رفتن به مطلب
تالیسا

نظرسنجی شماره 23: به نظر شما در کتاب 6 و فصل 6 سريال ...

به نظر شما در کتاب 6 و فصل 6 سریال سرنوشت جان اسنو چگونه خواهد بود؟  

34 رای

1. 1. به نظر شما در کتاب 6 و فصل 6 سریال سرنوشت جان اسنو چگونه خواهد بود؟

• کشته شده و هیچ وقت برنمیگردد
      4
    • توسط ملیساندر زنده میشود
      17
    • به صورت وارگ در بدن گوست به زندگی ادامه می دهد
      4
    • توسط كلاغ سه چشم زنده ميشود
      1
    • تبدیل به آدر می شود
      3
    • اصلا نمرده است!
      5

Recommended Posts

نظرسنجی شماره 23

به نظر شما در کتاب 6 و فصل 6 سریال سرنوشت جان اسنو چگونه خواهد بود؟

• 1. کشته شده و هیچ وقت برنمیگردد
    2. توسط ملیساندر زنده میشود
    3. به صورت وارگ در بدن گوست به زندگی ادامه می دهد
    4. توسط كلاغ سه چشم زنده ميشود
    5. تبدیل به آدر می شود
    6. اصلا نمرده است!

لطفا نظرتون رو در مورد تمام گزینه ها بیان کنید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1. کشته شده و هیچ وقت برنمیگردد

این گزینه در مورد کارکتر های دیگه بیشتر محتمل به نظر میاد. اما درباره ی جان هنوز خیلی تئوری هست که باید پاسخ داده بشه. و جان اگر همینجوری از داستان حذف بشه، پنهان نگه داشتن هویت مادرش کاملا بی معنی به نظر میرسه.

2. توسط ملیساندر زنده میشود

این گزینه احتمالش خیلی زیاده. ولی اگر جان زنده بشه مثل بریک دنداریون خدمتگزار رلور میشه؟ یا به صورت آزور آهی یا جان استارک به زندگی برمیگرده؟ یا به دنی ملحق میشن؟ در اصل ممکنه ملیساندر بفهمه اشتباه کرده و آزور آهای در واقع استنیس نیست و دنریس هست و به سمت اون بره ...

ممکنه، ولی خیلی بی معنی میشه. گوست یه دایروله و تا حالا کدوم کارکتر مهمی توی بدن یه گرگ بی زبان بوده؟ به علاوه وارگ بودن جان توی سریال هیچ اشاره ای بهش نشد. پس این گزینه ممکنه ولی از نظر من رد.

4. توسط كلاغ سه چشم زنده ميشود

کلاغ سه چشم کاری نمیتونه انجام بده، یه جورایی فقط بیننده هست. برای مثال اگر میتونست برن رو از فلجی درمی آورد، اما تنها کاری که انجام داد این بود که به رویا های برن اومد و اون رو باخبر کرد به سمتش بیاد تا اونو از توانایی هاش آگاه کنه.

5. تبدیل به آدر می شود

خب اگر جان تبدیل به آدر بشه، تبدیل به وایت میشه. که در اصل یه زامبی بیشتر نیست و با مرده هیچ فرقی نداره.

6. اصلا نمرده است!

توی کتاب این احتمال بود، اما وقتی اپیزود آخر فصل پنج رو دیدیم؛ صحنه ی مرگ جان اسنو کاملا واضح نشان داده شد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

زنده شدن کت و بریک دونداریون توسط خدای روشنایی..

بازگشت ملیساندره به کسل بلک..

توجه خاص ملیساندره به جان..

ازور اهای نبودن استنیس..

+ ملیساندره جان رو برمیگردونه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من زنده شدن توسط ملیساندرا رو محتمل میدونم

و ممکنه چون یکبار مرده عاملی بشه که از قسمش ازاد بشه جان وبره به سمت سرنوشتش.

بیشتر دوست دارم بدونم چی به سر دیوار میاد وقتی جان برگرده؟سرآلیسرو چکارش میکنن؟وگرنه تو برگشتن و زنده موندن جان شکی ندارم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توجه کنید ملیساندرا اگه پیش بینی کرده بود میتونست از مرگ جان پیشگیری کنه پس قضیه ی قسم جان در میانه و اینکه یا اصلا اون شخص جان نبوده و صورت جان رو داشته که ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

توجه کنید ملیساندرا اگه پیش بینی کرده بود میتونست از مرگ جان پیشگیری کنه پس قضیه ی قسم جان در میانه و اینکه یا اصلا اون شخص جان نبوده و صورت جان رو داشته که ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دروغ چرا؟ من دلم میخواد گزینه یک باشه و هیچ مرده ایی اصولا زنده نشه ولی حیف که ...

فقط اینکه ملیساندر تا حالا ادم مهمی رو زنده کرده؟ (من هر چی یاد دارم بانو فقط جون گرفته!) بالاخره یه تجربه ایی، پروتوتایپی، چیزی!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
QelThezad » پنج شنبه تیر 10, 94 1:23 am[/url]"]

ممکنه، ولی خیلی بی معنی میشه. گوست یه دایروله و تا حالا کدوم کارکتر مهمی توی بدن یه گرگ بی زبان بوده؟ به علاوه وارگ بودن جان توی سریال هیچ اشاره ای بهش نشد. پس این گزینه ممکنه ولی از نظر من رد.

اگر به صورت سؤال نظرسنجی دقت کنید می بینید که نوشته در کتاب 6 و فصل 6! پس اگر هم به صورت وارگ گفته زندگی رو ادامه میده منظور به همین برهه ی زمانی بوده و این اصلاً هم بی معنی نمیشه! اتفاقاً تمام پیش زمینه ها برای چنین رخدادی آماده شده. از پیش فصل کتاب 5 که وارامیر راوی اون هست و در مورد آموزش ندیدن جان برای استفاده از موهبت قدرتمندی که در اختیارش قرار داده شده صحبت می کنه گرفته و حتی قبل تر از اون وقتی که برن از طریق درخت با جان در جلد گوست ارتباط برقرار می کنه و این می تونه نویدبخش ادامه ی ارتباط این دو و انتقال اطلاعات توسط برن به جان از این طریق باشه، تا رؤیاهایی که جان دیده مثل جنگیدن در یک زره یخی با شمشیری مشتعل در دست (که تداعی کننده کاراکتر آزور آهایی هست) و یک رؤیای دیگه ای که تو سریال گفته: مدت زیادی در خواب بودم و وقتی بیدار شدم همه چیز نابود شده بود.. (دیوار مورد حمله آدرها قرار گرفته و احتمالاً شکست خورده) اشاره به لزوم شبح شدن موقتی جان (منظور نبودنشه که وجه تشابه اون با دایروولف سایلنتش هست، همونطور که پیش از این تشابه ویژگی ها بین همه ی استارک ها و دایروولف هاشون در کتاب مورد اشاره قرار گرفته) و بازگشت اون در قواره یک ناجی در کتاب آخر رو داره.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

لطفا یه بار دیگه سکانس اخری همون لحظه ی مرگ جان اسنو رو ببینید به سیاهی چشمش توجه کنید خیلی تغییر میکنه نمیخوام بگم که میخواد زنده بشه ولی خوب خبری هست

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

1 - شعار اهن زادگان جزیره...چیزی که مرده هیچوقت نخواهد مرد....

ولی والار مورگولیس که عاشقشم میگه همه ی مردان باید بمیرند....

در مورد یک نظر ندارم....

2 - احتمالش خیلی خیلی زیاده که خدای نور زندش کنه...

3اینکه وارگ شه خیلی بی معنیه چون برن شانسی وارگ شد و اگه جان وارگ میشد اون پسره که به برن کمک کرد به جان اشاره میکرد

4 - کلاغ سه چشم کسی رو زنده نمیکنه { برن که نمرده بود بخواد زنده شه}...اگه کلاغ 3 چشم ادم زنده میکرد ند رو زنده میکرد...درضمن کلاغ 3 چشم خود برنه

5 -احتمالش زیاده که ادر شه چون شب بود وقتی کشتنش و تا مدتی اگه اتیشش نزنن وایت واکر یا ادر میشه...

6 - حتما مرده چون خودم شمردم که 6 تا خنجر بهش زدن و اخریش اولی بود که به قلبش زد{کپ کرده بودم خدایی-ولی نه اندازه ی مرگ راب

}

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه دقت کرده باشین مارتین عاشق اینه که به نحوی زوایای مختلف دنیای نغمه رو بیشتر نشون بده . مثلا جان رو فرستاد بین وحشی ها و منس که با اون ها هم آشنا بشیم یا دنی رو فرستاد بین داتراکی ها و بعد هم کارث و خلیج برده دارا یا آریا رو فرستاد بین بدون چهره ها و برن رو فرستاد بین فرزندان جنگل یعنی به نحوی شخصیت های اصلی و pov دارش رو میفرسته جاهایی که قبلن ازش چیزی نمیدونستیم . حتی برای اینکه شخصیت لیتل فینگر رو بهتر معرفی کنه با سانسا همراهش کرد .

شاید از این بشه نتیجه گرفت جان اسنو هم به بخشی از دنیای نغمه منتقل بشه که قبلا چیزی ازش نخوندیم یعنی بین آدرها .

به شخصه فکر میکنم احتمپیوستن جان به آدرها خیلی زیاده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alireader » شنبه تیر 27, 94 12:25 pm[/url]"]اگه دقت کرده باشین مارتین عاشق اینه که به نحوی زوایای مختلف دنیای نغمه رو بیشتر نشون بده . مثلا جان رو فرستاد بین وحشی ها و منس که با اون ها هم آشنا بشیم یا دنی رو فرستاد بین داتراکی ها و بعد هم کارث و خلیج برده دارا یا آریا رو فرستاد بین بدون چهره ها و برن رو فرستاد بین فرزندان جنگل یعنی به نحوی شخصیت های اصلی و pov دارش رو میفرسته جاهایی که قبلن ازش چیزی نمیدونستیم . حتی برای اینکه شخصیت لیتل فینگر رو بهتر معرفی کنه با سانسا همراهش کرد .

شاید از این بشه نتیجه گرفت جان اسنو هم به بخشی از دنیای نغمه منتقل بشه که قبلا چیزی ازش نخوندیم یعنی بین آدرها .

به شخصه فکر میکنم احتمپیوستن جان به آدرها خیلی زیاده

منم به آدرها رای دادم

دقیقا نظر منو گفتی!ما هیچی از آدرها نمیدونیم جز شر مطلق بودنشون!!!

وشاید اونطوری که ما فکر میکنیم نیستن!؟چیزی که تا حالا معلوم شده اینه که اونا مثل بقیه دارای اجتماع هستن.مثل بقیه دارای رهبر هستن!چون میخوان وستروس روماله خودشون بکنن نمیشه شر در نظر گرفتشون.مگه اگان وستروس برای خودش نمیخواست!مگه فیرست هیومن ها وستروس رواز فرزندان نگرفتن وآندال ها از فیرست هیومن ها!فک کنم آدرها هم میتونن همچین حقی واسه خودون قائل بشن.

برای شناخت بیشتر آدرها به یه راوی نیاز هست و چه کسی بهتر از جان.چه کسی بهتر از یه استارک.

استارک ها قبلا یه نماینده در میان آدرها داشتن.جان میتونه دومیش باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کل توزاد:

پادشاه شب که به احتمال زیاد یه استارک بوده به آدرها پیوسته.آدرها فقط بچه ها رو میتونن بگیرن ولی تو این یه مورد خاص یه انسان بالغ بوده.ممکن جادویی بودن خون اون شخص به این کار کمک کرده باشه.فرضیاتی در مورد جادویی بودن خون استارکها هست.جان اگه یه استارک باشه که من میگم هستجادویی بودن خونش میتونه کمک کنه که مثل این شخص باشه و نه فقط یه مرده متحرک.

درسته اینا فقط یه احتماله!وقتی کشیش رولوور میتونه چرا آدرها نتونن

بانوی سنگدل و داندریون تبدیل به زامبی نشدن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی اونموقع جان میشه‌ زاده‌ی سرما و این اتحاد با آتش در نابودی لنیستر ها و بازگشت دنریس یکم ناجور میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید عجیب به نظر برسه ولی احساس میکنم آریا نقش مهمی تو زنده کردن جان داره البته اگه زنده بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من جان تبدیل به آدر میشه و با یک نفر از خون خودش وارد جنگ میشه چون مارتین تخصص زیادی در پیچوندن داره .البته منظورم از هم خون به احتمال زیاد برن٬آریا٬و دنریسه که البته برن که برادرشه و آریا هم خواهرش ولی در مورد دنریس به احتمال زیاد عمه ی جان اسنو ئه چون من به احتمال زیاد باور دارم که جان بچه ی ریگار تارگرینه.پس جان با ارتشی از آدرها که اونا رو در کنار اون یارو مو قشنگه(منظورم همون آدر اصلی قسمت هشت فصل پنج)رهبری میکنه با سه اژدها سوار که گفتم ممکنه برن و آریا و دنریس باشن .جنگ میشه مثل فیلم جنگ ستارگان که پدر در مقابل هم خونش(پسرش) قرار میگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

موردی که اکثر دوستان بهش رای دادن غیر ممکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای من عجیبه که همه به آدر شدن جان رای داده بودن. زمانی یه مرده آدر میشه که توسط یه آدر لمس بشه. مگه تو کسل بلک آدر داشتیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شاید اتفاقی که برای جان تو کتاب و سریال میافتد یکسان نباشه...

مثلا تو کتاب برگرده و تو سریال نه.

ولی خب من طرفدار گزینه زنده شدن جان هستم.

1.

کاراکتریه که بیش از هر کس دیگه تو خط داستانی سریال بهش بها داده شده. برنگشتنش بی معنی تر از دوباره زنده شدنشه.

2.

ملیساندر جان رو برگردونده باشه؟

از همون اول هم محتملترین گزینه همین بود.

3.

احتمالش هست این اتفاق به صورت موقتی بیوفته. البته از احتمالات ضعیفه. خصوصا تو سریال احتمال ضعیفیه

4.

خیلی بعیده. حتی اگر تواناییش رو هم داشته باشه، تو چنین چیزی دخالت نمی کنه

5.

بمیره بهتره تا به شکل آدر برگرده ...

6.

مُرده خب!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری