رفتن به مطلب
Rexxar

بحث اپیزودیک فصل پنجم اپیزود دهم Mother's Mercy

به اپیزود دهم فصل پنجم چه نمره ای میدهید  

56 رای

1. 1. به اپیزود دهم فصل پنجم چه نمره ای میدهید

• 1
      4
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      2
    • 5
      4
    • 6
      2
    • 7
      3
    • 8
      3
    • 9
      12
    • 10
      26

Recommended Posts

من فقط نظر شخصیم را میگم پس همین اول عذرخواهی کنم از خیلی ها..

ایکاش به جای این اسم,نام دیگری انتخاب می شد

بیشتر شبیه انتقام مادر بود تا مرحمت مادر!!!!!!!!!!!

این قسمت با ملیساندر شروع شدو با شکست استنیس از بولتنها ادامه پیدا کرد....

چرا قبل از جنگ ملیساندر استانیس رو ول کرد خودم موندم......

و چرا سلی خودشو دار زد....هر چند شخصیت نچسبی بود ولی تو این شرایط نباید این اتفاق میوفتاد واسش

حیف استانیس که به دست برین از تارث کشته شد.......میتونست مرگ قشنگتری داشته باشه....تا تو اون ذلت بدست برین کشته بشه....

قهرمان بازی تیون رو متوجه نشدم..خودش میراندا رو میاره خودشم میکشتش...یعنی با سانسا خودکشی کردن؟؟؟؟ یا از اون ارتفاع زنده موندن؟؟؟؟؟؟؟

مکالمه بین جیمی و میرسلا رو دوست داشتم,امیدوارم فقط میرسلا نمیره وگرنه با بودن تریستن تو کشتی میترسم ربطه دورن با کینگزلندینگ دوباره شکرآب شه........

حظور وریس عنکبوت که بعد ازقسمت 1 دیگه ندیدیمش هم جالب بود نامرد چجوری این یه دفه ظاهر میشه خودم موندم...

دنریسم چطوری متوجه حظور این همه سواره نشد؟؟؟؟؟چه بلایی سرش میارن دوتراکها خودم موندم

اریا هم نشون داد یک کله شقه که باعث شد طبق داستان کتاب بیناییش رو از دست بده....ولی حال کردم زد مرین ترنت رو کشت. ...یه سوال بزرگی که تو ذهنمه اینه که آخر عاقبت آریا چی میشه داستانشو دارن ادامه میدن تغییرش نسبت به کتابم کمتره نسبت به دیگر شخصیتها...

امیدوارم طرفدارای wos هم راضی باشن از این قسمت چطور سرسی رو به حقارت انداختن........هم اعتراف کرد هم محاکمه نشده مجازاتش کردنش...کایبورن عجب فرانکناشتاینی ساخته...

سمویل هم به سیتادل رفت...ملیساندر و داووس هم به کسل بلک رسیدن

و فرمانده هم که توسط هم رزماش چاقو خورد....آخرین ضربه رو هم اولی بهش زد....حیف جان که به این وضعیت افتاد با اون خونریزیش و حالت چشماش و رها شدنش فکر کنم غزل آخرش رو هم خونده.......

کلا زدن همه رو ناکار کردن نامردا

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

فکر کنم سازنده ها رکورد ثبت کردن. تو قسمت مرگ هاى ويکى سريال مرگ هفت نفر که چهارتاشون از شخصيت هاى مهم و اصلين براى قسمت دهم ثبت شده. جاداره واقعا دست سازنده ها رو از همينجا به گرمى بفشارم

پ.ن: تورن پست فطرت خائن ازش متنفرم!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نبرد وینترفل فاجعه بود کل فصل منتظر بودم یک جنگ درست و حسابی و باحال ببینم

اما رسما گند زدن فقط چند ثانیه نشون داد که بولتون ها حمله کردن بعد باز نشون داد که استنیس شکست خورده فرضا با جنگ بلک واتر مقایسه کنید

خب استنیس هم بالاخره مرد و بولتون ها همچنان دارن جولون می دن فقط ای کاش برین هم یه روزی بمیره واقعا شخصیت نچسبیه

اما بخش سانسا عجیب بود برای چی پریدن؟ اگه زنده بمونن که خیلی مسخره اس از اون فاصله

میرسلای بی چاره حیفش

walk of shame هم عالی بود خیلی خوب تحقیر و له شدن سرسی رو نشون دادن

بخش دنریس هم خوب بود بدجوری توی دردسر افتاد

بخش اریا هم خوب بود سکانس کشته شدن مرین ترنت هم عالی بود

جان اسنو هم همون طور که پیش بینی می شد صحنه ی چاقو خوردن اش رو گذاشتن صحنه ی پایانی شاید ملیساندر زندش بکنه امیدوارم

در کل به این قسمت هشت می دم ای کاش نبرد وینترفل بهتر بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اتفاقات زیادی افتاد توی این قسمت.

خود.کشی سلیس پس احتمالا سلیس توی کتاب 6 هم ممکنه بمیره.واقعا فکرشم نمیکردم که سپاه استنیس ولش کنن برن.خیلی ها از جمله خود من فکر میکردیم که استنیس بعد از کاری که با شیرین کردبه احتمال زیاد پیروز جنگ میشه.ولی خب خیلی هم دور از انتظار نبود که افرادش از کاری که کرد خوششون نیومده باشه و دیگه اعتماد نکنن یا اینکه چون شرایط رو مناسب دیدن و باخودشون فکر کردن اگربمونن ممکنه دوباره تو برف گیر کنن ترجیح دادن که تا برف نیست برن.

خیلی جالب بود که ملیساندر تا دید اوضاع خرابه و چه گندی زده فرار کرد ولی یه چیزی که برام جالبه اینه که مگه نگفتن اونایی که فرار کردن همه ی اسبها رو بردن پس چجوریه که یه اسب برای ملیساندر گذاشته بودن؟!!

من اگر جای استنیس بودم دنبال ملیساندر میرفتم وقتی داشت فرار میکرد میگرفتم آتیشش میزدم.اینکه با وجود نداشتن برتری و ضعف سپاهش باز هم تصمیم گرفت حمله کنه به نظرم خیلی ناعاقلانه بود.باعث کشته شدن اون همه آدم شد.وقتی هم برین اومد بالای سرش خیلی مبهم آخرش نشون دادن آدم نمیتونه مطمئن باشه کشتش یا نه!

خیلی کیف کردم تئون میراندا رو انداخت پایین کتلت شد.خدا کنه رمسی هم به همین سرنوشت دچار شه البته قبلش به سرنوشت ریک دچار شه.واقعا اینکه از اون دیوار پریدن پایین ما باید انتظار داشته باشیم که زنده بمونن؟

توی کتاب وقتی تئون و جین میخواستن بپرن ارتفاع برف زیاد بود با این حال چندجاشون شکست

الان به لطف رلوور برفها آب شده بود فکر کنم اگرم زنده بمونن ناقص شده باشن.

ووو آریا خیلی وحشیانه مرین ترنت رو کشت ولی دلم خنک شد.همونطور هم که انتظار میرفت بیناییشو از دست داد.بعد یه سوال مردان بی چهره مگه فقط چهره شونو تغییر نمیدن؟پس چجوری اون دختر با یه ذره قد یهو شد جیکن هگار؟

بعد متوجه صحبت جیکن و آریا هم نشدم تو فصل اول بخاطر اینکه آریا سه نفر رو از مرگ نجات داد جیکن بجای اون سه نفر سه نفر دیگه رو کشت به خواست آریا ولی اینجا چون آریا جون یکی رو گرفت گفت تو یه جون رو از خدای مرگ گرفتی بخاطر همین یکی بهش بدهکاری بعد خودکشی کرد؟من اینجارو متوجه نشدم طرفو نجات که نداد.کشتش مگه در صورت مرگ در هر حال به خدای مرگ تعلق نمیگیره؟!!

بازیگر نقش نایمریا گفته بود که مارهای شن زار یه کاری کردن و حالا منتظریم واکنش مردم رو ببینیم پس میرسلا رو مسموم کردن من اصلا فکرشم نمیکردم فکر میکردم میخوان جیمی رو بکشن.ولی مکالمه بین جیمی و میرسلا خیلی مسخره بود الان انتظار دارن که ما متاثر شده باشیم از این عشق پدر و فرزندی؟!!!

بعد یعنی دوران انقدر احمقه که پسرشو تک و تنها فرستاد تو دل دشمن؟!!!تو سریال خیلی این شخصیت رو زیر سوال بردن!

walk of shame هم خوب بود با اینکه از سرسی بدم میاد ولی از کاری که باهاش میکنن اصلا خوشم نمیاد و لذت نمیبرم احمقانه ترین اقدامی که تا الان توی کتاب و سریال صورت گرفته همین مسلح شدنه هفته اینارو قراره چجوری سر جاشون بشونن کسی نمیدونه.خیلی از های اسپرو بدم میاد انگار از کاری که میکنه لذت میبره.

ولی قیافه ی سرسی وقتی رابرت استرانگ رو دید و حرفهای کیبورن رو شنید خیلی خوب بود.انگار داشت تو دلش میگفت حال همتون رو میگیرم.اصلا امیدوار شد.

دنی هم که همونطور که انتظار میرفت با دوترکیها مواجه شد.

همش منتظر بودم دروگون هم بیاد ولی نشد یا داستانشو تغییر دادن یا اینکه فصل بعد این اتفاق میفته.

انگشترشو انداخت فکر کنم قرار سرنخ بشه برای جورا و داریو.

ورییییسسس؟!!!!!!!الان کلا شهر دست تیریون و وریسه.تنها کسی که انتظار نداشتم تو این قسمت ببینم وریس بود.

مکالمه ی بین جان و سم هم زیاد جالب نبود . تصمیماتی که توی کتاب خود جان میگیره رو تو سریال نشون میدن که دیگران بهش پیشنهاد کردن و اونم پذیرفته.بعد کارهایی که دیگران مجبورش کردن انجام بده رو تو سریال نشون میدن که خودش با اراده ی خودش این تصمیمو گرفته.آخه چرااا؟!!!

این ملیساندر وقتی رسید به دیوار و اومد تو همچین قیافه ای گرفته بود که انگار من هیچکارم خیلی پرروئه.اگر داووس بفهمه چکار کرده میکشتش خائنو.

وقتی اولش در آنچه گذشت بنجن رو نشون دادن من واقعا فکر کردم بنجن پیدا شده نگو نقشه شون برای بیرون کشیدن جان بود.خیلی وحشیانه زدنش نامردا.روحش شاد.من یه عکسایی چند روز پیش دیده بودم که چشمای جان سفید بود و وارگ شده بود ولی 20 بار اون تیکه ی آخرو بدون پلک زدن دیدم همچین اتفاقی نیفتاد از همین جا باید بگم نامردای فتوشاپ کار.

ولی یه موضوعی که هست اینه که جان

توی کتاب بعد از اینکه تصمیم گرفت به سمت وینترفل لشکرکشی کنه این بلا سرش اومد که خب با اینکه کار نگهبانان اشتباه بود ولی جان هم داشت یه اشتباهی رو مرتکب میشد

ولی تو سریال تقریبا شهیدش کردن نشون دادن فقط بخاطر نجان مردم آزاد و اینکه از این کار خوششون نمیاد این کارو کردن با این حال یکی از دلایلی که توی کتاب هم اینکارو کردن بخاطر همین تعصبشون بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یعنی سانسا مرد؟؟؟

مرگ استنیسم مشکوک بودااا

میشه نمرده باشه؟؟؟

ای توف به خیانت

توف به تورن عوضی خاک بر سر

اولیم که باس تقاص پس بده

ملیساندرم که خیانت تو خونشه و پشت استنیس خالی کرد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینقدر منتظر موندم تاپیک بزنید ...

تاحالا تو عمرم اینقدر ناراحت نشدم .

استنیس

سانسا

تیریون

برین

آریا

سرسی

جیمی

مارسلا

دنریس

جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Hbo شورشو در اورده تمام کاراکتر های خوب رو.میکشه جاشون یه مشت عقب مونده رو میاره ، سندور کلگان شخصیتی با اون ویژگی های خشن و شخصیت پردازی خوب و استنیس با اون کاراکتر جالب و بازی خوب رو توسط یه ماده گاو نچسب با بازی مزخرف میکشه اونم به اون وضع اسفناک ، جان بدبخت رو هم که عملا ابکش کردن اونم در اوج داستانش ولی گری ورم و میساندی و گیلی باید زنده بمونن و دنریس هم که فقط بسمت موفقیت حرکت میکنه

خوب حالا که برین انتقامشو گرفت قرار نیست بمیره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
رندل تارلی » دوشنبه خرداد 25, 94 12:15 pm[/url]"]Hbo شورشو در اورده تمام کاراکتر های خوب رو.میکشه جاشون یه مشت عقب مونده رو میاره ، سندور کلگان شخصیتی با اون ویژگی های خشن و شخصیت پردازی خوب و استنیس با اون کاراکتر جالب و بازی خوب رو توسط یه ماده گاو نچسب با بازی مزخرف میکشه اونم به اون وضع اسفناک ، جان بدبخت رو هم که عملا ابکش کردن اونم در اوج داستانش ولی گری ورم و میساندی و گیلی باید زنده بمونن و دنریس هم که فقط بسمت موفقیت حرکت میکنه

خوب حالا که برین انتقامشو گرفت قرار نیست بمیره؟

اولا که ربطی به HBO نداره.کاراکترهای اصلی رو بدون اینکه توی کتاب هم بمیرن توی سریال نمیکشن برای کارکترهای فرعی بحث فرق داره.ولی کلا با کتاب پیش میره ممکنه خیلی از جزئیات رو تغییر بدن ولی آخر سر نتیجه ش همونی میشه که تو کتابه.بعد هم این طرز حرف زدن اصلا درست نیست ماده گاو؟!!!واقعا؟!!!حالا چون یه نفر هیکل درشتی داره باید اینطور خطاب بشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستش نمیتونم چطور توضیح بدم براتون ولی...

خون جان یه سرعت عجیب به خودش نگرفت ؟ موسیقی متن اون لحظه چی؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

واقعا این مارتین هم گندش رو دراورده. بابا زدی دو سه نفر رو کشتی همه خوششون اومد حالا فک کردی چه خبره. هر جا داستان کم میاری میزنی یکی رو میکشی. بابا وقتی یه چیزی چندبار تکرار بشه مزش از بین میره دیگه آقای نویسنده

کلن فصل مزخرفی رو به پایان رسوندیم. به طوری که من دیگه هیجانی واسه فصلهای بعدی ندارم. چون فک نمیکنم داستان دوباره اوج بگیره

حس میکنم که میلساندرا برگشته تا واسه جان یه کاری کنه. همشم میگفت تو چیزی نمیدونی

من منتظر نبرد وینترفل بودم. استنیس جز نقشای اول بود باید خیلی باشکوهتر میمرد. اینقد از این دختره بدم میاد

حداقل یکی از حدسیاتم درست درومد و تیون یه کاری کرد واسه سانسا

ابراز احساسات میرسلا و جیمی خیلی بیمزه بود خوب درنیومد. جالبه اینقده که تکراری شده روش کارشون تا دیدم میرسلا مهربون شد با جیمی گفتم ای وای خدا رحمتت کنه میرسلا. که دیدم خون دماغ شد

با توجه به سکانس سرسی فهمیدم هنرپیشه بودن خیلی شغل مزخرفیه

به طور کلی به این قسمت 5 میدم. چون خیلی سریع فقط داستان همه شخصیتها رو جمع کردن هیچ چیز خاصی نداشت. حتی یه دیالوگ خوب نداشت آدم بلدش کنه

گند بزنن به همشون

جان عزیزم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نه من بخاطر اینکه زنه ازش متنفر نیستم یا بخاطر زشتیش نه بخاطر شخصیت تقریبا نچسبش ازش متنفرم و اینکه تا حالا دو تا از شخصیتای محبوبم رو تو سریال کشته و این ماده گاو رو جیمی بهش میگفت

شاید شما درست بگی و مرگ استنیس مطابق کتابه ولی استنیس خیلی ضعیف نشون داده شد در حالی که من انتظار داشتم حداقل شمال رو بگیره و در حین گرفتن جنوب بمیره نه اینکه توسط یه روانی مثل رمسی شکست بخوره در ضمن مرگ باریستان ، هیزدار ، گرن، وهمین قضیه ی لیدی استون هارت ، گریف و سنسا هم مثل کتاب نبود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شخصا،دلیلی نمیبینم داستان رو دنبال کنم.

جیمی که با اون وضع فجیع جوری کسل و سربازا ند رو کشت شده پدر مهربان.

ملیساندره پیشبینی کرد بولتون ها نابود میشن،پیشبینی نکرد استنیس اینکارو میکنه.

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

عکس های لو رفته از اپیزود یه طوری بود که نشون میداد جان وارگ شده، وقتی تموم شد سریال هی میگفتم چرا پس وارگ نشد جان، بعد هم مقاله هالیوود ریپورتر رو خوندم که گفتن کیت عملا خداحافظی کرد و موهاش رو هم زد دیگه یعنی جان اسنو تموم شد، حتی شوران هم گفتن دیگه قرار دادی ندارن با کیت و نخواهند داشت پس جان اسنو رو واقعا کشتن که بعید هم نبود.

در خصوص استنیس کوچکترین ذره امید در وجود من هست که هنوز استنیس زنده باشه، نمیدونم چرا ولی لحظه مرگش خیلی نامفهوم و نامعلوم بود، برین اگر نجاتش داده باشه واقعا باید تعجب کنیم ولی احتمالش هست بخاطر پیش بینی های میلسنادر و همچنین علاقه برین به رنلی شاید استنیس رو بخاطر اینکه برادر رنلی هست بخشیده باشه و زنده گذشته باشتش وگرنه هیچ چیز معلوم نیست.

بخش داستانی دنریس خب بود کالاساری که اومدن پیشش دو برابر کالاسار دورگو بود، احتمال میدم دنریس تمام کالسارهای دوتراکی رو بتونه متحد کنه چون اتحاد این کالسار ها باعث میشه ارتش به عظمت یه دریا رو داشته باشه.

ولی بخش داستان اریا هم خوب بود، داستان خوب جلو برد و خوب کشت و خصوصا اون قضیه چهره ها رو بلاخره درست اجرایی کردن اینطور نشون دادن که جیکن میتونه هر کسی باشه در این حال هیچکس باشه، حالا آریا هم کور شده باید دید چه اتفاق میفته براش فصل بعد.

و اما سانسا، خیلی ها میگن مرد ولی به طور قاطع نمرده، دیوارهای وینترفل چون بادشکن هستن اصولا برفها زیر دیوارها به چندین متر میرسه، از این هم نگذریم که روزهای قبلش طوفان شدید تو شمال بود پس این پرش اونم از دیوار قلعه احتمال زنده بودن این دوتا رو خیلی زیاد میکنه ولی خب احتمال داره یکی دوتا جاشون هم بکشنه ولی زنده رو مطمئن هستم که میمونن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

راستی اگه جان مرده باشه و فصل بعد هم نباشه. این قضیه صد مدل تئوری چی میشه؟ آخرشم معلوم نشد ننه باباش کین که. به نظر من فصل بعد هم جان هست حالا یا با جادو جنبل یا چیز دیگه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

پایان خوبی بود نسبتا، کل فصل شاید از سه اپیزود راضی باشم (7 و 8 و 10)

بهترین قسمتهای فصل، بخشهای مربوط به شمال بودن، مرگ جان اسنو همونطور که بود انتظار داشتم. در مورد برگشتن و برنگشتن نظرات مختلفی وجود داره، اگر بخوایم به حرفهای بازیگر سریال اعتماد کنیم، شاید محتملترین حدس میتونه همون بقا روح جان اسنو تو بدن گوست باشه. سرما رو میشد حس کرد تو این سکانس!

گرچه خیلی ناامید میشم اگر برنگرده.

خودکشی سانسا و تئون هم با هم خیلی عجیب و ناباورانه بود. (گرچه مرگشون رو ندیدیم!)

انتقام آریا و برین: ازش انتظار داشتم با دیدن شمع سانسا بره کمکش، ولی رفت سراغ استنیس! انتقامش رو گرفت بالاخره.

داستان آریا واسم مبهمه، یعنی در نهایت به کجا میخواد برسه؟

کلا هر کسی تو سریال سرگرم نفرت و انتقام شد، یه جوری خودش یا اطرافیانش سر آخر کله پا شدن. آریا هم دنباله رو بقیه میترسم ...!

استنیس هم مرد، حقش هم مرگ بود، حداقل تو سریال حماقت رو به حداکثر رسوند. سکانس خمه شون به وینترفل عالی بود، آرایش نظامیشون هم خوب نشون دادن، نصف لشکر سرجاشون خشکشون زده بود، نصف دیگه به سمت جنگل فرار میکردن!

تیریون و واریس: گفتگوشون مث همیشه جذاب بود، این دو نباید از هم دور بشن ...

اژدها و مادرش: اینبار جالبتر بود کار فنی شون نسبت به اپیزود قبل! یعنی دنریس رو بردن؟ یا بهش ملحق شدن؟

سکانس کینگزلندیگ رو هم دوست داشتم! نفرت رو میشه تو چشمهای سرسی دید. یاد ضرب المثل چاه مکن بهر کسی ... اومد با کمک فرقه مذهبی، با پر و بال دادن بهشون، کسای دیگه رو کله پا کنه، ولی دامن خودش رو گرفت به تحقیرانه آمیزترین شکل!

چقدر علامت سوال داشت این اپیزود آخرش! آریا؟ جان؟ سانسا و تئون؟ دنریس؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این اپیزود با توجه به این که می‌دونستم جان میمیره واسم زهره مار شد. همش فکرم معطوف بخش پایانی بود و حتی نتونستم از رنج سرسی لذت ببرم. الان سعی کردم یه خورده در موردش بنویسم و زنده موندن جان رو با اون خبری که چند وقت پیش در مورد این که به کیت هرینگتون اجازه ندادن موهاش رو بزنه توجیه کنم ولی حالا با این حرفی که S.i.S زد دیگه هیچ امیدی ندارم!

اگه جان واقعاً مرده باشه در مورد ادامه دادن سریال و خوندن بقیه‌ی کتاب (اگه اون جا هم جان واقعاً مرده باشه) هم دیگه تمایل چندانی نخواهم داشت.

S.i.S » دوشنبه خرداد 25, 94 1:22 pm[/url]"]عکس های لو رفته از اپیزود یه طوری بود که نشون میداد جان وارگ شده، وقتی تموم شد سریال هی میگفتم چرا پس وارگ نشد جان، بعد هم مقاله هالیوود ریپورتر رو خوندم که گفتن کیت عملا خداحافظی کرد و موهاش رو هم زد دیگه یعنی جان اسنو تموم شد، حتی شوران هم گفتن دیگه قرار دادی ندارن با کیت و نخواهند داشت پس جان اسنو رو واقعا کشتن که بعید هم نبود.

فقط اگه لینک این مقاله رو بدی ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی اتفاق افتاده که وقتی داستان سریال لو میره نویسنده ها و تهیه کننده و بازیگر اینجوری دروغ میگن.من سریالهایی که دیدم که همچین اتفاقی افتاده آخرش همونی شد که مردم میگفتن.اینی هم که کیت هرینگتون گفته احتمالا برای اینکه داستان لو نره و مردم رو سر کار بزارنه.وگرنه چرا ملیساندر برگشت؟یه جا هم سم گفت جان همیشه برمیگرده...

یه احتمال دیگه هم هست که بازیگر عوض شه.

m4hdico1434362964562.png.5d95f487e5a19827152293b973ecbe93.png

m4hdico1434363285893.png.3adff2b66ca80b07afb57257c91b4475.png

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تجاوزی که D&D به داستان و مخصوصا پلات دورن انجام دادن از تجاوز ماونتن به الیا مارتل هم بد تر بوده.

یک فصل تمام معطل کردن همه برای محاصره دقت کنید محاصره وینترفل بعدشم که هیچی به هیچی بولتون ها پیروز شدن و استنیس رو که 4 فصل باهاش همراه بودیم رو اونم نه به دست بولتون ها بلکه به دست برین از تارث (به جرئت می گم یکی از منفورترین شخصیت هاست)

مخصوصا بعد از خوندن فصل آخر جیمی تو کتاب 5

اصلا چه لزومی بود استنیس تو سریال شیرین و سیلیس رو بیاره وقتی قراره شکست بخوره به هر حال.فقط می خواستن الکی منفورش کنن .با این کار که هم شیرین مرد و هم استنیس دیگه خاندان باراتیون منقرض شد دیگه رسما تو سریال

امیدوارم تو کتاب 6 با اومدن خاندان های شمالی و مندرلی حداقل اونجا یه اتفاقی بیفته و بولتون ها به درک برن و اتفاقی بیفته که ما احساس کنیم این فصل سریال اصلا یه خواب بد بوده

سرسی هم با اینکه ازش بدم میاد تیکه هاشو نتونستم ببینم زدمش جلو سریع بره و از این که رابرت استرانگ دید نمی دونم چرا خوشحال شد مگه یه نفر چی کار می تونه بکنه براش؟

باورم نمیشه اینو میگم ولی تنها قسمت خوب این اپیزود همون آریا بود

آقا خداییش این واریس کجا بود؟چجوری خودشو رسوند به بالکن میرین؟!!و چه جوری این دنریس (how fucking lucky she is) که میوفته وسط یه دوتراکی هورد و کالسار هیچیش نمیشه (همونطوری که همه می دونن دوتراکی ها چجورین) و احتمالا اینا هم می شن جزوی از ارتشش

i mean god!!it is ridiculous

آقا چرا نامه ی صورتی رو حذف کردن ؟!!؟چرا جان رو به مفتضحانه ترین شکل کشتنش اونم با شش ضربه چاقو در ضمن اینا که تو سریال گوست رو موقع کتک خوردن سم از فضا نازل می کنن ولی موقع کشتن جان نه. lazy wolf

فقط موزیک سکانس پایانی (جزو موزیک هایی که سریال برای خاندان استارک استفاده می کنه فقط که همشون غمگینن ) واقعا ناراحتم کرد که هرچی بلا هست داره سر اینا میاد آخریشم که این

در ضمن اگر هم ملیساندرا بر فرض محال برگردونه جان رو که بعید می دونم دیگه اون جانه سابق و قهرمان شرافتمند وستروس نیست،کلا به یه شخص دیگه تبدیل می شه مثل بریک دنداریون که هربار می رفت یه شخص دیگه بر می گشت.

در آخر دورن که من نمی فهمم چرا کوئنتین مارتل و بهترین شخصیت زن داستان یعنی آریانه مارتل باید حذف شه ولی شخصیت هایی مثل برین از تارث و الاریا سند بهشون داستان من درآوردی ورژن D&D اضافه بشه و دورن رو که باید یکی از بهترین پلات ها رو داشته باشه خط داستانیش کسل کننده می شه.یعنی واقعا نمی فهمن اینا نباید اینقدر الکی داستان رو بی خورد عوض کننش؟!؟!؟

حالا امیدوارم فصل بعد آریانه رو بیارن. لا اقل بگن آریانه فصل 5 تو سان اسپیر بوده بعد فصل 6 اومده واتر گاردن(آرزو های نشدنی )

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یاد صحبت های ملیساندره به استنیس تو فصل دو افتادم

"هزاران نفر به فرماندهی تو می میرن،تو به مردانی که بهت خدمت میکنن خیانت میکنی

به خانواده خودت هم خیانت میکنی،تو به تمام چیزهایی که زمانی برات عزیز میکنی و ارزشش رو خواهد داشت و شاه خواهی شد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خدا کنه فصل بعد دوباره خانواده گریجوی وارد داستان بشن حالا که استنیس مرده باید شخصیت با ابهتی مثل یورن گریجوی وارد داستان بشه تا جاشو پر کنه وتنها کسی که تو وستروس به سفاکی بلتونهاست همین شخصه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه خرداد 25, 94 2:26 pm[/url]"]یاد صحبت های ملیساندره به استنیس تو فصل دو افتادم

"هزاران نفر به فرماندهی تو می میرن،تو به مردانی که بهت خدمت میکنن خیانت میکنی

به خانواده خودت هم خیانت میکنی،تو به تمام چیزهایی که زمانی برات عزیز میکنی و ارزشش رو خواهد داشت و شاه خواهی شد...

با توجه به این احتمال اینکه استنیس نمرده باشه هست. و تنها یک دلیل وجود داره که ملیساندر به دیوار برگشت. جان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری