رفتن به مطلب
North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود پنجم kill the boy

به اپیزود پنجم فصل پنجم چه نمره ای میدهید؟  

28 رای

1. 1. به اپیزود پنجم فصل پنجم چه نمره ای میدهید؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      1
    • 6
      4
    • 7
      5
    • 8
      2
    • 9
      10
    • 10
      6

Recommended Posts

ارسال شده در (ویرایش شده)

Kill The Boy And Let Man Be Born

بهترین دیالوگ (تصحیح شد)

قسمت پنجم

ttl_mv5bmtg4mzu0mdu0nv5bml5banbnxkftztgwmzcymjq2nte_._v1_sx1303_sy591_.jpg

دنی و اژدهایانش

سانسا تیان رو دید

والدا حامله ست(رمزی کپ کرده بود)

استنیس هم که بالاخره حرکت کرد

میساندی و گری ورم

مردان سنگی

جورا

خداروشکر قسمت به قسمت داره بهتر میشه

از امتیازا هم مشخصه

قسمت اول 8.5 بود

دوم 8.6

سوم 8.7

چهارم 9.0

و این قسمت:(البته امتیاز این قسمت قابل تغییر چون هنوز همه نگاش نکردن و رای ها کامل نیس اما مطمئن هستم پایین تر نمیاد)

امتیاز این قسمت در آی ام دی بی

4e9z_capture.png

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این پست رو گفتم اینجا هم بزارم تا بقیه هم ببینن

سلام

برنامه series guide یه برنامه ایه که من رو گوشیم دارم مخصوص سریال خیلی عالیه

بگذریم حرفم در مورد برنامه نیس

داشتم اطلاعات قسمتهای بعدی سریال رو میدیدم که دیدم خلاصه داستان ها رو هم گذاشته

توی آی ام دی بی فقط قسمت بعدی (5) رو گذاشته اما این تا 8 گذاشته

(دقت داشته باشین که خودم ترجمه کردمشون اگه خوب نبود ببخشید پیشاپیش)

قسمت بعدی قسمت پنجم kill the boy :

3umd_5.png

دنی یک تصمیم سخت در میرین میگیرد. جان یک متحد غیر منتظره را استخدام میکند. برین در جستجوی سانسا. تیان همچنان در کنترل رمسی.

قسمت 6 Unbowed,unbent,unbroken :

ldt_6.png

آریا تمرین میکند. جوراه و تیریان (اینو خوب نفهمیدم که به خلیج برده داران رسیدند یا که مثلا از دست برده داران فرار میکنند). تریستان و میرسلا نقشه میکشند. جیمی و بران به مقصد میرسند. مارهای شنزار حمله میکنند.

قسمت 7 the gift :

t01g_7.png

جان برای جنگ آماده میشود. سانسا در تلاش برای صحبت کردن با تیان. برین منتظر نشانه ای از سانسا. استنیس سمج باقی میماند. جیمی تلاش میکند با خانواده ارتباط مجدد برقرار کند.

قسمت 8 hardhome :

mfe_8.png

آریا در تمرین هایش پیشرفت میکند. سانسا با یک دوست قدیمی مواجه میشود. سرسی تقلا میکند. جان سفر میکند.

بازهم بابت ترجمه اگه بده عذر میخوام.

ضمن اینکه قسمت 9 اسمش dance of dragons

توجه کنین که رقصِ اژدهایان

رقص با اژدهایان نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به خاطر پست های متوالی معذرت میخوام

یه چیزی هست که میخواستم بگم چند وقته اما هی یادم میرفت

الان بهترین فرصته چون همه میبینن و نظر میدن(امیدوارم)

همه میدونن که قسمت های 9 هر فصل شوکه کننده بوده

اما یجورایی تقسیم بندیه

یعنی فصل یک کشتن یک ادم مهم

فصل دو جنگ

فصل سه کشتن یک ادم مهم

فصل چهار جنگ

به نظرتون این فصل کشتن یه ادم مهم رو توی قسمت نه داریم؟یا جنگ؟

یا اصلا یه چیز متفاوت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش جان اسنو قشنگ بود ولی یکم تند روایت شد.........

مکالمه استنیس و سموئل تارلی جالب بود یه زمینه چینی برای رفتن سم به سیتادل و نقشه استنیس برای آبسیدین ......

جورا یکیم هالیوودی شد ....... ولی مکلمشون با حال بود .......

برای سانسا نگرانم ..... رمزی یکم مث جافریه .....

جریان شمع نشون میده که سانسا فرار میکنه ......

استنیس بد جور دل به دریا زده .......

با توجه به قضیه آبسیدین و استنیس ..... استنیس زنده می مونه ......

فک کنم تیم سریال داره یه سری شخصیت هارو حذف میکنه ..... اونایی که برای دو فصل آینده بی استفاده میشن.......

فقط کاش تکلیف وینترفل تو این فصل معلوم شه ......

GOT505_103114_HS__DSC44141.thumb.jpg.10b7e2289ef05b4ba7627cd047da9100.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آخه چرا؟؟؟ باریستان رو میکشن و گری ورم رو زنده نگه میدارن؟؟؟

بخش دنریس رو کلا نابود کردن! کی دنریس مردم رو به خورد اژدها میداد؟؟؟؟؟؟؟

دنریس خودش رفت به هیزدار پیشنهاد ازدواج داد؟؟!!! اینو کجای دلم بذارم؟؟!!

بخش دیوار خوب بود.

یعنی تیان به سانسا میگه که برادرهاش رو نکشته؟

اما قشنگ ترین قسمت والریا بود و مردان سنگی! همش میترسیدم مردان سنگی رو حذف کنن.

والریا چقدر قشنگ در اومده بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حیف باریستان سلمی عزیز

رابطه بین میساندی و گری ورم واقعا مسخره و به شدت غیر منطقی و عجیب غریبه

این رمزی اسنو خوب بلده شو راه بندازه و دلقک بازی کنه

در رابطه با سانسا من حدسم اینه که به احتمال زیاد همراه برین و پادریک فرار میکنه میره پیش استنیس جورا مورمونت هم با توجه به گری اسکیل دیگه کارش ساخته اس فقط خدا کنه تیریون نمیره

@جورامون

اتفاقا از نظر من اصلا والریا جالب نبود انتظار داشتم خیلی باشکوه تر باشه

@north wolf

من دوست دارم یه چیز جدیدو شوکه کننده در مورد ادر ها نشون بدن خیلی وقته خبری ازشون نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت خوبی بود. در واقع بهترین قسمت تا این جا. خوبیش به این بود که بیشترین روایت هاش مربوط به شمال بود.

جان دوباره داره میره اون طرف دیوار. دوست دارم ببینم عکس العمل وحشی ها چیه. احتمالاً اون جا باید یه چشمه‌ای از وجود آدرها و وایت‌ها هم نشون بده. خیلی هیجان انگیزه بخش اصلی داستان همون‌ها هستن.

سانسا می‌خواد شورش راه بندازه یا فرار کنه؟ The North Remembers!

لحظه‌ای که تیریون دروگون رو دید خیلی جالب بود. این طوری که به نظر می رسه فکر کنم دروگون یه سرم به وستروس بزنه

در مورد بیماری گری اسکیل تا چه حد باید پیشرفت کنه تا از طریق لمس کردن منتقل بشه؟ اصلا پروسه‌ی تبدیل شدن به یه مرد سنگی چه مدته؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت جالبی بود

جان اسنو با رفتنش به اونور دیوار خطرات زیادی رو به جان خرید

از مکالمه ایمون با سمول خوشم اومد نکته ای داشت ورود جان بلافاصله یعد از اون صحبت ها در. مورد. خاندان تارگریان این تارگریان بودن جان رو در ذهنم تداعی کرد

موسیقی متن خیلی عالی تو این قسمت جریان داشت

سوالایی که در ذهنم ایجاد شده به این ترتیبه

ایا جان از اون سفر. به سلامت برمیگرده یا سرنوشت شومی در. انتظارشه؟

استنیس کی به وینترفل میرسه اگه حین عروسی سانسا برسه که یه ردودینگ دیگه رو. شاهدیم

رمزی و روس بولتون چطور. قرار. بمیرن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب قضیه جان که تو تاپیک قبلی گفتم منتفی شد و انگار تصمیم گرفتن تقریبا مثل کتاب پیش برن، سمول هم میره اولد تاون چون هم ایمون یه تیکه اومد که قراره بمیره هم قضیه آبسیدیون پیش اومد هم خود سمول گفت میخواسته میستر بشه. استنیس هم حرکت کرد، قسمت استنیس خوب بود اینبار هم، ولی میلساندر و زن و بچش رو هم با خودش برد. وقتی میلساندر باهاشه نمیدونم قضیه جان چی میشه پس؟

ولی شانس استنیس مقابل بولتون ها بیشتر میشه!

منس هم انگار مرد جدی جدی...

سانسا معلوم نبود از تیان متنفره یا دلش براش میسوزه! ولی تیان مطمئنا به سانسا میگه قضیه برن و ریکان رو...

تو کتاب تیان به جین پول کمک میکنه از دست رمزی فرار کنه اینجا احتمالا سانسا رو فراری میده و چون خیلی تغییرات دارن میدن تو سریال من احتمال میدم تیان حین فراری دادن سانسا به شهادت میرسه

تو سریال رمزی خیلی با ریک مهربون برخورد میکنه، ریک باید موهاش سفید شده باشه زیر شکنجه های رمزی تو سریال وضعش خیلی بهتره.

ولی مطمئنم رمزی یه بلایی سر زن روس بولتون میاره!

دوباره آریا نداشت

دنریس رو نابود کردن مثل چنگیز خان آدم میکشه، بنده خدا شاید بیگناه بود داد اژدها خوردش! بعد رفت غیر مستقیم به هیزدار گفت بیا منو بگیر تو کتاب هیزدار و بقیه خودشونو پاره کردن تا دنریس قبول کرد. هرچی جان داره بهتر میشه دنریس داره سقوط میکنه.

The Power of Boner Strong In This One Is

بخش تیریون و مورمانت عالی بود، ولی چرا رفتن والریا؟! مگه نمیگن هرکی رفته اونجا حتی اگه از دور ویرانه ها رو هم دیده باشه دیگه بر نگشته؟بعد اینها با یه قایق رفتن اونجا و برگشتن! حتی اگه اشتباه نکرده باشم یکی از لنیسترها با کشتی میره والریا و دیگه برنمیگرده و تنها شمشیر والریایی لنیسترها هم با اون از دست میره، برای همینم بود که تایوین در به در دنبال شمشیر والریایی برای خاندانش میگشت چون خاندان های کوچیکتر داشتن ولی نسلها بود که لنیسترها محروم بودن ازش.

نمیدونم چرا ولی والریا رو دیدم یاد آمون هن افتادم (همونجا که تو قسمت اول ارباب حلقه ها بورومیر کشته میشه)

قضیه مردان سنگی هم خوب بود نشون دادن، با اینکه هنوز عصبانیم که گریف و رفقا رو حذف کردن ولی با مورمانت هم خوب پیش رفت حالا هم که میخوان مورمانت رو بکشن! شده مثل قضیه واکینگ دد و رزیدنت اویل یه زامبی یکی رو گاز میگیره بعد اون به بقیه نمیگه! جورا آلوده شده جالب اینه که بازیگر جورا مورمنت تو سری فیلم های رزیدنت اویل هم آلوده شد.

خیلی خوب میشد اگه به چاقو میداد به تیریون که انگشتای پاش رو سوراخ سوراخ بکنه!

بهترین قسمت این اپیزود هم اونجا بود که تیریون بلاخره دروگون رو دید، چون از بچگی آرزوش این بوده که یه اژدها ببینه حتی تو تولدش به عموش میگه براش یه اژدها کادو بگیره! قیافه ی تیریون خیلی خوب بود تو اون لحظه.

North Wolf » دوشنبه اردیبهشت 21, 94 10:22 am[/url]"]

قسمت 6 Unbowed,unbent,unbroken :

ldt_6.png

آریا تمرین میکند. جوراه و تیریان (اینو خوب نفهمیدم که به خلیج برده داران رسیدند یا که مثلا از دست برده داران فرار میکنند). تریستان و میرسلا نقشه میکشند. جیمی و بران به مقصد میرسند. مارهای شنزار حمله میکنند.

نوشته run into یعنی جورا و تیریون به صورت اتفاقی با برده دارها مواجه میشن که با توجه به باز شدن گودال مبارزه و عکسهای منتشر شده از سریال جورا رو میندازن تو گود بجنگه تیریون رو نمیدونم چه بلایی سرش میاد که اونجوری میشه (همون عکس منتشر شده)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اولین نظرم توی سایت عالی وستروس بعد از یکسال

بریم سر نظر

اصلا از اول سریال خوشم نیومدش

سر باریستان مرد

فکر کنم بازیگرش مشکل داشت خواستن جمعش کنن بره

گری ورم و میساندی

دنریسم هیچی نگیم بهتره

جان هم داره ریسک بزرگی میکنه ولی گوست رو ندیدیم اخر

استنیس هم بالاخره راه افتاد ببینیم میتونه به هدفش برسه یا نه من امیدوارم

سم قاتل هم انگار داره مهیا میشه بره سیتادل

اسپویلر کردم بعضیا ولی رعایت نمیکنن

ملیساندر داره سیاه میشه

برین از تارث

سانسا مثل اینکه قراره سلاخی بشه بعدا من که ترسیدم

دلم برای تیون گریجوی سوخت ولی نه زیاد حقشم بود این بلا سرش بیاد ولی تا این حد زیاده روی شد فقط به سانسا بگه من برادراتو نکشتم ولی فکر نکنم سانسا باور کنه ولی تیون هم محاله بهش چیزی بگه مگه اینکه اتفاقی بیفته

راستی من یکمم از کتاب ویکی یه چیزایی در مورد تحریف سریال میدونم نظر من اینه که تا الان قبل مرگ باریستان چیزی نبود که بشه هیاهو راه انداخت ولی مرگش واقعا سوال بزرگی بود دلیلشم بالا گفتم شاید همون باشه

سریال تا یک ربع اخر اصلا جالب نبود بنظر من تنها چیزی که خوب بود اخرش

اوه مای گاد

هیچوقت موقع سریال تا این حد هیجان زده نشدم خیلی باحال بود

اول که دروگون رد شد از بالا واقعا مخوف بود

بعدشم تیریون اومد یه جمله ادبی بگه در موردش

تالاپ یه صدایی اومد...

مردان سنگی

واقعا خوب گریم کرده بودن

بعدشم سر جورا نمیدونم چرا با پارو افتاد به جون اینا خب نفهم شمشیرت به چه درد میخوره وردار اونو

تیریون هم از اینور قایق به اونور خوب سکته کردن

سر جورا اخرش گرفت چرا؟

دوست نداشتم یه بلایی سرش بیاد

فقط بگم این جورا سریال با کتاب فرق میکنه من با سریالش بیشتر حال میکنم

دوست ندارم مرد سنگی بشه از شکل بیفته

نگاه اخر سر جورا توی اون غروب والریا واقعا غم انگیز بود سرزمین نفرین شدس

کلا یک سال نتونستم تو این سایت نظر بدم الان عقده یک سالمو ریختم تو این نظر

اخیش راحت شدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه چیز دیگه یادم رفت بگم

اون جایی که برین مونده بود کجا بود؟

بعدشم یه یارویی میاد تو اتاق من نمیدونم چرا یاد هاولند رید افتادم

هرچند نیست

شما چی؟ ؟ ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
North Wolf » دوشنبه اردیبهشت 21, 94 11:24 am[/url]"]به خاطر پست های متوالی

همه میدونن که قسمت های 9 هر فصل شوکه کننده بوده

اما یجورایی تقسیم بندیه

یعنی فصل یک کشتن یک ادم مهم

فصل دو جنگ

فصل سه کشتن یک ادم مهم

فصل چهار جنگ

به نظرتون این فصل کشتن یه ادم مهم رو توی قسمت نه داریم؟یا جنگ؟

یا اصلا یه چیز متفاوت؟

احتمالا نبرد شمال باشه.

پ.ن : چرا تو سریال هی میگن ارتش استنیس بزرگ تره؟!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
HALF MAN » دوشنبه اردیبهشت 21, 94 9:40 pm[/url]"]یه چیز دیگه یادم رفت بگم

اون جایی که برین مونده بود کجا بود؟

بعدشم یه یارویی میاد تو اتاق من نمیدونم چرا یاد هاولند رید افتادم

هرچند نیست

شما چی؟ ؟ ؟

من هر چی می خوام بی خیال این تئوری بشم ولی انگار کم کم این تئوری داره از حالت احتمال به حقیقت نزدیک میشه. آخرین سند این ادعا همین قضیه لو رفتن ایده کلی مارتین تو بیست سال پیش درباره رمان بود. که هم قضیه کتاب پنجم رو منتفی می کنه و هم داره میگه جان اونی که بود نیست. حتی اگه خیلی نکته سنج باشیم. سکانس صحبت استاد ایمون که میگه دنریس یه تارگرین تنها و بدون خانواده هست و بعد جان می رسه هم می تونه یه نشونه خوب باشه

ولی یه سوالی برام پیش میاد اگه قرار تئوری R+L=J حقیقت داشته باشه. چه طور قراره که افشا بشه؟ جان که هیچ نشانه ظاهری خاصی نداره. این که خودش حالا یه جوری بفهمه هم هندی بازی میشه. تو کتاب به غیر از خود ادارد، هاولند رید و احتمالا آشارا دین از ماجرا با خبر بودن. از این سه نفر ادارد که مرده، آشارا دین هم مرده. فقط یه هالند رید می مونه. که اتفاقا تو سریال ازش اسم برده شد. سریال هم که کم کم رو به پایان داره حرکت می کنه پس باید بزودی یه نشونه ای بیاد که این نظریه کاملا رد بشه یا تایید.

حالا بگذریم، من این رابطه گری ورم با میساندی و این حجم توجه روی گیلی رو درک نمی کنم!

توجه کردید سانسا چه پدر سوخته ای شده، تا اسم پسر جدید روس بولتون اومد سریع به رمزی نگاه کرد. خوشم میاد داره نشون میده احمق نیست!

اسپویل کتاب پنجم و سریال

جان یه مصاحبه کرد قبل از شروع فصل، قضیه خنجر خوردن تو این فصل نیست. من نمی دونم به دلم افتاده همین پسر بچه که بین نگهبانا هست به جان خنجر می زنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیگه جدا قطعی شده این قضیه که میخوان جنون تارگرینی رو در دنریس به وجود بیارن !! اگر این بشر تا اخر سریال زنده بمونه عملا مطمئن باشید دیونه شدن دنریس رو هم به شکل برادر و پدرش خواهیم دید.

و خدا رو شکر هر چقدر استنیس در چهار فصل بد بود اینجا داره عالی ظاهر میشه همون کاری که با اوبرین تو فصل قبل شد دارن رو استنیس پیاده میکنن، اونم با همون سبک دیالوگ ها و بازی ها.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

میگم بچه ها اونجا که بیلیش و سانسا داشتن درمورد لیانا صحبت می کردن سانسا تعرف معمول رو گفت ولی بیلیش سکوت کرد .......

ممکنه بیلیش حقیقت رو درمورد لیانا و ریگار بدونه و اونم فک کرده باشه جان اسنو پسر L+R=J

و تصمیم داره کاری کنه که سانسا با حالی زار به جان برسه و جان از کوره در بره ........

بیلیش نمی خاد شاه بشه ..... اون تخت اهنین رو نمی خاد ....... اون میخاد مث تایوین لنیستر شاه بدون تاج بشه ...... شاید بیلیش میدونه جان اسنو کیه و می خاد اون رو شاه کنه و با کمک سانسا دست بشه ...... میدونم یکم فانتزیه ولی چیزی در این مایه ها ........

همه میدونن جان اسنو شخصیتی نیست که داستانش حالا تموم شه و بیلیش هم تا حالا ریسک بد نکرده ......... یکم سخته ولی امیدوارم این فصل تقدیر برگرده .......

سریال از قله رد کرده و در سراشیبی پایانه ....... برای پایان از الان باید اماده شد چون دو سال دیگه این موقع ما وسط فصل آخر سریال هستیم..........

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت نسبت به قسمتهای قبلی بهتر بود.

تغییرات نسبت به کتاب خیلی زیاد شده.

قیافه ی سانسا و نگاهی که به رمزی انداخت وقتی گفتن والدا بارداره عالی بود.تا قبلش رمزی داشت از نظر روانی سانسا رو تحت فشار میذاشت ولی یه دفعه ورق برگشت.

قیافه تیریون وقتی دروگون رو دید عالی بود.به نظرم باریستان رو برای این کشتن که برای تیریون و جورا جا باز بشه.ولی خیلی حیف شد شخصیت باارزشی برای دنریس بود.از قسمتی که دنریس اربابها رو برد و یکیشون رو خوراک اژدهاها کرد اصلا خوشم نیومد و به نظرم تغییر خیلی بد و بی موردی بود نسبت به کتاب.که چی مثلا میخواستن مد کینگ برای بیننده ها تداعی بشه(ولی عکس العمل هیزداهار خیلی خوب بود اول خونسرد برخورد کرد ولی بعدش خیلی ترسید ).اصلا نویسنده ها نمیتونن تعادل رو برای شخصیت دنریس و استنیس برقرار کنن انگار میخوان طرفدارهای هر دو رو راضی نگه دارن ولی نمیدونن چجوری انگار نمیتونن هر دو رو خوب بنویسن هر کدوم که تو یه قسمت خوب باشه اونیکی یه کار اشتباه یا غیرقابل قبولی میکنه یا شخصیتی از خودش بروز میده که دوست داشتنی نیست.

داستان عشقی گری ورم و میساندی واقعا غیرقابل تحمله. اگر یه نسخه ی ویرایش شده بدن و قسمتهای این دو با هم رو حذف کنن خیلی خوب میشه.به جای داستان عشقی الکی ساختن داستان اصلی رو با جزئیات دقیقتر پیش ببرن بهتره.

قسمت مردان سنگی هم خوب بود ولی حیف شد داستان جورا و

کانینگتون

رو با هم ادغام کردن.اصلا دوست نداشتم جورا greyscale بگیره.,ولی

خیلی خوب میشه بره تو کمپ برده دارها بیماری رو پخش کنه.

تا حالا خط داستانی ای که نسبت به بقیه زیاد دستکاریش نکردن و زیاد تغییرش ندادن مال جانه که از بقیه هم بهتر داره پیش میره.در حال حاظر قسمتهای مربوط به دیوار برای من جذابتره.ولی ایکاش اون جاهای رو که جان به استنیس نسبت به لشکرکشی به دردفورت هشدار میده و باعث میشه قواشون رو به سمت دیگه ببرن رو هم یه جوری نشون میدادن و اینکه جان قرار به

هارد هوم بره یا اصلا نمیره یا اینکه ممکنه اگه بره دیگه برنگرده و به برن بپیونده(اتفاقی که آخر کتاب 5 براش اتفاق افتاد پیش بیاد ولی بلاد ریون نجاتش بده چون ملیساندر که دیگه رفت!)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چرا تو این 5 قسمت خبری از برندون نیست؟/؟؟؟؟؟؟؟؟

میخوام بدونم چ جوری پرواز میکنه؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mohammad-gh » سه شنبه اردیبهشت 22, 94 6:07 pm[/url]"]چرا تو این 5 قسمت خبری از برندون نیست؟/؟؟؟؟؟؟؟؟

میخوام بدونم چ جوری پرواز میکنه؟؟؟

برن کلا تو این فصل نیست. این مسئله خیلی وقته تایید شده.

دلیلش هم تموم شدن خط داستانیش تا پایان کتاب پنجم هست. باید منتظر کتاب بعدی بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یک خبر بد .....

بر خلاف تمام پیش بینی هام این قسمت بیننده های کمتری داشت .......

فقط 6.56 که کمترین هست ........

نکنه سریال کنسل شه .....

گفته بودن اگه سریال بازدهی نده کنسل میشه ......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

5 اپیزود اول نظرم رو زیاد جذب نکرد، جذابیت این فصل به طور کلی نسبت به فصلهای گذشته کمتر شده. خصوصا تغییری که داستان سانسا داده شده رو نمیپسندم!

به طور کل مشکلی با تغییرات نداشتم تا اینجا تو سریال (فصلهای گذشته)، ولی خب به نظرم راه خوبی نرفتن اینبار!

ولی انصافا والریا رو خوب به تصویر کشیدن. سکانس حمله جزامی ها به تیریون خوب بود!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت آرامش قبل از طوفان بود

حالا ببینین...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم باریستان سلمی زنده میمونه

دنریت مرگشو بهانه کرد که رئیس های خاندان ها رو تنبیه کنه

یک هیجانی هم به فیلم داده باشن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mdanms » چهارشنبه اردیبهشت 23, 94 10:30 am[/url]"]به نظرم باریستان سلمی زنده میمونه

دنریت مرگشو بهانه کرد که رئیس های خاندان ها رو تنبیه کنه

یک هیجانی هم به فیلم داده باشن

سر باریستان جسور رفت تا با انبیا محشور بشه .....

فقط هنوز باورت نشده......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
HALF MAN » چهارشنبه اردیبهشت 23, 94 8:57 am[/url]"]این قسمت آرامش قبل از طوفان بود

حالا ببینین...

به نسبت فصل های قبل طوفان یه خورده دیر کرده .....

این فصل بیشتر شبیه فصل 1 میمونه .......

بیشتر....... شبیه ....... چطور بگم ..........یه جور عوض شدن کفه ترازوهه به نفع ادم هایی که بهشون ظلم شده ......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis » چهارشنبه اردیبهشت 23, 94 12:28 pm[/url]"]
HALF MAN » چهارشنبه اردیبهشت 23, 94 8:57 am[/url]"]این قسمت آرامش قبل از طوفان بود

حالا ببینین...

به نسبت فصل های قبل طوفان یه خورده دیر کرده .....

این فصل بیشتر شبیه فصل 1 میمونه .......

بیشتر....... شبیه ....... چطور بگم ..........یه جور عوض شدن کفه ترازوهه به نفع ادم هایی که بهشون ظلم شده ......

البته سوا از اون

سایه شوم بدبختی روی خوشبختای قبلی....

از سپتون تا ردکیپ

از کینگز لندینگ تا دورن

از میرین تا نا کجا اباد

.

.

.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری