رفتن به مطلب
S.i.S

ترجمه فصل پنجم سریال

Recommended Posts

سلام اگر یادتون باشه سال گذشته پیشنهادی دادم در خصوص اینکه فصل چهار رو ترجمه کنیم ولی اینقدر تعداد گروه های ترجمه در این پروژه زیاد بود بنده پشیمون شدم و گفتم بهتر هست ما ترجمه نکنیم زیر اسم های گروه ها و مترجم های بزرگ گم میشه کار

ولی امسال یک مقدار وضعیت فرق کرده، اول از همه بنده یک صحبت کوتاه با مدیریت سایت تی وی ورلد داشتم، این گروه که هر فصل زیرنویس برای اینکار میدن امسال هم قصد دارن برای فصل پنجم هم زیرنویس بدن، برای همین پیشنهاد دادم این تیم با یک تیم از سمت سایت ما یک همکاری برای ترجمه فصل پنجم انجام بده اینطوری هم زیرنویس و سایت ما بیشتر دیده میشه و هم کمک میکنیم یک زیرنویس کاملا اصولی و با قاعده کتاب ارائه بشه، این دوستان قرار شد به من خبرش بدن ولی باید قبل از خبر دادنشون ما وضعیت خودمون رو مشخص کنیم که آیا مترجمی از تو سایت حاضر هست بیاد در ترجمه این فصل کمک کنه ؟

در کل میگم یک مترجم شش دنگ و که زمان پخش زیرنویس تو نت حاضر باشه و سریع زیرنویس رو ترجمه کنه نیاز داریم اگر دو نفر باشین که عالی میشه سرعت تون هم بالا میره پس دوستانی که علاقه دارن کمک کنن همینجا بگن یا بهم پ.خ بزنن فقط خواهشا تو این هفته خبرش بدید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب من فک می کنم بتونم کمک کنم. فقط لازم بدونم فصل جدید از کی شروع میشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تالیسا » چهارشنبه اسفند 13, 93 6:27 pm[/url]"]خوب من فک می کنم بتونم کمک کنم. فقط لازم بدونم فصل جدید از کی شروع میشه؟

24 فروردین اولین اپیزود سریال تو نت پخش میشه که میشه هر هفته دوشنبه زیرنویس بین ساعت 8 تا 10 منتشر میشه از اینجا به بعد ترجمه شروع میشه پیشنهاد ما این هست تا قبل از ساعت 12 کار تموم بشه یعنی نهایتا 2 ساعت وقت بگیره ترجمه کار.ترجمه هم نصف میشه نصف ما انجام میدیم نصف هم گروه تی وی ورلد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
S.i.S » چهارشنبه اسفند 13, 93 6:39 pm[/url]"]
تالیسا » چهارشنبه اسفند 13, 93 6:27 pm[/url]"]خوب من فک می کنم بتونم کمک کنم. فقط لازم بدونم فصل جدید از کی شروع میشه؟

24 فروردین اولین اپیزود سریال تو نت پخش میشه که میشه هر هفته دوشنبه زیرنویس بین ساعت 8 تا 10 منتشر میشه از اینجا به بعد ترجمه شروع میشه پیشنهاد ما این هست تا قبل از ساعت 12 کار تموم بشه یعنی نهایتا 2 ساعت وقت بگیره ترجمه کار.ترجمه هم نصف میشه نصف ما انجام میدیم نصف هم گروه تی وی ورلد

خوبه، اگه یکی دیگه م باشه من هستم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فکر کنم از بچه های تی ورلد یک نفر باشه از بچه های اینجا هم فکر کنم دو نفر باشن شما که قطعی شدی یکی هم هست فعلا داریم باهاش بحث میکنیم.

به در میگم دیوار بشنوه، دوست عزیز نری کار ما رو تقلید کنی بعد براش کوپن بذاری.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا این که برای فصل پنج یه زیرنویس اصولی و درست بیاد خیلی خوبه... منتظریم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری