رفتن به مطلب
Azor Ahai

اژدها و اژدها سواران

Recommended Posts

همون طور که از اسم تاپیک مشخص هست بحث درباره ی اژدهایان و سوار هاشون هست .

دنریس ۳ تا اژدها داره و خودش یکی رو سوار میشه ، تکلیف اون ۲ تا چی میشه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من که سر جورا رو جاسوس واریس می دونم .

من فکر کنم یکی از استارک ها ( بیشتر نظرم روی آریا هست ) و اون یکی هم فرد جدیدی از ایسوس باشه که دنریس باهاش آشنا میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به ليانا و دوستان !

يكي از اون اژدها ها براي برن استاركه و مطمئنم كه دنريس بدون اينكه بدونه برن از چه خاندانيه اون رو به كمك اژدهاش شفا مي ده يعني پا هاش رو درست مي كنه و داستان طوري مي شه كه اژدها برن رو سواركار خودش مي دونه و برن مي شه سوار كار !!

اما اون يكي فكر نكنم جان اژدها سوار بشه و يا اون آريا !!

جان مزاجش به اژدها بازي نمي خوره و آريا هم نمي دونم تا آخر داستان زنده مي مونه كه سوار اژدها بشه يا نه !!

أما برادر برن اسمش چي بود ؟؟ ريكان اگه اشتباه نكنم اون شانس سوار شدن داره بعد از اين كيه ياقي شد !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به ليانا و دوستان !

يكي از اون اژدها ها براي برن استاركه و مطمئنم كه دنريس بدون اينكه بدونه برن از چه خاندانيه اون رو به كمك اژدهاش شفا مي ده يعني پا هاش رو درست مي كنه و داستان طوري مي شه كه اژدها برن رو سواركار خودش مي دونه و برن مي شه سوار كار !!

اما اون يكي فكر نكنم جان اژدها سوار بشه و يا اون آريا !!

جان مزاجش به اژدها بازي نمي خوره و آريا هم نمي دونم تا آخر داستان زنده مي مونه كه سوار اژدها بشه يا نه !!

أما برادر برن اسمش چي بود ؟؟ ريكان اگه اشتباه نكنم اون شانس سوار شدن داره بعد از اين كيه ياقي شد !!

چرا مارتین بخواد برن رو شفا بده؟!

برن رفته دنبال کلاغ ۳ چشم،...

بعید می‌دونم شفا دادن تو کار مارتین باشه! حتی دیدی یهو کشتش تا خوانندش حسابی تخیلاتش نقش بر آب بشه! (حالا برن نه، اژدها رو بکشه!)

البته از اونجایی که گفته فصل‌های برن سخت‌ترین فصلان واسه نوشتن، شاید از شرش خواست خلاص شه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب برن بايد شفا پيدا كنه !!

مارتين بي دليل كاركتر هاي خودش را نمي كشه !!

أشخاصا كه مي ميرند دو گروه هستند

گروه اول مثل ند و رابرت نقش خودشون رو تو تاريخ وستروس انجام دادند و تو داستان جديد وستروس جايي ندارند اگر مارتين تاريخ وستروس رو بنويسه مثل تالكين اون وقت ند و رابرت نقش بيشتري خواهند داشت !!

گروه دوم اون هايي هستند كه با كله شقي ، خودشون رو به كشتن مي دن !! مثل ....

اما برن ، دنريس ، جان قضيه اشون فرق مي كنه !

داستان مارتين با برن شروع مي شه مطمئنا برن نقش مهمي را داره !!

ألبته در مورد سنسا و آريا قضيه فرق مي كنه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
خوب برن بايد شفا پيدا كنه !!

مارتين بي دليل كاركتر هاي خودش را نمي كشه !!

أشخاصا كه مي ميرند دو گروه هستند

گروه اول مثل ند و رابرت نقش خودشون رو تو تاريخ وستروس انجام دادند و تو داستان جديد وستروس جايي ندارند اگر مارتين تاريخ وستروس رو بنويسه مثل تالكين اون وقت ند و رابرت نقش بيشتري خواهند داشت !!

گروه دوم اون هايي هستند كه با كله شقي ، خودشون رو به كشتن مي دن !! مثل ....

اما برن ، دنريس ، جان قضيه اشون فرق مي كنه !

داستان مارتين با برن شروع مي شه مطمئنا برن نقش مهمي را داره !!

ألبته در مورد سنسا و آريا قضيه فرق مي كنه !!

درباره کشتن آره..

اما دلیلی برای شفاش پیدا نمی‌کنم. تا وقتی هودور هست که کولش کنه :دی

اتفاقا این کاراکتر فلج و شکسته بیشتر قابلیت قهرمان پروری داره

البته قهرمان نه به شیوه شوالیه گری

دلیل اینکه فکر نمی‌کنم برن شفا پیدا کنه اینه. چون آرزوش شوالیه شدن بود همش و حالا باید به یه راه کاملا متفاوت بره

خیلی دلم می‌خواد یکی عکسش رو بگه :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اژدها خیلی قدرت داره ولی قدرت شفا دادن؟

به نظر من برن باید از نو ساخته میشد تا اماده بشه

باید همه چیز و از دست میداد

برن و اژدها؟ بعیده

در ضمن به نظرم میرسه که اونایی که دایرولف دارن دیگه اژدها سوار نمیشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به سر دانکن : برن بیشتر از یه شوالیه می شه !!

من داستان رو این جوری تمومش می کنم :

دنریس پادشاهی تارگین رو می سازه - تو این وسط جان اسنو و برن ستارک و ریکان می مونند !!

جان می شه پادشاه اون ور دیوار یعنی زمانی که اون ور دیوار رو اروم کرد - ریکان می شه پادشاه شمال و وینترفیل و برن هم می شه دست پادشاه که همون دنریس باشه :دی

نظریه راب استارک چیزه جالبیه !!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به سر دانکن : برن بیشتر از یه شوالیه می شه !!

من داستان رو این جوری تمومش می کنم :

دنریس پادشاهی تارگین رو می سازه - تو این وسط جان اسنو و برن ستارک و ریکان می مونند !!

جان می شه پادشاه اون ور دیوار یعنی زمانی که اون ور دیوار رو اروم کرد - ریکان می شه پادشاه شمال و وینترفیل و برن هم می شه دست پادشاه که همون دنریس باشه :دی

نظریه راب استارک چیزه جالبیه !!

خوب اگه پادشاهی متحده قرار باشه ساخته بشه، پادشاهی شمال هم که باید ادغام بشه با بقیه

یعنی جان سوگندش رو بشکنه؟! الان به دستور کورین هف‌هند اونجاس تا بفهمه چه خبره اونجا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من قبلا نظرم خیلی رو آریا بود.اما الان فکر میکنم جان یکی از اژدهاسواراست.

در مورد پادشاهی تارگرین ها باید بگم طبق پیشگویی اون اژدهاها تنها بچه هایی ان که دنی می تونه داشته باشه.بنابراین حتی اگه هفت پادشاهیم بدست بیاره آخرش باید اونو بدست کس دیگه ای بسپره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا از کجا میدونید و میدونیم که هرسه تا اژدها قراره سالم و زنده بمونن ( من از بابت دو خیانت دیگه ای که پیشگویی شده نگرانم ) یا حتما باید اژدها سوار داشته باشن ؟! کجا اومده که آژدها بدون اژدهاسوار نمیشه ! مگه داریم کتاب "اراگون پسر اژدها سوار" رو میخونیم ؟!:دی

من که فکر نمیکنم دنی علاقه ای به این داشته باشه که کس دیگه ای ( بخصوص که از خون اژدها و تارگرین نباشه ) روی اژدهاهاش سوار بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اژدها درسته قدرتمند و ترسناک هست ولی فکر نکنم عقل و شعور بالایی داشته باشه . واسه همین اگه در جنگ کنترلش نکرد ممکنه کشته بشه. به این خاطر باید یه نفر سوارش باشه تا توی تله گرفتار نشه .

از یه جنبه دیگه من وجود سوار رو الزامی می دونم . اگه اژدها رو بدون سوار فرستاد جنگ دیدی طرف مقابل خواست تسلیم بشه ، اون وقت کی می تونه به اژدها بفهمونه که بابا بسه دیگه لازم نیست دیگه آتیش بزنی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اژدها های داستان های دیگه معمولا هوش بالایی دارن. اینجا رو نمی دونم... کسی می دونه؟

از طرفی یکی از بچه ها اشاره کرد که دنی طبق پیشگویی نمی تونه فرزندی داشته باشه بنابراین باید آخرش پادشاهی رو به کس دیگه ای بسپاره مگه این که تارگارین دیگه ای باقی مونده باشه. واقعا تمام نسل تارگارین ها از بین رفتند جز دنی؟ برا همینه من احتمال میدم بازم تارگارین هست که نسلشون ادامه پیدا کنه و نظرم به جانه که اگه تارگارین باشه خیلی ماجرا جالب میشه. گرچه خودمم حسم اینه که زیاد به جان نمیاد سوار اژدها بشه! شایدم سوار اون سیاهه شد که رنگش به لباساش بیاد! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من یکی از افرادی که سوار اژدها حتما یکی از استارک هاست .

جان که توی شمال و پیش دیواره و از دنی خیلی دوره به نظرم خیلی بعیده که سوار اژدها بشه مگر اینکه مشخص بشه جان هم یه تارگرینه!

اگه پاهای برن توسط اژدها شفا پیدا کنه جذابیتش کم میشه.برن دوست داره که شوالیه بشه و جذابیت این موضوع به اینه که برن همینطوری که الان هست شوالیه بشه.

فقط می مونه آریا که به نظرم احتمال اینکه اریا سر از اون ور دریاها در بیاره و دنیو ببینه زیاده.

دنی هم به احتمال زیاد متوجه این موضوع که اریا یه استارکه نمیشه و شاید یکی از اژدها ها رو به اون بده.

نفر دومم میتونه هر کسی باشه من چیزی به ذهنم نمیرسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به احتمال زیاد جان یکی از اژدها سواراست!

چون اگه فرضیه هایی که در مورد هویت جان مطرح شده! (اینکه حرامزاده ند استارک نیست و فرزند خواهرش و ریگار است) خون اژدها سوارها هم تو وجودشه دیگه! البته کتاب 4 و 5 رو نخوندم هنوز! شاید نظرم عوض شد!

یادتونه تیریون به جان گفت آرزوی بچگیم این بود که اژدها سوار بشم؟

شاید جان اونو سوار اژدها خودش کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من برن چون وارگه پس یکی از اژدها ها رو کنترل میکنه و لزومی نداره شفا پیدا کنه و حتما سوارش بشه میتونه همون جور که با دایرولف ارتباط برقرار میکنه با اژدها ارتباط برقرار کنه اما سوال اینجاست برن با اون اژدها میاد به دنریس خدمت کنه یا علیه دنریس ازش استفاده میکنه؟فکر نکنم بیاد اژدها سوار دنریس بشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دوست دارم تیریون لنیستر_تارگرین باشه دنریس یکی از اژدها ها رو سوار شه و 2تای دیگه همراهش باشن یا اژدها سواری داشته باشن که هنوز وارد داستان نشده یا من نخوندم و نمی شناسم.

از اونجاییکه دوست داشتن من تو دل مارتین تاثیر نداره پیش بینیم اینه که یه استارک(برن یا آریا) رو می شونه رو یکی از اژدها ها!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال آخه چرا آریا باید اژدها سوار بشه؟هیچ شواهدی وجود داره که اون یه رگش تارگرین یا حتی بلک فایره؟به نظر من دلایل اژدها سوار بودن جان از همه بیشتره.و اما سومین اژدها راستش نظری ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از اونجایی که یانگ گریف احتمالا یک بلک فایره و خون اژدها داره، ممکنه سومین اژدها سوار بشه؟ یعنی آیا دنریس بعد از این که بفهمه طرف برادرزاده اش نیست و کلا قضیه خالی بندی بوده میتونه بهش اعتماد کنه؟

یه چیز دیگه، فعلا خطر یورون گریجوی و شیپورش هم هست. اگه ویکتاریون تو میرین به صدا در بیارتش احتمالا ریگال و ویسریون راه میفتن میرن پایک پیش یورون. اون وقت دنریس باید سوار بر دروگون با اژدهاهای خودش رو به رو میشه و یه dance of dragons دیگه... اون وقت دیگه اصلا نیازی به اژدهاسوار سوم هم نیست! شایدم یورون فقط یکیشون رو بتونه مال خودش کنه و دنریس اون یکی رو بده به جان تا پیش بینی های شما هم درست از آب دربیاد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من تا اخرین فصل ترجمه شده که خوندم فکر میکنم که از اونجایی که احتمال 90% جان اسنو پسر لیانا و پادشاه تارگرین بوده پس جان یه تارگرینه...حالا 3تا اژدها هستن پس 3تا سوار میخوان..

یکیش که قطعا دنریسه..یکی دیگشم احتمالا جان باشه..یکی دیگه میمونه که احتمالا یه تارگرین دیگه شاید زنده باشه اگه هم نباشه پس شاید دنریس ازدواج کنه و شوهرش بشه سوار اژدها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
یه سوال آخه چرا آریا باید اژدها سوار بشه؟هیچ شواهدی وجود داره که اون یه رگش تارگرین یا حتی بلک فایره؟به نظر من دلایل اژدها سوار بودن جان از همه بیشتره.و اما سومین اژدها راستش نظری ندارم.

اریا بشه اژدها سوار؟؟؟؟؟؟؟؟

احتمالش یه چیزی در حد صفره..اخه اریا استارکه..قطعا یه نقش مهمی تو کتاب داره..به هر حال الان اون و برن و ریکان اخرین بازمونده های استارک ها هستن..جان هم از یه طرف استارکه و از طرف دیگه احتمالا تارگرین..پس از همه اینا میشه نتیجه گرفت که اریا نمیتونه اژدها سوار بشه اما به احتمال زیاد جان هستش.

ولی اینا همش حدسه و منم تا نصف جلد 3رو بیشتر نخوندم.باید ببینیم چی پیش میاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری