رفتن به مطلب
جورامون

نظرسنجی 25: بهترین خط داستانی فصل ششم برای شما کدام است؟

نظرسنجی 25: بهترین خط داستانی فصل ششم برای شما کدام است؟  

27 رای

1. 1. نظرسنجی 25: بهترین خط داستانی فصل ششم برای شما کدام است؟

• برن در کنار کلاغ سه چشم
      4
    • سنسا و تیان و ماجرای وینترفل
      1
    • برادران شب و دیوار
      17
    • سرسی و جیمی و کینگزلندینگ
      2
    • دنریس، اژدهایان و دوتراکی ها
      0
    • تیریون و حکم رانی بر خلیج بردگان
      2
    • آریا در تکاپوی بیچهره شدن
      0
    • مارهای شنزار و رستاخیز دورن
      0
    • گریجوی ها و عاقبت پایک
      1

Recommended Posts

بهترین خط داستانی فصل ششم برای شما کدام است؟

1. برن در کنار کلاغ سه چشم

2. سنسا و تیان و ماجرای وینترفل

3. برادران شب و دیوار

4. سرسی و جیمی و کینگزلندینگ

5. دنریس، اژدهایان و دوتراکی ها

6. تیریون و حکم رانی بر خلیج بردگان

7. آریا در تکاپوی بیچهره شدن

8. مارهای شنزار و رستاخیز دورن

9. گریجوی ها و عاقبت پایک

این نظرسنجی توسط S.i.S طراحی شده

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان داستان "داووس" کدوم گزینه ست؟

از دیوار و برادران شب شروع میشه و احتمالا به وینترفل ختم میشه.

بهتر بود "ملیساندره و داووس" یه گزینه مجزا می بودن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من دلم میخواد کل ده قسمت اطراف دیوار باشه. هم اینور دیوار هم اونور دیوار

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

جواب دادن به نظر سنجی های سخت همیشه مایه مسرت منه ...

شاید از بین گزینه تنها یه گزینه باشه که راحت بتونم حذفش بکنم، اون هم گزینه مارهای شنزاره، هرچقدر که فصل های دورن در کتاب جذاب بود، کیفیت پایین قسمت های مرتبط با دورن در سریال ضعیف کار شده بود . رو این حساب خیلی هم برای دیدن دوباره سنداسنیک ها لحظه شماری نمی کنم.

اما سایر گزینه ها !

برن و کلاغ سه چشم : چون فراتر از جایی روایت خواهد شد که در کتاب ها خوندیم، جذابیتش دوچندان شده، بخصوص که برن احتمالا روایت گر شمالی ترین قسمت داستانه و در قلب دشمن حضور داره .

سنسا، تیان و وینترفل : خود این دوشخصیت جذابیتی ندارن اما از اونجایی که احتمالا روایتگر سرنوشت بولتونها، فری ها و در واقع حاکمیت شمال هستن از گزینه های جذاب به حساب میان.

برادران شب و دیوار: اینم از گزینه های به شدت هیجان انگیزه، این که بلاخره دیوار به دست آدر ها فرو میریزه یا نه، برادران شب بعد مرگ جان چه بلایی سرشون میاد و ...

سرسی، جیمی و کینگزلندینگ: این گزینه مورد نظر منه، با وجود تمام ماجراها و اتفاقات مهمی که دنیای وستروس رو تهدید می کنه، ماجراهای پایتخت هنوز بیش از همه برای من هیجان انگیزه . به شدت لحظه شماری می کنم تا لحظه انتقام گرفتن سرسی از های اسپارو رو ببینم .

دنریس، اژدهایان و دوتراکی ها : با این که نظرم نسبت به دنریس مثبت تر شده اما این باعث نمیشه خیلی شیفته خط داستانیش باشم . خب که چی ؟! مارتین دنریس رو تا اینجای داستان پیش نیاورده که دوتراکی ها بکشنش ، پس احتمالا اژدهای محبوبش نجاتش میده . حالا هرچقدر که می خواد به دنریس بد گذشته باشه زمان اسارتش مهم نیست .

تیریون و کنترل خلیج بردگان : در کنار ارباب زمزمه گران و در حمایت از دنریس تارگرین ! خیلی وسوسه کنندس ! هرچند در کنار جذابیت های تیریون مجبوریم کسالت دیدن روی میساندی و گری ورم رو هم به جون بخریم .

آریا : هیچ وقت قسمت های مرتبط با آریا رو دوست نداشتم . اما امیدوارم به این که تو فصل پیش رو بلاخره یه نقش مهم در سرنوشت کلی داستان ایفا کنه .

گریجوی های و عاقبت پایک : چه فصلی جذاب تر از فصلی که در اون به دیدن عظمت ویکتاریون گریجوی و برادر مخوفش مفتخر میشیم ؟ برای دیدن لحظه ای که در شیپور سیاه دمیده میشه لحظه شماری می کنم .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ماجراهای دنریس و ملحقاتش هیچوقت برام چندان برام جذاب نبوده و نیست.

مارها شنزار هم در حد انتظار ظاهر نشدند و امیدی هم به جذابیت گریجویهای سریال ندارم.

با وجودی که همیشه شمال رو دوست داشتم اما مدتها بود که جذابیتش رو تو سریال برام از دست داده بود و کینگزلندینگ جاشو گرفته بود. اما الان دیگه انتخاب بین سه تا گزینه اول کار سختیه چون مطمئنا همه راهها به شمال ختم میشه و مهمترین اتفاقات در شمال روی خواهد داد.

با کلی تردید به به برادران شب رای می دم چون با داووس و ملیساندر گره خورده و احتمالا به وینترفل هم خواهد رسید.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ماجراهای شمال برای من جذابتره در کل.

چه بولتونها باشن، چه سانسا و تیون گریجوی، چه نگهبانها، چه برندون و چه آدرها ...

هر چی فصلها هم جلوتر میره بیشتر به شمال پرداخته میشه.

تو این فصل هم بیشتر از همه منتظر جنگ شمال هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ماجرای برن و کلاغ سه چشم همیشه موضوع مورد علاقه من بوده. الان هم این گزینه رو انتخاب کردم چون به نظرم تاثیر برن بر سرنوشت وستروس از هر کس دیگه ای بیشتره.

داستان نگهبانان شب و دنریس هم رتبه های بعدی رو دارن

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مسلماً مهم‌ترین اتفاق کل داستان مربوط به آدرهاست و به طبع در این بین داستان دیوار از اهمیت بیشتری برخورداره. بنابراین منم بیشتر از همه منتظر صحنه‌های مربوط به دیوار و کلاً شمالم. تازه بگذریم از نظریه‌هایی که در مورد سرنوشت جان (اگه زنده باشه) وجود داره. چیزهای مربوط به آزور آهای و حتی واکر شدن هست.

گزینه‌ی دومم برنه چون با توجه به صحنه هایی که ازش تو تریلر دیدیم باید منتظر چیزهای مخوفی باشیم. داستانش نسبت به بقیه خیلی مبهم‌تره.

مورد سوم هم برای من مربوط به نبردی هست که احتمالا دوباره پای دیوارهای وینترفل انجام میشه. امیدوارم این یکی بیشتر از ۲-۳ شات باشه. + منتظر صحنه‌ی مرگ یکی از بولتون‌ها می‌مونم.

بقیه‌ی گزینه‌ها هم به ترتیب به این صورته:

گریجوی‌ها

کینگزلندینگ

دنریس

آریا

دورن

همون طور که دوستان هم گفتن متاسفانه داستان آریا و دورن اصلا جذاب نیست و امیدوارم تو این فصل بیشتر درگیر ماجرای اصلی بشن و با بقیه پیوند بخورن.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من به گزینه دو رای دادم چون می تونم از چند جنبه و بعد بهش نگاه کنم شخصیت پردازی تیون برام جذابه و ترکیبش با سانسا خوب از اب دراومده. انتخاب های بعدی هم گزینه سه و چهار و گزینه آخر. گریجوی های کلن جذابن و انتقام سرسی و رندیِ ملیساندر هم همچنین.

خط داستانی برن خسته کننده و قضیه دنریس و تیریون و حتی آریا به شدت تک بعدی و کلیشه ست!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برن در کنار کلاغ سه چشم : یکی از کلیدی ترین و جذاب ترین خطوط داستان که از اول انتظارشو میکشیدم ولی خیلی دیر موتور برن گرم شد .امیدوارم زمان زیادی به این خط داستانی داده بشه و اینطور نباشه که باز برن محو شه و آخر کتاب هفتم و فصل سریال مربوطه اش بر گرده!

سانسا و تیان و ماجرای وینترفل : کمی تفاوتی که ایجاد شده رو خوشم نیومد ولی بهرحال مایلم بدونم سرگذشت این دو موجود مفلوک به کجا میرسه

برادران شب و دیوار: شمال در فصل ششم مرکز ثقل داستان شده و مهم ترین شخصیت این خط داستانی جان اسنو و حوادث مربوط به اون بخصوص وقتی با سر داووس که برام شخصیتی محبوبه، ملیساندر و ادد همراه باشه

سرسی و جیمی و کینگزلندینگ : به یاد اون پیشگویی جادویی میفتم و بهرحال ترکیب سرسی ، گرگور کلگین و کیبورن ارزش دنبال کردن داره

دنریس، اژدهایان و دوتراکی ها

تیریون و حکم رانی بر خلیج بردگان : دنریس و تیریون رو با هم میگم. دنریس به نظرم یه مقداری مثل آدرها زیادی برای ایفای نقش اصلی اش در داستان دست دست و تعلل میکنه.میترسم در دیار غربت صورت در نقاب خاک کنه و دیگه وستروس رو نبینه. تیریون هم به نظرم اگرچه شخصیتی محبوبه ولی در خلیج بردگان و میرین فاقد کارکردیه که در وستروس داشت و محور داستان بود

آریا در تکاپوی بیچهره شدن : بی چهره شدن جالبه برای من ،برای اینکه بدونم در برگشت چه نقشه هایی در ذهن این وروجکه

مارهای شنزار و رستاخیز دورن : میشه گفت بدترین خط داستانی فصل پنجم و از بین برنده خاطره خوش حضور اوبراین مارتل .امیدوارم در فصل ششم کلا طومارشون پیچیده بشه چون بود یا نبودشون فرقی نمیکنه و جذابیتی ندارن

گریجوی ها و عاقبت پایک : شاید حق با تایوین لنیستره و این قلمروی کوچک بر دشمنی با استارک ها و گاها ناخنک زدن به یکی از بندرهای وستروس کارکرد چندانی نداره و برای من اهمیت خاصی نداره

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من خط داستانی ایسوس پتانسیل خیلی خوبی برای جذاب شدن داره

حدس میزنم و امیدوارم "کوایته" به سریال برگرده

زمان زیادی هست که از زخمی که شب و روز جوراه مورمونت رو آشوب کرده با خبریم

جالبه که زیاد در مورد این قضیه بحث نمیشه ..

شاید چون کارکتر جذابی نیست ولی من به شخصه از این کارکتر خوشم میاد

در فصل دوم جوراه با کوایته رو به رو میشه ؛ در حالی که داره پشت یک مرد علائم عجیبی طرح میکنه

و میگه که این مرد از والریا عبور کرده و تمام کسانی که این محشر رو دیدن باید محافظت شن

تنها کسی که میدونیم از این محشر عبور کرده و به شدت به محافظت نیاز داره جوراه هست..

و فکر میکنم از سمت داریو ناهاریس خیانت خیلی بزرگی رو با کمک اربابان دانا ببینیم

با اینکه بعضی ها خیلی به تئوری بنجن استارک-داریو ناهاریس اعتقاد دارن !!

هرچند از نظر من این تئوری واقعا بی اساس و اشتباهه..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری