رفتن به مطلب
North Wolf

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود هفتم the gift

به اپیزود هفتم فصل پنجم چه نمره ای میدهید؟  

32 رای

1. 1. به اپیزود هفتم فصل پنجم چه نمره ای میدهید؟

• 1
      0
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      0
    • 6
      2
    • 7
      1
    • 8
      8
    • 9
      10
    • 10
      11

Recommended Posts

قسمت 7 فصل 5

oneffnnjb1ma.jpg

امتیاز این قسمت در آی ام دی بی

0lig0968kk1m.png

امتیاز های قسمت ها تا این لحظه

قسمت یک : امتیاز 8.5 از 10 تعداد رای دهندگان 8،205 نفر

قسمت دو : امتیاز 8.5 از ده تعداد رای دهندگان 5،157 نفر

قسمت سه : امتیاز 8.6 از ده تعداد رای دهندگان 4،462 نفر

قسمت چهار : امتیاز 8.8 از ده تعداد رای دهندگان 4،602 نفر

قسمت پنج : امتیاز 8.7 از ده تعداد رای دهندگان 4،631 نفر

قسمت شش : امتیاز 7.9 از ده تعداد رای دهندگان 4،540 نفر

قسمت هفت (همین قسمت) : امتیاز 9.5 از ده تعداد رای دهندگان 626 نفر

* قسمت هفت قابل تغییرِ چون همونطور که میبینید تعداد رای دهندگانش کمه هنوز و وقتی تعداد بالا بره باید ببینیم میانگین چند میشه

اینم بگم که یه تعداد آدم (...) دست به یکی کردن و با اکانت سازی و اینا قسمت هارو امتیاز کم میدن

برید توی تاپیک های قبلی امتیاز قسمت های قبلی رو گذاشتم ببینین و بعد با این ها مقایسه کنین

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

این قسمت قسمت جالب و هیجان انگیزی بود به نظرم

حوادث پیرامون جان و تورمند,تحدید سر آلیسر,مرگ ایمون تارگرین ,حضور دوباره گوست

فقط یکی واسم توضیح بده یک زنی که نزدیک بود مورد تجاوز قراربگیره و تا استانه هم داشت پیش می رفت...چطوری میتونه انقدر راحت بعد نیم ساعت با مردی دیگر رابطه نزدیکی داشته باشه

کله شقی استانیس واسم جالب بود نمیدونم چرا یاد مرحوم مغفور ابرایان مارتل افتادم رفتاراش رو میبینم امیدوارم سرنوشت شون مثل هم نباشه

حرف زدن جیمی با میرسلا بد نبود,خیلی دوست داشتم از دوران سکانسهای بیشتر ببینم ولی حیف شد باز نشونش ندادن ,حرف زدن بران با سند اسنیک هم جالب بود این دختر کوچیکه یه نمه میخوره دختر پدرش باشه بقیه نه به اون صورت

حوادث وینترفل ناراحتم کرد,به کارگردانا بابت انتخاب خیلی خوب بازیگر رمزی باید تبریک گفت واقعا نقشش رو خوب بازی میکنه برعکس بازیگر روس بولتن که اصلا ترسی تو چهرش نیس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حوادث کینگز لندیگ به نظرم برعکس قسمتهای قبلی خیلی هیجان داشت,فقط خدا میدونه که تو فکر بیلیش چی میگذره هم به میخ میزنه هم به نعل,دیالوگ های اسپارو با ملکه خارها خیلی قسمت آخرش جالب بود,یاد عده افتادم که قبل از بدست گرفتن قدرت دستهای زیادی رو به گرمی فشار میدادن ولی به محض بدست گرفتن قدرت حکم بریدن دستها رو دادن,یا ادمایی که میگن جوونای ما آزادن مدل مویی که دوست دارن داشته باشن ولی بعد قدرت گرفتن همه سر هارو میبرن,انسانهایی که عدالت رو با مجازات اشتباه گرفتن

قسمت دنریس و میرین هم جالب بود,خدایی این جوراه تا عمر داره باید مدیون تیریون باشه هرچند یکم پیاز داغش رو زیاد کردن ولی خیلی خوشحالم که تیریون به دنریس رسیده منتظرم ببینم قراره قسمت بعد چه اتفاقی بیوفته واسش,امیدوارم خر نشه بده اژدهایانش تیریون رو بخورن و امیدوارم به حرف مزخرف داریو گوش نکنه که حاکم یا قصابه یا گوشت قربانی

در کل با بازگشت نویسندگان و کارگردانان اصلی به نظرم این چند قسمت از رونق خاصی برخورداربشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توی یه عکسی که قبل از شروع فصل منتشر شده بود تیریان و دنی کنار هم نشسته بودن و مبارزات رو تماشا میکردن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون پسر کوچیکه تو کسل بلک داره توسط کارکردان روش زوم میشه احتمال نقش پر رنگی بعدا باید داشته تو حذف برخی چیزا

ریک هم که وفاداری خودش رو به رمزی اثبات کرد

برین از تارث چطور خودشو میخاد به سانسا برسونه خدا. میدونه

سانسا هم که فعلا حقشه شاید بعدا ادم شه

تیریون هم که به دنریس رسید کی میدونه شاید رفت تو لیست خاستگارای دنریس

سرسی عم بالاخره کله پا شد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب این قسمت و اتفاقی که برای سرسی افتاد، نویدبخش اتفاقیه که کل فصل منتظرش بودم. قسمت بد غوغا میشه، عالیه.

از برخورد تیریون و دنریسم راضیم. بی صبرانه منتظرم شروع مبارزات میرین رو ببینم...

از طرفیم دلم میخواد زودتر نبرد وینترفل، بازگشت جان به دیوار و اتفاقای بعدیش، نقش برین تو این هیروویر رو ببینم.

اتفاقای دورنم داره یواش یواش جالب میشه. دیگه دارم به این باور میرسم که جیمی قراره بمیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا عالی شد یه پیاده روی توپ و لذت بخش پیش رو داریم

بران که نمرد من حدسم اینه که کلا اینا بی خیال قضیه ی اریس اوکهارت شدن اگر قرار بود جیمی و بران بمیرن تا به حال می مردن

قسمت های دیوار و حضور دوباره ی گوست عالی بود استاد ایمون عزیز

مکالمه ی بین اسپارو و ملکه ی خار ها خوب بود رو به رو شدن تیریون و دنریس هم جالب بود

این تیان گریجوی هم بخاری ازش بلند نمیشه مگه برین یه کاری بکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

ريويوو دوم خودم رو ميزارم . اميد كه استقبال بشه. چيزي كه مي خونين خلاصه ميتينگهاي انلاين بعد از سريال رو براتون مينويسم

عنوان اپيزود "هديه " بود

اولين هديه كه مربوط به رسيدن جورا مورمونت به دنريس بود و هديه تيريون. واقعيت اينه كه حلقه دور دنريس بسيار خاليه و تنها يه مزدور دورش هست براي نظرخواهي. اون بشدت به تريون احتياج داره تا بتونه از پس كنترل مردم و هزينه ها بر بياد. دنريس يه سيستم رو از بين برده (برده داري) ولي چيزي رو نتونسته جاش معرفي كنه. سيستم درسته كه اشكال داشته ولي به هر حال در حال كار بوده و الان افراديكه تنها كاري كه بلد هستند برده بودنه تمايل دارند كه برده بمونن. ضمن اينكه ساير تاجراي شهر هم از اين تئوري دفاع ميكنند و دارن اشوب بپا ميكنند. تيرون كسيه كه تجربه كنترل شهر رو داره همونطور كه قبلا كينگز لندينگ رو بنحو احسنت اداره كرده بود

هديه بعدي مال پتايربيليش هست كه بيرون اوردن پسر عموي سرسي از جيبش بود. نميشه زياد توضيح داد لنسل چجور به اينجا رسيده چون اسپويل ميشه ولي پسرعموي سرسي كه جاي جيمي رو براي خوشايند جنسي گرفته بود ، بعد از بازگشت جيمي بسيار جونش در خطر بود. جيمي كسي نگاه چپ به سرسي بكنه كلاسش رو تعطيل مي كرد حالا واي اگه چيزهاي ديگه رو ميفهميد. لنسل تو مرگ رابرت هم نقش داشت. اون موقع شكار به دستور سرسي بيش از اندازه شراب مي داد به رابرت تا جاييكه حركاتش جلوي خرس كند شد و اخرش لت و پار شد. اين ادم بايد سربه نيست ميشد ولي پيتايربيليش مسير جالبي رو براش بوجود اورد كه حركاتش در نهايت در خدمت بازي بزرگش باشه. اگه دوست داشتيد و استقبال شد بگيد تا مستر پلن پتايربيليش رو براتون بنويسم.

حالا با رو شدن كارت لنسل ، سرسي در خطره. هنرپيشه زن سرسي تو قراردادش از نيوديتي خودداري كرده و نميدونم قراره صحنه هاي كليدي چطور پيش بره. لنيسترها دارن فرو ميريزن. كينگزلندينگ داره بدون خونريزي تحت كنترل "هاي اسپارو" در مياد. پتاير علاوه بر "ايري" كه داشت و اينكه منتظر نبرد استانيس و بولتون هست تا شمال رو بگيره حالا اتحادش با "هاي گاردن" رو هم داره رقم ميزنه. فراموش نشه استايلش نيست كه جنگ كنه و يك نفر بايد براش جنگ كنه و كي بهتر از هاي گاردن كه فعلا بسيار منسجم هستند.

صحبت از استانيس ، همونطور كه قبلا گفتم شخصيتش تو سيزنهاي قبلي كلا بد نشون داده ميشد حتي زوري با دخترش ملاقات ميكرد ولي حالا حاضر به اجراي حرف مشاورش براي توليد جادوي سياه از خون دخترش نيست چون نقش پدر خوب رو داره! اينا نقشه كشيدن سر به نيستش كنند مي خوان باهاش انس بگيرين اول

استانيس الان ٥٠٠ نفر از سربازهاش رو از دست داده ولي هنوز از نظر تعداد بالاتره از بولتن. مشكل اينه كه استانيس فرمانده درياييه بيشتر و تجربه جنگ زميني در شمال و زير برف و سرما رو نداره. ديديم كه برف شدت گرفته و winter is coming . از نظر استراتژي اصلا وضع خوبي در مقابل بولتنها نداره

داستان سانسا بسيار جالب شد. مشخصا داستان "ارياي اشتباهي" رو از تو كتاب دادن به سانسا و بر اساس زخمهاي بدنش معلومه كه هر شب داره بهش تجاوز ميشه. كلا همونطور كه ديدين پلنهاي سانسا كامل نابود شد. خبر بد اينكه كلا چيزي كه ميبينين خط داستانيه "رمزي بولتن" هست و نه سانسا! بنابراين تئوري اينكه منتظرين سانسا از خودش دفاع كنه و اينا اگر حتي قراره اتفاق بيوفته تو اين سيزن نيست. سانسا تو سريال استوري لاين "ارياي اشتباهي" رو داره و تو كتاب فعلا شخصيت پوينت او ويوو نيست. شرمنده. قرار نيست خط داستانش فعلا از اينجا كه هست جايي بره

سانسا فهميد كه "جان" شده فرمانده كل ديوار. براش تكون دهنده بود از اينجهت كه اينقدر تو مكافات دور ميزد كه وقت نداشت بشينه فكر كنه و ياد جان باشه. اگرچه كه فرمانده نگهبانان شب هيچ كمكي بهش نميكنه. سانسا دو سه بار با كلمه "حرومزاده" زد تو پر "رمزي" و باعث شد كه اون بفكر فرو بره كه بايد كاري براي اون به احتمال برادرش كه بدنيا مياد بكنه

در اين سيزن قرار هم نيست از وايت واكرها چيزي ببينيم ولي نكته جالب اينكه "جان" خنجر شيشه اي رو از "سم" گرفت. يه جايي قراره اين بكارش بياد كه پيش بيني ميشه اخرين دقيقه از اپيزود پاياني اين سيزن باشه

اميدوارم اين ريوو بدردتون خورده باشه

اين اپيزوود بيشتر روي بيسيك سياسي ماجرا تاكيد داشت. در نظر داشته باشيد با سقوط احتمالي لنسترها ديگه دورن علاقه اي به معاوضه جيمي نداره و اون زنداني باارزش قبلي بحساب نمياد. با اينكه خط داستان دورن كمي كور و هنرپيشه هاي ضعيف داره ولي اين بخش و ماجراي "برن" با نمك بحساب ميومد ضمن اينكه پادزهر خوردن برن و زرتي خوب شدنش هم از ايرادات سناريو ضعيف دورن برشمرده شده

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

صحنه های بی مورد ج ن س ی زیاد داشت مخصوصا دنریس که کلا زدم جلو اون قسمتو

یه دوستمون اشاره کرد بازیگر رمزی فوق العادس منم باهاش موافقم

استنیس هم تو اون سرما میخواد با ملیساندر رابطه برقرار کنه

اون قسمت بران تو زندان خیلی جالب بود "من فک میکردم بران میمیره ولی نشد "

رابطه جیمی با میرسلا چقدر بده مثلا داییش (باباش) اومده اینجا حاضر نیست ریختشو ببینه که کلا شبیه اون مادر بد عنقشه از این جهت

ارزش تیریون لنیستر 1 سکه طلا بود ولی همه میدونیم چقدر ارزش داره

این دنریس بی همه چیز مگه جورا چیکارش کرده بهش نگاه چپ میندازه " ادم بی شخصیت مگه جورا کم واست زحمت کشید؟ حالا یه جاسوسی کرد شد دشمنت؟

اوضاع دیوار خطریه بدجور "من جای سم بودم فرار میکردم میرفتم پیش آدرها "

ولی چرا گیلی رو نمیفرستن بره از دیوار ؟ دیگه زیادی نوب بازیه نگهش دارن مثل اینکه نوبتیه میساندی گری ورم- سم گیلی نشون بدن دیگه شورشو در اوردن یعنی صحنه ابکی تر از این ؟

جالب اینجاس تو اون ماجرای دعوا سر گیلی اخر ماجرا یهو گوست میاد یه خودی نشون میده مگه این گوست تو قفس زندانی نیست؟ یا نباید جان با خودش میبرد؟

دیگه خیلی مسخرس یهویی سرو کلش پیدا بشه بعد میگن چرا امار پایینه

اون ماجرای پوست پیرزنه رو کنده بودن خیلی خوف بود من قالب تهی کردم " دمشون گرم خیلی صحنه تاثیر گذاری بود" قدرت بولتون ها رو نشون داد که ادمایی هستن شوخی سرشون نیست "تنها امید سانسا بر باد رفت"

این قسمت صحنه های مسخره زیادی داشت "چرا اون صحنه تیریون داشت زنجیر دستشو باز میکرد یه یارویی اومد عوض اینکه بزنه تو دهنش زنجیرشو باز کرد؟ گفت برو تو هم ببین چه خبره یه گره ای از ماجرا باز کن ای مغز متفکر "

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب بعد از شیش قسمت بالاخره تو قسمت هفت داستان یه تکونی خورد

بخش پایتخت عالی بود. میگن چاه کن خودش تهه چاهه. خوب حال سرسی احمق رو گرفتن. واقعا بدون باباش هیچ غلتی نمیتونه کنه سرسی. بازم این بیلیش یه سر قضیه بود. کلن از اول سریال تا الان هر اتفاقی هر جا افتاد یه سرش بیلیش بوده. راستی من نظرم تو این فصل حذف سرسی بود. نکنه واقعن همین بشه

بخش وینترفل هم خوب بود. منم موافقم این پسره خیلی خوب نقش رمزی رو بازی میکنه. تو این دو تا فصل اخیر بهترین بازیگر سریال بوده به نظرم. من همیشه طرفدار بازی تیریون بودم ولی الان بازی رمزی خیلی بهتره. من هنوز به تیون امید دارم. فک میکنم یه کاری میکنه واسه سانسا

خیلی امیدوارم تو این فصل استنیس حمله کنه. هنوزم میگم قسمت 9. فک میکنم قبول نمیکنه از دخترش استفاده کنه و خودش کشته میشه

قسمت دورن هنوز آبکیه.

قسمت دنریس هم خوب بود. بخش رونمایی از تیریون هم خیلی بامزه بود. شرایط رو هم جوری دارن جلو میبرن که صد در صد تیریون بشه مشاور دنریس

استاد ایمون رو دوست داشتم. حیف تموم شد. آخه اون گیلی و سم چی بودن دیگه اون وسط

امتیازم 8

بابک مطالبت جالب بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه تاپیک در مورد برنامه بیلیش بزنید ممنون

این موجود بدون ارتش داره همه جا رو میگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یادم رفت اینم بگم اگه رگه هایی از تیان تو وجود ریک مونده باشه اونوقت لو دادن سانسا یه نقشه از سمت تیانه تا اعتماد بیشتر رمزی زو جلب کنه تا سر. بزنگاه نجات سانسا رو کلید. بزنه میگید نه حالاببینید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بخش دیوار خوب بود مخصوصا که چشممون به جمال گوست روشن شد ولی فک کنم بیشتر برای این بود که متذکر بشن جان گرگشو نبرده .............

بخش دورن بین تاینه و بران افتضاح بود ......... سم و گیلی ..... یعنی من میرم موصل ......

پاتخت خوب بود .... سرسی یکم احساساتی شد ........ ولی حالا یهش خوش میگذره ........

استنیس توی فصل 9 باید تصمیم بگیره ....... واقعا سخته ....... ملیساندا داره رژه میره .........

ولی سخته گفت ........ استنیس دخترشو دوست داره ....... ولی ملیساندرا فصل 2 اپیود 10 بهش گفت به هر کی و هر چی دوست داری خیانت میکنی و پادشاه میشی و ارزششو داره ......

سانسا با تکرار کلمه حرومزاده و جریان زن پدرش رمزی رو نگران گرد ..... ولی تیون ابی ازش گرم نمیشه ولی خوب اسکلمون کردن فک کردم کاری میکنه ...

سانسا قضیه جان رو فهمید یعنی هدفش اونه ...... و معلوم شد ثورن جان رو میکشه .....

تیزر قسمت بعد توی یوتیوب هست .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ارسال شده در (ویرایش شده)

فقط آرزو میکنم سورپرایز قسمت 9 واک آو شیم نباشه

اگه باشه دیگه مزخرف بودنش تکمیل میشه

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستانی که هیجان رو در شمال نیاز دارن ببینن تو این فصل میگن شمال این فصل جالب نیست برن فقط یه نگاهی به صفحه imdb اپیزود بعد نگاه کنن و ببینن اسم چه کارکتر هایی تایید شده

نایتس کینگ و یه سری وایت واکر

فکر کنم این اپیزود می تونه یخ سریال رو حسابی واکنه تو این فصل

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بالاخره یه قسمت خوب دیدیم!

بخش دیوار خوب بود. استاد ایمون عزیز رفت. جان هم که رفت دنبال وحشی ها. تنها چیزی که منو اذیت کرد این زوم کردن های مداوم روی اون پسره بود. اصلا حس خوبی ندارم که چیکار میخواد بکنه! امیدوارم اونی نباشه که فکرش رو میکنم!

سانسا چقدر بدبخت شده که به تیان التماس میکنه! چقدر هم سیاه و کبودش کرده بود.

استنیس هم که بدجور گیر کرده. یعنی واقعا ملیساندره ازش میخواد شیرین رو قربانی کنه و اونم انقدر خونسرد جوابش رو میده؟؟؟

رسیدن جورا و تیریون به دنریس خیلی خوب بود. امیدوارم که شاهد صحنه های جالبی باشیم.

بیلیش هم که داره همه رقبا رو از صحنه خارج میکنه. بالاخره سرسی هم افتاد توی کوزه! چقدر این صحنه دلنشین بود!

قسمت دورن بهتر شد. حداقل یه چیزی از این مارهای شنزار دیدیم. خوبیش این بود که بران نمرد. اینم میمرد سریال خیلی بار طنزش کم میشد. برخورد میرسلا و جیمی هم جالب بود.

خلاصه که این قسمت تحریفات کمی داشت و خوب بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چه قدر این داستان‌های شمال خوبه. مخصوصاً با اومدن زمستون و اون فضای سنگین برفیش. خیلی خوشحال تر میشدم اگه این اپیزود همش از بخش شمال می‌بود

اگه از یه قضیه‌ی اسپویل دار بگذریم با صحبت‌های استنیس و ملیساندر و اشاره‌ای که ملیساندر فقط به خودش توی وینترفل داشت احتمال میدم مرگ تاثیر گذار این فصل استنیس باشه. حیف شد تازه ازش خوشم اومده بود.

چرا از جان این قدر کم نشون دادن؟ یعنی به اندازه‌ی سم و گیلی ارزش و طرفدار نداره؟ چشممون به جمال گوست هم روشن شد. فقط حیف که کلا ۲ ثانیه بیشتر نبود.

خداحافظ استاد ایمون. از لحن صحبت کردنش خوشم میومد.

این تئون ابله چرا این طوری کرد؟ با هم فرار می‌کردن دیگه. البته این تئوری که Jon targryan گفت هم جالبه و به ذهن خودمم رسید. فقط سوالی که این جا پیش میاد اینه که سانسا فقط به تئون گفت برو شمع روشن کن. نگفت کی بهم گفته تو شمال دوستان زیادی دارم! پس رمزی از کجا فهمید کار اون پیرزنه بوده؟!

بالاخره داستان تیریون و جورا هم به یه جای درستی رسید. عجیبه که دنریس بعد از این همه مدت یه خورده دلش نسبت به جورا نرم نشده! الان هم احتمالاً تیریون رو میاره تو شوراش ولی جورا رو نمی‌بخشه.

جورا چرا هنوز کلیدش رو کالیسی گیر کرده؟ بابا اون که تموم شد دیگه. بگو ملکه یا دنریس خواهشاً

از دستگیر شدن سرسی هم بسی مشعوف شدیم. باشد که به سزای اعمالش برسد.

فقط با این وضعیت کی توانایی مقابله با این افراطی‌ها رو داره؟ فکر کنم می‌خوان سلطنت رو سر نگون کنن.

قضایای دورن هم همچنان چیز دندون گیری نداره. تنها نکته‌ی حائز اهمیت اینه که از کجا معلوم اون چیزی که تاینه (اسمش همین بود؟) به بران داد واقعا پادزهر بوده باشه؟ شاید فقط بر اثر القای ذهنی یه خورده حالش بهتر شد.

خوبه. سریال روند رو به رشدش رو شروع کرده. فقط اگه از این چیزهای حاشیه‌ای صرف نظر کنه بهتر میشه.

امتیاز این قسمت: ۸.۷۵

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت خیلی بهتر از دو قسمت قبل بود، کمی امیدم برگشت! (کمی البته! :دی)

جورامون » دوشنبه خرداد 4, 94 8:27 pm[/url]"] تنها چیزی که منو اذیت کرد این زوم کردن های مداوم روی اون پسره بود. اصلا حس خوبی ندارم که چیکار میخواد بکنه! امیدوارم اونی نباشه که فکرش رو میکنم!

من که مطمئنم قراره همون نقش رو بهش بدن! از اول فصل معلوم بود، اصلا تردید نکنین!

پ.ن: چرا عنوان اپیزود دهم رو هنوز اعلام نکردن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب خدا رو شکر که سریال دوباره به فاز گذشته ها برگشت و تحول زیاد و کلا هیجان خوبی بهش وارد شد !

سرسی تقصیر خودشه ! باید عاقبت کاری که کرد رو هم در نظر میگرفت !

جان اسنو هم که رفت ولی خداییش این سم و گیلی خیلی ضایع بازیه ! یه دفعه از کجا گوست پیدا شد ؟؟!!

استانیس خیلی دایالوگاش باحال بود واقعا یه حس هیرووار و رهبر خوب بودن رو بهش میداد ولی به خاطر فداکاری هاش برای دخترش آخر سر از بولتن ها شکست میخوره ! دلم نمیاد ببینم پوستش کنده شدس !!

دنریس دیگه شورش رو در آورد ! بیچاره جوراه ولی تیریون اصلا یه وعضیه به نظرم مشاور دنریس میشه !

مکالمه و اتفاقات بین بران و دخترای ابرایان بود هم خیلی خوب بود ولی انتظار نداشتم بهش پادزهر رو بده و در عرض 1 صدم ثانیه (!) بران خوب شه

کلا این قسمت خیلی خوب بود هم دایالوگ ها هم بازی کرکتر ها

اقا من میگم نکنه جان عموش رو پیدا کنه ؟ تا الان به این فکر کرده بودین ؟ اخه نمردش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » دوشنبه خرداد 4, 94 9:23 pm[/url]"]این قسمت خیلی بهتر از دو قسمت قبل بود، کمی امیدم برگشت! (کمی البته! :دی)

جورامون » دوشنبه خرداد 4, 94 8:27 pm[/url]"] تنها چیزی که منو اذیت کرد این زوم کردن های مداوم روی اون پسره بود. اصلا حس خوبی ندارم که چیکار میخواد بکنه! امیدوارم اونی نباشه که فکرش رو میکنم!

من که مطمئنم قراره همون نقش رو بهش بدن! از اول فصل معلوم بود، اصلا تردید نکنین!

پ.ن: چرا عنوان اپیزود دهم رو هنوز اعلام نکردن؟

احتمالا چون اختتامیه است و حساسه ....... من حدس میزنم استنیس توی قسمت اخر به وینترفل حمله میکنه رمزی و روس میمیرن و وینترفل میرسه به سانسا .........

یا اینکه استنیس دخترشو میسوزونه و جری تر و تبدیل میشه به شوک سریال که مردن یه بچه ساده دل هست که دوست داره سرداب وینترفل رو ببینه و از دراگون استون خارج بشه ..........

بنظرم قسمت 10 یکی از تلخ ترین و سیاه ترین پایان ها بشه ....... البته حساب کنید که برین نزدیک وینترفل هست و داره به استنیس نزدیک میشه .......

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه شخصه با این های اسپارو خیلی حال میکنم البته اگر همینطور بمونه و نگیره فقط به خاطر مذهب (منظورم بقیه مذاهب توی وستروس) کسی رو نابود کنه چون به نظرم تا الان که فقط اعتقاداتش و عدالت با توجه به مذهبش (که مذهب رسمی و قانونی کینگز لندینگ هست) رو داره اجرا میکنه و موارد برخود و گناه هایی که تا الان باهاش برخورد شده که کاملا زشتیشون مورد قبوله مشکلی تو این مورد نمیبینم گرچه خداهاش کلا احمقانه هستن ولی این کارایی که با اشراف زاده ها و ... داره میکنه خیلی قاطعانه است

دوستانی که کتاب رو خوندن میتونن بگن که این واقعا هدفش همینه با قصدش رسیدن به قدرته برای شخص خودش؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه جا خوندم نمیدونم درسته یا نه که اسم قسمت ده "زمستان" ـه.

برای این فصل چند تا تریلر اومده بود؟ صحبت اتیش گرفتن خیمه استنیس و این حرفا بود،کسی لینک

تریلر رو داشت بده لطفا.

استنیس هم خیلی اشفته ـست احساس میکنم اخرین قسمت هایی که تو سریاله.

سرنوشت جنگ رو نمیدونم اما فک میکنم برین استنیس رو میکشه.

اون چیزی که دختر ابرین به بران داد فک کنم مکمل زهر بود تا پاد زهر.در کل بران جز معدود بازیگرای خوب باقی مونده ـست امیدوارم نمیره.

پ.ن : وضعیت الان استنیس دقیقا حرف تایوون تو امضام ـه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت هشت پارسال بود مبارزه ابرین و کوه؟

اون قسمت هم اسمش داستان رو اسپویل میکرد

تا وقتی ک ابرین به تیریان گفت من مبارزت میشم اسم قسمت اعلام شد

حالا قسمت ده هم همینجوریه

باید ببینیم ک مثلا تو قسمت نه مشخص میشه یا ک نه کلا تا شروع قسمت ده مشخص نمیشه

Sent from my C2005 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت هفت خیلی خوب بود و اولا بخاطر زیبای و هیجانش دو ما بخاطر اینکه آریا توش نبود خیلی خوشحال شدم.

این اولین کامنتم اینجاست لطفا راهنمایی کنین چطوری روی آواتارم تصویر بزارم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sir navid » سه شنبه خرداد 5, 94 12:26 pm[/url]"]قسمت هفت خیلی خوب بود و اولا بخاطر زیبای و هیجانش دو ما بخاطر اینکه آریا توش نبود خیلی خوشحال شدم.

این اولین کامنتم اینجاست لطفا راهنمایی کنین چطوری روی آواتارم تصویر بزارم؟

یکم تنظیمات کنترل پنل رو بالا پایین کن یاد میگیری .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری