رفتن به مطلب
گالبرت گلاور

پایانی در راه است ...

Recommended Posts

باسلام خدمت اعضای گرامی .

حالا که کتاب باد های زمستانی توسط جرج .آر.آر.مارتین نوشته شده است ، و به پایان مجموعه نزدیک می شویم ؛ تصمیم گرفتم موضوع جالبی را برای شما مطرح کنم که سه هفته پیش به آن برخوردم :

در مقاله ای در مورد جرج .آر.آر.مارتین خواندم که او برای نوشتن این مجموعه، از آثار تالکین الهام گرفته است؛ از جمله این که او (همانند تالکین) در ابتدای داستان شخصیت ها را از هم جدا می کند و فرسنگ ها و کیلومتر ها از یک دیگر دور میکند ولی در پایان داستان دوباره همه دور هم جمع می شوند.

با توجه به این موضوع به نظر شما چه پایانی در جلد ششم و هفتم در انتظار ماست ؟ دوست دارید داستان چگونه تمام شود ؟

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام.

خیلی دوست داشتم این مطالبی رو که می نویسم تو یه تاپیک جدید باشه ولی هرچی فکر کردم نتونستم اسم خوبی براش پیدا کنم به علاوه دیدم پاسخی نذاشتید (!) لذا صلاح دیدم اینارو همین جا بنویسم.

الآن آگون شورشش رو شروع کرده به احتمال قوی بعد از فتح استورم اند خاندان های استورمزلند رو با خودش یار می کنه و البته همراه با دورن.با توجه به پیشگویی مگی قورباغه ملکه ی بعد سرسی زیباتر از اونه پس میشه سانسا یا دنریس.در مورد دنریس نظری ندارم (شما زحمتشو بکشید!) ولی در مورد سانساباید بگم که با قدرت وال و ریورلندز به شمال خمله میکنه .در این راه شاید بریندان تولی دوباره چیدا بشه و به اون کمک کنه .همین طور مگی مورمونت و خودم که احتمالا تو گری واترزیم !

طبق فرضیه ی (تایرل-باراتئون-هاردینگ) احتمالا هرلود بمیره و این طوری وال و ریورلندز با اسم اگون شمال رو بگیرن که شاید جرقه ای برای ازدواج سانسا و آگون باشه !شما رو نمیدونم ولی من بعید میدونم دنریس بخواد با آگون ازدواج کنه!

درمورد استانیس : یه حسی بهم میگه تو راه آزادسازی شمال میمیره.من سریال رو دنبال نمیکنم تو سریال سرنخی در این مورد نداده؟

درمورد چشم کلاغ .... (اینم با شما!)

نظر شما درباره ی این فرضیه ها چیست ؟

نکته ی دیگه :تقریبا همه شخصیت های اصلی داستان به یکی از سه خط داستانی مربوط میشوند ولی به نظر شما سبز بین شدن بران و بی چهره شدن آریا چه ارتباطی داره؟؟؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فکر نمیکنم اگان واقعا خود اگان باشه هرچند از خدامه خاندان تارگرین ادامه پیدا کنه ولی باید حقیقای رو که در اینده منتشر میشه به اون پایبند باشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کتاب شش منتشر شده ؟

Sent from my C2005 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شایعه درست نکنین کتاب ۶ تا ۲۰۱۶ درنمیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حق با شماست اصلاحش کردم.

صفحه ی 4 اخبار رو بخونین میگه حداکثر تا اواخر 2015.

بحث دور شد به آینده ی چشم کلاغ و دنریس و بقیه برسیم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا که در اومده جان هم به تارگرینه هنوز سرمایه گزاری هاتون روی اگانه . جان و اگان کم تر از یک سال اختلاف سنی دارن و از جایی که ریگار بخواطر لیانا جنگ راه انداخت من جان رو پادشاه به حق میدونم نه اگان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
در در ۱۳۹۴/۵/۲۲ at 12:15، گالبرت گلاور گفته است :

حق با شماست اصلاحش کردم.

صفحه ی 4 اخبار رو بخونین میگه حداکثر تا اواخر 2015.

بحث دور شد به آینده ی چشم کلاغ و دنریس و بقیه برسیم.

اینو خیلیوقت پیش نوشتن.. ولی زهی خیال باطل الان 2019 ایم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری