رفتن به مطلب
alex targerin

سانسا استارک چگونه میتواند حاکم هفت پادشاهی شود

Recommended Posts

alex targerin » سه شنبه مهر 7, 94 4:31 pm[/url]"]
*WOLF* » دوشنبه مهر 6, 94 4:33 pm[/url]"]
alex targerin » جمعه مهر 3, 94 1:35 pm[/url]"]نخستین انسان !!!!! ؟؟؟؟؟ ........

باشه شما درست میگید

یخ بر آتش برتری داره خخخخخخخ

و دایرولف به اژدها

آورنده ی سرما و تاریکی به آورنده ی روشنایی

یه خواهش دارم زمانی که ادر ها اومدن نه سمت فولاد والریایی بیاین نه سمت شیشه ی اژدها نه سمت خود اژدها نه سمت والریا و راز هاش نه سمت هیچ تارگرینی خودتون با همون شمشیرای شکنندتون برین جلوشون بایستین به علاوه ی دیوار و دایرولفاتون برن استادک هم حق نداره به بدن اژدهایان مادر اژدها و یا هر اژدهای دیگری که هست وارگ بشه

برید با همونا جلوشون وایسید در ضمن اگر جان و دنریس و تیریون و هرکس دیگه مربوط به ناجی ها یا اژدها سوارا میشن حق اومدن طرفشونو ندارید شما که از همه برترید خودتونم تنها جلوشون وایسید ما هم میشینیم با ذرت بوداده از عقب تماشاتون میکنیم و تشویقتون میکنیم

استارک ها الان هزاران هزار ساله که جزء محافظان شمال به حساب میان و نایت واچ هم تا کنون بدون والریان و فولاد اژدها و اینطور چیزها تونسته از دیوار حفاظت کنه !!

من نمیدونم تارگریان ها تا به حال چه کاری برای حفاظت مملکت کردند ولی فکر نمیکنم شخصی مثل دنریس خودخواه و مغرور بخواد به سه اژدهایی که داره کسی رو نجات بده و شمال هم برای نجاتش احتیاجی به اژدها و اینطور موارد نداره

ضمنا شما مثل اینکه خیلی برای اتحاد دنریس و تیریون امیدوارید ولی فکر کنم بهتر باشه بدونید که وقتی دنریس برگرده نه ارتشی خواهد داشت نه اژدهایی در کار خواهد بود و دیر یا زود تارگریان ها هم منقرض میشوند

پس بهتره عوض فخر فروشی فکر حذف نشدن تون از صحنه ی بازی باشید

اولا :برو جانم استارکای گوگولی مگولی بعد از شکست دادن ادر ها دیوار روساختن اصلا فکر کنم تا حالا چشم کساییی که تو دیوار بودن قبل از دوره ی جان اسنو یه بارم اسم شاه شبو نشنیدن

جلوی دو سه تا وحشیه بیابونیو گرفتن دارن به خودشون میبالن گوگولیا فکر کردن چون از نخستین انسان ها هستن خالص ترین خون خالص ترین نژاد خودشونن وقتی بهتون حمله کردن ببینم هنوزم با روشای بچه گانهتون میتونسد دیوارو نگه دارید یا نه

دوما : علکی ایده نده جناب استارک از همه برتر تا زمانی که استارکا منقرض نشن تارگرینا هم منقرض نمیشن

سوما: من میخوام بدونم استارکا چطوری جلو اگان به پیروزی رسیدن شما که از همه برترید چرا نموندید و نجنگیدید هارن سیاه حاضر شد بسوزه اما شما چی از ترس ..............

خخخخخخخخخ

حالا میبینمتون زمانی که اینطوری شدید

نگران ما هم نمیخواد باشی از بازی خارج نمیشیم

اقای محترم چرا شما اینقدر اسپم میدی ؟!!! حتما باید باهات برخورد بشه ؟ رعایت کنید دیگه .

دوما پادشاه زانو زده عقلانی ترین کار رو انجام داد و با اون کارش جون سربازان و مردم شمال رو نجات داد . برای چی وقتی میدونه از اول تو جنگی بازنده هست اونو آغاز کنه . شمالی ها میدونستند که برای کشتن اژدها باید جون کلی از افرادشون رو فدا کنند . مارتل ها هم که تونستند یک اژدها رو بکشند کلی تلفات دادند پادشاه زانو زده فقط از نیروهاش حفاظت کرد وگرنه جان خودش رو حاضر بود برای خاندان و مملکت نجات بده

سوما نمیخواستم برات اسپویل بشه ولی باید اینو بدونی که در زمانی که دنریس خارج از قلمروش هست توسط دوتراکی ها اسیر میشه و تیریون هم با کمک وریس کنترل مرین رو به دست میگیره به طور کامل

البته امیدوارم ناراحت نشی ولی این اتفاق میفته به هر حال حذف شدنتون رو تبریک میگم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خودت خواستی من قصدم صلح بود

ببین عزیزم شما برو انقدر بشین فیلم نگاه کن که چشد لز حدقه در اد وقتی دنریس برگرده قیافت دیدنی میشه خود مارتین گفته دوتراکی ها برمیگردن ملکه ی ما هنوز آشایی نرفته وقتی برگشت و جون های بدرنخرتون رو نجات داد بعدا به پاش میفتید براتیون ها هم از تارگرینان دارن خودشونو فدا میکنن تا شما بیچاره ها رو نجات بدن حد اقل ما فعلا تو اوجیم

پادشاه با بهتر بگم دلقکی که بخواطر شرافت یه نفر دیگه خودشو فدا میکنه تایوین لنیسترم شکست داده باشه بازم دیوانه حساب میشه

شما بیچاره ها فعلا هیچ کاره اید و ما داریم اهسته اهسته به تخت اهنی نزدیک میشیم

اینم بگم که شما از بازی خارجید اول برید به فکر خودتون باشید بعد بیاید برا ما فیس بدید

شمالی های شرافتمند

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همه هم بدونید من خواستم با ایشون دوباره مصالحه کنم خودش نپذیرفت دیگه قضاوت با خودتون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
همه هم بدونید من خواستم با ایشون دوباره مصالحه کنم خودش نپذیرفت دیگه قضاوت با خودتون

کاملا روحیه ای سرشار از غرور و تعصب بی مورد و خشونت دارید ، شما احتمالا میخوایید با مرام مد کینگ بر میانه حکومت کنید ، در ضمن دنریس به غیر سه تا دراگون کوچولو چی داره که بهشون بباله که اونا هم تغذیه از مردم بیگناه در دوره های متعددی کارشون بوده ، شما میگید چطوری از خودشون دفاع میکنند ، برام سواله که چطور فکر میکنید نباید از دراگون استون استفاده کرد ، پس احتمالا تارگرین ها هم نباید از آب و یخ استفاده بکنند ، این چه منطقیه ، بله اگه دلیل شما استفاده از اژدهایان باشه درسته و دیگر موارد چون سنگ و شمشیر نیازی نداره ، در ضمن همین استارک ها بودند که در شورش تارگرین رو از پا درآوردند با تمام اژدهایان مثلا قدرتمندشون ، مادر اژدها ،خخخ

بله اگر فقط برپایه نغمه یخ و آتش بگیم یخ قدرت کمتری خواهد داشت اما اگر از تاریخ میانه بگیم آتش همیشه نشان پلیدی بوده نه سرما و تاریکی ، یه سری به کارهای پدر افسانه های میانه ، استاد تالکین، بزنین و بدونین که اکثر افسانه های میدل ارث از هم دیگه و از روی نسخه استاد گرفته شده و یا الهاماتی از اون رو داره، ملکه ای که توسط یه دوتراکی کنترل بشه ملکه نیست ، سانسا استارک حتی تو اسارت هم تحمل نمیکنه و خودشو بیرون میکشه و تارگرین خودشو تحت شرایط میزاره و برای مدتی اصلش رو زیر پا ، میشه کالیسی دوتراکی های وحشی و نکنه با اینا میخواد شمال رو فتح کنه ؟

اگر خیانت سریال به داستان نبود ، میدید که شمال به این راحتی ام سلاخی نمیشد ، در کل حرف زیاد هست ولی خب کوتاهش کنم، چیزهایی که دوستان میگن و من هم گفتم در حد نظره ، خوبه نظر دیگران رو بخونیم و محترمانه جواب بدیم نه اینکه به کاربرا توهین بشه ، این شخصیت ها هرچی هم باشند از استارگ و تارگرین و .. همه فانتزی ان و دنیای واقعی جایی که شما باید انتخاب کنی یخ باشی یا آتش .....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من فقط جا داره اشاره کنم ادر ها یبار بدون کمک اژدها شکست خوردن ... خدایان شمال و فرزندان جنگل یه قدرت هایی دارن که اگه پتانسیلشون به عمل تبدیل شه چیزی از اژدها کم ندارن ...

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

شما متاسفانه تو مغزتون فرو نمیره فکر میکنید همه چیز هنوز مثل قبله چیکار کنیم دیگه وقتی مثل بچه ها پافشاری میکنید راه دیگه ای نیست شما ها درست میکید نه باشه حق باشماست خ

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با عرض احترام به دوستان لازمه تیتر تاپیک را مجددا یادآور شیم.

سانسا استارک چگونه میتواند حاکم هفت پادشاهی شود؟

مبحث تاپیک طرفداری از استارک ها و تارگرین ها و ... نیست.

و البته یک توصیه دوستانه کنم، مارتین در کتاب اش از نظر من خیلی تلاش کرده که نشون بده که داستان کتاب داستان واقعی آدم هاست نه یک داستان قهرمان پرور!!! او آدم ها را خاکستری نشان می دهد نه سیاه و نه سفید. البته خاکستری با درجات تُن رنگی مختلف. مثلا چند نفر در کتاب سوم با pov های جیمی نظرشون نسبت به جیمی عوض شد؟ یا حتی سرسی !! حداقل من خودم از اون سیاهی ذهن نسبت به سرسی به خاکستری پررنگ رسیدم. پس خواهش می کنم برخلاف میل مارتین اینقدر قهرمان پروری نکنیم چرا که اگر داشتن اژدها دلیل برتری بود مارتین اینقدر از بین رفتن اژدهایان را در 300 سال قبل یادآوری نمی کرد یا اگر استارک ها برتر بودند یادآور این نکته نمی شد که شاه شمال در مقابل ایگان زانو زد و جزء وستروس شدند. حتا وقتی pov های شخصیت ها را می خوانیم مثلا همین جان و دنریس که در موقعیت خود فرمانده و ملکه هستند اونها چقدر نسبت به تصمیمات خود شک و نگرانی دارند. مارتین اونها را یک قهرمان که تمام مشکلات را پشت سرهم کنار می زنه، نیافریده است. مارتین به در کنار هم بودن تواناییها معتقده برای همین او دنریس، جان، آریا و حتا سانسایی را که خیلی از ما فکر می کنیم ضعیفه را در داستانش خلق کرد و به هرکدام یک توانایی خاصی را داد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من مگه مشکلی داشتم .منم مشکلی با کسی نداشتم هنوز هم برا استارکا ارزش و احترام قاعلم

رد ریون و ولف اومدن گفتن استارکا از همه برترن منم قابل تحمل برام نبود اما این به این معنا نیست که الان دوستیمون به هم خورده

اگر کسانی که اول شروع کردن ...........

الان هم اول معذرت خواهی کنن منم معذرت خواهی میکنم و این بحسو تموم میکنم و بعدشم همونطوری میشه که اول بود

یه پیغام هم دارم واسه جناب ولف : من با هیچ استادکی هیچ مشکلی ندارم و برای همشون ارزش قاعلم شما نباید میگفتی استارکا خاندان برتر هستن اونوقت هم هیچ دعوایی پیش نمیومد شما و alireader مثل برادر های بزرگ من میمونید و من اثلا دوست ندارم بینمون دعوایی پیش بیاد

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jon_Stark » پنج شنبه شهریور 26, 94 1:51 pm[/url]"]دوستان به هیچ وجه برن رو فراموش نکنید چون به گفته ی فرزندان جنگل قراره قدرت پرواز پیدا کنه. من که خیلی به این موضوع امیدوارم. همچنین عموی کتلین هنوز زنده هست و شاید در خفا داره برای گرفتن انتقام برادر زاده اش و راب متحدانی جمع آوری میکنه.

علاوه بر این شاید جین وارث راب رو حامله بوده و بلک فیش اون رو فراری داده،میبینیم که تعریف کتلین و جیمی از هیکل جین متفاوته.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Harrold Hardyng » یکشنبه مهر 12, 94 8:47 pm[/url]"]من فقط جا داره اشاره کنم ادر ها یبار بدون کمک اژدها شکست خوردن ... خدایان شمال و فرزندان جنگل یه قدرت هایی دارن که اگه پتانسیلشون به عمل تبدیل شه چیزی از اژدها کم ندارن ...

تازه استارک ها قدرت وارگ هم دارن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

درسته استارک ها قدرت وارگ دارن وارگ به چی به خرس به اسب به عقاب به دایرولف زمان جنگ تمام اینهایی که بهشون اشاره شد شاید فقط 15 درصدکار رو انجام بدن وارگ اصلی وارد شدن به بدن اژدهاست که کارسازه اما هنوز یه چیزی برام نا معلومه اژدهای یخ چطوری بهمون کمک میکنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
alex targerin » چهارشنبه آذر 17, 94 12:31 am[/url]"]درسته استارک ها قدرت وارگ دارن وارگ به چی به خرس به اسب به عقاب به دایرولف زمان جنگ تمام اینهایی که بهشون اشاره شد شاید فقط 15 درصدکار رو انجام بدن وارگ اصلی وارد شدن به بدن اژدهاست که کارسازه اما هنوز یه چیزی برام نا معلومه اژدهای یخ چطوری بهمون کمک میکنه
حتمن اژدها که نباید یخی باشه،شاید به بقیشون هم بتونن وارگ کنن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری