رفتن به مطلب
alex targerin

سانسا استارک چگونه میتواند حاکم هفت پادشاهی شود

Recommended Posts

چند وقتیه یه موضوعی ذهنمو مشغول کرده و اونم اینه که سانسا چطور میتونه به حکومت برسه و چه چالش هایی در مقابلش برای رسیدن به تخت اهنی وجود داره در کتاب چهارم ما میخوندیم که پتایر نکاتی از سیاست رو بهش یاد میداد مطمعنا قصدش اینه که اونو برای حکومت به وینترفل آماده کنه بنابرین سانسا میتونه در اونجا طعم حکومت رو بچشه اون مطمعنا میتونه با احظار پرچمدارهای پادشاه شمال راب استارک فقید خودش رو پادشاه شمال بنامه و بولتون هارو کنار بزنه از طرفی حالا متحدینی جدید داره به نام مدافعان شرق و خیلی راحت میتونه یه متحد قدرتمند دیگه رو هم به ارمقان بیاره و مطمعنا شما میدونید که منظورم کی هستش .....

حالا شما میتونید اینجا نظرات خودتون رو در اینباره بفرمایید و من برای شرکت در این بحس از شما متشکرم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

حاکم؟ با تو جه ب اتفاقاتی ک در پایان فصل پنجم "سریال" افتاد بعید بنظر میرسه جایگاهی پیدا کنه و حالا حالاها باید دربدری و ظلمات بچشه... شکست استنیس براتیون برابر غاصب وینترفل و مرگ جان اسنو حداقل برای چندین نسل پیاپی دوران استارک ها رو تمام کرد...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظرم بيليش ميخواد از طريق سانسا خودش به شمال حكومت كنه كه البته وقتي سانسا پريد تو برف اوضاع عوض شد ، اميدوارم استنيس زنده باشه و شمال رو بگيره و اين اجازه رو نده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من نظرم اینه که بیلیش میخواد پرچمداران دره رو احضار و به شمال حمله کنه

مطمعنا خیلی از پرچمداران راب استارک بهشون میپیوندند و بیلیش به عنوان نایب یا همچین چیزی به این مناطق حکومت میکنه اما اگه سانسا عاقل باشه بیلیش رو به درک واسل میکنه و خودش حکومت میکنه حتی میتونه به عنوان نایب ریکان اوضاع رو در اختیار بگیره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یانگ ولف

استنیس تا زمانی که به حرفای اون کاهنه ی سرخ گوش بده کسی نمیخوادش

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به هیچ وجه برن رو فراموش نکنید چون به گفته ی فرزندان جنگل قراره قدرت پرواز پیدا کنه. من که خیلی به این موضوع امیدوارم. همچنین عموی کتلین هنوز زنده هست و شاید در خفا داره برای گرفتن انتقام برادر زاده اش و راب متحدانی جمع آوری میکنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوستان به نظر بنده ما دو شخصیت رو فراموش کردیم . یکی ریکان استارک هست که به گفته ی برادرش برن به لست هارت رفت ( محل استقرار خاندان آمبر ها ) و همونطور که میدونیم گریتجان آمبر هم اولین نفری بود که راب رو پادشاه شمال نامید و آمبرها سرسختانه به راب وفادار بودن بنابراین اونها هم دل خونی از بولتون ها و فری ها دارن و من احتمال میدم ریکان رو بتونن به عنوان یه جنگاور خوب تربیت کنند ...

همچنین شایعاتی مبنی بر این وجود داره که کتلین استارک هنوز زنده است و نام خودش رو بانوی سنگدل گذاشته و قسم خورده انتقامش رو از فری ها بگیره . حالا اینکه این خبر تا چه حد درست باشه من هم نمیدونم فقط از سایت های دیگه برداشت کردم. نکات تکمیلی تر تو پست اخبار فصل ششم هست .

اما در مورد سانسا و اینکه سانسا با گریجوی ها بر میگرده و امپراطوری تشکیل میده رو به نظر من اصلا مچاله کنید بریزید دور . چون امکااااان نداره . سانسا رو بهتره فراموش کنیم . و به خاندان های جدیدی که در راهن فکر کنیم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مطالبتونو خوندم !! بچه ها خیلی سطحی و ساده لوحانه فکر میکنید واقعا !! اصلا مثه یه سیاستمدار اوضاع رو ارزیابی نمیکنید ... فقط به شخصیت های مهم تکیه کردید و اینکه اونها چه کاری انجام میدن . به نظر من تمام چیز هایی که گفتید کاملا غیر ممکنه پیتربیلیش علنا هیچ علاقه ای به شمال نداره و فکر نمیکنم پرچمدارهای شمالی بخوان به ادمی مثه بیلیش کمک کنند !!!!! ضمنا ضمن اینکه سانسا با یه دروغ کوچیک تونست شوهر خالشو از اعدام توسط اری ها نجات بده مبنی بر این نیست که حالا الان سانسا سیاستمدار محضه و کل شمال رو الان تسخیر و میکنه و خیلی چیزای دیگه ....

شما کاملا میتونید متوجه بشید استنیس که یه مرد جنگی و سیاستمدار کامل بود نتونست حریف بولتون ها بشه . شما خیلی بولتون ها رو دست کم گرفتید .... ضمنا رو برن استارک هم حساب نکنید . برن استارک در فصل ششم قطعا مهم خواهد بود ولی این کارایی که شما حدس میزنید رو انجام نمیده .

در حال حاضر کل سرمایه گذاری ها رو روی ریکان استارک قرار بدید .. اون به زودی وینترفل جدیدی خواهد ساخت ... البته جزایر آهنین رو نباید فراموش کرد .. بیلون گریجوی مسلما پس از این سکوت طولانی در مورد پسرش نقشه هایی برای بولتون ها خواهد داشت و بعید میدونم شخصی مثل بیلون گریجوی ( اگرچه علاقه ای به پسرش نداره ) اجازه بده که به راحتی به آهن زادگان توهین بشه و ساکت بشینه . هر چی باشه بولتون ها شرافت آهن زادگان رو زیر سوال بردن .. البته امیدوارم از این پست من ناراحت نشید به هر حال شما دوستان هم داستان رو از زاویه دید خودتون دوست دارید ببینید ولی باید چیزهایی که ممکن و امکان پزیره رو به نظر من بیان کنید .

سانسا استارک و تیون گریجوی هنوز هدفشون مشخص نیست . تازه اگه موفق بشن از دست بولتون ها فرار کنند معلوم نیست به کدام نقطه ی شمال برن !! شاید اونها هم به لست هارت برن که خب البته کمی محاله چون دوباره میخورن به رو به روی بولتون ها و گیر میفتن ... پس بهتره جای دیگه ای رو انتخاب کنند . به نظر بنده بهترین جا برای اونها مقر خاندان ارین ها است . مسلما ارین ها سانسا رو در خودشون جای خواهند داد به هر صورت خاله ی سانسا یه ارین بوده و ارین ها دق و دلی از استارک ها و سانسا ندارند .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

کاری به تفسیرها ندارم به شخصه سریال رو فقط به خاطر کاراکتر سانسا دنبال میکنم و بس ، البته کینگ استنیس هم واقعا تنها لایق پادشاهی بود که کشتنش نامردا

آی دی تلگرام : aloneredraven@

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
red raven » شنبه شهریور 27, 94 1:38 am[/url]"]کاری به تفسیرها ندارم به شخصه سریال رو فقط به خاطر کاراکتر سانسا دنبال میکنم و بس ، البته کینگ استنیس هم واقعا تنها لایق پادشاهی بود که کشتنش نامردا

خیلی عجیبه ! شما اولین نفری هستید که دیدم نسبت به شخصیت سانسا ابراز علاقه کرده ! میشه بپرسم از چه چیز شخصیت سانسا خوشتون اومده ؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

حالا یه ادم چیز فهم پیدا شد خدا رحمت کنه مرده هاتو ولف من هم نظرم روی ریکان هستش و میگم که اگه با استنیس متحد بشخ بهتره در اینکه استنیس هم زندست شک نکن چون مارتین اونقدر دیوانه نیست که دیگه این شخصیت های باز مانده رو از بازی بکشه کنار اگر که استنیس با ریکان متحد بشه خیلی اتحاد قدرتمندی تشکیل میشه

برن استارک هم 100% نقش مهمی رو ایفا میکنه اما تو جنگ با آدر ها

در مورد سانسا هم من تو زومجی یه مطلبی دیده بودم در مورد اتفاقاتی که تو فصل 6 سریال میتونه بی افته یکیشون هم امپرطوری سانسا بود برا همین من تاپیک رو گزاشتم

اما برای بیلیش هم که گفته بودم....

قبلا یه جا خونده بودم که دنبال حکومته خودم هم توی این قضیع شک ندارم اما اگه از راه شمال و سانسا نمیخواد قدرتش رو تثبیت کنه شما چه نظریه هایی دارید بتونه اراش قدرتمندی تشکیل بده

ویرایش شده در توسط مهمان

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در مورد اهن زادگان هم که گفته بودی یکی از برادران بیلان زمانی که دنریس در میرین در حال جنگ بود گروهیشون به همراه چند تا کشتی اومدن کمک دنریس و خواستن برش گردونن اما باز هم بر نگشت اگر که بیلان کشته بشه و همون برادش که اگه اشتباه نکنم یورون بود حاکم بشه با تارگرین ها متحد میشه و تمرکزش میشه روی کمک به دنریس نه شکست بولتون ها

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اون داستان آهن زادگان هم که گفته بودم فکر کنم باید در جریانش باشی اما من یه بار دیگه هم میگم

تو یکی از فصل هایی که تو کتاب 6 بود یورون گری جوی یک شیپوری پیدا میکنه که هر کسی میتونه با دمیدن توش کنترل اژدهایان رو به دست بگیره برای همین و ویکتاریون رو در زمانی که سر باریستان در میرین در حال جنگ با ارتش یونکای و متحدینش هست میفرسته تا دنریس رو به همراه اژدهایان براش بیاره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alex targerin » یکشنبه شهریور 29, 94 3:53 pm[/url]"]اون داستان آهن زادگان هم که گفته بودم فکر کنم باید در جریانش باشی اما من یه بار دیگه هم میگم

تو یکی از فصل هایی که تو کتاب 6 بود یورون گری جوی یک شیپوری پیدا میکنه که هر کسی میتونه با دمیدن توش کنترل اژدهایان رو به دست بگیره برای همین و ویکتاریون رو در زمانی که سر باریستان در میرین در حال جنگ با ارتش یونکای و متحدینش هست میفرسته تا دنریس رو به همراه اژدهایان براش بیاره

رفیق این همه اسپم لازم نبود بدی ها ! کل حرفاتو تو یه پست میگفتی به خدا میخوندمش ..

اما در مورد بحث هایی که گفتی بهتره اول یه نگاه به مرز اسپویل من بکنی بعد ازم نظر خواهی کنی

اما راجب امپراتوری سانسا باید بگم کاملا نامعتبره ... و استنیس هم مرده . والسلام

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خو بابا من که تو پست اول گفتم یکی که اسمش یادم نیست رفتن گشتم بعد دیدم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
red raven » شنبه شهریور 27, 94 1:38 am[/url]"]کاری به تفسیرها ندارم به شخصه سریال رو فقط به خاطر کاراکتر سانسا دنبال میکنم و بس ، البته کینگ استنیس هم واقعا تنها لایق پادشاهی بود که کشتنش نامردا

خیلی عجیبه ! شما اولین نفری هستید که دیدم نسبت به شخصیت سانسا ابراز علاقه کرده ! میشه بپرسم از چه چیز شخصیت سانسا خوشتون اومده ؟

سانسا جدایی از وقار و متانت بیش از حدش ، سختی هایی کشیده که دنریس یکیشم ندید....

سانسا معنای مهربانی و خشونت رو توام میفهمه درحالی که دیدیم دنریس جاهایی تصمیم اشتباه میگیره ...

سانسا منطق بالایی داره و سعی میکنه در سخترین شرایطم خودش رو بسازه ولی دنریس همیشه همراه داشته و کمکش کردند

سانسا دختر استارکه که خیلی برام ارزش داشت ....

کلا خانواده استارک لیاقتشون بیشتره ...

تازه خدایی تیپ ملکه رو داره ، اگه دوران باستان باشه و ملکه حاکمیت کنه من ترجیح میدم سانسا ملکه باشه چون استایلش رو داره ، مظلومیت نازی داره ،... از دوتا خاندان بزرگ هم زاده شده و خون پاک داره و مستقیم با آندال ها مربوط میشه البته دنریسم خون اژدهاس ولی دختر یخ از نظر من بر دختر آتش سروری میکنه ، اگرچه سریال و کتاب اینطور نخواهند بود ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
red raven » پنج شنبه مهر 2, 94 3:02 pm[/url]"]

سانسا جدایی از وقار و متانت بیش از حدش ، سختی هایی کشیده که دنریس یکیشم ندید....

سانسا معنای مهربانی و خشونت رو توام میفهمه درحالی که دیدیم دنریس جاهایی تصمیم اشتباه میگیره ...

سانسا منطق بالایی داره و سعی میکنه در سخترین شرایطم خودش رو بسازه ولی دنریس همیشه همراه داشته و کمکش کردند

سانسا دختر استارکه که خیلی برام ارزش داشت ....

کلا خانواده استارک لیاقتشون بیشتره ...

تازه خدایی تیپ ملکه رو داره ، اگه دوران باستان باشه و ملکه حاکمیت کنه من ترجیح میدم سانسا ملکه باشه چون استایلش رو داره ، مظلومیت نازی داره ،... از دوتا خاندان بزرگ هم زاده شده و خون پاک داره و مستقیم با آندال ها مربوط میشه البته دنریسم خون اژدهاس ولی دختر یخ از نظر من بر دختر آتش سروری میکنه ، اگرچه سریال و کتاب اینطور نخواهند بود ...

استارک ها که کلا خاندان برتر داستان هستند ولی فکر میکنم در مورد طرز تفکرتون یک جاهایی اشتباهاتی وجود داره . سانسا کسی بوده که در داستان بیشتر بهش ظلم شده ولی هیچ قسمتی هوشی از این شخصیت مبنی بر حفاظت از خودش دیده نشده و فکر نمیکنم به اندازه ی شخصیتی مثل دنریس تارگریان سختی کشیده باشه اگرچه که بعدا شانس به دنریس روی اورد و اوضاعش بهتر شد ولی به هر حال سانسا با اشتباهاتی که مرتکب شده بود جهنمی که داخلش بود رو برای خودش ساخته بود یعنی به طور کلی نمیشه سانسا رو جزء شخصیت های خردمند داستان دونست چرا که خیلی ها هم سانسا رو مایه ی آبرو ریزی استارک ها میدونند .. با این حال برخی وِیژگی های مثبتش رو قبول دارم ولی فکر نمیکنم برای امپراطوری و فرمانروایی و حکومت و این طور چیز ها مناسب باشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نخستین انسان !!!!! ؟؟؟؟؟ ........

باشه شما درست میگید

یخ بر آتش برتری داره خخخخخخخ

و دایرولف به اژدها خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

آورنده ی سرما و تاریکی به آورنده ی روشنایی خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

یه خواهش دارم زمانی که ادر ها اومدن نه سمت فولاد والریایی بیاین نه سمت شیشه ی اژدها نه سمت خود اژدها نه سمت والریا و راز هاش نه سمت هیچ تارگرینی خودتون با همون شمشیرای شکنندتون برین جلوشون بایستین به علاوه ی دیوار و دایرولفاتون برن استادک هم حق نداره به بدن اژدهایان مادر اژدها و یا هر اژدهای دیگری که هست وارگ بشه

برید با همونا جلوشون وایسید در ضمن اگر جان و دنریس و تیریون و هرکس دیگه مربوط به ناجی ها یا اژدها سوارا میشن حق اومدن طرفشونو ندارید شما که از همه برترید خودتونم تنها جلوشون وایسید ما هم میشینیم با ذرت بوداده از عقب تماشاتون میکنیم و تشویقتون میکنیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من سانسا هم حاکم واقعی وستروس هست هم نیست چرا که

1- اون به ظاهر تنها بازمانده خاندان استارک هست و شمال وستروس متعلق به اوست ولی در واقع اینجوری نیست چرا که برت و ریکان زنده اند.

2- او همسر تیریون و وارث برحق کسترلی راک هست پس غرب هم متعلق به اوست.ولی ازدواج او با تیریون رسمی نشده است. و تیریون قبل از سانسا ازدواج کرده بود و همسراش هم زنده است.

3- اون با ازدواجی که بلیش برایش ترتیب می دهد وارث شرق هم می شود. ولی تا وقتی که در قید ازدواج با تیریون است ازدواج اش رسمیت ندارد.

4- او بعد از دایی اش وارث سرزیمن های رودخانه ها هم می تواند باشد. تنها بازمانده خاندان تالی بعد از دایی اش که امکان حاکم شدن را دارد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
arya » شنبه مهر 4, 94 9:38 am[/url]"]به نظر من سانسا هم حاکم واقعی وستروس هست هم نیست چرا که

1- اون به ظاهر تنها بازمانده خاندان استارک هست و شمال وستروس متعلق به اوست ولی در واقع اینجوری نیست چرا که برت و ریکان زنده اند.

2- او همسر تیریون و وارث برحق کسترلی راک هست پس غرب هم متعلق به اوست.ولی ازدواج او با تیریون رسمی نشده است. و تیریون قبل از سانسا ازدواج کرده بود و همسراش هم زنده است.

3- اون با ازدواجی که بلیش برایش ترتیب می دهد وارث شرق هم می شود. ولی تا وقتی که در قید ازدواج با تیریون است ازدواج اش رسمیت ندارد.

4- او بعد از دایی اش وارث سرزیمن های رودخانه ها هم می تواند باشد. تنها بازمانده خاندان تالی بعد از دایی اش که امکان حاکم شدن را دارد.

خیلی جالب بود . تا حالا از این زاویه بهش نگاه نکردم . اینطوری واقعا میشه گفت که سانسا استارک میتونه شخصیت مهمی باشه چرا که تنها بازمانده و تنها وارث از خیلی افراده ... ولی وارث کسترلی راک نیست رفیق . چون جیمی هنوز زندست و فکر میکنم پسر بزرگتر تایوین و کسی که به جرم کشتن پدرش محکوم نیست شخص اصلح تری بدونند برای حکمرانی کسترلی راک ... در هر صورت نکات جالبی بود ولی فکر نمیکنم چنین اتفاقاتی برای سانسا بیفته . به هر حال باید دید که سانسا ایندشو چطور میسازه و سرنوشتش رو چطور تغییر میده . چون این حکمرانی ها قرار نیست بیاد و همین طوری نسیب سانسا استارک بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alex targerin » جمعه مهر 3, 94 1:35 pm[/url]"]نخستین انسان !!!!! ؟؟؟؟؟ ........

باشه شما درست میگید

و دایرولف به اژدها خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

یه خواهش دارم زمانی که ادر ها اومدن نه سمت فولاد والریایی بیاین نه سمت شیشه ی اژدها نه سمت خود اژدها نه سمت والریا و راز هاش نه سمت هیچ تارگرینی خودتون با همون شمشیرای شکنندتون برین جلوشون بایستین به علاوه ی دیوار و دایرولفاتون برن استادک هم حق نداره به بدن اژدهایان مادر اژدها و یا هر اژدهای دیگری که هست وارگ بشه

برید با همونا جلوشون وایسید در ضمن اگر جان و دنریس و تیریون و هرکس دیگه مربوط به ناجی ها یا اژدها سوارا میشن حق اومدن طرفشونو ندارید شما که از همه برترید خودتونم تنها جلوشون وایسید ما هم میشینیم با ذرت بوداده از عقب تماشاتون میکنیم و تشویقتون میکنیم

استارک ها الان هزاران هزار ساله که جزء محافظان شمال به حساب میان و نایت واچ هم تا کنون بدون والریان و فولاد اژدها و اینطور چیزها تونسته از دیوار حفاظت کنه !!

من نمیدونم تارگریان ها تا به حال چه کاری برای حفاظت مملکت کردند ولی فکر نمیکنم شخصی مثل دنریس خودخواه و مغرور بخواد به سه اژدهایی که داره کسی رو نجات بده و شمال هم برای نجاتش احتیاجی به اژدها و اینطور موارد نداره

ضمنا شما مثل اینکه خیلی برای اتحاد دنریس و تیریون امیدوارید ولی فکر کنم بهتر باشه بدونید که وقتی دنریس برگرده نه ارتشی خواهد داشت نه اژدهایی در کار خواهد بود و دیر یا زود تارگریان ها هم منقرض میشوند

پس بهتره عوض فخر فروشی فکر حذف نشدن تون از صحنه ی بازی باشید

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

wolf جان من هم گفتم هم هست هم نیست. در این حکمرانی قانومند این موارد شامل سانسا می شود ولی با وضع بهم ریخته وستروس رسیدن سانسا به حقوقش به چیزی فراتر از قدرت بشری نیازمند است. در مورد کسترلی راک هم جیمی شوالیه پادشاه است و حق داشتن زمین، زن و فرزند را نداره بنابرهمین دلیل بر خلاف میل تاوین لنیستر ، تیریون وارث کسترلی راک هست. البته کشتن پدرش مانعی برای تیریون هست ولی اتهامات با قدرت بشری هم قابل رفع است.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*WOLF* » دوشنبه مهر 6, 94 4:33 pm[/url]"]

باشه شما درست میگید

استارک ها الان هزاران هزار ساله که جزء محافظان شمال به حساب میان و نایت واچ هم تا کنون بدون والریان و فولاد اژدها و اینطور چیزها تونسته از دیوار حفاظت کنه !!

من نمیدونم تارگریان ها تا به حال چه کاری برای حفاظت مملکت کردند ولی فکر نمیکنم شخصی مثل دنریس خودخواه و مغرور بخواد به سه اژدهایی که داره کسی رو نجات بده و شمال هم برای نجاتش احتیاجی به اژدها و اینطور موارد نداره

ضمنا شما مثل اینکه خیلی برای اتحاد دنریس و تیریون امیدوارید ولی فکر کنم بهتر باشه بدونید که وقتی دنریس برگرده نه ارتشی خواهد داشت نه اژدهایی در کار خواهد بود و دیر یا زود تارگریان ها هم منقرض میشوند

اولا :برو جانم استارکای گوگولی مگولی بعد از شکست دادن ادر ها دیوار روساختن اصلا فکر کنم تا حالا چشم کساییی که تو دیوار بودن قبل از دوره ی جان اسنو یه بارم اسم شاه شبو نشنیدن جلوی دو سه تا وحشیه بیابونیو گرفتن دارن به خودشون میبالن گوگولیا فکر کردن چون از نخستین انسان ها هستن خالص ترین خون خالص ترین نژاد خودشونن وقتی بهتون حمله کردن ببینم هنوزم با روشای بچه گانهتون میتونسد دیوارو نگه دارید یا نه

دوما : علکی ایده نده جناب استارک از همه برتر تا زمانی که استارکا منقرض نشن تارگرینا هم متحد نمیشن

سوما: من میخوام بدونم استارکا چطوری جلو اگان به پیروزی رسیدن شما که از همه برترید چرا نموندید و نجنگیدید هارن سیاه حاضر شد بسوزه اما شما چی از ترس ..............

خخخخخخخخخ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
*WOLF* » دوشنبه مهر 6, 94 4:33 pm[/url]"]

باشه شما درست میگید

اولا :برو جانم استارکای گوگولی مگولی بعد از شکست دادن ادر ها دیوار روساختن اصلا فکر کنم تا حالا چشم کساییی که تو دیوار بودن قبل از دوره ی جان اسنو یه بارم اسم شاه شبو نشنیدن

جلوی دو سه تا وحشیه بیابونیو گرفتن دارن به خودشون میبالن گوگولیا فکر کردن چون از نخستین انسان ها هستن خالص ترین خون خالص ترین نژاد خودشونن وقتی بهتون حمله کردن ببینم هنوزم با روشای بچه گانهتون میتونسد دیوارو نگه دارید یا نه

دوما : علکی ایده نده جناب استارک از همه برتر تا زمانی که استارکا منقرض نشن تارگرینا هم منقرض نمیشن

سوما: من میخوام بدونم استارکا چطوری جلو اگان به پیروزی رسیدن شما که از همه برترید چرا نموندید و نجنگیدید هارن سیاه حاضر شد بسوزه اما شما چی از ترس ..............

خخخخخخخخخ

حالا میبینمتون زمانی که اینطوری شدید

نگران ما هم نمیخواد باشی از بازی خارج نمیشیم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری