رفتن به مطلب

Recommended Posts

تالیسا » پنج شنبه شهریور 12, 94 9:32 pm[/url]"]
The Hound » چهارشنبه شهریور 11, 94 10:03 am[/url]"]

بازیگر نقش "یورون گریجوی" مشخص شد

"Pilou Asbæk " این نقش رو به عهده خواهد داشت

MG_0341.jpg

+یورون،ارون،بالون و اشا گریجوی در این فصل حضور دارند.

چقد خوبههههههههه

خوبیش که خب خوبه ولی تصوری که من از یورون داشتم مخوف تر از این حرفا بود. بعد این یه ذره تپلی به نظر میاد که خب تو دید اول ادمای اصطلاحا پُر، معمولا مهربون تر از بقیه به نظر میان که به نظرم تنها اپشنی که یورون نداره مهر و عطوفته. اونم ظاهری. قلمی و دیلاق اگر بود بیشتر پسند میکردم

بعدم این دوستمونو اگه سیاهش کنن و یه چشمشم ببندن که دیگه چیزی ازش نمیمونه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

جیمی و بران در ریورلند؟

خط داستانی جیمی و بران در ایسلند در حال فیلمبرداری ـیست،ایسلند در فصول قبل محل فیلمبرداری لوکیشن های ریورلند بود.

خط داستانی اریا همچنان در اسپانیا در حال فیلمبرداری ـیست،گفته میشه اریا بعد از پایان فیلمبرداری در اسپانیا برای ادامه فیلمبرداری به ایسلند میره.

اریا و جیمی به هم میرسند؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دیکان تارلی هم به سریال می اید

در پایان فصل پنجم دیدیم که سمول به "اولد تَون" میره،جایی که خیلی از محل زندگی خانواده سمول دور نیست،حالا بعد از قطعی شدن حضور "رندیل تارلی"،برادر سمول هم به سریال میاد،به نظر میرسه در ادامه خط داستانی سمول شاهد برخورد او با خانواده ـش باشیم.

نقش دیکان تارلی را "Freddie Stroma" بر عهده خواهد داشت.

Stroma-205x300.jpg

Cormac_McLaggen_HBP_5-810x395.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » جمعه شهریور 13, 94 8:32 pm[/url]"]

دیکان تارلی هم به سریال می اید

در پایان فصل پنجم دیدیم که سمول به "اولد تَون" میره،جایی که خیلی از محل زندگی خانواده سمول دور نیست،حالا بعد از قطعی شدن حضور "رندیل تارلی"،برادر سمول هم به سریال میاد،به نظر میرسه در ادامه خط داستانی سمول شاهد برخورد او با خانواده ـش باشیم.

نقش دیکان تارلی را "Freddie Stroma" بر عهده خواهد داشت.

Stroma-205x300.jpg

Cormac_McLaggen_HBP_5-810x395.jpg

جالبه بازیگران فیلم فانتزی هری پاتر روز به روز در سریال بیشتر میشند...

http://winteriscoming.net/2015/09/04/freddie-stroma-cast-as-dickon-tarly-sams-brother/

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سم در هورن هیل،تیان در جزایر اهن

بعد از حدس و گمان هایی که در مورد خط داستانی تیان و سم زده میشد،حالا اخبار موثقـی از ادامه خط داستانی این دو کارکتر منتشر شده.

تیان بعد از فرار از وینترفل به جزایر اهن برمیگردد و سم در هورن هیل خانواده ـش را ملاقات میکند.

هورن هیل

Santa-Florentina.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جنگی دیگر در شمال

این روز ها عوامل سریال در ایرلند شمالی در حال پیش تولید فیلم برداری لوکشین یک جنگ در برف هستند که احتمالا در شمال رخ میدهد.پیش از این حضور لرد های شمالی برای این فصل تایید شده بود.باید صبر کرد و دید در این جنگ لرد های شمال علیه بولتون ها هستند یا متحد ان ها.

ملیساندره در اتش سقوط بولتون ها رو دیده بود.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
hamedsr » چهارشنبه شهریور 18, 94 4:06 am[/url]"]ریچارد ای گراند هم به سریال اضافه شد:

https://en.wikipedia.org/wiki/Richard_E._Grant

چه نقشی بهش میدن یعنی؟

فكر كنم رنديل تارلي بهش بياد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جنگ عظیم در شمال با حضور جان !

گزارش ها حاکی از این است در فصل ششم و احتمالا قسمت نهم شاهد جنگی عظیم در شمال با حضور بولتون ها،امبر ها،کاراستارک ها،مردم ازاد شمال و دیگر لرد های شمالی و البته جان خواهیم بود.

کیت هرینگتون بار دیگر برای فیلمبرداری به بلفست برگشت است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا بچه ها یه کم این موارد رو بزاریم کنار و روی اون پستی که دوستمون از چیزایی که انتظار داریم در این فصل ببینیم صحبت کنیم .. به نظرم این خیلی مهم تره ....

قسمت اخر فصل پنج با چراهای زیاد و معماهای زیادی به اتمام رسید برامون .. مثل :

سرنوشت سانسا و تیون چی میشه ؟

سرسی ایا انتقامش رو از دشمنانش میگیره به کمک کوه ؟

چی بر سر لیدی مارجری و برادرش میاد ؟

دوتراکی ها با دنریس تارگریان چه کار خواهند گرد ؟

ایا تیریون از پس کنترل شهر سرکش مرین بر میاد ؟

داریو ناهاریس و جوراه مورمونت چطوری دنریس رو نجات خواهند داد ؟

آیا آدر ها حمله شون رو اغاز میکنن و نایت واچ نابود میشه ؟

آیا جان اسنو باز به صحنه بر میگرده ؟

آیا استنیس توسط برین کشته میشه ؟ یا برین از کشتن اون صرف نظر میکنه ؟

آیا بولتون ها نابود خواهند شد ؟ اگر اینطور است توسط چه کسی و به چه صورت ؟

چه بر سر خاندان والدرفری و ارین خواهد اومد ؟

ایا پایتخت در هرج و مرج قرار میگیره ؟

آیا میرسلا خواهد مرد و جیمی برای انتقام دوباره به دورن خواهد برگشت ؟

آیا جنگ دیگری را در آینده شاهد خواهیم بود ؟ در این صورت بین چه کسی و به چه صورت ؟

سانسا و تیون به کجا فرار خواهند کرد ؟

آیا بیلون گریجوی و دخترش بالاخره ارتششان را برای فتح پایتخت حرکت خواهند داد ؟

برن استارک و برادر کوچکش چه سرنوشتی خواهند داشت ؟

منظور از اینکه برن خواهد توانست پرواز کند چیست ؟

آیا او وارث حقیقی استارک ها و انتقام گیرنده ی انها خواهد بود ؟

آیا دوباره شاهد بالا رفتن پرچم استارک ها در وینترفل هستیم ؟

نایت واچ چگونه با آدرهای خطرناک مقابله خواهد کرد ؟

آیا شاهد متحد شدن هفت پادشاهی برای نابودی آدرها خواهیم بود ؟

آیا آدر ها در این فصل اهمیت بیشتری پیدا خواهند کرد و فرمانروایی ها رو نابود میکنند ؟

چه بر سر آریا استارک امده ؟ ایا او میمیرد یا بینایشو از دست میده ؟

ایا وحشی های جنوب دیوار واقعا به نایت واچ کمک میکنند ؟

لرد کماندر آینده نایت واچ چه کسی خواهد بود ؟

آیا شاهد حرکت جدی از خاندان ارین در این فصل خواهیم بود ؟

آیا پیتر بیلیش حامی حقیقی سانسا خواهد بود و به او کمک خواهد کرد ؟

سانسا در آینده با چه کسی ازدواج خواهد کرد ؟

برن چطور میتواند با همراهانش از دیوار عبور کند با وجود ان همه ادری که در مقابلشان هستند ؟

آیا برن دست به پرواز خواهد زد ؟

آیا دنریس بالاخره حرکت به سمت پایتخت رو آغاز خواهد کرد ؟

و....

اوووووه فکر کنم سرتونو حسابی درد آوردم ولی این ها سوال های بسیاری هست که از فصول قبلی تا کنون مطرح میشه کرد البته سوالهای خیلی بیشتری بود که خب تصمیم گرفتم ازشون صرف نظر کنم خخخ

ولی بیاید راجب این موضوعات بحث کنیم و نظر دوستان مختلف رو در این باره بشنویم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من در مورد سوالات الان نظر نمیدم اما مطمعنم شخصیت هایی که تا حالا کمرنگ بودن از حالا میتازن و پررنگ میشن و مطمعنم خیلی ها که فکر میکنیم مردن هنوز زندن مثل

استنیس_جندری_بنجن استارک_بریندن بلک فیش و ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alex targerin » دوشنبه شهریور 23, 94 4:27 pm[/url]"]من در مورد سوالات الان نظر نمیدم اما مطمعنم شخصیت هایی که تا حالا کمرنگ بودن از حالا میتازن و پررنگ میشن و مطمعنم خیلی ها که فکر میکنیم مردن هنوز زندن مثل

استنیس_جندری_بنجن استارک_بریندن بلک فیش و ...

راستش باید بگم با کمال تاسف جندری / بریندن و بلک فیش رو خاطرم نمیاد ..

اما در مورد حدست در مورد استنیس من هم موافقم و فکر میکنم برین از این کار صرفه نظر کنه هر چند دیدیم که در اون صحنه برین شمشیرش رو به طرف استنیس پرتاب میکنه ولی به هر حال مرگ استنیس رو نشون نداد ...

در مورد بنجن استارک هم واقعا نمیدونم چی بگم . حدس هست ولی خب یه کم حدس کم رنگی هست . اگرم این طوری باشه احتمالا مثل یک آدر باز گرده .

اما بچه ها جدیدا اخبار موثقی از فصل ششم در مورد دو شخصیت مطالعه کردم که گفتم اینجا هم براتون بنویسم ...

همون طور که همه ی دوستان حدس زده بودن فصل ششم در واقع داره به نحوی شکل میگیره که بازگشت به داستان های ناتموم گذشته باشه و بتونه اونها رو تکمیل کنه ..

از این بین در فصل ششم حاضر حضور جدی و پررنگ آهن زادگان ( خاندان گریجوی ) در داستان خواهیم بود . اطلاعات بیشتری در این زمینه وجود نداره ولی من خودم حدس میزنم مربوط به فرار تیون گریجوی و سانسا استارک باشه ولی اینکه قرار چه اتفاقاتی رخ بده برای من هم معماست .

بازگشت دیگه بازگشت احتمالی جان اسنو خواهد بود که عده ی بسیاری عقیده دارند که جان اسنو در فصل ششم باز خواهد گشت . این بازگشت هنوز به طور قطعی تایید نشده و همچنان حضور جان اسنو تو فصل ششم در حاله ای ابهام قرار داره ( من که خودم میگم میخوان هوادارا رو سورپرایز کنند )

اما از این بین یک مطلب بسیار جالب هم باید براتون بگم مخصوصا برای کسانی که ویکی وستروس یا کتاب رو هنوز کامل مطالعه نکردن ( شاید این موردی که میگم تو کتاب هم نباشه چون خودمم هنوز کتاب رو کامل نخوندم )

یکی از هیجان انگیز ترین بازگشت ها بازگشت بانوی سنگدل خواهد بود . خب حتما دوستانی که سریال رو فقط دیدن براشون سوال پیش اومده باشه که بانوی سنگدل چه کسیه ؟

خب حقم دارند این سوال رو بپرسن چون در سریال اصلا به این مورد پرداخته نشده و قصد داشتند در فصل ششم دوباره این موضوع را به عرصه بیاورند .

فکر میکنم همه ی دوستان صحنه ی عروسی خون و قتل عام غم انگیز خاندان استارک رو یادشون باشه . در اخرین صحنه شاهد بریده شدن گلوی کتلین استارک بودیم .

اگه خاطرتون باشه در فصل چهارم هنگامی که سانسا در حال درد دل کردن با تیریون بود بهش میگه که گلوی مادرشو بریدن و جنازشو انداختن تو رودخونه

همین جا یه جرقه ای تو ذهن خودم روشن شد که این نمیتونه پایان کار کتلین استارک باشه . و همین طوری هم شد !!!!

رییس انجمن برادری رو خاطرتون هست ؟ همون اقایی که یک چشمشو از دست داده بود و دستیارش به راحب مو قرمز گفت چندین بار از دنیای مردگان برش گردونده ؟

خب این شخص که متاسفانه اسمش الان خاطرم نیتس با دادن زندگی خودش به کتلین استارک اون رو دوباره به زندگی بر میگردونه .

از اون لحظه زخم های کتلین استارک به مرور زمان التیام پیدا میکنه فقط به دلیل بریده شدن گلوش قادر نیست به خوبی صحبت کنه . اون اسم خودش رو بانوی سنگدل میزاره و قسم میخوره که انتقامش رو از خاندان فری بگیره ...

و من که احتمال میدم بدون شک اولین صحنه ی فصل شش شاهد حضور این مورد باشیم و بسیاری از هوادار ها سورپرایز بشن .

اما اخرش یک چیزی رو مطرح کنم . این مورد هم هنوز در حاله ای از ابهام است و هنوز چیز زیادی مشخص نیست ... منبع خبر این سایت هست :

http://winteriscoming.net/2015/09/11/game-of-thrones-theorycraft-how-will-rickon-be-reintroduced-into-the-show/

دوستانی که انگلیسیشون خوبه میتونن بخونند ...

امیدوارم از این مطلب خوشتون اومده باشه منتظر خبر های جذاب تری از فصل ششم هستیم . به هر حال بدون شک فصل ششم جذاب ترین و هیجان انگیز ترین فصل بازی تاج و تخت خواهد بود .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای سرنوشت شخصیت ها و حدس ادامه داستان تاپیک داریم،اینجا جاش نیست.

+در مورد استنیس، هم کارگردان سریال،هم بازیگر سریال،هم مارتین تایید کردن تو سریال استنیس مرده.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » سه شنبه شهریور 24, 94 1:23 pm[/url]"]
38779341270024528602.jpg

00055657996925002779.jpg

ببخشید دوست گرامی میشه توضیح بدید دقیقا این تصاویر در مورد چیه ؟ صحنه های فیلم برداریه فصل جدیده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اره،زیرش نوشته دیگه،ارتش ریچ(تایرل ها) به پایتخت میاد احتمالا به خاطر اینکه مارجری و لوراس رو ازاد کنن.

اون یکی هم محاکمه مارجری ـیه که نوشته کلا یه ادم دیگه میشه،یه ادم مذهبیه طرفدار مذهب هفت.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خیلی خیلی بابت این لطف دوستمون سپاس گزاری میکنم . اما اجازه بدید اخبار جدیدتر دیگه ای رو هم در مورد فصل ششم از بازی تاج و تخت در اختیار دوستان قرار بدیم .

چند روز پیش در حالی که سایت winteriscoming رو مطالعه میکردم به پست جالبی در مورد یک نظریه ی جدید در مورد ریکان برخوردم که خیلی مطالب جالبی درش نوشته شده بود .

فکر میکنم به خاطر داشته باشید که برن در فصل سه به ریکان و اوشا دستور داد که همراه اونها نیاند و به لست هارت جایی که محل استقرار خاندان آمبر ها است بروند . شاید الان که گفتم خاندان آمبر ها برای افرادی که مدتهاست این اسم را نشنیده اند سوال به وجود بیاید که آمبر ها چه آشنایی نزدیکی با استارکها دارند که باعث شده برن دستور حرکت اون دو شخص رو به این مکان بدهد .

گریتجان آمبر !! بله حالا فکر میکنم همه ی دوستان یادشون اومد شخصی که به طور سرسختی به راب وفادار بود و نخستین شخصی بود که او را پادشاه شمال نامید ( در فصل اول ) گریتجان آمبر نیز با وجود اینکه چند نفر از فری ها را کشت سرانجام همراه باقی افراد راب کشته شد . بنابراین میتوان گفت که آمبرها نیز دل خونی از فری ها و بولتون ها دارد . گفته شده که پسر گریتجان آمبر شخص بهتری نسبت به اون معرفی شده بنابراین میشه شاهد یه قدرت بسیار بزرگ از سوی ریکان را برای پس گرفتن وینترفل شاهد بود .

او میتواند در خاندان آمبرها راه و رسم سیاست و جنگاوری و ... رو یاد بگیره و به طور کامل تبدیل به یک شخصیت قدرتمند به تمام اعیار بشه . و با حضور آمبر ها و وحشی ها و بولتون ها مسلما نبرد جالبی را در فصل ششم شاهد خواهیم بود .

سرنخی که برای این خبر وجود دارد روستایی در ایرلند شمالی هست که چند وقت پیش روئیت شده که اونجا پر از برف تقلبی شده و با اسب و ابزار های دیگر احاطه شده که این خبر نشون از اون داره که در حال ظبت و فیلم برداری یک صحنه نبرد بزرگی در فصل ششم شاهد خواهیم بود .

به هر حال این ها تماما یک فرضیه است و باز بستگی به جرج آر. آر مارتین دارد که چطور میخواهد داستانش را جلو ببرد . با تشکر از تمامی دوستان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با خانواده تارلی اشنا شوید

رندیل تارلی(James Faulkner)

James-Faulkner.jpg

ملسا فلورنت (Samantha Spiro)

Samantha-Spiro.jpg

دیکان تارلی (Freddie Stroma)

1441441884946

تالا تارلی (Rebecca Benson)

ArTQMnyu.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
The Hound » پنج شنبه شهریور 26, 94 3:39 pm[/url]"]

با خانواده تارلی اشنا شوید

رندیل تارلی(James Faulkner)

James-Faulkner.jpg

ملسا فلورنت (Samantha Spiro)

Samantha-Spiro.jpg

دیکان تارلی (Freddie Stroma)

1441441884946

خیلی خوب اشاره کردی دوست من .. اتفاقا یکی از خاندان هایی که تو فصل ششم حاضر خواهند شد خاندان تارلی ( سمول تارلی ) خواهند بود .. به طور کل میشه گفت فصل شش جذابیت خاصی داره

تالا تارلی (Rebecca Benson)

ArTQMnyu.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من بیشتر منتظرم ببینم عنصر های شمالی رو چطور وارد صحنه میکنند . بدون شک تو شمال اتفاقات جالبی خواهد افتاد از طرفی حضور گریجوی ها هم منو خیلی هیجان زده میکنه !!!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
هاولند رید » پنج شنبه شهریور 26, 94 9:54 pm[/url]"]اینم از اسامی قسمت های فصل جدید!

وااای به نهایت ممنون رفیق بابت این عکس . از همه بیشتر مشتاقم ببینم قسمت 9 با نام The long night راجب چی خواهد بود مسلما قسمت جذابیه !!! کی میشه این فصل شش بیاااد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری