رفتن به مطلب
Jon Snow

بحث اپیزودیک قسمت دوم The House of Black and White

به اپیزود دوم فصل پنجم چه نمره ای میدهید  

21 رای

1. 1. به اپیزود دوم فصل پنجم چه نمره ای میدهید

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      2
    • 7
      8
    • 8
      8
    • 9
      0
    • 10
      3

Recommended Posts

داستان دوباره داره راه می‌افته!

اسم این قسمت به بخش آریا مربوط می‌شد ولی خیلی کم ازش نشون داد. من توقع داشتم داخل خانه‌ی سیاه و سفید رو هم ببینم. بازگشت بازیگر جیکن هگار هم خیلی خوب بود. خوشم میاد ازش

بخش کینگزلندینگ جذابیتی برام نداشت. سرسی روز به روز داره نفرت انگیزتر میشه! فقط نکته‌ی خوب این بخش حرف‌های کوان به ملکه‌ی مادر ِملعون بود.

به سلامتی جان اسنوی عزیز هم لرد فرمانده شد. نمی‌دونم من چون طرفدار جان اسنوام این احساس رو داشتم یا کلاً این طوری بود ولی اون جایی که استنیس پیشنهاد میده جان رو شرعی کنه، صحنه‌ای که چشم‌های جان رو نشون میده رو خیلی دوست داشتم. همه‌ی احساساتم تراوش شد.

در مورد سانسا هم همچنان « » هستم.

در مورد بقیه‌ی بخش‌ها هم فعلاً نظر خاصی ندارم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اتفاقا بازگشت جکن هگار خیلی هم بد بود.به نظرم به هیچ وجه جایگزین مناسبی برای کاراکتر کتاب نیست.به نظرم همون مردی که اول در رو برای آریا باز کرد مناسبتر بود.میسی ویلیامز به نظرم بازیش توی فصلها پیش که بچه تر بود بهتر بود.الان بازیش یجوری شده و بجای نقش دختر جنگجو شاید نقش یه لیدی بهش بیشتر میاد.لیست آریا چجوری انقدر کم شده؟تایوین مگه تو لیستش نبود چجوری فهمید مرده که از تو لیست دراوردتش؟

قسمت نگهبانان هم بد نبود.مخصوصا قسمتی که استاد امون رایشو انداخت خیلی خوب بود.

من متوجه نشدم اون گردنبند رو واقعا از دورن فرستادن؟یا سرسی برای بازی دادن جیمی گردنبند رو نشون داد؟

خدا کنه داستان تیریون رو زودتر پیش ببرن اصلا از این وضعیتش خوشم نمیاد و به نظرم خیلی خسته کننده شده.

برین با اینکه کلا داستانشو عوض کردن ولی فکر کنم نقش پررنگی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جیکن هیگار که از فصل دوم منتظرش بودیم بالاخره اومد و واقعا از این شکل ورود آریا به خانه سیاه و سفید به خصوص با حضور جیکن هیگار لذت بردم. یه احساسی بهم میگه داستان آریا به زودی میشه یکی از خفن ترین داستان های سریال....

حقیقتش اینه که برای من این که لرد جان استارک لرد وینترفل باشه حکم فوق العاده رو داشت و این که فرمانده نگهبانان شب بشه حکم خوب... اما خب بازم خداروشکر!!!

واقعا این نشون دادن تضاد و نیاز رو در داستان تیریون و دنریس دوست دارم. دنریس به شدت نیاز به مشاوره داره و این داره زار میزنه.... از طرفی تیریون هم باید از این وضعیت در بیاد ولی نیاز دنریس رو ببین و یه لنیستر مست که توی راهه:D

یک سری جلوه تازه و بسیار زیبا که تا حالا ندیده بودیم رو در این قسمت دیدیم هم براووس و هم دورن و دوران مارتل و دختر سرسی و ... و ....

رسما هر ثانیه و دقیقه که میگذره از داستان برین و خدمتکارش!!! بیشتر بدم میاد... خیلی چرت و مفته....

سانسا استارک... نمی دونم! یا داستانی بسیار آشغال در پیش داره یا داستانی عالی... قطعا بینابین نخواهد بود...

از یه چیزم خوشحالم اونم اینه که احساس می کنم هر چه قدر سریال جلوتر میره استفاده از صحنه های جن*سی داره کمتر میشه و این خیلی خوبه!

در کل هم از این اپیزود راضی بودم و نمرم بهش 9 هست ولی از قسمت بعد انتظار بیشتری دارم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Queen nymeria » دوشنبه فروردین 31, 94 4:49 pm[/url]"]

برین با اینکه کلا داستانشو عوض کردن ولی فکر کنم نقش پررنگی داشته باشه.

اگه اخر نزد استنیس رو نکشت

یه نکته که واقعا خون من رو به جوش میاره ( ) اینه که از همه کارکتر ها یه بخش نشون میده،از دنریس یه بار اول های اپیسود نشون میده یه بارم اخرا

تو تریلر قبل شروع فصل هم این قضیه کاملا مشهود بود.

به نظرم که این قضیه تضعیف استنیس و محبوب کردن دنریس همش بخاطر اینه که خالق های سریال که اخر ماجرا رو میدونن،از الان دارن مقدمه چینی میکنن که مثلا این دختره لایق تاج و تخته

پ.ن : sam the slayer

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر میکنم(اسپویل مرد افکن از کتاب 5)

برین یه تنه قراره خط داستانی منس و spearwifes و آشا گریجوی رو پیش ببره.شاید ریک و سانسا رو نجات بده و بعد مثل آشا زندانی استنیس بشه واقعا اگر همچین اتفاقی بیفته برخورد برین و استنیس دیدنی خواهد بود.برای همین فکر میکنم نقش پررنگی داشته باشه.

راستی تغییر رفتار 180 درجه ای الاریا مع..شوقه ی ابرین نسبت به کتاب هم زیاد جالب نیست.

این کاری که دنریس تو سریال با اون برده ی سابق بخاطر کشتن یه محکوم قبل از محاکمه کرد منو یاد کاری که راب با لرد کاراستارک بعد از کشتن یکی از بچه های لنیستر کرد میندازه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1- خب اول بگم داستان آریا دیگه واسه من جذاب نیست. حس میکنم این فصل خیلی بخش آریا خسته کننده باشه واسم

2- از اون سرسی بعید نیست که داستان گردنبند رو از خودش دراورده باشه تا جیمی بدبخت رو بفرسته دورن. اما این بخش واسم جذابه. دوست دارم زودتر بکش بکشای دورن رو ببینم.

3- آخه چرا جان آخه چرا چرا؟؟؟ من جان استارک میخوام. دوست دارم این سوگند لعنتی رو بکنم تو حلق جان. جان لرد وینترفل رو بیشترتر دوست داشتم تا جان فرمانده اون خراب شده

دلم میخواد جان شمشیرش رو بچرخونه جلو لشگر شمال بزنه همه رو لت و پار کنه

4- برین بیچارم آخرش میره میشه محافظ سانسا خنگ و خودش رو به کشتن میده به خاطرش.

5- دنریس هم که همون کار احمقانه استارکها رو میکنه که زدن خودشون رو ترکوندن با بیفکری.

6- دوست دارم زودتر تیریون بره بشه مشاور اعظم دنریس. البته اصالا از دنریس خوشم نمیاد. چون میخوام تیریون یه نقش مهم داشته باشه واسه اون میگم.

درکل فقط بخش جان اسنو خوب بود این قسمت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا اسم تاپیک مشکل داره

بحث اپیزودیک قسمت دو اشتباهه

مثلا بحث اپیزود دو

یا بحث قسمت دوم

اپیزودیک ینی چی اصن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه مسئله ای که کاملا به چشم میاد اینه که ریتم این دو قسمت خیلی تند بود با این سرعت که اینا پیش میرن احتمال زیاد یه اسپویل هایی از کتاب شش هم باید باشه در این فصل

سکانس مربوط به دوران مارتل اصلا اون جذابیت کتاب رو نداشت

جان اسنوی عزیز هم که فرمانده شد داستان برین که خیلی مسخره هستش

کاراکتری که در کتاب با اریا رو به رو شد خیلی از جیکن هاگار بهتر بود

با توجه به رو به رو شدن جیکن هاگار و اریا میشه نتیجه گرفت که کل اتفاقای سیتادل رو حذف کردن باز هم یه حذف ناجور دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بهترین اتفاق این قسمت فرمانده شدن جان عزیزم بود...

واقعا صحنه دفاع سمول تارلی از جان و همین طور چیزایی که اون سر آلیستر بدجنس گفت و رای گیری و رای استاد امون و در اخر نگاه شاد اون پسربچه که معشوقه جان رو کشته بود همه اش قشنگ بود.

از رابطه سرسی و جیمی متنفرم. اصلا از این ضعف جیمی نسبت به سرسی خوشم نمیاد. یعنی که چی اصلا... سرسی روزه به روز داره چندش اور تر میشه.

کلا زیاد اریا را دوست نداشتم از اول و این حس هنوزم هست. جیکن هاگار و شخصیتش برام خیلی خاصه و دوست دارم بدونم اصلا هیچکس یعنی چی؟؟؟؟؟( با توجه به اینکه من تازه دارم کتاب دوم را می خونم)

و اما عشق عزیزم تیریون...

حتی مست بودن همیشگیش تو این بخش از داستان هم قشنگه. همه دیالوگ هاش قشنگند. واقعا عالیه این بشر... بی صبراااااااااانه منتظرم با دنریس روبرو بشه و منتظرم تا دیالوگ های اون زمانش را از بر کنم...

دنریس هم تو لحظه آخر یک آن حس کردم الانه که دلش بسوزه و تحت تاثیر التماس های مردم عادی رحم کنه ولی نکرد و خودشو قوی نگه داشت... صحنه ای که در یک نمای دور نصف شهر برده و عامی بودن و التماس می کردن و نصف دیگش سران قبایل و چشم به انتظار رای ملکه و دنریس سرگردون اون وسط صحنه قشنگی بود...

کاش استنیس ملیساندرا را نداشت اون وقت عاشقش می شدم ولی الان نمی چسبه بهم...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چقدر قسمت های مربوط به دنریس ترحم انگیز شده خیلی دلم براش سوخت البته همه این بحران های دنریس زمینه چینی واسه ورود تیریونه می دونمممممم

اصلا کل هیجان سریال به دنریس و اژدها شان

قسمت اریا هم قشنگ بود البته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این اپیزود رو چند روز پیش دیدم و خیلی به نظرم جالب نبود.

خوب دیدن دوران جالب بود فکر کنم برای همه و من که به شخصه از بازیگرش خوشم میاد.

بخش استنیس و جان هم که خوب برای کسایی که کتاب رو نخوندن احتمالا جالب بوده. فقط یه نکته :

تا اون جایی که یادمه مورمونت ها از استنیس حمایت کردن. حالا نمی دونم از همون اولین باری که استنیس نامه زد بهشون بود یا مال بعد جنگ دیپ وود موت بود.

بخش شورای کوچک هم جالب بود مخصوصا حال گیری کوان از سرسی.

بدترین بخش اپیزود هم مثل همیشه بخش دنریس بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » پنج شنبه اردیبهشت 3, 94 8:41 pm[/url]"]این اپیزود رو چند روز پیش

تا اون جایی که یادمه مورمونت ها از استنیس حمایت کردن. حالا نمی دونم از همون اولین باری که استنیس نامه زد بهشون بود یا مال بعد جنگ دیپ وود موت بود.

هیچ کدوم از مورمونت ها از استنیس حمایت نکردن !! دیگه همه میدونن دختر بزرگ مگی مورمونت، دیسی مورمونت محافظ شخصی خود راب بود که تو عروسی سرخ مرد یا خود همون مگی مورمونت که جز فرمانده های مورد اطمنیان راب بود، قبل از عروسی سرخ فرستادش که بره نک تا برای حمله موت کیلین رو رهبری کنه، از همه اینها گذشته این نامه دقیقا چیزی هست که لیانا برای استنیس میفرسته :دی

اینکه بحث نمیکنم دلیل به بی علاقگی نیست، این روزها خیلی سرم شلوغ فقط برسم نکات بنویسم هنر کردم، یه مقدار سرم خلوت بشه میام اینجا :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بالاخره فرصت شد دوباره این اپیزود رو با کیفیت مناسب ببینم.

مواجهه برین و سانسا اصلا خوب نبود. نمیدونم چرا انقدر دوست دارن همه رو به هم برسونن!

صحبتهای سرسی و جیمی خوب بود. فاصله گرفتن این دوتا رو خیلی خوب نشون دادن.

حذف آریانه اصلا خوب نیست. دوران با اینکه بازیگرش خوب بود اما دوست داشتم پیرتر باشه. یه آدم جوون رو نشوندن رو صندلی چرخ دار و الاریا هم بهش میگه به زودی میمیری!

بخش دنریس هم خوب بود. اینم جوابی بود به دوستانی که میگفتن به حرف مشاورینش گوش نمیده!

صحبت های کوان و سرسی هم عالی بود. بسی لذت بردم! :دی

قسمت های دیوار خیلی خوب بود! استنیس پیشنهاد شکستن سوگند و لرد وینترفل شدن رو داد اما جان به سوگندش وفادار موند. رای گیری خوب بود اما ای کاش مثل کتاب چندین روز طول میکشید. دوست داشتم عصبانیت استنیس رو ببینم! :دی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری