رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام.

خب درسته که ما هممون طرفدارای مارتین (طرفدارای دو اتیشه به شخصه)هستیم،اما هیچکدوممون نمیتونیم انکار کنیم که مارتین هیچ اشتباهی نداشته.

چی فکر میکنید؟فکر میکنید مارتین در خلق وقایع کاری کرده که نباید میکرده؟

یا از نظرتون همه چیز همونطوری بود که باید میبود؟

اگر از نظرتون اشتباهی کرده ،شما چطور تصحیحش میکنید؟

چه چیزی رو تغییر میدید؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظر من یک باگ در شورش رابرت وجود داره الان فاصله ی بین کسترلی راک تا بارانداز پادشاه خیلی بیشتر از فاصله بین ترایدنت تا بارانداز پادشاه هست به خاطر همین هم این که تایوین لنیستر زود تر از ادارد استارک به اون جا رسیده تا حدودی غیر منطقیه چون هر دو تاشون هم دقیقا بعد از مرگ ریگار حرکت کردن اون طور هم که ذکر شده گویا رابرت به همراه سربازای زخمی در ترایدنت باقی موندن و ادارد با بقیه ی سربازا رفته سمت پایتخت پس بهانه ای هم برای تاخیر نداشته

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

والا تنها اشتباهاتی که من میتونم بهش اشاره کنم تغییرات در ظاهر شخصیت هاست!

مثلا رنلی که به عنوان یه براتیون چشم آبی داره ولی زره ش که رنگ چشماشه سبزه!

یا توصیف چهره جین وسترلینگ و...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم این که اون نگهبان فراری که اول کار سرش رو زدن از دیوار رد شده و اومده این ور از اشتباه هاس. از کستل بلک که رد نشده. از دیوارم نمیتونسته بالا بره. کلن نحوه ی رد شدنش مشخص نیست و غیرممکن به نظر میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
mar0am » یکشنبه تیر 21, 94 12:29 pm[/url]"]به نظرم این که اون نگهبان فراری که اول کار سرش رو زدن از دیوار رد شده و اومده این ور از اشتباه هاس. از کستل بلک که رد نشده. از دیوارم نمیتونسته بالا بره. کلن نحوه ی رد شدنش مشخص نیست و غیرممکن به نظر میاد.

خب بلاخره گشتی بوده دیگه، بعد از اون اتفاق برمیگرده به کسل بلک. ولی بعدش از ترس شبانه کسل بلک م ترک میکنه. ندم بخاطر ترک پستش سرش و میزنه. نمیفهمم کجاش غیرمنطقیه!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

تا جایی که یادمه کستل بلک نرفته بود. یعنی صحبتی از این که برگشته و بعد از کستل بلک فرار کرده نشد.

حتی تو سریال میگفت نرفتم قلعه برای اطلاع دادن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به عنوان یه سوتی به حساب نمیاد ولی این زنده شدن های متوالی بریک دونداریون به دست توروس میری و با توسل به رلور خیلی واسه من رو اعصابه!

به نظرم یه نقطه ضعف واسه ی این دنیای بسیار بسیار کم اشتباه به حساب میاد و وقتی با کسایی که این دنیا رو فقط از روی سریال میشناسن تو فروم های سینمایی بحث میکنی این ایده رو احمقانه میدونن! ایده ای که توسط مارتین بی رحم در مورد مرگ ارائه شده!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من كه مارتين داره خيليي متعصابه پيش مي ره مي ترسم فقط به خاطر اين كه پيش بيني ها درست نشه يا با توجه به مصاحبه هايي كه ازش ديدم و اينا مخاطب رو غافگير كنه خط مشي ذهنيشو زير پا بذاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری