رفتن به مطلب

Recommended Posts

خودم از همه بیشتر منتظر قسمت ده هستم!اسمش داد میزنه که چه اتفاق شوکه کننده ای میفته!واقعا این انتخاب نام ها هیجان انگیزن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
هاولند رید » جمعه شهریور 27, 94 12:44 pm[/url]"]خودم از همه بیشتر منتظر قسمت ده هستم!اسمش داد میزنه که چه اتفاق شوکه کننده ای میفته!واقعا این انتخاب نام ها هیجان انگیزن!

برادر کوچکتر که معلوم نیست کیه، سندورـه؟ جیمی ـیه؟ تریون ـه؟ اریا؟ تامن؟ ریکان؟ یا یه نفر دیگه.

البته با توجه به برگشت سندور به سریال،احتمالش کم نیست جنگ دو برادر رو ببینیم به اضافه این که برن تو رویا نبرد "مردی با سر تازی با مردی بی سر" رو دیده بود...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » جمعه شهریور 27, 94 3:00 pm[/url]"]
هاولند رید » جمعه شهریور 27, 94 12:44 pm[/url]"]خودم از همه بیشتر منتظر قسمت ده هستم!اسمش داد میزنه که چه اتفاق شوکه کننده ای میفته!واقعا این انتخاب نام ها هیجان انگیزن!

برادر کوچکتر که معلوم نیست کیه، سندورـه؟ جیمی ـیه؟ تریون ـه؟ اریا؟ تامن؟ ریکان؟ یا یه نفر دیگه.

البته با توجه به برگشت سندور به سریال،احتمالش کم نیست جنگ دو برادر رو ببینیم به اضافه این که برن تو رویا نبرد "مردی با سر تازی با مردی بی سر" رو دیده بود...

به احتمال زیاد باید ریکان باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هاولند رید » پنج شنبه شهریور 26, 94 9:54 pm[/url]"]اینم از اسامی قسمت های فصل جدید!

منبع؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jon Snow » جمعه شهریور 27, 94 4:39 pm[/url]"]
هاولند رید » پنج شنبه شهریور 26, 94 9:54 pm[/url]"]اینم از اسامی قسمت های فصل جدید!

منبع؟

دمت گرم نکته ی خوبی بود !!

رفیق این پستی که اسما رو گزاشتی میشه منبعتو بگی

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جوایز امی رو درو کردن امسال (کلا سریالهای HBO). پیتر هم بعد از پنجمین نامزدی پیاپیش، برای بار دوم جایزه نقش مکمل مرد را گرفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
منبع این خبر پیدا نشد؟

* دوستان لطفا قبل از پست گذاشتن به عنوان تاپیک توجه کنید!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Azor Ahai » دوشنبه شهریور 30, 94 11:34 am[/url]"]
منبع این خبر پیدا نشد؟

* دوستان لطفا قبل از پست گذاشتن به عنوان تاپیک توجه کنید!

منم موندم واقعا منبعش کجاست ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تیوری جدید اینه که استنیس زندست یا نه ؟ اگه زندست چرا و چه دلایلی وجود داره ؟

اگه مردست چرا و چه دلایلی براش وجود داره ؟

اگه زندست نقشش چیه برای اینده . بدون هیچ ارتشی ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه عکس از پشت صحنه فصل ششم که سرنوشت دنریس رو اسپویل میکنه:

_juegotronos_66d169e2.jpg?b1211f767aa74405f3870fd6dcb86a5f

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سرنوشت یکی از شخصیت‌های مرده انگاشته شده:

Kit-Harington-on-set.jpg

این تصویر توسط دیلی میل از پشت صحنه‌ی فصل ششم منتشر شده و حاوی چند نکته است:

۱- احتمالاً جان اسنو زنده میشه چون با توجه به این شمایل و قیافه‌اش بعید به نظر می‌رسه مربوط به فلش بک باشه.

۲- لباسی که پوشیده، لباس نگهبانی شب نیست، پس احتمالاً باید از بند تعهدش رها شده باشه.

۳- اون شخصی که داره با کیت هرینگتون صحبت می‌کنه Miguel Sapochnik کارگردان اپیزود هاردهوم و اپیزودهای ۹ و ۱۰ فصل آینده است پس این عکس هم باید مربوط به قسمت‌های پایانی فصل باشه.

۴- گمانه زنی شده اون زنی که زیر چتره همون ملیساندر هست! البته من خیلی متوجه این قضیه نشدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زنده شدن جان اسنو بر کسی پوشیده نیست اما حیفم اومد این متن رو نذارم،این قسمتی از اخرین پست مارتین ـه که تو روز تولدش از بازیگر های فصل های قبل(اونایی که مردن) و بازیگر های حال حاضر تشکر کرده، کیت هرینکتون در قسمت بازیگران زنده و استیفن دیلاین ( استنیس) در لیست مرده هاست.

Capt213ure.JPG

جان اسنو کیلو چند؟ من استنیس ـمو میخوامممم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » یکشنبه مهر 5, 94 7:17 pm[/url]"]زنده شدن جان اسنو بر کسی پوشیده نیست اما حیفم اومد این متن رو نذارم،این قسمتی از اخرین پست مارتین ـه که تو روز تولدش از بازیگر های فصل های قبل(اونایی که مردن) و بازیگر های حال حاضر تشکر کرده، کیت هرینکتون در قسمت بازیگران زنده و استیفن دیلاین ( استنیس) در لیست مرده هاست.

Capt213ure.JPG

جان اسنو کیلو چند؟ من استنیس ـمو میخوامممم

بابتش ممنونم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » چهارشنبه مهر 8, 94 7:28 pm[/url]"]

نبرد ند و ارتور دین در برج شادی،در حال فیلم برداری

13.jpg

فیلم این صحنه در سایت ایرانی وینترفل:

http://winterfell.ir/%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1-%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%B4%D8%B4%D9%85-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمتی از تست بازیگری لو رفته از این بازیگر در فصل 6:

در این تست tehmina یک کشیش سرخه به نام Kinvara ! که با تیریون و واریس دیدار میکنه! (واریس و تیریون برای پشتیبانی و تائید کشیشان سرخ از دنریس مذاکره می کنن )

Herald: شما در حضور Kinvara،، شعله حقیقت، نور بصیرت و اولین خادم خدای روشنائی

کشیش اعظم معبد سرخ در ولانتیس قرار گرفته اید

تیریون: به میرین خوش اومدین! والریایی من در همین حده! می تونیم به زبون رایج حرف بزنیم؟!

Kinvara با سر تائید می کنه!

تیریون: از شما به خاطر این سفر طولانی متشکرم، از تجربه خودم می دونم که چه سفره سختی می تونه باشه! حقیقت اینه که ما به کمک شما نیازمندیم! امیدوارم بتونیم شما را متقاعد کنیم که...

Kinvara : شما کشیش های من رو می خواهید تا میرینی ها را متقاعد کنن که فاتح شهر همون نجات دهنده مردمه.

تیریون/ واریس: ما آزادی بخش را به فاتح ترجیح می دیم.

Kinvara: شما لازم نیست درباره چیزی من رو متقاعد کنین! من برای کمک اومدم! دنریس طوفان زاده همون ادم وعده داده شده اس، اون از اتش دوباره برخواسته تا دوباره دنیا رو بسازه.

تیریون: بله!

Kinvara: اون برده ها رو از زنجیر آزاد کرد و اربابان رو به خاطر گناهانشون مصلوب!

تیریون: بله واقعا این کار رو کرد!

Kinvara: اژدهای اون اتشن.! یک هدیه از طرف خدای روشنائی، اما شما همه این ها رو قبلا شنیدید؟! نشنیدین؟! در بالای پل ولانتیس؟! اژدهایان با سوزندن جان و گناهان نزدیک به هزار نفر از ناباوران، اونها را تصفیه و پاک کردن!

تیریون: در بهترین حالت ما از تصفیه ناباوران خودداری می کنیم، مادر اژدها پیروانی از تمام عقاید داره.

Kinvara: شما می خواین ملکتون پرستیده و اطاعت بشه و در نبودش مشاور اون پرستیده و اطاعت بشه!

تیریون: من با اطاعت می سازم!

Kinvara: من کشیش ها و بازیگر ها را احضار میکنم و اونها این جمله رو در جهان پخش می کنند، دنریس برای رهبری مردم در مقابل تاریکی فرستاده شده، برای این نبرد... و هنوز نبرد بزرگ در راه است!

واریس: به نظر عالی می رسه! یه مردی به اسم استنیس براتیون توسط یکی از کشیش های شما به عنوان فرد منتخب منصوب شده بود، اون سرنوشتی درخشانی داشت! اون به مقر پادشاه حمله کرد و کاملا توسط مردی که کنار من ایستاده شکست خورد! و من به تازگی شنیدم در وینترفل هم شکست خوبی خورده ...

تیریون: ما از شما به خاطر هر نوع پشتیبانی از ملکه در این زمان سخت قدردانیم

واریس: من فرض می کنم برای یک متعصب خیلی سخته که به اشتباهش اعتراف کنه! این کل نکته متعصب بودن نیست؟! شما همیشه راست می گین، همه چیز تقدیر خداونده.

Kinvara: همه چیز تقدیر خداونده... مردها و زن ها اشتباه می کنند حتی صادق ترین خادمان خداوند

واریس: و شما؟ خدمت گذار صادق خداوند؟ چرا من باید به شما بیشتر از کشیش مشاور استنیس اعتماد کنم؟!

تیریون: دوست من یک شک سالم نسبت به ادیان داره! اما همه ما پشتیبان صادق ملکه هستیم

Kinvara: هر کس برای دلیلی، کسی هست و در جائی قرار داره! اتقاق های وحشتناک به دلیل خاصی اتفاق می افتن! مثل همونی که برای تو اتفاق افتاد لرد واریس! وقتی بچه بودی اگه به خاطر یه جادوگر درجه دو معیوب نمیشدی الان اینجا نبودی! و نمیتونستی به منتخب خداوند در برگرداندن روشنائی به این دنیا کمک کنی! اطلاعات تو رو خیلی قدرتمند کرده اما هنوز خیلی چیز ها هست که نمی دونی ، یادته چی شنیدی؟! شبی که جادوگر اون عضو بدنت رو در اتش انداخت؟! می خوای بهت بگم اون صدا چی گفت؟! می خوای اسم اون فرد و محل زندگیشو بهت بگم؟!

*Kinvara می خنده و وارس کاملا اشفته میشه

ما همه به یک ملکه خدمت می کنیم اگر شما دوست واقعی هستین، دلیلی برای ترس از من ندارین!

*Kinvara برمیگرده و جدا میشه!

از اینجا برداشتم: http://tvworld.info/showthread.php?t=45446&page=10

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

چند تا عکس که از اپیزود اول فصل6 لو رفته.

فوق اسپویل... اگه به اسپویل حساسید اصلا این طرفا نیاید لطفا.

پ.ن: ظاهرا کل اپیزود 1 لو رفته. برین ببینین حالشو ببرین دوستان. دیگه این عکسا چندان اسپویل نیست.

1.thumb.jpg.88117f20aec2f4dc0af5b929148ec0f0.jpg

2.thumb.jpg.2c8e73f35d5b86294e4878779c048c14.jpg

3.thumb.jpg.35bbee058e69aa4d077fac9da7e0b6ee.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری