رفتن به مطلب
tasha

بحث اپیزودیک قسمت نهم The Dance of Dragons

به اپیزود نهم فصل پنجم چه نمره ای میدهید  

52 رای

1. 1. به اپیزود نهم فصل پنجم چه نمره ای میدهید

• 1
      3
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      2
    • 6
      2
    • 7
      3
    • 8
      12
    • 9
      11
    • 10
      18

Recommended Posts

TheRedViper » دوشنبه خرداد 18, 94 8:12 pm[/url]"]
Lord Eddard stark » دوشنبه خرداد 18, 94 8:04 pm[/url]"]در ضمن كشته شدن شرين تو كتاب ٦ تاييد شده توسط مارتين!!!

مليساندر اونو به عنوان قرباني اتش ميزنه

Martin confirmed to Benioff and Weiss that in some form Melisandre is going to burn Shireen alive as a sacrifice to the Lord of Light in a future novel.

دوست عزیز تو مصاحبه خاصی خوندی این مطلب رو ؟

اگه لطف کنی منبع این حرف مارتین رو قرار بدی ممنون میشم.

بعد از پخش قسمت ٩ نويسندگان سريال اين رو از مارتين نقل كردن!

تو ويكيا سريال هم هست:

http://gameofthrones.wikia.com/wiki/The_Dance_of_Dragons

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دیگه استنیس با کشتن دخترش شورشو درآورد. من دیگه از امروز دشمن سرسخت اون عوضیم. امیدوارم تو همین قسمت بعد کشته بشه لامصب.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون کلمات من خودم نوشتم :دی ولی منبع مطمئن بخواید این هست دوست عزیز :

این ویدیو رو ببنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت خوبی بود اما به هیچ وجه انتظاری که از این قسمت داشتم رو براورده نکرد، به طور قطع و یقین از قسمت های نه در فصل سوم و چهارم به شدت پایینتر بود .

تنها قسمت هیجان انگیزش برای من مرگ شیرین بود که از آخرین کاراکتر هایی بود هنوز دوستش داشتم بلاخره مارتین باید یه بار دیگه کد تقلب میزد تا مثل همیشه بتونه این سمبل پوکر فیس لعین رو از شکست حتمی نجات بده خدا به داد روس بولتون برسه .

قسمت آریا کسل کننده بود و قسمت دنریس میتونست بارها بهتر از این ساخته بشه . افسوس که به خاطر یه نقاشی از کتاب رقص اژدهایان، اومدن درگون قبلا برام اسپویل شده بود.

در کل به این قسمت با ارفاق زیاد 8 میدم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا حدودی قابل پیش بینی بود که استنیس زیر بار حرف ملیساندر میره، استنیس یه آدم مسخ شده است؛ اولین بار نیست که چشم بسته حرفهای اون شیطان رو میپذیره.

قربانی کردن یه انسان برای خشنودی خدا؟! نمیشه به دور از واقعیت چنین حرکتی رو از استنیس پنداشت، از دیرباز تو تمدنهای مختلف وجود داشته که روحی رو به نحوی تقدیم خدا میکنند، یا خونی میریزند تا خشنودش کنند، یا به خواسته ای که دارن بریزن... گرچه هنوزم به شکل معتدل تری با قربانی کردن حیوانات شاهدش هستیم.

فقط باید پذیرفت که نویسنده تصمیم گرفته به رخ بکشه چنین قربانی کردنی رو!

قسمت میرین خوب بود. بر خلاف براووس و آریا که وقت سریال رو هدر داد. بهترین قسمتهای آریا زمانی بود که یه چالشی با خودش داشت یا یه سرکشی ازش سر میزد، چه با سندور کلگان یا فصل اولش تو کینگز لندینگ یا اتفاقات فصل دوم... این آریای کنترل شده تو براووس رو دوست ندارم

قسمت مربوط به دنریس میتونست بهتر بشه، نمیدونم بازی خود بازیگر دنریس رو باید بیشتر شماتت قرار داد، یا جلوه های ویژه؟

همیشه پز سریال رو میدادم به خاطر جلوه های ویژه ش، ولی سکانس پایانی این اپیزود، به هر دلیلی جلوه های ویژه ی با شکوهی نداشت، خصوصا سوار شدن اژدها که ...

نمره ای که به اپیزود میدم 7 از 10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

به نظرم شیرین نمرده.یعنی دقیقا همون برنامه ای که تو کتاب سر منس ریدر اووردن تو سریال دارن سر شیرین در میارن.

ملیساندر با همون تکنیکی که تو کتاب چهره ی منس رو عوض کرد با همون روش یک دختری رو تغییر داده و به جای شیرین اونو سوزوندن.از این برنامه هم به غیر از استنیس و ملیساندر کسی خبری نداری و همون طور که دیدیم استنیس هیچ واکنشی به مرگ شیرین نشون نداد در حالی که دل مادرش به رحم اومد چون نمیدونست قضیه چیه.

اگه دوباره قسمت سوزوندن شیرین رو ببینید یکی از سربازای مسن استنیس خیلی ناراحته.به نظرم دختره همین سربازه رو سوزوندن.

وقتی هم استنیس میره پیش شیرین و ازش میخواد یه کاری براش انجام بده و ازش عذر خواهی میکنه در واقع کاری که باهاش میکنه اینه که میفرستتش کسل بلک یا وینترفل یا یه جای دیگه.

البته من کتاب 5 رو نخوندم و نمیدونم انگیزه ی ملیساندر از کاری که با منس کرد چی بوده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بقول کامیار محسنین ( البته صحبتش در مورد لوتر بود) که میگقت بعضی فیلما مثل فیلمای وسترن قدیمه که هر وقت داستان به بن بست میرسه یه نفر با هفت تیروارد میشه و گره کور رو باز میکنه

داستان مارتین هم از این قاعده مستثنی نیست و هرووقت که براساس ریتم مشخصی پیش میره یهو یه کاراکتر به سرش میزنه و باحماقتش روند داستانی رو تغییر میده یا کاراکتری دچار تحول روحی میشه یا مارتین میخواد به زور نگاه خواننده به اون کاراکتر رو عوض کنه( حالا درست یا غلط)

این امر در سریال هم تشدید شده و حوادثی مثل ازدواج سانسا و رمزی یا مرگ شیرین از این وقایع هستند که باور پذیر نیستند مگر اینکه قبول کنیم کلا بیلیش و استنیس احمق باشند که این در مورد این دو شخصیت در کتاب درست نیست

در کنار این به نظرم برخلاف سه کتاب اول که مسنجم بودند ، رقصی با اژدهایان و ضیافتی برای کلاغ ها دیگه زیادی بسط داده شده ،اینقدر که نمیدونم مارتین چطور میخواد با 7 جلد کارو تموم کنه

وقتی هم این دو کتاب میخوان براش برگردان سینمایی داشته باشن نتیجه اش فصل 5 میشه که فاقد جزئیات کتابه و باعث شده فاقد تاثیر گذاری کتاب باشه

مثلا حوادث دورن اصلا بود یا نبودش فرقی نمیکنه و ضعیف در اومده .دوران مارتل خوب نیست و مارهای شنزار مضحک اند و مثل بازیگرای سیرک میمونن!

خدارحم کرد که ماموریت جیمی در ریور رانو با این حوادث سان اسپیر تلفیق کردن وگرنه کار بدترم میشد!

بعضی چیزا هم بدیهی اه و رعایت نکردنشون تو ذوق میزنه .مثل اینکه کسی که نقرس یا همون بیماری ثروتمندان رو داره معمولا چاقه ولی شخصیت سریال ترکه ایه و نزار!

اون بازیگر که تباری عربی داره در سلطنت بهشت اسکات خوب بازی کرد ولی به این نقش نمیخوره و فاقد پیچیدگی های کاراکتری مثل دوران مارتله

در کنار این به نظرم جان اسنو ، آریا استارک و برن همونقدر احمق اند که سانسا یا راب یا پدر و مادر فقیدشون بودند!

این سه تا هر بادی از اون طرف میاد سوار موجش میشن و این شانسی بودن حوادث اونا به منطق داستان و در نتیجه سریال ضربه زده

جان اسنو که همیشه کاری رو میکنه که 1درصد هم احتمال زنده موندن نداره ، آریا که دنبال جیگن هاگار راه افتاده و برن هم در فصل 5 کاملا ناپدید شده و خبری از برخوردش با کلاغ سه چشم نیست!

پ.ن : راستی این قسمت نهم فصل پنج بود و در نظر سنجی نوشتید قسمت دهم .بی زحمت اصلاحش کنید

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Prince Oberyn » دوشنبه خرداد 18, 94 9:20 pm[/url]"]سلام

به نظرم شیرین نمرده.یعنی دقیقا همون برنامه ای که تو کتاب سر منس ریدر اووردن تو سریال دارن سر شیرین در میارن.

ملیساندر با همون تکنیکی که تو کتاب چهره ی منس رو عوض کرد با همون روش یک دختری رو تغییر داده و به جای شیرین اونو سوزوندن.از این برنامه هم به غیر از استنیس و ملیساندر کسی خبری نداری و همون طور که دیدیم استنیس هیچ واکنشی به مرگ شیرین نشون نداد در حالی که دل مادرش به رحم اومد چون نمیدونست قضیه چیه.

اگه دوباره قسمت سوزوندن شیرین رو ببینید یکی از سربازای مسن استنیس خیلی ناراحته.به نظرم دختره همین سربازه رو سوزوندن.

وقتی هم استنیس میره پیش شیرین و ازش میخواد یه کاری براش انجام بده و ازش عذر خواهی میکنه در واقع کاری که باهاش میکنه اینه که میفرستتش کسل بلک یا وینترفل یا یه جای دیگه.

البته من کتاب 5 رو نخوندم و نمیدونم انگیزه ی ملیساندر از کاری که با منس کرد چی بوده.

فلسفه این که شیرین رو قربانی کردن این بود که خون پادشاهی داشته،پس این فرضیه

نمیتونه درست باشه.

از طرح نگاه کردن استنیس دیوانگی میبارید..

چه شیرین زنده بشه که بعیده یا نشه،چه استنیس شمال رو بگیره که بعیده یا نگیره

استنیس دیگه سقوط کرد... هرچند از اون اخرش میشود این برداشت رو کرد که پشیمونه.

با شرافت میمردی بهتره بود...

من هنوزم نظرم این که برین استنیس رو میشکه که احتمالا همین اپیسود بعده.

البته همین استنیس دیوانه هم به بولتون ها شرف داره.. امیدوارم اونارو نابود کنه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه خرداد 18, 94 9:33 pm[/url]"]
Prince Oberyn » دوشنبه خرداد 18, 94 9:20 pm[/url]"]سلام

فلسفه این که شیرین رو قربانی کردن این بود که خون پادشاهی داشته،پس این فرضیه

نمیتونه درست باشه.

از طرح نگاه کردن استنیس دیوانگی میبارید..

چه شیرین زنده بشه که بعیده یا نشه،چه استنیس شمال رو بگیره که بعیده یا نگیره

استنیس دیگه سقوط کرد... هرچند از اون اخرش میشود این برداشت رو کرد که پشیمونه.

با شرافت میمردی بهتره بود...

من هنوزم نظرم این که برین استنیس رو میشکه که احتمالا همین اپیسود بعده.

البته همین استنیس دیوانه هم به بولتون ها شرف داره.. امیدوارم اونارو نابود کنه..

اتفاقا تو ماجرای منس (و همین طور بچه اش که جان فراریشون داد) ملیساندر به خاطر اینکه خون پادشاهی داشتن میخواست بکشتشون.ولی بعدن متوجه میشیم در واقع منس رو نمیکشه.ولی خودم هنوز قانع نشدم انگیزش از کاری که با منس کرده چی بوده.برای همین نمیتونم کارشو با کاری که احتمالا با شیرین کرده توجیه کنم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Prince Oberyn » دوشنبه خرداد 18, 94 9:20 pm[/url]"]

اون وسط بچه از کجا گیر آورد؟ مگه سربازا با زن و بچه میرن جنگ، اونم توی اون آب و هوا؟ اصلا هیچ دختر بچه ای توی کسل بلک یا توی سپاه استنیس نبود.

بعد چه دلیلی داره یکی رو به اسم شیرین آتیش بزنن؟ مگه میخواستن وانمود بکنن که شیرین مرده؟ همون اول هر کی رو دوست داشتن بیان آتیش بزنن، چه دلیلی داره به جای شیرین جا بزنن؟

به نظرم خیلی خیلی بعیده کس دیگه ای به جز شیرین بوده باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با سلام خدمت دوستان

با اینکه خیلی وقته با این سایت و بچه ها آشنا هستم ولی تازه امروز ثبت نام کردم! از آشنایی با شما خوشحالم.

این قسمت عالی بود و دستشون درد نکنه با این سریال ساختنشون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عالی بود این اپیزود

واااای چقد واسه شیرین گریه کردم وقتی جیغ میزد

اریا هم خوشحالم داره اهداف خودشو دنبال میکنه

میرین به شددددددت نفس گیر بود

دنریس و دروگون عالییییییی بودن

10 دادم به این قسمت

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی از سطح انتظاراتم پایینتر بود چون همیشه قسمت ۹ یه سورپرایز داشت ولی این قسمت هیچ سورپراسزی نداشت فقط مرگ شیرین تقریبا داشت گریم رو در می اورد . قسمت میرین هم متوسط بود اخه یه دفعه اون همه پسران هارپی از کجا اومدند ؟؟ این انسالید ها هم که نقش کشک دارند !! اریا هم ۹ قسمت گذشته هنوز هیچکاری نکرده ببینیم اخرش چی میشه. این سیزن اگر قسمت ۸ نبود تا الان فاجعه بود حالا امیدوارم قسمت ۱۰ بزنه جبران کنه با توجه به تعاریفی که ازش شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این قسمت خوب بود. من 8 رو میدم. لااقل داستان یه سرشکلی پیدا کرده. هرچند دیگه فصل تموم شده تقریبا

من همش منتظر بودم آریا بپره تو اتاق ولی نشد. میگم این یارو یه جوری به آریا نیگاه کرد. نکنه بشناستش. بهر حال قسمت بعد کارش تمومه مگه اینکه به آریا اجازه این کار رو ندن

آخ دنریس مطمن بودم اژدها وارد میشود ولی فک نمیکردم پرواز کنه. عاشق قیافه تیریون شدم اون لحظه راستی این ارتش پسران پاک چه بی عرضه بودن. اینهمه ازشون تعریف کردن. همشون زرتی به فنا رفتن که

دم سرآلیستر گرم. پیشنمایش جوری بود که من فک کردم در رو باز نکردن. آقا من از این پسربچه میترسم. آخرش ما رو داغدار میکنه

شیرین صد در صد مرده چون اونا دنبال خون پادشاهی هستن. من پیش بینی کرده بودم که استنیس قبول نمیکنه شیرین رو بکشه و به خاطر همین شکست میخوره. حیف. به قیافه پریشان و ژولیده استنیس دقت کردین. حس میکنم این بولتونها حالا حالاها هستن

وای یعنی شک پایان فصل چیه. البته حدس میزنم به لطف صحبت دوستان کتاب خوان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

هيچ دليلي نداره كه بخوان كس ديگه اي رو جاي شيرين قرباني كنن .چون اصلا بخاطر اين كه خون پادشاه تو رگشه سوزوندنش يعني لزومي نداره كه بخوان ظاهر سازي بكنن اصلا بي معنيه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا که شیرین قربانی شد فکر کنم هم راه حرکت استنیس هموار شد هم اخرین ذره ی انسانیت استنیس از دست رفت شک ندارم قسمت بعد روس و رمزی رو کباب میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عجب اپيزودى بود ميخواستم قبل از اينكه براى بار سوم ببينمش نظرات دوستانو بخونم شايد اتفاقى رو نديده باشم ولى براى اون دسته از دوستانى كه قربانى كردن پرنس شيرين ناراحت كننده بوده اول شما بايد تو وستروس زندگى كنيد يعنى موقعيت اونجا رو درك كنيد دوم اگه شيرين گرفتار رمزى بولتون ميشد چه اتفاقى براش رقم ميخورد در اصل استينس انتقام دخترش رو از بولتونها ميگيره( بعد از امدن بهار و .....) سوم در تمام قسمتها پادشاهان تصميماتى رو گرفتن كه از محدوده افكار عادى خارج بوده حتى تصميمى كه الان جان اسنو گرفته و تقريبا همه باهاش مخالف هستن ولى اون پنج هزار جان فدا با خودش اورد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستى اين همه اتفاق افتاد جان پنج هزار طرفدار فدايى پيدا كرد اريا يكى از هدفهاى انتقامشو پيدا كرد استينس دختر عزيزشو قربانى كرد و اژدها با مادرش اشتى كرد بازم قسمت بدى بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بنظرم خیلی بهتر میتونستن قسمت میرین رو درست کنند ولی در کل بد نبود

با این اوصاف احتمالا تیریون قراره نقش سرباریستون رو در اداره میرین (حالا که دنریریس نیست) برعهده بگیره! نظر شما چیه؟

قسمت بعدی رو هم طوری درست میکنن که هیچکدوم از کتابخونا غافلگیر نمیشن! و همه چی در همون حد کتاب مجهول میمونه بنظرم! و دقیقا همه تشنه خریدن کتاب بعدی میشن!

مردن یا نمردن جان؟ پیروزی یا شکست استنیس؟؟ و..

دیگه حالا سریال بینها هم طمع خوندن این کتاب رو دارن! شاید حتی بعضی ناشرها طوری این کتاب رو منتشر کنن که کسایی که کتابهای قبلی رو نخوندن هم سر در بیارن! (مثلا اولش یه خلاصه بنویسند و.. ) و بنابررین احتمالا این کتاب به یکباره همه رکوردهای فروش رو میزنه

در کل نویسنده یسری قواعد داره برای خودش بنظرم! مثلا کسایی که راههای غیر اخلاقی رو طی میکنند یا به نیروهای شیطانی متوسل میشن پیروزی موقت به دست میران ولی در کل شکست میخورن! استنیس تونست برادرشو با همچین روشی بکشه ولی در نهایت شکست خورد! الانم بنظرم همچین اتفاقی میوفته! راستی مطمئن باشید حتی با شکست بولتون ها و کشته شدن روس بولتون ، داستان رمزی تموم نمیشه! شاید مواجهه جان با رمزی یکی از نکات جالب فصلهای اینده باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقا هم پوشانی مهر و محبت استنیس (که تا لحظه اخر هم با اون دیالوگ Forgive me ادامه داشت) با کشتن بچه ش و بولد کردن این دو رفتار متناقض بار تراژدی قضیه رو بیشتر کرد.من همیشه شک داشتم رو بندگی و حتی باور استنیس. همیشه فکر میکردم ملیساندر و خداش برای استنیس نقش ابزار رو داشته باشن نه باور.

and become who he is meant to be ...

However much he may hate it

یاد ذبح اسماعیل/اسحاق افتادم . تو قضیه ابراهیم اصل قضیه امتحان و ازمایش بود و اینجا احتمالا قربانی کردن. گیرم که خدای ابراهیم گویا دل رحم تر از خدای ملیساندر و استنیس بود. اما بنا رو سرسپردگی و تسلیمه.

دیگه حالا سریال بینها هم طمع خوندن این کتاب رو دارن! شاید حتی بعضی ناشرها طوری این کتاب رو منتشر کنن که کسایی که کتابهای قبلی رو نخوندن هم سر در بیارن!

نه اتفاقا من فکر میکنم جو و هیجانات کتاب کمتر شده. سریال واضحا از کتاب جلو زده و شاید اصلا زودتر از کتاب تموم بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای Shireen

It's always summer, under the sea

I know, I know, oh, oh, oh

The birds have scales, and the fish take wing

The rain is dry, and the snow falls up

The stones crack open, the water burns

The shadows come to dance, my lord

The shadows come to play

The shadows come to dance, my lord

The shadows come to stay

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چیزی که توجه من رو جلب کرد موسیقی متن ای بود که وقتی دنی میخواست سوار درگون بشه پخش شد و البته نگاه های تیریون بهترین صحنه هم پرت کردن نیزه جورا به سمت هارپی شدیدا دلم میخواد بدونم سوار های بعدی کیان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Tywin Lannister » سه شنبه خرداد 19, 94 3:58 pm[/url]"]اتفاقا هم پوشانی مهر و محبت استنیس (که تا لحظه اخر هم با اون دیالوگ Forgive me ادامه داشت) با کشتن بچه ش و بولد کردن این دو رفتار متناقض بار تراژدی قضیه رو بیشتر کرد.من همیشه شک داشتم رو بندگی و حتی باور استنیس. همیشه فکر میکردم ملیساندر و خداش برای استنیس نقش ابزار رو داشته باشن نه باور.

and become who he is meant to be ...

However much he may hate it

یاد ذبح اسماعیل/اسحاق افتادم . تو قضیه ابراهیم اصل قضیه امتحان و ازمایش بود و اینجا احتمالا قربانی کردن. گیرم که خدای ابراهیم گویا دل رحم تر از خدای ملیساندر و استنیس بود. اما بنا رو سرسپردگی و تسلیمه.

دیگه حالا سریال بینها هم طمع خوندن این کتاب رو دارن! شاید حتی بعضی ناشرها طوری این کتاب رو منتشر کنن که کسایی که کتابهای قبلی رو نخوندن هم سر در بیارن!

نه اتفاقا من فکر میکنم جو و هیجانات کتاب کمتر شده. سریال واضحا از کتاب جلو زده و شاید اصلا زودتر از کتاب تموم بشه

ببخشید ولی استنیس برای رضای خدا و نشان دادن سرسپردگیش اینکارو نکرد بلکه کارش گیر بود و بخاطر همین اینکارو انجام داد برای رسیدن به هدف خودش.به همین دلیل اصلا قابل مقایسه با داستان ابراهیم نیست.اگر تو کاخش همه چیز آروم بود و هیچ مشکلی نداشت و خودش هیچ خواسته ای نداشت بهش میگفتن به خواست رلوور باید اینکارو بکنه اونموقع بیشتر این دو داستان قابل مقایسه بودن.

در هر صورت این کارش رو اصلا نمیشه هیچ جوره توجیه کرد برای رسیدن به خواسته ی خودت شخصی رو قربانی کنی که مالک جانش نیستی خود اونطرف هم راضی نیست!

حالا نمیدونم رلوور واقعا اینقدر ظالمه یا ملیساندر داره راه اشتباهی رو میره چون من تا اونجایی که یادمه توروس تو خط قربانی و اینا نبود فقط ملیساندر مثل اینکه خیلی تشنه به خونه.

واقعا تعجب میکنم یه سریا چه جوری دارن توجیه میکنن اینکارو تو سایتای خارجی میری کامنتای مردمو میبینی شاخ درمیاری!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Rexxar » دوشنبه خرداد 18, 94 12:24 pm[/url]"]پیش نمایش قسمت بعد

واقعا نمی دنم چه اصراریه که سازندگان سریال استنیس رو هی می خوان اینقدر منفور کننش(ولی باید در نظر بگیریم که نه راه پیش داشت و نه راه پس(از دید سریالی). حالا حداقل اینکارو کرد بره وینترفل رو بگیره از بولتون ها)

تو کتاب استنیس به سر جاستین میسی دستور می ده که اگه تو جنگ وینترفل (تو کتاب 5 اتفاق نمی افته) کشته شد دخترش شیرین که تو کتاب زندست رو به تخت آهنی برسونه ولی اینجا .

(حالا که شیرین تو سریال زنده نیست و جاستین میسی کلا حذف شده دیگه از اسپویلر استفاده نکردم)

چرا تو پیشنمایش نوشته:

the season finale

یعنی چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
sir navid » سه شنبه خرداد 19, 94 7:58 pm[/url]"]
Rexxar » دوشنبه خرداد 18, 94 12:24 pm[/url]"]پیش نمایش قسمت بعد

واقعا نمی دنم چه اصراریه که سازندگان سریال استنیس رو هی می خوان اینقدر منفور کننش(ولی باید در نظر بگیریم که نه راه پیش داشت و نه راه پس(از دید سریالی). حالا حداقل اینکارو کرد بره وینترفل رو بگیره از بولتون ها)

تو کتاب استنیس به سر جاستین میسی دستور می ده که اگه تو جنگ وینترفل (تو کتاب 5 اتفاق نمی افته) کشته شد دخترش شیرین که تو کتاب زندست رو به تخت آهنی برسونه ولی اینجا .

(حالا که شیرین تو سریال زنده نیست و جاستین میسی کلا حذف شده دیگه از اسپویلر استفاده نکردم)

چرا تو پیشنمایش نوشته:

the season finale

یعنی چی؟

منظورش قسمت اخر فصل هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری