رفتن به مطلب

Recommended Posts

شاید قسمت بعدی قضیه سگ ها مشخص بشه. جریان تریستان و سند اسنیکز رو هم توضیح دادن. ظاهرا یه تعداد سکانس مربوط به دورن قبل از پخش حذف شده که باعث این پیچیدگی ها شد.

هرچی دورن کمتر بهتر

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
Bloodraven » سه شنبه اردیبهشت 7, 95 4:25 pm[/url]"]من در مورد اپیزود اول چندتا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی میتونه جواب بده. یکی اینکه وقتی برین و پادریک به بولتون ها حمله کردن سگ های شکاری چی شدن؟ دوم اینکه سند اسنیک ها (مرده شور ببرتشون الهی) چه جوری وارد قایق تریستان شدن و قایق دقیقا کجا بود نزدیک دورن یا کینگزلندینگ؟ یعنی تریستان از مرگ میرسلا خبر نداشت؟

همونطور که دیدین تریستان از مرگ میرسلا خبر داشت و این که جیمی تریستان رو به همراه یه کشتی به سمت باباش فرستاد و دخترای اوبرین اومدن پیشوازش که نذارن به باباش برسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شدیدا شیفته فلش بک به عقب که برن در حال دیدنش بود هستم..

میتونه خیلی جالب باشه بنظرم..

اصلاحیه ناظر:

هر دو پست شما مرتبط به اپیزود دوم فصل 6, پاک خواهد شد. اینجا محل اظهار نظر دراین مورد نیست و پست قبلی به شدت اسپویل دارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
emj » دوشنبه اردیبهشت 13, 95 10:44 am[/url]"]شدیدا شیفته فلش بک به عقب که برن در حال دیدنش بود هستم..

میتونه خیلی جالب باشه بنظرم..

اصلاحیه ناظر:

هر دو پست شما مرتبط به اپیزود دوم فصل 6, پاک خواهد شد. اینجا محل اظهار نظر دراین مورد نیست و پست قبلی به شدت اسپویل دارد.

پست جدید قسمت دوم رو بزارید خب

دیگه اسپویل نخواهد شد..از هیجان زیاد بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نام دو قسمت 6 و 7 ام سیزن شش هم اعلام شد

قسمت 6 : Blood of My Blood

قسمت 7 : The Broken Man

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

The Broken Man : "هَوند" راستی راستی داره میاد فقط امیدوارم به سرنوشت "اوبریان" دچار نشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حدس داستان اپیزود از روی اسمش خیلی سخته عزیز

من خودم فکر میکردم قسمت سوم که عهدشکن بود

مربوط میشه به برگشتن استنیس ولی..

اما دلم برای هوند و دیالوگاش که اکثراً فحش هستن واقعا تنگ شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Βehnam » چهارشنبه اردیبهشت 22, 95 4:30 pm[/url]"]حدس داستان اپیزود از روی اسمش خیلی سخته عزیز

من خودم فکر میکردم قسمت سوم که عهدشکن بود

مربوط میشه به برگشتن استنیس ولی..

اما دلم برای هوند و دیالوگاش که اکثراً فحش هستن واقعا تنگ شده

من مطمئن ـم

عهد شکن هم واضح بود که جان ـه تو همون تاپیک گفته بودم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » چهارشنبه اردیبهشت 22, 95 4:23 pm[/url]"]The Broken Man : "هَوند" راستی راستی داره میاد فقط امیدوارم به سرنوشت "اوبریان" دچار نشه.

اگه برگرده و زرتی بمیره خیلی ضایعه :/ برنگرده بهتره اینجوری

بازیگرش خیلی باحاله برعکس مانتین

مانتین بازیگر اولیش خوب بود دومی و سومی نچسبن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرشید واترز » جمعه اردیبهشت 24, 95 8:13 pm[/url]"]IMDb جوزف مال بازیگر نقش بنجن استارک رو جزء بازیگرای فصل ششم معرفی کرده

از كانال تلگرام والریا خوندم

IMDB فصل پیش هم اول زده بود بازیگر کتلین تالی هست که نبود، بعد هم واسه اپیزود آخر زد بازیگر بنجن میاد که نیومد.

این سایت حداقل واسه این سریال غیر معتبره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جای بریندن تالی و بنجن استارک خالیه .امیدوارم که ببینیمشون (البته نه فقط در سریال به در کتاب هم)

گاهی دیر و زود داره ولی سوخت و ساز نداره

مثلا این فصل که دیگه بانوی سنگدل رو می بینیم یحتمل!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خوب با پخش سکانس فلش بک برج شادی، امید کسایی که دوس داشتن اسپارتاکوس رو تو زره شوالیه گارد ایریس ببینن نقش بر آب شد !

حالا با توجه به نقل قول های رو به افزایشی که از ورود یه تارگارین گم شده به سریال تو اواخر این سیزن یا اوایل سیزن آینده خبر میده و همچنین شایعه تست گرفتن از لیام مک اینتایر به نظر دوستان لیام میتونه ایگان باشه ؟!!

هرچند اگه خودم میخواستم از بین هنرپیشه های اون سریال برا این نقش استفاده کنم بدون شک انتخابم داستین کلر (گانیکاس) بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یه سوال از دوستان

والدا همسر روز بولتون دختر والدر فری نبود ؟ با کشته شدن اونا توسط رمزی ممکنه والدر فری علیه اش کاری کنه ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
MRD010 » یکشنبه اردیبهشت 26, 95 11:54 am[/url]"]یه سوال از دوستان

والدا همسر روز بولتون دختر والدر فری نبود ؟ با کشته شدن اونا توسط رمزی ممکنه والدر فری علیه اش کاری کنه ؟

بودن که هست. فری ها هم این فصل تو سریال حضور دارند، اما این که چی میشه رو باید وایستاد دید. والدر کاری بکنه یا نکنه رمزی توسط ارتش وحشی ها نابود میشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام. اطلاعاتی منتشر شده از فردی که مدعی هست کل فصل ششم رو تا انتها دیده. من لینکش رو دارم و کامل خوندمش. متاسفانه گویا پست اصلی این فرد حذف شده و مطالبی که الان موجوده توسط فرد دیگه از صحبت های اون بنده خدا جمع آوری شده. نظر خودم اینکه که حرف هایی که زده شده جعلی یا الکی نیست و میشه با درصد اطمینان بالایی بهشون استناد کرد. تقریبا نصف چیزایی که گفته رو تا حالا تو قسمت های پخش شده دیدیم. ولی با این وجود از چند تا مرگ و میر که هنوز رخ نداده حرف زده، سرنوشت چند تا موضوع رو مشخص کرده و یکی از گره های داستان رو بالاخره باز کرده...

اگه مدیر ها مشکلی ندارن همین جا تو اسپویلر متنش رو بذارم وگرنه هرکی دوست داره پیام بده تا لینک رو بهش بدم.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Azor Ahai » سه شنبه خرداد 4, 95 11:48 pm[/url]"]سلام. اطلاعاتی منتشر شده از فردی که مدعی هست کل فصل ششم رو تا انتها دیده. من لینکش رو دارم و کامل خوندمش. متاسفانه گویا پست اصلی این فرد حذف شده و مطالبی که الان موجوده توسط فرد دیگه از صحبت های اون بنده خدا جمع آوری شده. نظر خودم اینکه که حرف هایی که زده شده جعلی یا الکی نیست و میشه با درصد اطمینان بالایی بهشون استناد کرد. تقریبا نصف چیزایی که گفته رو تا حالا تو قسمت های پخش شده دیدیم. ولی با این وجود از چند تا مرگ و میر که هنوز رخ نداده حرف زده، سرنوشت چند تا موضوع رو مشخص کرده و یکی از گره های داستان رو بالاخره باز کرده...

اگه مدیر ها مشکلی ندارن همین جا تو اسپویلر متنش رو بذارم وگرنه هرکی دوست داره پیام بده تا لینک رو بهش بدم.

من هم دیدم خلاصه وقایع رو ...

ولی لطفا نذارید، حالا شما رعایت می کنید. یه عده آدم هیجان زده پیدا میشن نمی تونن خودشون رو کنترل کنند. هر جایی که دستشون میرسه جار میزنن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@ برادر گرامی ازور اهای، لینک لطفا

هیچ وقت نتونستم در مقابل اسپویل مقاومت کنم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من هم لینک می خوام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با تشکر از ازور اهایی لینک رو خوندم بعضی از اسپویل ها قابل پیش بینی بودن اما بعضیاش واقعا غیر منتظره بودن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی آزور آهای جان که لینک رو نذاشتی اینجا حتی تو اسپویلر، چون آدم وقتی چیزی می بینه وسوسه میشه بخوندنش. ولی من این سیزن تازه فهمیدم بدون اسپویل دیدن سریال چه لذتی داره!

تا سیزنای قبل تقریبا همه چی مشخص و اسپویل شده بود و با اینکه سریال همچنان جذاب بود، ولی مثل الان هیجان انگیز نبود. به سایر دوستان هم توصیه می کنم در برابر وسوسه ی اسپویل مقاومت کنن تا لذت سریال دیدنشون دوچندان شه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مرسی از ازور، تقریبا همـش قابل پیشبینی بود.

دلم واسه زمانی که نمیشد دست مارتین رو خوند تنگ شده ،البته این سریال ـه باید دید تو کتاب چی میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آزور آهای برای منم بفرست

بازیگر اون انسانی که فرزندان جنگل وایت واکرش کردن همون شوالیه ای بود که کنار آرتور دین جنگید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری