رفتن به مطلب
Azor Ahai

اژدها و اژدها سواران

Recommended Posts

مارتین استادِ کشتن نه شفا دادن. پس شفا دادن برن رو باید خط زد.

بعد چرا یک استارک سوار اژدها بشه؟؟؟ بعید میدونم.

به نظر من جان تارگرین نیست به دو دلیل:

1-وقتی اون وایت واکره می خواست لرد فرمانده رو بکوشه و جان فانوسو پرت کرد طرفش دستش سوخت.

2-موهای تارگرین ها سفیدِ.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تا اونجایی که میدونم اژدهایان عقل و شعورشون در حدی هست که مطیع کسی نباشند.

برای مثال همین اسماگ توی هابیت که توانایی حرف زدن هم داره و دارای شعور بالایی هست. حالا کسی میاد اینا رو رام میکنه و سوارشون میشه نشانه ی قدرت و دانشی هست که طرف داره و میخواد یه جورایی قدرت نمایی کنه. اژدها به راحتی رام هر کسی نمیشه، همونطور که دیدید اژدهایان دنریس از هیچکس غیر خودش اطاعت نمیکنند و این نشانه ی شعور اون هاست.

پس هر کسی نمیتونه اژدها سوار بشه.

حالا من یه فرضیه ای دارم که گفتم بیام اینجا مطرحش کنم. :دی

به نظرتون برن میتونه وارد ذهن اژدها بشه و اونا رو کنترل کنه؟

برن این کار رو با یه انسان کرد. (هودور) گرچه اون فرد کند ذهن بوده ولی بالاخره انسان بوده و وارگی که بتونه وارد ذهن انسان بشه و اونو کنترل کنه خیلی نادر هست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

QelThezad ! ایده خیلی جالبیه ، برخی میگن افراد وارگ میتونن خیلی قدرت مند باشن و شایعه ای شنیدم که هاولند رید فقط به همین روش تونسته سر آرتور دین رو متوقف کنه .

بعید نیست که برن با آژدهای دنی بر علیه دنی بشه . شاید هم دنی بمیره و این وظیفه برن باشه که هدایتشون کنه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

رابطه اژدها با خون تارگرین ها شکل زنجیره ای داره ، خیلی ها بر این متعقد هستن تارگرین ها مادران اژدها هستن.در این خصوص که بتونه یه وارگ اژدها رو کنترل کنه واقعا هیچ جای دنیا وستروس نوشته نشده.اژدها ماورای شعور هستن چون یک تارگرین واقعی اژدها خودش همیشه تو خواب میبینه.اژدهاش رو میتونه کنترل کنه چون خود اژدها میخواد که اینا رهبریشون کنه.احتمال اینکه برن بتونه خودش رو برسونه به اژدها خیلی خیلی محال هستش ، الان برن در کتاب اخر درست در قلب زمستان هستش.

این احتمال هستش که برن بتونه کل ادرها رو رهبری بکنه.چون ما دست سرد دیدم ، انسانی با قلب یخ زده ، همه میدونیم دلیل اینکه ادرها انسان ها رو شکار میکنن به این هستش که اونا قلب گرم دارن ولی ادرها قلب سر دارن.خودتون حساب کنید ادر بزرگ هنوز کسی ندیده.ادرها دیگه هم کسی باهاشون تا امروز صحبت نکرده یعنی نتونست که صحبت بکنه.حالا برن رفت پیش دست سرد کسی که مرده ولی هنوز داره زنده زنده راه میره ؛ پس قدرت برن بیشتر فعلا تو رهبری کردن جنگی به عظمت وستروس

بعد از طرف دیگه سه اژدها سوار که حتما یکیشون دنریس هستش میمونه دو نفر دیگه.شاید جان اسنو باشه

احتمال های زیادی هستش ، اول اینکه جان اسنو پسر ریگار تارگرین باشه ، هر چند جان الان دوتا پیشگوی روش داره مانور میده ، اولی اینکه آزور اهای باشه ، چون میلسنادر برگشت گفت رولور فقط اون نشون میده.از طرف دیگه شاید پرنس وعده داده شده باشه.در هر صورت حساب بر این بذاریم این اقا یه چیزی نصیبش میشه هر چند تو کتاب پنجم معلوم نشدش مرد یا زنده موند.در کل هر چی میگرده

میمونه نفر سوم که یا باید ظهور تارگرین ها رو باز شاهد باشیم توسط مارتین.یا پایان زود هنگام برای اژدها ها.در کل من نظرم بر این هستش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه اتمال جان واسه اژدها سوار شدنوجود داره بارها گفته شده.پس رد میشم ازش.

حالا کسی میاد اینا رو رام میکنه و سوارشون میشه نشانه ی قدرت و دانشی هست که طرف داره و میخواد یه جورایی قدرت نمایی کنه. اژدها به راحتی رام هر کسی نمیشه، همونطور که دیدید اژدهایان دنریس از هیچکس غیر خودش اطاعت نمیکنند و این نشانه ی شعور اون هاست.

یه چیزی به اسم نیروی غریزه وجود داره.دنی کسی بوده که اژدها ها رو دوباره زنده کرده و اونها از همون روز اولی که چشم باز کردن دنی کنارشون بوده.بهشون محب کرده.بهشون غذا داده.باهاشون حرف زده.قطعا اون اژدها ها باید بهشون علاقه نشون بدن.اصلا جای اژدها هر موجود دیگه ای هم بود باید همین رفتارو انجام میداد.قضیه ی دایرولفای استارک ها هم همینه.(اصلا هم منکر این قضیه نمیشم که ماریتن پشت این قضایا یه نوع کشش جادویی بین استارکا و دایرولف ها و یا اژدهاها و تارگرین ها گذاشته).اصلا اصول تربیت حیوانات هم همینو میگه.دنی اونها رو تربیت کرده.پس نباید این فرمان برداری اژدها از دنریس رو به پای قدرت و دانش دنی بذاریم.

به نظرتون برن میتونه وارد ذهن اژدها بشه و اونا رو کنترل کنه؟

برن این کار رو با یه انسان کرد. (هودور) گرچه اون فرد کند ذهن بوده ولی بالاخره انسان بوده و وارگی که بتونه وارد ذهن انسان بشه و اونو کنترل کنه خیلی نادر هست!

اما با این ایده ت مشکلی ندارم.اتفاقا ایده خیلی جالبی هم هست.خودت هم اشاره کردی،همونطور که اژدها یه حیوان معمولی نیست برن هم یه وارگ معمولی نیست.همونطور که اژدها روبه روز رشد میکنه توانایی وارگی برن هم روز به روز بهتر و بهتر میشه.پس میشه بهش امیدوار بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکیشون که مسلما دنریسه و دیگری هم جان اسنو نفر سوم می تونه یه بلک فایر باشه ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
کاش یکیشون جان بشه! ولی خیلی مونده تا امکان چنین قضاوت هایی که کیا قراره اژدها سوار باشن...

منم دلم میخواد یکیش جان باشه چون خیلی دارم حس میکنم ک جان پسر ریگار و خواهر ند باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری