رفتن به مطلب

Recommended Posts

امکان نداره بیشتر شبیه جوک یا دروغ اول آوریله . تو کتاب که اصلا خبری از کابوس و خواب نیست . سریال هم به هرحال فیلم هندی که نیست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
alireader » یکشنبه مرداد 4, 94 4:26 pm[/url]"]امکان نداره بیشتر شبیه جوک یا دروغ اول آوریله . تو کتاب که اصلا خبری از کابوس و خواب نیست . سریال هم به هرحال فیلم هندی که نیست

منم نگفتم کاملا درسته دوست عزیز ولی امیلیا کلارک (که اخیرا از مادر اژدها به مادر اسپویلر بدل شده ) در سفری که برای فیلم ترمیناتور به کره داشت یک فن کره ای ازش درباره اتفاقات قسمت آخر فصل 5 سوال میکنه و در جواب امیلیا بهش میگه که بذارید فکر کنیم اون اتفاقات یک خواب بوده است.حال سایت های مربوطه برداشت های خود را از این مطلب نوشته اند و اکثریت در مقاله هایشان این نکته را آورده اند.ولی با توجه به غیر قابل پیش بینی بودن سریال و کتاب امکان این اتفاق بسیار زیاد است.مرسی بابت نظر...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر نمیاد رسمی باشه اما قشنگه.

1371088709_11011089_717201828391465_3138278690182861797_n(1).thumb.jpg.16061627ac82c037c489454736608a06.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یان مکشین به بازیگران فصل ششم پیوست اما نقشش مشخص نیست.

حدس من که با توجه به سنش رندیل تارلی ـیه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
لمباردو همچنین به احتمال ساخت پیش درآمدی بر “بازی تاج و تخت” بعد از به اتمام رسیدن رسمی این مجموعه اشاره کرد. امری که با توجه به خیل عظیم طرفداران این مجموعه، دور از انتظار نبود.

دوست دارین این پیش درآمد درباره کدام دوره تاریخی وستروس باشه؟

من خودم وقتی کتاب پرنسس و ملکه رو میخوندم فکر میکردم از این کتاب و ماجرای رقص اژدهایان یه سریال جذاب معرکه در میاد .

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireader » دوشنبه مرداد 12, 94 9:27 pm[/url]"]
لمباردو همچنین به احتمال ساخت پیش درآمدی بر “بازی تاج و تخت” بعد از به اتمام رسیدن رسمی این مجموعه اشاره کرد. امری که با توجه به خیل عظیم طرفداران این مجموعه، دور از انتظار نبود.

دوست دارین این پیش در«د درباره کدام دوره تاریخی وستروس باشه؟

من خودم وقتی کتاب پرنسس و ملکه رو میخوندم فکر میکردم از این کتاب و ماجرای رقص اژدهایان یه سریال جذاب معرکه در میاد .

من زیاد تو کار فیلم و سریال نیستم.

منظور از پیش درآمد چیه؟ یعنی یه فیلم سینمایی یا یه فصل مثل همین فصل های سریال؟

حالا هر چی که باشه خیلی دوست دارم، وقایع برج شادی رو به صورت کامل از لحظه ورود ند تا مرگ لیانا یا هم مسابقه هارنهال که اصلا نقطه عطف داستان هست رو به تصویر بکشن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بازیگر کلاغ سه چشم برای فصل جدید عوض خواهد شد.

نقش این کارکتر رو در فصل شش ستاره قدیمی فیلم جنگیر "Max von Sydow " بازی خواهد کرد.

Max-vod-Sydow.jpg

اینم یان مکشین که احتمالا نقش رندیل تارلی یا یورون گریجوی رو بازی میکنه که احتمالا دوستان که فیلم و سریال میبین میشناسنش،سابقه بازی نقش های ادم های بیرحم و خشن رو کم نداره.

ian-mcshane-03.jpg

به نظر میاد یکی از پسر های والدر فری نقش مهمی در ادامه داستان داره و در حال انتخاب بازیگر برای این کارکتر هستند.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireader » دوشنبه مرداد 12, 94 9:27 pm[/url]"]

دوست دارین این پیش در«د درباره کدام دوره تاریخی وستروس باشه؟

رقص اژدهایان خوبه

ولی من بیشتر دوست دارم حوادث مربوط به قیام رابرت رو بسازن

یان مک شین احتمالا نقش ویکتاریون باشه! آخه یه بازیگر دیگه هم گفتن هست که من دیدم بیشتر به رندیل تارلی می خورد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

Azor Ahai@

پیش درآمد منظور فیلم یا سریالی هست که به وقایع قبل از شروع داستان فیلم یا سریال اصلی میپردازه.معمولا هالیوود بعد از موفقیت یک فیلم یا سریال اگر امکان ادامه داستان بعد از پایان مجموعه اصلی نباشه به گدشته و فلش بلک مییردازه.

مثل هابیت که پیش درآمد ارباب حلقه ها بود .

یا سه گانه دوم جنگ های ستاره ای پیش درآمد سه گانه اول بودن که ۲۰ سال پیش ساخته شده بودن

Stannis Baratheon@

قیام رابرت هم عالی میشه

رقص فانتزی بیشتری داره

هرچند فعلا باید امیدوار باشیم خود سریال به سرانجام برسه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فک نکنم حضور ویکتاریون تو فصل بعد تایید شده باشه اما در حد حدس و گمان به غیر از این سه گزینه

میشه به Septon Meribald و Elder Brother و Marwyn the Mage و اگه فلش بکی در کار باشه Aerys یا Howland Reedهم فکر کرد،در مورد بازیگر دیگه هم من ندیدم جایی شاید فن کَست بوده باشه مثل graham mctavish برای رندیل.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@alireader

البته سه گانه دوم جنگ ستارگان رو بهش پیش درآمد نمیگن. جنگ ستارگان چهار و پنج و شش رو اول ساختن و یک و دو و سه رو با فاصله ی ۲۰ ساله ساختن چون جورج لوکاس گفته بود که اون موقع که می خواستن شروع کنن از نظر فنی امکان ساخت سه شماره ی اول رو ندارن!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سه خبر جدید :

+ بازگشت "ولدر فری" به گــات.

+ یه بازیگر 13 ساله به اسم سباستین کرافت برای نقش نوجوانی "ند استارک" انتخاب شده.

+ حضور سند اسنیک ها در فصل شش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » دوشنبه مرداد 19, 94 12:11 pm[/url]"]سه خبر جدید :

+ بازگشت "ولدر فری" به گــات.

+ یه بازیگر 13 ساله به اسم سباستین کرافت برای نقش نوجوانی "ند استارک" انتخاب شده.

+ حضور سند اسنیک ها در فصل شش.

چی رو می خوان نشون بدن؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

احتمالا همون سکانسی هست که خیلی وقته حرفش تو وب هست . یکی از ویژن های برن که لیانا و ند و برندون در حال شمشیر بازی تو جنگل خدایان وینترفل هستن.

مقدمه چینی برای اتفاقات برج شادی(بالاخره انتظارها بسر میاد )

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » سه شنبه مرداد 13, 94 9:49 am[/url]"]

بازیگر کلاغ سه چشم برای فصل جدید عوض خواهد شد.

نقش این کارکتر رو در فصل شش ستاره قدیمی فیلم جنگیر "Max von Sydow " بازی خواهد کرد.

Max-vod-Sydow.jpg

اینم یان مکشین که احتمالا نقش رندیل تارلی یا یورون گریجوی رو بازی میکنه که احتمالا دوستان که فیلم و سریال میبین میشناسنش،سابقه بازی نقش های ادم های بیرحم و خشن رو کم نداره.

ian-mcshane-03.jpg

به نظر میاد یکی از پسر های والدر فری نقش مهمی در ادامه داستان داره و در حال انتخاب بازیگر برای این کارکتر هستند.

بله مکشین تو فیلم pirates of the caribbean on stranger tides (دزدان دریایی کاراییب:برروی امواج ناشناخته) نقش black beard یا همون ریش سیاه خودمون رو در کنار جانی دپ معروف بازی کردند و پارسال هم در فیلم Hercules هنرنمایی کرد.بسیار در نقشش فرو میره و عالی آن را انجام میده.امیدوارم در ادامه سریال بازی خوبی از این بازیگر خوب ببینیم.

Blackbeard.jpg.27431fcabfe868918988e28ecbc77f16.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

فری های مهم مثل والدر سیاه رو که در پس مینه والدر یا تو ردودینگ نشون دادن. اگر بازیگر جدیدی باشه احتمالا مربوط به خط داستانی ریورران میشه که تا الان حذف شده بود، احتمال زیاد ایمون. یا مرت

امیدوارم مرت باشه تا شاهد حضور لیدی استون هارت باشیم ه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان یه احتمال به نظرم رسید. اونم اینه که اگه فصل شش قراره فلش بک خاطرات برن باشه پس اینکه کیت هرینگتون(جان) هنوز اون گریم رو داره میتونه به خاطر این باشه که اون هم تو خاطرات برن هست و احتمال داره واقعا مرده باشه!!!

البته من هم از خدامه که احتمال هایی که مبنی بر زنده شدن جان هست واقعیت داشته باشه ولی خب این احتمال هم به نظرم اومد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tyrion the imp » چهارشنبه مرداد 21, 94 3:21 pm[/url]"]دوستان یه احتمال به نظرم رسید. اونم اینه که اگه فصل شش قراره فلش بک خاطرات برن باشه پس اینکه کیت هرینگتون(جان) هنوز اون گریم رو داره میتونه به خاطر این باشه که اون هم تو خاطرات برن هست و احتمال داره واقعا مرده باشه!!!

البته من هم از خدامه که احتمال هایی که مبنی بر زنده شدن جان هست واقعیت داشته باشه ولی خب این احتمال هم به نظرم اومد

خب سازندگان سریال درباره حضور کیت بر سر صحنه فیلم برداری گفته اند که او قطعا مرده و به سریال برنمیگردد حتی در دیداری که کارگردان قسمت "بخشش مادر" با اوباما رئیس جمهور ایالات متحده (که واقعا از طرفداران این سریال است)داشت او از این کارگردان پرسید:جان واقعا مرده است؟!

و این کارگردان در جواب گفت:از مرده هم اونورتره !

شاید داستان سریال با کتاب عوض شود چون به گفته خود مارتین او از منبع مالی بی پایان بهره میبرد و میتواند هر کسی را که بخواهد به کتاب اضافه و یا حذف کند.اما در سریال این قضیه کاملا جداست و همه چی به تهیه کنندگان آن بستگی دارد اینقدر که این سریال 7 فصلی به حداقل 8 فصل تبدیل شد.ولی با توجه به گفته های اخیر امیلیا کلارک و اسپویل هایی که از حرف های بازیگران برداشت شده است میتوان گفت شاید این ترفند سازندگان سریال برای جلوگیری از اسپویل داستان سریال است که دست به چنین گفته هایی زندند تا دوباره طرفداران این سریال محبوب را به غافل گیری مجبور کنند...

images.jpg.290369bc8dd0d3b9c0ccc3e14e7e597f.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کی گفته جان دیگه برنمیگرده؟ عوامل سریال گفتن جان مرده،خوب ما هم میدونیم مرده،مهم اینه زنده میشه...

تو محل فیلم برداری فصل 6ـم هم حاضر شده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من که میگم حضور کیت توی محل فیلمبرداری مثل قضیه چارلز دنس تو فصل پنجه

فقط واس تشیع جنازه

Sent from my C2005 using Tapatalk

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » چهارشنبه مرداد 21, 94 7:20 pm[/url]"]کی گفته جان دیگه برنمیگرده؟ عوامل سریال گفتن جان مرده،خوب ما هم میدونیم مرده،مهم اینه زنده میشه...

تو محل فیلم برداری فصل 6ـم هم حاضر شده.

دوست عزیز بنده هم گفتم که شاید جان مرده باشه.سازندگان سریال هم دقیقا درباره دیده شدن کیت هرینگتون بر سر صحنه فیلم برداری فصل 6 گفته اند که او مرده و دیگر به سریال باز نمیگردد.اسم اکانت بنده به اسم جانه یعنی بشخصه علاقه بسیار زیادی به حضور جان نتنها در فصل بعد بلکه در فصل های بعد دارم.همونطور که در پست قبلی گفتم طبق گفته های بازیگرانی که اخیرا به اسپویلر بدل شدند حضور جان 50-50 است.ولی طبق گفته های سازندگان کیت از سریال کنار گذاشته شده است مگر اینکه این جوابها برای گمراه کردن طرفداران سریال و جلو گیری از اسپویل شدن داستان باشد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
tyrion the imp » چهارشنبه مرداد 21, 94 3:21 pm[/url]"]دوستان یه احتمال به نظرم رسید. اونم اینه که اگه فصل شش قراره فلش بک خاطرات برن باشه پس اینکه کیت هرینگتون(جان) هنوز اون گریم رو داره میتونه به خاطر این باشه که اون هم تو خاطرات برن هست و احتمال داره واقعا مرده باشه!!!

والا من که جایی ندیدم گفته باشه توی فصل ششم قراره به خاطرات برن فلش بک بشه. چیزی که گفته شده اینه که برن قراره با کمک کلاغ سه چشم از طریق درختان نیایش به دوران کودکی پدرش، ند استارک بره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قبل از هر چیز بگم که من اطمینان دارم جان به سریال بر می گرده. خب حالا که سریال تا 8 فصل تمدید شده؛ به نظرم برگشتن جان تو فصل بعدی رخ نمیده. به نظر خودم تو اوج فصل هفت دوباره میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شایعات برج شادی و حضور ارتور دین برای فصل ششم تایید شد.

ارتور دین در یک قسمت سریال حضور داره و در حال انتخاب بازیگر هستند.

Zafra.jpg

امیدوارم خود "شون بین" رو برای نقش جوانی ادارد بیارن

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری