رفتن به مطلب

Recommended Posts

این قد اسپویل ها شدید ـه تو نت ادم میترسه سایت ها رو باز کنه!

الان اپیزود یک لیک شده؟ من تو سایت های فارسی چیزی ندیدم،لینک دانلود بدید لطفا.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اره انگار کل قسمت یکو اشتباهی روی یه سایت گذاشتن عکسای بیشتری هم لو رفته از اونایی که وینترفل زحمت کشید گذاشت. البته سه تاش همون عکسای بالاییه.

اون پیرزنه ملیساندره ست یا لیدی استون هارت؟ :/ یه حسی بهم میگه ملیساندره ست که اون حدسا درباره سن واقعیش درسته و واقعا سنش خیلی بیشتر از چیزیه که نشون میده .. شایدم اشتباه می کنم و یکی دیگه ست

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » شنبه اردیبهشت 4, 95 8:04 pm[/url]"]اره انگار کل قسمت یکو اشتباهی روی یه سایت گذاشتن عکسای بیشتری هم لو رفته از اونایی که وینترفل زحمت کشید گذاشت. البته سه تاش همون عکسای بالاییه.

اون پیرزنه ملیساندره ست یا لیدی استون هارت؟ :/ یه حسی بهم میگه ملیساندره ست که اون حدسا درباره سن واقعیش درسته و واقعا سنش خیلی بیشتر از چیزیه که نشون میده .. شایدم اشتباه می کنم و یکی دیگه ست

من فقط اخلاقیهاشو گذاشتم.

سوال من اینه،الان اپیزود یک برای دانلود هست،ایا؟

اینجا که لینک گذاشتن ممنوعه اما طبق اخرین خبرها هنوز لینکی پیدا نشده که اعلام بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » شنبه اردیبهشت 4, 95 9:26 pm[/url]"]
negar27 » شنبه اردیبهشت 4, 95 8:04 pm[/url]"]اره انگار کل قسمت یکو اشتباهی روی یه سایت گذاشتن عکسای بیشتری هم لو رفته از اونایی که وینترفل زحمت کشید گذاشت. البته سه تاش همون عکسای بالاییه.

اینجا که لینک گذاشتن ممنوعه اما طبق اخرین خبرها هنوز لینکی پیدا نشده که اعلام بشه.

اوه من حواسم به این قضیه نبود اصلا. اگه مشکلی پیش میاره واسه سایت حذفشون کنم ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » شنبه اردیبهشت 4, 95 8:14 pm[/url]"]سوال من اینه،الان اپیزود یک برای دانلود هست،ایا؟

تا جایی که من و چندتا از بچه‌ها گشتیم نبوده. تورنت‌هایی که گذاشتن هم فیکن، ولی هنوز احتمال داره که آپلود بشه.

پ.ن:

قشنگ معلومه اونی که عکس‌ها رو لو داده یکی در حد رمزی بوده. نشسته اون قسمت‌هایی که مهم بودن رو اسکرین شات گرفته البته من که هنوز مقاومت کردم ولی از شواهد عمق فاجعه معلومه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
negar27 » شنبه اردیبهشت 4, 95 8:28 pm[/url]"]
Winterfell » شنبه اردیبهشت 4, 95 9:26 pm[/url]"]

اوه من حواسم به این قضیه نبود اصلا. اگه مشکلی پیش میاره واسه سایت حذفشون کنم ؟

من حذفشون کردم. باید بیشتر مراعات کنیم متاسفانه.

به نظر منهم اون ملیساندره. لیدی اسون هارت؟ نه. اصلا!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 10:58 am[/url]"]:-o اینم یه عکس دیگه.

[attachment=0]photo_2016-04-24_11-56-26.jpg[/attachment]

تحملش سخته اما باید قبول کرد.

این قدر وسوسه می‌کنین که بالاخره این رو دیدم.

ولی این تصویر که چیزی رو مشخص نمی‌کنه.

فقط ملیساندر بالای سر (جنازه‌ی) جانه. شاید بعدش زنده بشه. شما چیز دیگه‌ای دیدین که من نمی‌بینم؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@Jon Snow

کاملا در تصویر واضحه که شکلی روح مانند در حال تبادل بین ملیساندره و جانه و این می تونه همون بوسه ای باشه که راهب های رلور باهاش مرده ها رو زنده می کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jon Snow » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 11:31 am[/url]"]

فقط ملیساندر بالای سر (جنازه‌ی) جانه. شاید بعدش زنده بشه. شما چیز دیگه‌ای دیدین که من نمی‌بینم؟

مگه قراره چیزی بیشتر ازین مشخص بشه که ملیساندر جان رو زنده می کنه!

موضوع جدیدی نیست و در موردش زیاد صحبت شده بود اما دیدن صحنه اش خیلی فرق می کنه با صحبت کردن در موردش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان چرا هیچکدومتون به این اسپویل بزرگ عکسا که مشخص کرده ملیساندرا همون شیرا سی استاره اشاره نمی کنید؟ خواهر ناتنی بلادریون یا همون کلاغ سه چشم خودمون. الانم 130 سالشه و با جادو خودش رو جوون نگه داشته. این قضیه خیلی داستان رو جالب می کنه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Winterfell » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 11:57 am[/url]"]
Jon Snow » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 11:31 am[/url]"]

مگه قراره چیزی بیشتر ازین مشخص بشه که ملیساندر جان رو زنده می کنه!

موضوع جدیدی نیست و در موردش زیاد صحبت شده بود اما دیدن صحنه اش خیلی فرق می کنه با صحبت کردن در موردش.

شما یه جوری گفتین تحملش سخته که فکر کردم منظورتون اینه که مرده باقی می‌مونه. آخه همزمان تو یه سایت دیگه هم داشتن یه همچین چیزی می‌گفتن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Baelish » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 12:22 pm[/url]"]

دوستان چرا هیچکدومتون به این اسپویل بزرگ عکسا که مشخص کرده ملیساندرا همون شیرا سی استاره اشاره نمی کنید؟ خواهر ناتنی بلادریون یا همون کلاغ سه چشم خودمون. الانم 130 سالشه و با جادو خودش رو جوون نگه داشته. این قضیه خیلی داستان رو جالب می کنه!

محتمل بود که اون پیرزن همون ملیساندر باشه اما ار کجا فهمیدین شیرا سی استاره؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من از دیروز که عکس ها رو دیدم هنوز تو شوکم! آخه این دو نفر از جون نغمه چی میخوان؟!

آخه دوران؟!

برداشت من از عکس های ملیساندر اینه که بعد از این که جان رو زنده میکنه خودش این طوری پیر میشه! بریک جونش رو از دست داد چون کت خیلی وقت بود مرده بود، ولی جان مدت زیادی از مرگش نگذشته و احتمالا مل جوونیش رو فقط از دست بده! البته شاید هم بعدش مرد!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
renly baratheon » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 5:38 pm[/url]"]من از دیروز که عکس ها رو دیدم هنوز تو شوکم! آخه این دو نفر از جون نغمه چی میخوان؟!

آخه دوران؟!

برداشت من از عکس های ملیساندر اینه که بعد از این که جان رو زنده میکنه خودش این طوری پیر میشه! بریک جونش رو از دست داد چون کت خیلی وقت بود مرده بود، ولی جان مدت زیادی از مرگش نگذشته و احتمالا مل جوونیش رو فقط از دست بده! البته شاید هم بعدش مرد!

ابرازهمدردی!

این ایده ات به نظرم خیلی مناسب میاد.

جالبه که هیچ کس شکی در یکی بودن اون پیر زن و ملیساندر نداره! اما چرا باید ملیساندر همچین فداکاری به خاطر جان بکنه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

وینترفل:

احتمالا قانع شده جان آزور آهاییه! البته یادم نیست تو سریال به آزور آهایی اصلا اشاره ای شده یا نه! ولی جز این نمی تونه انگیزه ای داشته باشه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینکه ملیساندره تو قسمت اول پیر میشه نمیتونه درست باشه،چون تو تیزر های این فصل جلوتر شاداب و سرزنده(!) حضور داره.

یادم نیست متن کتاب بود یا تئوری اینکه ملیساندره پیر هست،با اون گردنبند جون نشون داده میشه،تو این عکس های هم یه جورایی این قضیه رو تایید میکنه،جایی که گردن بند هست جوونه و جایی که نیست پیره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 7:30 pm[/url]"]

اینکه ملیساندره تو قسمت اول پیر میشه نمیتونه درست باشه،چون تو تیزر های این فصل جلوتر شاداب و سرزنده(!) حضور داره.

یادم نیست متن کتاب بود یا تئوری اینکه ملیساندره پیر هست،با اون گردنبند جون نشون داده میشه،تو این عکس های هم یه جورایی این قضیه رو تایید میکنه،جایی که گردن بند هست جوونه و جایی که نیست پیره.

این رو منم دیدم تو نت که خیلی ها بهش اشاره کردن، اما تو سریال قبلا ملیساندر رو بدون گردنبند و جوون نشون دادن. شاید بعدا دوباره به جوری جوون میشه. شایدم حق با شما باشه و این یه سوتی دیگه از سازندگان سریال باشه که خودشون یادشون رفته قبلا چی نشون دادن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه قبلا نشون داده باشن که خیلی بعیده دیگه همچین سوتی ـی بدن،هرچند دروازه دوتارکی (اون 2 تا اسب) تو فصل یک یه چیز بود و این فصل یه چیز دیگه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » یکشنبه اردیبهشت 5, 95 8:23 pm[/url]"]اگه قبلا نشون داده باشن که خیلی بعیده دیگه همچین سوتی ـی بدن،هرچند دروازه دوتارکی (اون 2 تا اسب) تو فصل یک یه چیز بود و این فصل یه چیز دیگه!

خیلی سوتی های دیگه دادن جز این مورد که شما گفتید اگه کسی بخواد دنبالش بگرده!

پ.ن:

یه عکس دیگه دیدم تو نت از Tyene Sand با یه لبخند و نگاه خبیثانه و comic villain وار، ظاهرا عکس هایی که دیدیم کار خودشون بوده! چه کردن با این پلات لاین دورن! D&D از گل روی کیوان خجالت نمیکشن همچین کارهایی میکنن؟!

اصلاحیه ناظر: فعال کردن اسپویلر.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نمیدونم این چه مرضیه من دارم. کتاب نمیخونم که سریال اسپویل نشه واسم. اونوقت میشینم دونه دونه اسپویلها رو تو نت میخونم.

ولی بسی ذوق کردم از عکس

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در مورد اپیزود اول چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه جواب بده. یکی اینکه وقتی برین و پادریک به بولتون ها حمله کردن سگ های شکاری چی شدن؟ دوم اینکه سند اسنیک ها (مرده شور ببرتشون الهی) چه جوری وارد قایق تریستان شدن و قایق دقیقا کجا بود نزدیک دورن یا کینگزلندینگ؟ یعنی تریستان از مرگ میرسلا خبر نداشت؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Bloodraven » سه شنبه اردیبهشت 7, 95 4:25 pm[/url]"]من در مورد اپیزود اول چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه جواب بده. یکی اینکه وقتی برین و پادریک به بولتون ها حمله کردن سگ های شکاری چی شدن؟ دوم اینکه سند اسنیک ها (مرده شور ببرتشون الهی) چه جوری وارد قایق تریستان شدن و قایق دقیقا کجا بود نزدیک دورن یا کینگزلندینگ؟ یعنی تریستان از مرگ میرسلا خبر نداشت؟

سوتی دادن. خصوصا سگ های رمزی رو

البته اون دوتا ملعون احتمالا با یه کشتی دیگه تریستان رو تعقیب کرده بودن ولی احتمال سوتی بودنش بیشتره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من نمی تونه سوتی باشه. این صحنه ای نیست که توی دو روز فیلمبرداری کرده باشند، بگیم یادشون رفت سگ رو بیارن روز دوم ...

خب سگها هم تو بعضی نبردها میترسن و فرار می کنند. بستگی به تربیت سگ هم داره (سگهای رمسی باید وحشی باشند قاعدتا)

اسب رو نقش زمین کردن، کشتن اون دو تا سگ که واسه برین کاری نداره.

در مورد تریستان و کلا دورن هم خواستن سمبل کاری کنند داستان رو تا وارد مسیر جدیدتر بشه سریعتر ...

سوتی نبود، فقط واسشون مهم نبود چقدر آبکی میشه داستان اینجوری. فقط میخواستن رد شه ...

شروع سریال از لحاظ آمار ریت بیننده، نسبت به شروع فصل پایین تر بود. 7.94 میلیون بیننده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری