رفتن به مطلب

Recommended Posts

به نظرتون سانسا چه سرنوشتی خواهد داشت؟

به دست بولتونها قصابی میشه؟

یا توسط استنیس نجات داده میشه

شاید برین

اگه میخواد زنده بمونه حداقل باید قبل عروسیش با رمزی یه اتفاقایی بیفته؟

نظر شما چیه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با توجه به حرف‌هایی که اون خدمتکار به سانسا زد و گفت اگه اتفاقی افتاد درخواست کمک کن من احتمال شورش از داخل علیه بولتون‌ها را قوی تر می‌دونم. حالا در همون حول و حوش که بولتون‌ها درگیر جنگ داخلی هستند و سرگرم یا حتی تضعیف شدن میشه روی حمله‌ی استنیس حساب کرد.

بریین هم با توجه به خصومتی که با استنیس داره قاعدتاً به اون نمی‌پیونده و شاید توی این شورش نقش مهمی داشته باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فک کنم بیلیش داره از داخل به بولتون ها نفوذ میکنه .....

سانسا نقشه ای برای این اتحاد ... یعنی وقتی مردم بفهمند یه استارک زنده و سالم در وینترفل هست همکاری می کنند .........

بولتونها پشت خودشون رو داخل وینترفل محکم می دونند ولی شاید یک نفر راه مخفی که میستر لویین دربارش حرف میزد برای استنیس آشکار کرد یا عده ای دوازه رو برتی استنیس باز کردند ......

سریال تمام عناصر رو بر علیه طرف پیروز میکنه و در لحظه آخر یک گشایش غیر منتظره در کمتر از 30 ثانیه اخر همه رو میفرسته هوا ........

سانسا مث یک تکه آهن خام بود که چکش خورد و خورد و خورد ...... الان فولاد شده .....

می تونه بی رحم و خطرناک باشه ......

بیلیش گفت روس بولتون ادم خطرناکیه ولی میشه از خطرناکترین ها هم جلو زد ... تو هم که جلو زدن رو از استادش یاد گرفتی .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من حس میکنم سانسا با کمک تیون، رمزی بولتون رو میکشه. بعدش همراه برین فرار میکنه. تیون هم کشته میشه تا سانسا نجات پیدا کنه. اون دختره میراندا هم خیلی خطرناکه. فک میکنم اونم یه کارایی میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تینا استارک » چهارشنبه اردیبهشت 23, 94 2:13 pm[/url]"]من حس میکنم سانسا با کمک تیون، رمزی بولتون رو میکشه. بعدش همراه برین فرار میکنه. تیون هم کشته میشه تا سانسا نجات پیدا کنه. اون دختره میراندا هم خیلی خطرناکه. فک میکنم اونم یه کارایی میکنه

تیان بمیره من سریالو نمیبینم

بعدشم سانسا میزنه این یارو دختره میراندا رو میترکونه

این خط اینم

مگه شمال برف نیست؟

پس چرا سانسا با میراندا که زیر برج شکسته بودن لباساشون جلو بازه؟

انگار سرما نیست اونجا الکی مثلا ملیساندرن جفتشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمال این که سانسا آخرین استارک باقی مونده بشه خیلی زیاده!

این که چه جوری از این شبه مخمصه فرار میکنه شاید با کمک تیان باشه یا شاید هم عاملی باشه که دروازه های وینترفل رو واسه استنیس باز کنه و از داخل بولتون ها رو نابود کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
روس بولتون » جمعه اردیبهشت 25, 94 8:00 pm[/url]"]احتمال این که سانسا آخرین استارک باقی مونده بشه خیلی زیاده!

این که چه جوری از این شبه مخمصه فرار میکنه شاید با کمک تیان باشه یا شاید هم عاملی باشه که دروازه های وینترفل رو واسه استنیس باز کنه و از داخل بولتون ها رو نابود کنه!

فک نکنم ..... چون ریکون زندست و نویسنده ها بی خودی زنده نگه نداشتنش

هر اتفاقی بیافته یه حس گهی بهم میگه سانسا، استارک بعدی که میمیره ......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis » یکشنبه اردیبهشت 27, 94 6:47 am[/url]"]
روس بولتون » جمعه اردیبهشت 25, 94 8:00 pm[/url]"]احتمال این که سانسا آخرین استارک باقی مونده بشه خیلی زیاده!

فک نکنم ..... چون ریکون زندست و نویسنده ها بی خودی زنده نگه نداشتنش

هر اتفاقی بیافته یه حس گهی بهم میگه سانسا، استارک بعدی که میمیره ......

فکر نکنم سانسا فعلا قصد مردن داشته باشه!

ریکان میتونه نقس یه وسیله واسه متحد کردن شمال رو ایفا کنه ولی به نظرم سانسا بیشتر زنده بمونه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی سرنوشت وحشتناکی داشت سانسا توی این قسمت ششم

من هنوز هنگم.....

این رمزی واقعا احمق و دیوونه است. اسکیزوفرنی حاد داره. خیلیییییییییی چندش آوره

هر لحظه منتظر بودم تیان بزنه بکشدش توی این سکانس آخر

کاش قسمت هفتم با مرگ رمزی شروع بشه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جدی جدی ........

من گیجم ...... اخه ..... اگه جان بفهمه میزنه به سیم آخر ......

این بیلیش چه گهی به خوردش داد .......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tasha » دوشنبه اردیبهشت 28, 94 10:45 am[/url]"]خیلی سرنوشت وحشتناکی داشت سانسا توی این قسمت ششم

من هنوز هنگم.....

این رمزی واقعا احمق و دیوونه است. اسکیزوفرنی حاد داره. خیلیییییییییی چندش آوره

هر لحظه منتظر بودم تیان بزنه بکشدش توی این سکانس آخر

کاش قسمت هفتم با مرگ رمزی شروع بشه...

باز به رحم و مروت جورج مارتین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با توجه به اینکه رمزی دیوانه س و قرار نیست خوب بشه.من امیدوارم که سانسا بکشش و مثل قضیه جافری نشه

انقد تحمل کنه تا یکی دیگه بکشش.البته کشتن رمزی باید آسونتر باشه چون سانسا تو شماله و میتونه شورش کنه.

ولی همه این اتفاق ها زیر سر لیتل فینگر خیلی نامردی کرد سانسا رو داد دست این دیوانه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tartarus » دوشنبه اردیبهشت 28, 94 3:44 pm[/url]"]با توجه به اینکه رمزی دیوانه س و قرار نیست خوب بشه.من امیدوارم که سانسا بکشش و مثل قضیه جافری نشه

انقد تحمل کنه تا یکی دیگه بکشش.البته کشتن رمزی باید آسونتر باشه چون سانسا تو شماله و میتونه شورش کنه.

ولی همه این اتفاق ها زیر سر لیتل فینگر خیلی نامردی کرد سانسا رو داد دست این دیوانه.

بیلیش اشتباه کرد .......

توی قسمت 3 اشاره میشه که بیلیش از رمزی هیچی نمیدونه ......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tartarus » دوشنبه اردیبهشت 28, 94 4:14 pm[/url]"]خدا کنه سانسا از این ماست بودن دربیاد و یه حرکتی بزنه.

همین که فرار کنه کلاتو هوا کن ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis » دوشنبه اردیبهشت 28, 94 5:33 pm[/url]"]
Tartarus » دوشنبه اردیبهشت 28, 94 4:14 pm[/url]"]خدا کنه سانسا از این ماست بودن دربیاد و یه حرکتی بزنه.

همین که فرار کنه کلاتو هوا کن ....

خدا کنه فرار کنه

ولی خیلی باحال میشه سانسا و تیان فرار کنن با هم اونوقت رمزی همین یه ذره عقلی هم که داره به فنا میره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نکنه این فصل سانسا رو بکشن

ولی نه فک نکنم. یعنی ممکنه!!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سانسا استاد خوبی داشته پس ممکنه در آینده کارهای مهمتری از شوهر کردن رو انجام بده. البته مارتین ممکنه هرکسی رو بکشه. مثل اینکه جوگیر شده میخواد کلا سریال و فیلم رو از هم جداکنه. یهو دیدی سانسا رم زد کشت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سانسا عملا عنصریه که مارو به شمال وصل میکنه و هیچ نقشی در اتفاقات اصلی داستان نخواهد داشت و همچنین ما یک شخصیت دیگه به اسم برن استارک داریم که خبری ازش نیست اما فکر میکنم با بازگشت برن به شمال داستان سانسا تموم بشه . با تجربه ای که از آقای مارتین داریم بعید نیست کشته بشه چون اگر جنگ وینترفل شکل بگیره و جدا از هر اتفاقی چه برد چه شکست استنیس سانسا داستانش تموم میشه . سانسا عنصریه برای دلگرمی دوست داران شمال و داستان طوری پیش میره که شمال دو شخصیت برای انتقام گرفتن از لنیسترها معرفی میکنه : 1) سانسا 2) آریا . که من گزینه 2 رو هم هیجان انگیزتر میبینم داستانش رو و هم اینکه معقول تر و هم قوی تر . با توجه به روند کند اتفاقات من بعید میدونم مارتین داستانی حماسی برای سانسا در نظر بگیره و بخواد قهرمانش کنه. از طرفی دیدن زجر کشیدن های سانسا و در حکم یک گوشت قربانی بودنش در بین شخصیت ها دیگه خسته کننده شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Arodor » جمعه خرداد 1, 94 10:14 pm[/url]"]سانسا استاد خوبی داشته پس ممکنه در آینده کارهای مهمتری از شوهر کردن رو انجام بده. البته مارتین ممکنه هرکسی رو بکشه. مثل اینکه جوگیر شده میخواد کلا سریال و فیلم رو از هم جداکنه. یهو دیدی سانسا رم زد کشت.

سرنوشت سریال دست دی اند دی هست!

به مارتین ربطی نداره!اون فقط کار نظارتی داره!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فقط سانسا ، صبر کنید حالا میره تو مود انتقام و با عموی گریجوی برمیگرده ، سانسا سالاره ، خدایی شرف داره به دنریس تارگرین خونخوار ....

آی دی تلگرام : aloneredraven@

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
red raven » جمعه مرداد 23, 94 9:12 pm[/url]"]فقط سانسا ، صبر کنید حالا میره تو مود انتقام و با عموی گریجوی برمیگرده ، سانسا سالاره ، خدایی شرف داره به دنریس تارگرین خونخوار ....

آی دی تلگرام : aloneredraven@

خونخواااااااار؟ کجاش خونخواره بیچاره؟یبار قلب اسبو خورد دیگه

اما سرنوشت سانسا

بنظرم خیلی باید صبر کنیم تا نقششو تو احیای شمال ببینیم.این دخترو نباید دست کم گرفت،در نبود بران با توجه به مشغله های احتمالا زیادش در آینده این سانساست که نقش مهمی تو اتفاقات شمال خواهد داشت(چقدم مطمین گفتم؛نظر منه البته و دوست دارم اینجوریم بشه)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Sr Baristan@

خونخواااااااار؟ کجاش خونخواره بیچاره؟یبار قلب اسبو خورد دیگه

جانا سخن از زبان ما میگویی

درمورد سانسای سالار یه چیزی خیلی جالبه که ندیدم کسی تو این فروم مطرح کنه:

مارتین تو طرح اولیش نوشته از هر کدام از هفت خاندان یک نفر تا آخر داستان به خاندانش خیانت میکنه . مثلا از لنیسترها تیریون بود ؛ از براتیون ها رنلی بود .از مارتل هاآریانه بود و..

از استارک ها هم سانسا بود که نقشه ند بدبخت برای سرنگون کردن سرسی رو رفت گذاشت کف دست سرسی . الانم که با لیتل فینگر همراه شده .

هرچند من خودم دوستش دارم به خصوص به خاطر زیبایی بی اندازه خودش و بازیگرش .

دست خودش نیست دیگه یه خورده ساده لوحه...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من میگم سانسا با تیون فرار میکنه ولی اینکه به کجا فرار میکنن رو نمیدونم ... اگه به جزایر اهنین فرار کنن که خب فکر نکنم بیلون گریجوی علاقه ای به دیدن پسر اخته شدش داشته باشه یا بخواد کمکی به سانسا استارکی کنه که پدرش سه فرزند ارشدش رو کشته باشه . اگه به کستل بلک فرار کنن که ( اصلا ولش کن من یه درصد هم احتمال نمیدم برن اونجا )

به سمت خاندان فری ها هم خیلی احتمالش کمه که برن چون والدر فری سانسا رو هم میفرسته پیش سایر خاندانش و تیونم که هیچ اهمیتی براش نداره رو هم میکشه پس این فرضیه هم حذف میشه ...

اما احتمال اینکه به سمت کاراستارک ها برن هم هست گرچه راب با کشتن لرد و پدر اونها دل خونی از خاندان استارک ها دارن ولی هر چی باشن بعید میدونم حاضر بشن تحویلشون بدن به بولتون ها ...

خب این احتمالم یه کم کم هست

شایدم برن به سمت اری .. که خب احتمال این گزینه کمی بیشتر از سایر گزینه هاست . چون ارین ها نه دل خونی از تیون و گریجوی ها دارن نه دل خونی از سانسا و استارک ها دارن پس جاشون اونجا نسبتا امنه ولی خب یه طورایی فرار تو لونه ی موش به حساب میاد ولی خب احتمال این موردم هست برای سانسا و تیون

اما مورد اخر اون محافظ کتلین استارک هست که میبینیم تو این فصل سانسا رو تعقیب میکنه . اون احتمال قطع به یقین سانسا رو گیر میاره ولی راستش مغز من یاری حدس زدن اینجا رو نداره که سانسا و تیون و اون زنه چه واکنشی در اون صحنه داشته باشن ولی خب فکر نکنم تیون اجازه بده که سانسا با اون زنه همراه بشه مگه اینکه اتفاقات دیگه ای بیفته ...

اما این موردی که شما میگید اریا انتقام استارک ها رو میگیره رو اصلا مثه یه کاغذ مچاله کنید بریزید دور ... اریا راه دیگه ای رو انتخاب کرده که کاملا متفاوته و اصلا بعید میدونم حالا حالا ها شاهد این باشیم که کار خاصی رو انجام بده . اون میخواد تبدیل به هیچ کس بشه و به خدای چند صورت خدمت کنه ... پس نمیدونم چطور شما این فرضیه رو مطرح میکنید ...

اما به طور کل من فکر نمیکنم سرنوشت سانسا چندان اهمیت خاصی داشته باشه ... بیلیش احتمالا ازش حمایت کنه ... و تایرل ها هم همین طور ( البته بعید میدونم تایرل ها به طور قلبی به سانسا علاقه داشته باشن ) یعنی منظورم اینه که مردن یا زنده موندن سانسا چیز چندان قابل اهمیتی نیست که شما یه تایپیک در موردش زدید که بحث کنید . تیون گریجوی هم دیگه اهمیتی نداره چون بعید میدونم بیلون گریجوی علاقه ای داشته باشه که زیر بال و پر پسری رو بگیره که حتی نسل گریجوی ها رو هم نمیتونه ادامه بده رو بگیره ... پس بهتره بیخیال این دو شخصیت بشیم و بزاریم که سریال روند طبیعیشو طی کنه . این هم که هی میگید کی انتقام استارک ها رو میگیره بریزید دور ... مگه کسی انتقام تارگریان ها یا کستمیر ها رو گرفت که حالا بخوان انتقام استارک ها گرفته بشه . استارک ها هم دیر یا زود منقرض میشن ولی به نظر من بهتره فعلا کل امیدمون رو روی برن فلج و برادر کوچکش متمرکز کنیم و به نظرم سرنوشت اون دو الان اهمیت بیشتری پیدا کرده که بدونیم چه اتفاقی براشون خواهد افتاد ... و سانسا و تیون گریجوی هم بزاریم هر طور کارگردان میدونه باهاشون رفتار کنه اگرچه که میدونم هر دو شخصیت های محبوبی هستن ...

ضمنا لطفا کسی به دنریس تارگریان عزیز من توهین نکنه چون به شدت جوش میارم . بعد از راب استارک که سرور خودمه دنریس سروره ... افتاااد ؟!! خخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری