رفتن به مطلب
ریگار

نظر سنجی 21: کدام تحریف بزرگ سریال را ترجیح می دهید؟

نظر سنجی 21: کدام تحریف بزرگ سریال را ترجیح می دهید؟  

19 رای

1. 1. نظر سنجی 21: کدام تحریف بزرگ سریال را ترجیح می دهید؟

• تغییر جین وسترلینگ به تالیسا
      5
    • تغییر روند داستان دنریس در شهر کارت
      1
    • کم توجهی سریال به خط داستان خاندان گریجوی
      1
    • تبدیل شدن فرزند کرستر به دست یک آدر
      7
    • مرگ جوجن رید
      0
    • حذف احتمالی آریانه مارتل در فصل پنجم
      1
    • بازگشت دوباره برادران شب به خانه کرستر در فصل چهارم
      0
    • استفاده زیاد از صحنه های جنسی
      3
    • حذف نبرد ها و تحریف نحوه آنها
      0
    • حذف نقش تایشا در به قتل رسیدن تایوین
      1

Recommended Posts

نظر سنجی شماره 21

کدام تحریف بزرگ سریال را به نسبت سایر تحریف ها بیشتر می پسندید ؟

1-تغییر جین وسترلینگ به تالیسا

2-تغییر روند داستان دنریس در شهر کارت

3-کم توجهی سریال به خط داستان خاندان گریجوی

4-تبدیل شدن فرزند کرستر به دست یک آدر

5-مرگ جوجن رید

6- حذف احتمالی آریانه مارتل در فصل پنجم

7- بازگشت دوباره برادران شب به خانه کرستر در فصل چهارم

8- استفاده زیاد از صحنه های جنسی

9- حذف نبرد ها و تحریف نحوه آنها

10-حذف نقش تایشا در به قتل رسیدن تایوین

این نظر سنجی توسط سر S.i.S پیشنهاد و با همفکری سر رنلی تهیه شده.

لطفا نظر سنجی های پیشنهادی خود را برای من بفرستید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم سوال رو برعکس می پرسیدید بهتر بود.

من هیچ کدوم اینا رو ترجیح نمیدم ولی می تونم بگم کدومش بدتره از نظرم

تحریف های بزرگتری مثل بلاهایی که سر شخصیت استنیس اومده یا تبدیل رابطه شی و تیریون به یک رابطه عاشقانه هم می تونست گزینه های خوبی باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه سوال درسته، هدف این بود که دشواری انتخاب زیاد باشه، یعنی نیت این بود که از بین بد و بدتر، بد رو انتخاب کنید. اینطوری هم نظر سنجی دشوار تر میشه و هم عدم حضور سایر گزینه هایی که میتونستن باشن و نیستن ایرادی به نظر سنجی وارد نمیکنه.

حجم تحریف ها زیاد بود، به خاطر همین بعد گفتگوی مفصل با S.i.S، از سر رنلی هم خواستم در مورد نظر سنجی و گزینه های مناسب فکر کنه تا تحریف های بزرگ رو جا نندازیم. هرچند مطمعن بودم نمی تونیم همه تحریف های بزرگ رو وارد کنیم.

تغییرات شخصیتی کتلین، دیالوگ های بی ربط و سخیف، حذف برادران تایرل و خیلی موارد دیگه رو هم در نظر داشتیم اما به خاطر محدودیت تعداد گزینه ها کنارشون گذاشتیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب من گزینه ی اولو انتخاب کردم. اون موقع هنوز کتاب رو نخونده بودم. اما رابطه بین راب و تالیسا، نحوه آشناییشون و حتی مرگ شوک آور تالیسا که از مرگ راب هم برام وحشتناک تر بود رو خیلی دوست داشتم بعد از اینکه کتابو خوندم تنها قسمتی که نسبت به کتاب بیشتر دوستش داشتم همین خلق شخصیت تالیسا به جای جین وسترلینگ خنثی بود.

بقیه تحریفای سریال اصلا جای بحث ندارن ولی فکر کنم اگه این نظرسنجی بعد اتمام فصل 5 سریال گذاشته میشد نصف این گزینه هایی که الان تو نظرسنجی هستن در برابر تغییرات فصل 5 حرفی برای گفتن نداشتند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم به تغییر جین وسترلینگ به تالیسا رای دادم . چون با وجود این که تحریف بزرگی به حساب میاد، کارکرد بهتری به نسبت بقیه تحریف ها داشتو علاوه بر این که بیننده رو از سرنوشت همسر راب باخبر کرد و اونها رو تو خماری سرنوشتش قرار نداد، عروسی سرخ رو تلخ تر و بار درام اون رو پر رنگ تر هم کرد .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لیدی » پنج شنبه بهمن 16, 93 3:35 pm[/url]"]فکر کنم سوال رو برعکس می پرسیدید بهتر بود.

من هیچ کدوم اینا رو ترجیح نمیدم ولی می تونم بگم کدومش بدتره از نظرم

تحریف های بزرگتری مثل بلاهایی که سر شخصیت استنیس اومده یا تبدیل رابطه شی و تیریون به یک رابطه عاشقانه هم می تونست گزینه های خوبی باشه

اقا من سوالو اشتباه فهمیدم و رای دادم یعنی بنظر من حذف خاندان گریجوی بدترین تحریف سریاله

میشه یک نظرسنجی اونجوری هم بذارین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با اینکه تغییر جین به تالیسا رو خودم لیست کردم جز موارد بالایی لیستم بود ولی بعد از دیدن عنوان فرزند کرستر تازه یادم اومد وقتی اون لحظه رو دیدم چه عکس المعلی رو نشون دادم، تا یک ساعت بعدش داشتم هی میگفتم هولی شت واقعا بهترین تعریف بعد از تالیسا هست از نظر من.

دوستان بدترین تحریف ها که تا دلتون بخواد داریم از اتفاقات حول محور دنریس، تا وضعیت وحشتناک استنیس و اوضاعی قاراشمیش نگهبانان شب و دربار !! لازم نیست بریم دنبال بدترین بگردیم چون هر جا رو نگاه کنی یک از توش در میاد ولی قابل تحمل ترین ها جای بحث دارن برای همین نظرسنجی این شکلی شده تا اونایی که قابل تحمل هستن رو دسته بندی کنید :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته قطعا گزینه ی اول من تحریف ها و تخریب هایی هستن که علیه خاندان براتیون و مخصوصا استنیسه که به طور عجیبی نیست تو گزینه ها!!!

ولی تو گزینه های موجود من حذف احتمالی آریانه مارتل رو انتخاب می کنم که خوب خیلی به بودنش امید داشتن و حساب می کردم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شمارو به خدا تعداد رای هارو ببینین

کجان پس اونهمه کاربر؟

0065c4eb10593309cecae37299f25837551656d7.png

"برای دیدن در اندازه واقعی : راست کلیک روی تصویر و گزینه ی view image"

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی مهمترین تحریف ها رو ننوشتین . تغییر خط داستان جیمی ورود اگان و کلدن کمپانی به وستروس و حذف شخصیت لیدی استون هارت و عوض شدن جای سانسا با آریای تقلبی به خاطر نقشی که تو مرگ جان داشت و تحریف های مهمترین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireader » جمعه مرداد 9, 94 2:24 pm[/url]"]ولی مهمترین تحریف ها رو ننوشتین . تغییر خط داستان جیمی ورود اگان و کلدن کمپانی به وستروس و حذف شخصیت لیدی استون هارت و عوض شدن جای سانسا با آریای تقلبی به خاطر نقشی که تو مرگ جان داشت و تحریف های مهمترین

این نظرسنجی قبل از شروع فصل پنج ایجاد شده برای همین این مواردی که شما گفتین تو نظرسنجی نیستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ممنون

بد نیست یک نظر سنجی جدید با همین موضوع بگذاریم که آپدیت باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری