رفتن به مطلب
ریگار

قسمت اول، Red woman

به اپیزود اول فصل ششم چه نمره ای می دهید ؟  

46 رای

1. 1. به اپیزود اول فصل ششم چه نمره ای می دهید ؟

• 1
      1
    • 2
      0
    • 3
      0
    • 4
      1
    • 5
      3
    • 6
      5
    • 7
      10
    • 8
      9
    • 9
      10
    • 10
      7

Recommended Posts

سمول تارلی » چهارشنبه اردیبهشت 7, 95 12:19 am[/url]"]
rommatti » سه شنبه اردیبهشت 7, 95 9:53 pm[/url]"]الان یه مقدار از فصل سه رو دوباره مرور کردم

واقعا کیفیت سریال خیلی اومده پایین الانم دیدن فصول ابتدایی دلنشین تر از دیدن فصل جدید واقعا درک نمی کنم چرا کیفیت سریال اینقدر تغییر کرده

با یه قسمت که نمیشه نتیجه گیری کرد

آغاز خوبی بود برای فصل ششم . حتما تو اپیزودهای بعد بخش های مهیج داستان رو میبینیم. برن ، گریجوی ها ، مشخص شدن وضعیت جان و ...

میشه امیدوار بود که نمره منتقدین در مجموع تغییر کنه چون تنها 9 منتقد نمرات خودشون رو به این فصل دادن که کمتر از یک سوم تعداد همیشگی منتقد های سریاله . برای فصل های قبل سریال حدود 25-29 نقد لحاظ شده . البته تضمینی وجود نداره که بقیه منتقد ها بیشتر از این 9 منتقد از سریال خوششون بیاد و حتی ممکنه نمره از این هم پایینتر بره .

اما این افت کیفیت به نظرم منطقیه . پیش از این فیلم نامه همه فصل ها از روی کتاب هایی که مارتین نوشته بود اقتباس میشد . این که D&D اقتباس کننده های خوبی هستن الزاما به این معنی نیست که بدون اقتباس کردن هم میتونن خوب داستان پیش ببرن . تا اینجای کار دیدیم که هر خط داستانی که تو سریال به اصل کتاب وفادار نمونده با افت کیفیت همراه بوده . نمونه اش خط داستانی دورن، تیریون و دنریس !

پس میشد انتظار داشت حالا که سریال از کتاب جلو زده و D&D مجبورن خودشون ادامه سریال رو خلق کنن، سریال با افت کیفیت در داستان پردازی مواجه بشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
تینا استارک » سه شنبه اردیبهشت 7, 95 10:57 pm[/url]"]با ملاک قرار دادن نمرات قسمت اول، فصل ششم Game of Thrones ضعیف‌ترین فصل این سریال است! زیرا مجموع نمرات (متا) آن برابر با عدد 74 شده است که تا پیش از این فصل نخست با میانگین نمرات 80 عملکردی متوسط از نظر منقدین داشته و به عنوان ضعیف‌ترین فصل نسبت به سایر فصل‌های سریال شناخته می‌شد. و نکته جالب دیگر اینجاست که تنها وبسایت indieWIRE این فصل را لایق نمره بالاتر از 90 دانسته است! و حتی در بین نقدهای منتشر شده نمره 50 از سوی We Got This Covered نیز به چشم می‌خورد! هرچند که نظرات مردم و مخاطبین سریال نسبت به منقدین اندکی مثبت‌تر بوده است.

indieWIRE = 91

New York Magazine (Vulture) = 80

Los Angeles Times = 80

Entertainment Weekly = 75

Hitfix = 70

Yahoo TV = 70

The Hollywood Reporter = 70

We Got This Covered = 50

منبع: تی وی ورد

اون منبع به این توجه نکرده که سایت متا به کل فصل نمره میده نه فقط یک اپیزود پخش شده :دی هر فصل سه اپیزود سریال رو به منتقدها میدادن تا نقد بکنه ولی با اتفاقی که سال پیش افتاد دیگه همچین کاری نشد الان هر نمره که داره میگیره این فصل بر اساس اپیزود اول سریال هست و تا الان میانگین نمرات اپیزود اول سریال شده 76 که بسیار خوبه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

با این انتقام خواهیم گرفت و وعده ای که جیمی به سرسی داد فکر کنم بشه همون جیمی فصول اولیه

دورنی ها هم حماقت کردن

بزرگ تر از ایناش زنده نموندن وقتی قضیه غیر منطقی شده دیگه بهتر از سر باریستن که نیستن (از نظر تعداد نفرات) یا استنیس (مقاومت لنیسترا تو جنگ بلک واتر)

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

نظر دوستان محترم..

ولی بنظرم شروع سریال به جز اتفاقات دورن خیلی خوب بود..

در مورد ملیساندر امیدوارم این اتفاق بیفته و با گردنبندش جان زنده بشه(اگرچه ملیساندر شخصیتش میتونست به جذابیت سریال اضافه کنه) ولی جان واجب تره..

بی صبرانه منتظر قسمت بعدی هستم

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

قسمت اول خیلی عالی نبود ولی اصلا هم اونطور که خیلی ها میگن بد نبود .

بدون شک اون همه هایپ بی سابقه قبل از فصل رو این انتقادها از قسمت اول تاثیر داشته .

هایپ قبل از فصل اینقدر زیاد بود که فقط از چند عدد تریلر ، اکثر اتفاقات قسمت اول لو رفته بود . نه فقط قسمت اول بلکه قسمتهای بیشتری رو ملت موشکافی کردن .

جوری که الان همه میدونن قضیه r+l=j که شاید جالبترین تئوری سریال بود حالا قطعیت داره و این فصل شاهدشیم .

نکته اینجاست که HBO نباید اینقدر تریلر میداد بیرون . کاری که جدیدا رسم شده و واسه فیلمهای سینمایی هم چندین عدد تریلر ساخته میشه .

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

آقا من حس میکنم دارید در مورد نگاه داووس به جنازه جان اشتباه میکنید

به نظر من داووس از یخ نزدن خون جان تعجب میکنه که چطور تو این مدت تو این سرماش وحشتناک خون هنوز شکل مایع بودن خودشو حفظ کرده و گرمه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

ولی به نظر من خیلی میخوره که ملیساندر همون شیرا سی استار باشه. شباهت های ظاهری هم داشتن (صورت قلبی شکل) یا اینکه میگفتن مادرش تو خون حموم می کنه تا جوون بمونه. اینکه دختر بلادریون باشه خیلی منطقی نیست با این سن. ولی به خواهرش می خوره کاملا. شباهت ظاهری هم به ایمون تارگرین و بلادریون داشت حتی. ضمن اینکه خیلی جذاب میشه که حرومزاده های آگان سوم نقش مهمی ایفا کنن تو ادامه ی داستان.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اگه فرض کنیم ملیساندار شیرا سی استار باشه، کلاغ سه چشم هم که بلاد ریونه. توی سریال تا حالا کوچکترین اشاره ای به این دوتا شخصیت نشده حتی به شورش بلک فایرها هم اشاره نشده. برام سوال پیش اومد چه جوری قراره اینارو معرفی کنن؟ یهو میخوان بگن این همون بلادریونه که شما نمیشناسید اینم خواهرشه؟

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
TheRedViper » چهارشنبه اردیبهشت 8, 95 9:34 pm[/url]"]آقا من حس میکنم دارید در مورد نگاه داووس به جنازه جان اشتباه میکنید

به نظر من داووس از یخ نزدن خون جان تعجب میکنه که چطور تو این مدت تو این سرماش وحشتناک خون هنوز شکل مایع بودن خودشو حفظ کرده و گرمه

فکر کنم بد بیراه نگفته باشی ... شاید ی چنین چیزی باشه ...

مرسی..

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

@bloodraven @Lord Baelish

دوستان در برنامه ی inside the episode خود کارگردانا میگن که ملیساندره چند صد سال عمر داره که به سن شیرا سی استار نمی خوره! این تئوری به نظر غلط میاد.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Stannis Baratheon » پنج شنبه اردیبهشت 9, 95 11:17 pm[/url]"]@bloodraven @Lord Baelish

دوستان در برنامه ی inside the episode خود کارگردانا میگن که ملیساندره چند صد سال عمر داره که به سن شیرا سی استار نمی خوره! این تئوری به نظر غلط میاد.

چند صد سالم خیلی غیرمنطقیه آخه، 130 سال منطقی تره که با جادو زنده مونده باشه.

تو گات جادو هم از یه اصول منطقی پیروی می کنه. واقعا اگه یه پیرزن معمولی باشه چه تاثیری رو داستان میتونه داشته باشه این غافلگیری؟ شیراسی استار هم نباشه باید شخصیت مهمی باشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
Lord Baelish » جمعه اردیبهشت 9, 95 12:26 am[/url]"]
Stannis Baratheon » پنج شنبه اردیبهشت 9, 95 11:17 pm[/url]"]@bloodraven @Lord Baelish

تو گات جادو هم از یه اصول منطقی پیروی می کنه. واقعا اگه یه پیرزن معمولی باشه چه تاثیری رو داستان میتونه داشته باشه این غافلگیری؟ شیراسی استار هم نباشه باید شخصیت مهمی باشه.

من غیر منطقی بودنی در چند صد سال نمی بینم در دنیای فانتزی! خود کارگردان ها میگن که در این مورد با خود مارتین صحبت کردن. و در کل تئوری دور از ذهنیه. مگر این که دیگه سوتی بدن باز!

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از چه اصول منطقی ؟ همون اصلی که مرده رو زنده میکنه آدمم زنده نگه میداره

دلمون پکید چرا درباره قسمت دوم بحث نمیکنید ؟ من تاپیکشآ زدم ولی فکر نکنم تایید بشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرشید واترز » دوشنبه اردیبهشت 13, 95 12:25 pm[/url]"]

دلمون پکید چرا درباره قسمت دوم بحث نمیکنید ؟ من تاپیکشآ زدم ولی فکر نکنم تایید بشه

منم همینکارو کردم تا یادآوری کنم..مطمئنا تایید نمیشه

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
فرشید واترز » دوشنبه اردیبهشت 13, 95 12:25 pm[/url]"]

تاپیک قسمت دوم رو تا عصر می زنیم. چون باید نظر سنجی هم داشته باشه, ضمن تشکر از دوستانی که تاپیک زدن, نمی تونم تاییدشون کنم.

از هفته اینده سعی می کنیم شب قبلش تاپیک رو بزنیم تا خیال همه راحت بشه.

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

از دوستان عزیز خواهش میکنم هر چه سریعتر تاپیک قسمت دوم رو بزنن !

بقیه کاربرها هم مراقب باشن تو این تاپیک قسمت دوم رو اسپویل نکنن ....

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری