاغ و ویکتاریون و...

به شخصه دارم روز شماری میکنم واسه فصل بعد!

-----------------------------------------------------------------

قضیه فیلم سینمایی و پایان رو که روش فکر کنی فکت می افته!

واقعا چی میشه اگه بشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

انتخاب آهنگ برای تریلر اصلا جالب نبود. ولی صحنه های مارهای شنی و دورن همه چیو جبران میکرد.

اون تیکه ی سانسا اصلا برام آشنا نبود

آریانه مارتل نیست؟؟؟؟؟؟؟

یعنی که چی؟

S.i.S » شنبه بهمن 11, 93 10:27 pm[/url]"]من یه لیست از احتمال مرگ های و چند احتمال دیگه تو این فصل رو مینویسم :

1- جیمی لنیستر یا برین یا هر جفتشون میمیرن

2- Areo Hotah میمیره.

3- آدرها عملا جنگ تو وستروس رو راه اندازی میکنن

4-الاریا سند یا دخترهای ابرین همشون میمیرن.

یعنی همه اینا احتمال مرگشون وجود داره؟

آدرها رو که عاشقشونم ، برین هم که سرنوشتش تو کتاب مبهم بود، ولی جیمی چرا باید بمیره؟

یا حتی مارهای شنی؟ اینهمه منتظر موندیم بیشتر دورن رو ببینیم حالا بمیرن؟

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نمیدونم چی بگم

از یه طرف دلم واسه اونایی که کتاب نمیخونن میسوزه که چرا نمیتونن شخصیت هایی مثل آریانه و سه برادر گریجوی رو ببینن(مثل کتلین که ندیدن)

از طرف دیگه دوست دارم این تغیر کتاب و سریال رو

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اسپویل تا کتاب 5 :

سریال هر چه قدر تحریف داشته باشه، احتمالش کمه که خط اصلی اون نسبت به سریال تفاوت داشته باشه. همون طور که تا حالا همین طور بوده. بار ها هم گفته شده که کارگردان ها آخر کتاب رو می دونن.

پس با توجه به جمله واریس تو آخرین تریلر ( اونجا که به تیریون گفت منظور من از حکمران به حق وستروس یه مرد نیست! ، به احتمال زیاد اگان معرفی شده در کتاب در سریال معرفی نمیشه. پس با این اوصاف اگان کتاب جعلی هست و پسر ریگار نیست و قرار هم نیست تاثیر زیادی در روند کتاب بذاره.

راستی چرا جیمی رفته به دورن؟ به هر دلیلی باشه، به نظرم دورن پایای راه جیمی خواهد بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم این تفاوت هایی که سازندگان دارن ایجاد می کنند به نوبه خودش خیلی هم جذابه....

من خودم تا پایان کتاب 3 رو خوندم و بعد از تموم شدن سریال بقیه رو هم میخونم اما خب به نظرم سریال خیلی جذابتره...

این تغییرات هم باعث میشه کسی که کتاب رو کامل خونده هم بازم از سریال لذت ببره.... چرا که همه چیز عین اون جا نیست...

من به شخصه به نظرم انقدر تغییر لازمه...

راستی دیگه 10 روز مونده به آغاز فصل 5.... لطفا همین جا یه تاپیک جدید که برای بحث و خبر و گفت و گو فلان و بیثار باشه بزنید(میتونستم خودم بزنم گفتم مدیران بزنن بهتره)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خبر تازه از ند استارک!:

5zs5q3czlrfqhidxp008.jpg

"نِد استارک" همچنان در حال تماشای سریالِ بازی تاج و تخت...

[مصاحبه با ند استارک در مجله ی EW شماره 20 مارس ] چهار سال پس از مرگ کارکتر بزرگـ "ند استارکـ"، او از قبر سخن میگوید. "شان بین" بازیگر سابق سریال بازی تاج وتخت از حس تماشای سریال در خانه میگوید: بیشتر اوقات در هنگام پخش دنبال میکنم و گاها به دلیل مشغله پس از پخش. تماشای بزرگ شدن فرزندان و همسری که زمانی داشتم، جالب است. کارکترهایی که زنده می مانند برایم جالب هستند، سرسی. هنوز زنده است، مگر نه؟ او ادامه داد: در حال حاضر روی سریال The Frankenstein Chronicles کار میکنم. راستش در مکان فیلمبردای قسمتهای ابتدایی "بازی تاج وتخت" هستیم. یادآوری آن زمان برایم جالب است. حس بدی بود که سر من قطع شده و از مویم گرفته شده باشد. اما مهم اینجاست که با مرگ من علاقه ی طرفداران به من بیشتر شد. از ابتدا هم میدانستم که کارم به فصل دو نمی کشد، زیرا کار این سریال کُشتن است و همینطور نیز شد. اگر راستش را بخواهید باید بگویم که "ند" در هر صورت زنده نمی ماند. او شخصی خیلی خوب بود و همین "خوبی" باعث مرگ او میشد[ و شد]. در اواخر مصاحبه ند به فرزندان استارکـ خود نصحیتی میکند:"در خانه هایتان بمانید [با خنده]"همینطور از حضور او در فصل پنج پرسیده شد و اینگونه جواب داد: نه. تماسی با من گرفته نشد. شاید فصل ششم حضور داشته باشم.

منبع:ایران فیلم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آلبومی از بعضی تصاویر فصل 5(به جز بعضیا احتمالا بقیه رو دیدین ولی خب گفتم بزارم این جا)

785ttezj04t7uy38khot.jpg

2lhp61fumvofuo9jiukh.jpg

1rhe9huhxqeik3qjiau3.jpg

kbi257scdvapve919jsx.jpg

jee2vcmjfsq1immk0sp2.jpg

7s3ekqj9psr3itcbt9p7.jpg

9qnlp8fdo4by6kd0frse.jpg

3jlkniaia5x601uplf9k.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خداییش انتظار از مار های شنزار بالاتر بود باید بازیگرای زیباتری انتخاب می کردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

امروز 12 فروردینه....

17-12=5

5 روز تا آغاز فصل 5....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohammadhoseinjj » چهارشنبه فروردین 11, 94 2:05 am[/url]"]امروز 12 فروردینه....

17-12=5

5 روز تا آغاز فصل 5....

12 اپریل میشه 23 ـم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » چهارشنبه فروردین 12, 94 2:36 pm[/url]"]
mohammadhoseinjj » چهارشنبه فروردین 11, 94 2:05 am[/url]"]امروز 12 فروردینه....

17-12=5

5 روز تا آغاز فصل 5....

12 اپریل میشه 23 ـم.

بله حق باشماست.... یکشنبه 23 فروردین قسمت 1 پخش میشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری