رفتن به مطلب
mohammad_QA

فرو ریختن دیوار (The Wall) !! آیا ممکن است؟

Recommended Posts

یه موضوع هست که بد جور ذهنم رو مشغول کرده

و اونم خراب شدن احتمالی دیواره که به استناد یه سری شواهد اتفاق میفته

اول اینکه توی کتاب روی نفوذ ناپذیر بودن و قدمت 8000 ساله دیوار خیلی مانور داده شده و توی این سبک از داستان ها تابو ها برای شکسته شدن و افسانه ها برای دست یافتن بهشون به وجود میان

--------

دوم اینکه برندون معمار دیوار رو از یخ و جادو بنا کرده جادویی که (احتمالا) به وایت واکر ها اجازه نزدیک شدن به دیوار رو نمیده (مثل جادوی همون درختی که وقتی مرده ها متحرک (والکر ها) رسیدن بهش متلاشی شدن _آخر فصل 4) و از طرفی شیپوری وجود داره که ادعا میشه دمیدن در اون جادوی دیوار ور از بین میبره یا باعث فرو ریختنش میشه یا هر دو ، والبته در نهایت نتیجه یکیه ...

--------

سوم هم شخصیت خود مارتینه که هر کاری ازش بر میاد

--------

چهارمین دلیل اسم داستانه _ترانه ای از یخ و آتش _که دو جور تعبیر میشه از اون داشت

اولیش همون پیشگویی هست که تو داستان بهش اشاره میشه (شاهزاده یخ و آتش)

و دومین تعبیر ، تقابل یخ یا همون وایت واکر ها با آتش یا همون اژدهایان هست

که طبق تعبیر دوم وایت واکر ها باید از دیوار عبور کنن تا به اژدهایان برسن و در این مسیر راهی جز عبور از دیوار نیست (حداقل فعلاً )

اگه ممکنه راهنمایی کنید یا لینک بزارید یا اگر جایی اشتباه میکنم بگید چون به نظرم خیلی جای بحث داره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اگه قراره سریال تو 8 فصل تموم شه یا کتاب 7 گانه باشه ، باید در انتظار این صحنات در همین سال با انتشار فصل جدید از سریال و انتشار کتاب باشیم . اگر هم نه که فکر کنم سازندگان قصد دارن سریال رو تا 10 فصل کشش بدن ، متاسفانه . خلاصه اینکه با تموم حرف هات موافقم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

یکی دیگه از احتمالات استفاده از بنجن استارک هستش که در فصل اول ناپدید شد. جادوی دیوار با یه کسی از خون استارک باطل میشه. و یه عده میگن بنجن زندانی آدرها هست و اونو نگه داشتن واسه قربانی کردن جلو دیوار برای خراب کردنش.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب در جهت صحبت دوستان من این عکس رو از تریلر رسمی دوم اینجا میذارم که به احتمال قوی شاهد وجود شیپور زمستان پشت شاه شب هستیم. افسانه ها میگن دمیدن در این شیپور مساوی خواهد بود با متلاشی شدن دیوار.

image042-1.jpg

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
TheRedViper » پنج شنبه اردیبهشت 2, 95 8:30 pm[/url]"]خب در جهت صحبت دوستان من این عکس رو از تریلر رسمی دوم اینجا میذارم که به احتمال قوی شاهد وجود شیپور زمستان پشت شاه شب هستیم. افسانه ها میگن دمیدن در این شیپور مساوی خواهد بود با متلاشی شدن دیوار.

image042-1.jpg

زیادی برای شیپور زمستان بودن کوچیکه . و اگه درست یادم باشه تو کتاب وقتی استنیس به سپاه مردم آزاد حمله می کنه و شیپور رو به دست میاره، اون رو میسوزونه و از بین می بره .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
ریگار » جمعه اردیبهشت 3, 95 10:45 am[/url]"]
TheRedViper » پنج شنبه اردیبهشت 2, 95 8:30 pm[/url]"]خب در جهت صحبت دوستان من این عکس رو از تریلر رسمی دوم اینجا میذارم که به احتمال قوی شاهد وجود شیپور زمستان پشت شاه شب هستیم. افسانه ها میگن دمیدن در این شیپور مساوی خواهد بود با متلاشی شدن دیوار.

image042-1.jpg

زیادی برای شیپور زمستان بودن کوچیکه . و اگه درست یادم باشه تو کتاب وقتی استنیس به سپاه مردم آزاد حمله می کنه و شیپور رو به دست میاره، اون رو میسوزونه و از بین می بره .

البته تورموند توی کتاب رقصی با اژدهایان به جان میگه اون شیپوری که استنیس سوزونده در واقع یه شیپور جعلی بوده و منس هیچ وقت نتونسته شیپور اصلی رو پیدا کنه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Jon Snow » جمعه اردیبهشت 3, 95 12:18 pm[/url]"]
ریگار » جمعه اردیبهشت 3, 95 10:45 am[/url]"]

image042-1.jpg

البته تورموند توی کتاب رقصی با اژدهایان به جان میگه اون شیپوری که استنیس سوزونده در واقع یه شیپور جعلی بوده و منس هیچ وقت نتونسته شیپور اصلی رو پیدا کنه.

پس تقریبا با این حرف تورموند میشه تا حد زیادی مطمئن شد شیپور دست آدرهاست ! حالا شاید سریال بخواد کلا از بیخ و بن شیپور رو حذف کنه ولی چیزی که تو عکس به نظر میرسه احتمال فروپاشی دیوار رو تو این فصل زیاد میکنه !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای هیجان سریالم شده امیدوارم شیپور رو هر کسی نتونه راه بندازه. مثلا لازم باشه یکی که خون استارک داره توش فوت کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
تینا استارک » شنبه اردیبهشت 4, 95 1:25 pm[/url]"]برای هیجان سریالم شده امیدوارم شیپور رو هر کسی نتونه راه بندازه. مثلا لازم باشه یکی که خون استارک داره توش فوت کنه

خب خسته نباشی شاه شب خودش استارکه

حداقل مثلا بگو یه مارتل باید باشه

حالا باید خر بیارن و باقالی بار کنن !

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دیوارو دوست دارم.اما اگه بریزه جالب میشه چون دیگه وستروس واقعا بهم میریزه احتمالشم هست. اما بازم یجورایی نقطه ثقل داستانه! مثل هویت وستروس و سخته که مارتین بخواد خرابش کنه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
TheRedViper » شنبه اردیبهشت 4, 95 4:34 pm[/url]"]
تینا استارک » شنبه اردیبهشت 4, 95 1:25 pm[/url]"]برای هیجان سریالم شده امیدوارم شیپور رو هر کسی نتونه راه بندازه. مثلا لازم باشه یکی که خون استارک داره توش فوت کنه

خب خسته نباشی شاه شب خودش استارکه

حداقل مثلا بگو یه مارتل باید باشه

حالا باید خر بیارن و باقالی بار کنن !

نه من منظورم باز به بنجن بود. آدرا نتونن فوت کنن. یه آدم باید حتما فوت کنه اونم خون استارک. که بشه بنجن جان خودمون

ماشالله همه بیننده ها یه پا نویسنده هستن. مارتین باید لونگ بندازه جلومون

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

در دنیای فانتزی غیر ممکن، غیر ممکنه! پس احتمال اینکه دیوار هم فرو بریزه میره

انگار که شیپور زمستان در دستان منس ریدر بود و برای راه حل آخر اونو کنار گذاشته بود

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری